Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και στο 7610 μου Γιάννη το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχει. Δεν εμφανίζεται καθόλου το εικονίδιό του, σα να μην το εγκατέστησα ποτέ. Ποιό αρχείο εγκατέσησες; Εγώ μόνο το english. Ελληνικά δεν κατάφερα να βρώ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω απο για ενα νεο καταπληκτικο προγραμμα GPS με χαρτη, ταχυμετρο κλπ.κλπ.Μπορειτε να μου πειτε επιπλεον πληροφοριες για αυτό,και αν θα βγει και χαρτης και για Greece ???

 

Φιλικα nmk

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmk1988 ( 5 Δεκ. 2004 , 09:45)

 

Εχω απο για ενα νεο καταπληκτικο προγραμμα GPS με χαρτη, ταχυμετρο κλπ.κλπ.Μπορειτε να μου πειτε επιπλεον πληροφοριες για αυτό,και αν θα βγει και χαρτης και για Greece ???

 

Φιλικα nmk

 

 

Για ποιο προγραμμα μιλας φιλε μου ,ποια η σχεση του με το 6630 ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τα symbian προγραμματα GPS ειναι αυτά :

GPS Disp by Megalith

Power Navigator by Symbianware

GPSMap by Viking

 

Ποια απο αυτά θα λειτουργουν και σε 6630 ???

Περισσοτερες πληροφοριες εδώ:

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=6356

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 5 Δεκ. 2004 , 03:54)

 

Και στο 7610 μου Γιάννη το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχει. Δεν εμφανίζεται καθόλου το εικονίδιό του, σα να μην το εγκατέστησα ποτέ. Ποιό αρχείο εγκατέσησες; Εγώ μόνο το english. Ελληνικά δεν κατάφερα να βρώ.

 

giorgo telika den emfanizei to app poythena einai krymeno alla prepei na pas sto menu-->minimata kai sto neo minima ekei poy pas na grapseis ena neo minima patas to mikro pliktro me to eikonidio Stylo synehomena gia 2 defterolepta akoys ena beep kai soy to emfanizei to virtual keyboard(etsi leei sto web site toys alla pali me 6600 kai 6630 den doulevei)ean katafereis kai doulepseis to programma tha soy stilo ta ellinika extra add ons ,Kapoios rotouse gia to photofusion DEN DOULEVEI me to 6630
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow ( 5 Δεκ. 2004 , 03:54)

 

Και στο 7610 μου Γιάννη το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχει. Δεν εμφανίζεται καθόλου το εικονίδιό του, σα να μην το εγκατέστησα ποτέ. Ποιό αρχείο εγκατέσησες; Εγώ μόνο το english. Ελληνικά δεν κατάφερα να βρώ.

 

 

Γιώργο, όντως έχεις δίκιο, στην ιστοσελίδα τους δεν έβαλαν link για τσ Ελληκικά, αν και το πρόγραμμα Ελληνικών υπάρχει τελικά στο server τους !!!! Πάρτο κατευθείαν από εδώ http://im.shapeservices.de/freedownload/S60/keypad/KeypadPlus_gr.SIS

 

Καλή προσπάθεια :) :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Δεκ. 2004 , 13:36)

 

ότι mp3 player κι αν δοκίμασα στο 6630 έπαιζε μονοφονιξ..

 

 

Σε ανοιχτή ακρόαση πώς ακούγονται τα mp3 ??? Οπως και στο 6600 ίσως ???

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Δεκ. 2004 , 13:36)

 

ότι mp3 player κι αν δοκίμασα στο 6630 έπαιζε μονοφονιξ..

 

Μονοφωνικά; Είσαι σίγουρος; Γιατί έχω διαβάσει αρκετές φορές οτι το ultramp3 παίζει ελαφρώς καλύτερα απο τον real one. Πως είναι δυνατόν να παίζει καλύτερα αν παίζει μονοφωνικά;
Link to comment
Share on other sites

Σε ανοιχτή ακρόαση πώς ακούγονται τα mp3 ??? Οπως και στο 6600 ίσως ???

η μέρα με την νύχτα φιλε μου

Μονοφωνικά; Είσαι σίγουρος; Γιατί έχω διαβάσει αρκετές φορές οτι το ultramp3 παίζει ελαφρώς καλύτερα απο τον real one. Πως είναι δυνατόν να παίζει καλύτερα αν παίζει μονοφωνικά;

ναι george απόλυτα σίγουρος...

όλοι οι mp3players παίζουν μονοφωνικά και με διακοπές μάλιστα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οπως ολα τα τα Nokia εκτος 9xxx εχουν μονοφωνικο ενσωματομενο ηχειο.Το οτι το 6630 λεει πως εχει stereo ηχο εννοει με συνδεση stereo headphones..
Link to comment
Share on other sites

etoimasteite.. http://www.fonix.com/page.cfm?name=product_fonix_voicedial&ID=14 (ehei vgei gia windows smartphones kai leei Beta version coming soon for Symbian based Nokia Series 60 devices.) ZITOOOOOOOOOOO
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δουλευει το symbian app (blue sky GPS) ??

http://www.blueskygps.com/RRR4.gif

 

http://www.blueskygps.com/RRR6.gif

Δουλευει ο μετρητης ταχυτητας???

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 ( 5 Δεκ. 2004 , 18:43)

 

etoimasteite.. http://www.fonix.com/page.cfm?name=product_fonix_voicedial&ID=14 (ehei vgei gia windows smartphones kai leei Beta version coming soon for Symbian based Nokia Series 60 devices.) ZITOOOOOOOOOOO

 

μηπως ομως πρεπει τα ονοματα να τα εχουμε με λατινικους χαρακτηρες για να δουλεψει?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmk1988 ( 5 Δεκ. 2004 , 14:25)

 

Παιδια οπως ολα τα τα Nokia εκτος 9xxx εχουν μονοφωνικο ενσωματομενο ηχειο.Το οτι το 6630 λεει πως εχει stereo ηχο εννοει με συνδεση stereo headphones..

 

Για πες μου ποιό communicator έχει στερεοφωνικό ηχείο; Κανένα φυσικά. Και αν νόμιζες πως τα 9500 και 9300 έχουν στέρεο ήχο απο το ηχείο τους κάνεις μεγάλο λάθος. Κανένα ΝΟΚΙΑ δεν έχει στερεοφωνικό ηχείο. Είναι μετρημένες στα δάχτυλα οι συσκευές που έχουν αυτήν τη δυνατότητα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όλα καλά με τις εφαρμογές που δουλεύουν και τις εφαρμογές που δέν δουλεύουν στο 6630, ακόμα και με τις νέες εφαρμογές που βγαίνουν τώρα!

 

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι: Υπάρχει καμία εφαρμογή που να είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για Symbian v8.0?

 

Ευχαριστώ!

 

:) :ο

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmk1988 ( 6 Δεκ. 2004 , 14:20)

 

Εγω νομιζω ειδικα το 9500 πως εχει 2 ηχειακια... δεξια αριστερα....

 

Ένα τεράστιο έχει και βρίκεται στο πάνω πλάγιο μέρος.

 

Μάνο, δεν έχει εμαφανιστεί ακόμα εφαρμογή που να λειτουργεί αποκλειστικά στο symbian 8. Το πιο πιθανό είναι όλες οι νέες εφαρμογές να είναι και προς τα πίσω συμβατές. Αν όχι με τα symbian 6, τουλάχιστον με τα 7άρια.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ολες συμβατες προς τα πισω ειδικα στα symbian 8 πολλες λιγες λειτουργουν απο τις παλιες 6 kai 7

Κατι αναλογο συμβαινει και στα προγραμματα των windows ...

Link to comment
Share on other sites

ο μονος player που παίζει stereo μέχρι στιγμής είναι ο oggplay 1.6.2 .

αλλα και πάλι δεν αξίζει να παίζεις τα mp3 σου από εκεί γιατί δεν σου δίνει πολλές επιλογές κατά την αναπαραγωγή.

αν έχετε .ogg-mp4 κομμάτια και θέλετε να τα ακούσετε τότε βάλτε το.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

καποια στιγμη ειχε υπωθει κατι για την εφαρμογη lifeblog

 

υπαρχει στο 6630 (γιατι δεν την εχω δει...) ή πρεπει να τη κατεβασουμε απο το site της ΝΟΚΙΑ?

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...