Jump to content

Sony Ericsson W700i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτός από τις μικροδιαφορές που έχουν επισημανθεί σε σχέση με το W800, νομίζω ότι το W700 υποστηρίζει τις καινούριες μνήμες της Sony των 4GB Memory Stick PRO Duo, που μόλις κυκλοφόρησαν, αντίθετα με το 800 που υποστηρίζει μέχρι 2GB.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

350.. :wacko:

τωρα πηγε 285 το Κ750..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα της SE (http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1&zone=pp&lm=pp) πάντως, έφυγε η ένδειξη "Σύντομα κοντά σας..."

Οπότε όπου να 'ναι θα το δούμε και στα καταστήματα :)

 

Άσχετο: Το Κ510 κυκλοφόρησε στην αγορά.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά, έλεος, πότε θα κυκλοφορήσει επιτέλους το W700; Περιμένω μήνες να το πάρω με νέο συμβόλαιο, για να μην πάρω το W800 που δε μ’ αρέσει το χρώμα του. Τι το καθυστερούνε τόσο; Ξέρει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει και αν υπάρχει σε κανένα κατάστημα τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορο να καταλάβω τι χρώματα είναι αυτά που βάζουν στο w700,w800 πολύ trendy γιατι δεν βάζουν κανα μαύρο.γι'αυτό το λόγο θα χτυπήσω κ750 απο πλαισιο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορο να καταλάβω τι χρώματα είναι αυτά που βάζουν στο w700,w800 πολύ trendy γιατι δεν βάζουν κανα μαύρο.γι'αυτό το λόγο θα χτυπήσω κ750 απο πλαισιο.

για ποιον λογο να αλλαξουν το χρωμα,αλλωστε σε πολλους αρεσει το χρωμα του w800i και πολυ περισσοτερο του w700.

εμενα προσωπικα το w800i μου αρεσει παρα πολυ,τωρα εσενα μπορει να μην σου αρεσει καθολου γι'αυτο η SE εχει μεγαλη ποικιλια απο μοντελα για το γουστο του καθενος εδω μεσα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για ποιον λογο να αλλαξουν το χρωμα,αλλωστε σε πολλους αρεσει το χρωμα του w800i και πολυ περισσοτερο του w700.

εμενα προσωπικα το w800i μου αρεσει παρα πολυ,τωρα εσενα μπορει να μην σου αρεσει καθολου γι'αυτο η SE εχει μεγαλη ποικιλια απο μοντελα για το γουστο του καθενος εδω μεσα.:)

Έχει απόλυτο δίκιο ο φίλος RAVER!

Και κατ' εμέ, φτάνει πια το μαύρο... ας βάλουμε και λίγο χρώμα στη ζωή μας!

Color my eyes :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

το w700 το είδα σε κατάστημα vodafone! πολύ όμορφο, τιμή 348€

πολυ ακριβο ακομη.μολις 10 euro πιο φθηνο απο το w800i με μνημη 256 mb και χωρις auto focus!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι όμως!! το πήρα!!!!

ωραίο είναι....

:rolleyes: μεγια σου και περιμενουμε εντυπωσεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ειδα σημερα,προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου και ειδικα το χρωμα του,ασε που ειναι και υπερτιμημενο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι αρκετα υπερτιμημενο.εχει λιγοτερα χαρακτηριστικα απο το w800i και λιγοτερη καρτα μνημης..και αυτα με 10 euro λιγοτερο απο τον μεγαλο του αδερφο.:mad:

πιστευω να ειναι προσωρινη η τιμη αυτη και γρηγορα να πεσει σε κανονικα επιπεδα 250-270 euro γιατι δεν βλεπω να το τσιμπαει κανεις .:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι αρκετα υπερτιμημενο.εχει λιγοτερα χαρακτηριστικα απο το w800i και λιγοτερη καρτα μνημης..και αυτα με 10 euro λιγοτερο απο τον μεγαλο του αδερφο.:mad:

πιστευω να ειναι προσωρινη η τιμη αυτη και γρηγορα να πεσει σε κανονικα επιπεδα 250-270 euro γιατι δεν βλεπω να το τσιμπαει κανεις .:)

Έχεις απόλυτο δίκιο. Λυπάμαι αυτούς που δεν το έχουν ψάξει αρκετά και θα το αγοράσουν επειδή θα τους το πασσάρει κάποιος πωλητής σε κάποιο κατάστημα κινητής τηλεφωνίας...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο πλαίσιο το βλέπω 349 και όχι 305. Το φτηνότερο αυτή τη στιγμή είναι στη microland με 320, και στο eshop με 336. Ο Γερμανός το έχει πανάκριβα 360!

 

Όντως είναι πολύ ακριβό πάντως διότι αν και δεν του λείπει τίποτα, στη πραγματικότητα είναι παλιό τηλέφωνο ξαναζεσταμένο. Γι αυτό το λόγο θα έπρεπε να είναι αρκετά φτηνότερο, και ειδικά με την μικρότερη κάρτα μνήμης επιπλέον 30-40 ευρώ κάτω από το 800. Τέλος πάντων...

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=13&Nav_Section_Id=13&Catalog_Id=10&Product_Id=333354&Merchant_Id=1&sts_cid=3

ριξτε μια ματια στο url το πλαισιο το εχει μονο 305,70€

αυτο δεν ειναι φθηνο!!:blink: .μονο κανενας *@******* μπορει να το παρει και με τετοια τιμη :mad: δεν ξερω τι πολιτικη ειναι αυτη της SE,δεν μας εχει συνηθισει σε τετοιες καταστασεις :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

']Εγώ στο πλαίσιο το βλέπω 349 και όχι 305. Το φτηνότερο αυτή τη στιγμή είναι στη microland με 320, και στο eshop με 336. Ο Γερμανός το έχει πανάκριβα 360!

ο γερμανος ανεκαθεν ηταν ακριβος με τα κινητα:mad:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το autofocus δεν ειμαι σιγουρος οτι αποτελει μειονεκτημα, μια και ειμαι σιγουρος οτι θα βγαινουν λιγοτερο κουνημενες φωτογραφιες και πιο γρηγορα. Οποιος το κατεχει ας μας πει.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μεταφερω τα μηνυματα απο το κινητο στο πισι;

Με το πολύ καλό πρόγραμμα διαχείρισης του κινητού MyPhoneExplorer http://www.fjsoft.at/en/

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι γινεται; το ειχα εγκαταστησει αυτο το προγραμμα για να κανω το ιδιο με το προηγουμενο μου κινητο (v800) αλλα τωρα οταν το βαζω να ψαξει το w700 δεν βρισκει τη συσκευη....

μπορεις να με βοηθησεις; μηπως κανω κατι λαθος;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...