Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οπως και οτι δε σε ρωταει οταν το κλεινεις αν θες να το κλεισεις ;)

 

Εχω την 1.16 Beta και παντα οταν παταω Εξοδος με ρωταει αν θελω να το κλεισω.Υπαρχει καποια ρυθμισει που να μην σε ρωταει καθε φορα που κανω Εξοδο?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισης ειδα το προγραμαμ nav4all που συμφωνα με την εταιρεια που το διαθετει μπορει να λειτουργησει ως gps. Εχω το αρχειο σε μορφη jar αλλα δεν το εχω δοκιμασει και απο οτι φαινεται λειτουργει μαζι με το ΒΤ. Εχετε καμια αποψη γι αυτο το θεμα?
Link to comment
Share on other sites

Εχω την 1.16 Beta και παντα οταν παταω Εξοδος με ρωταει αν θελω να το κλεισω.Υπαρχει καποια ρυθμισει που να μην σε ρωταει καθε φορα που κανω Εξοδο?

options>settings>SplashScreen>ON ;)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω βλεπω καποια λεξη SplashScreen.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

την 1.16 beta εχετε;;

ανοιγουμε τον fexplorer, παμε επιλογες>settings>στη 10η επιλογη λεει "splashscreen" και το βαζουμε on...

:what:

http://img421.imageshack.us/img421/7781/fescr0099rp.jpg

Link to comment
Share on other sites

την 1.16 beta εχετε;;

ανοιγουμε τον fexplorer, παμε επιλογες>settings>στη 10η επιλογη λεει "splashscreen" και το βαζουμε on...

:what:

http://img421.imageshack.us/img421/7781/fescr0099rp.jpg

 

 

Εγω εχω την 1,16 beta αλλα κατω απο το password δεν εχει τιποτα.

Μπορεις να μου την στηλεις να την δοκιμασω αυτην που εχεις?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την 1,16 beta αλλα κατω απο το password δεν εχει τιποτα.

Μπορεις να μου την στηλεις να την δοκιμασω αυτην που εχεις?

http://rapidshare.de/files/23902116/FExplorer_english_116b.sis.html

;)

Link to comment
Share on other sites

Σωστος!!!;)

Παντως εγω την 1,16 beta ειχα και δεν ειχε την συγκεκριμενη επιλογη , τωρα πως η ιδια εκδοση που μου εδωσες την εχει ... δεν ξερω.

Περιεργα πραγματα!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα κάτι που ξέχασα...το αστεράκι στο πληκτρολόγιό μου έχει αρχίσει να τα φτύνει.Υπάρχει τρόπος να αλλάξω τα πλήκτρα που χρειάζεται για να κλειδώνω το πληκτρολόγιο?πχ αντί για αστεράκι να πατάω # ?

 

Απαντώ στη δική μου ερώτηση...(από το παλιό θέμα εφαρμογών)

Ναι γίνεται με το MobiFun Soft Smart Settings v1.0

 

Άλλα features:

 

Main features description:

 

Start Menu: It provides a way to customize your phone so that it looks in your own unique way.

You can use these set of features for quick access of the your favourite applications.

For them you can chose speed keys (1-9).

After, these applications will be accessible by the Left Selection Key + Their Speed Key.

Easy Unlock: It allows you to choose the most convenient unlock combination for yourself and to decide whether to disable the default 'Unlock' + *.

If you choose to disable it, only the new combination and those who know it will be able to unlock the keyboard.

Here you can also create your own message which will be displayed when the keyboard is locked but someone tries to use it.

Another feature allows you to set a day period during which the phone will light the display after any key activity.

Thus, unlocking keypad in the night will be as easy as in the day.

Auto Lock Options: You can set a keypad auto lock period which prevents the phone from ac cidental calls.

It is possible to choose the applications which deactivate the auto lock.

If such application is open, the keyboard won't be locked.

Security: Smart Settings allows you to change the max length of the Phone Lock Code.

Normally it should be 5 digits long. But now you will be able to create more secure, up to 9 digits codes.

 

Πλέον κλειδώνω να πληκτρολόγιο από εντολή στο αριστερό πλήκτρο και ξεκλειδώνει με σταυρό και # :cool:

 

Δεν παλεύω πια με το αστεράκι που πότε πιάνει πότε όχι :p

 

ΥΓ: Γιατί το ac ci από το ac cidental άμα σβήσω το κενό γίνεται ****??

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

γεια σας :D

μηπως θα μπορουσε κανεις να μου στειλει το Full Screen caller se full εκδοση ???

το mail ειναι (dodok145@in.gr).

ψαχνω να το βρω και εχω σκασει ..εχω Ν70.

ευχαριστω :mobile:

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ :up:
Link to comment
Share on other sites

Οποιος την θελει μπορει να την παρει απο εδω >> Smart Settings v1.01 <<

 

dodok θα στην στειλω εγω.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

και αυτη ληγει σε 3 μερες. εκτος αν βγηκε καινουργια και δεν το πηρα ειδηση :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Για δοιμασε την!;)

Την εχω 3 εβδομαδες στο κινητο μου και δεν εχει ληξει.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

οταν λες νικο οτι ληγει σε 3 μερες τι εννοεις??που το πατας και σε βγαζει στις ρυθμισεις του -smart settings-??αν ναι εγω το κανω reinstall και ειναι μια χαρα..
Link to comment
Share on other sites

@kostakiss, ναι. λιγο ειναι; και δε γραφει γραμματα, παρα μονο αριθμους οταν ληγει απ'οτι θυμαμαι.

 

@babis21, θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

@kostakiss, ναι. λιγο ειναι; και δε γραφει γραμματα, παρα μονο αριθμους οταν ληγει απ'οτι θυμαμαι.

 

@babis21, θα το δοκιμασω.

οχι εμενα λεει κανονικα start αλλα μολις το επιλεγω με παει στο μενου του..

ποτε θα το βγαλουν ful?

Link to comment
Share on other sites

ποτε την εβαλες την εφαρμογη; γιατι μετα απο 3 μερες ληγει :p

Άμα δεν θέλεις να λήξει αγόρασε τη...Δεν σου είπα εγώ να τη βρείς σπασμένη:lol: :p Όχι,δεν την έχω 3 μέρες στο κιν μου ακόμα.Ελπίζω αύριο να μπορώ να το ξεκλειδώσω :p

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

η εφαρμογη υπαρχει κανονικη στο iphone χωρις bugs.Tην εχω 2-3 βδομαδες χωρις να κανει αυτα που λετε,τα οποια τα εκαναν οι προηγουμενες εκδοσεις.

 

ΑΠΛΑ:κανει conflict με καποια αλλη εφαρμογη την οποια δε θυμαμαι....

αν σβησετε την αλλη δουλευει αψογα...τσεκαρετε το λιγο...

Link to comment
Share on other sites

οχι εμενα λεει κανονικα start αλλα μολις το επιλεγω με παει στο μενου του..

ποτε θα το βγαλουν ful?

εννοουσα οτι δε γραφει γενικα γραμματα το πληκτρολογιο, οπως στα μηνυματα :p

 

δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι βγηκε καινουργια :p

conflict δεν εκανε, το θυμαμαι αυτο.

και δε ντρεπεστε λιγακι, δεν ειπατε τιποτα...:lol:

 

edit:νομιζω την εχω δοκιμασει αυτη...θα δειξει :)

 

τωρα παρτε ενα mbm αρχειακι να το βαλετε στο φακελο του fexplorer και να γινει ετσι...

http://img150.imageshack.us/img150/6602/fescr0136rg.jpg http://img69.imageshack.us/img69/927/fescr0142bf.jpg

 

http://rapidshare.de/files/24117910/fexplorer.mbm.html

υπαρχει και στο iphone ολοκληρη η εφαρμογη αλλα ισως ληξει.;)

Link to comment
Share on other sites

Τπάρχει κάποια εφαρμογη η οποία οταν καποιος σε καλεί εκτός απο τον ηχο κλήσης να ακούγεται και το ονομα του οπως ειδα σε ενα Ν 71 ;;;;;;
Nobody's perfect
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...