Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3660


gregorisvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν εχει αυτα που προσφερει το Phillips ομως: Mpeg-4, 15fps, καλυτερα γραφικα κ.λπ.
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kati paei strava. gw exw to philips sto kinito mou, kai ton fakelo ston opion itan to arxeio pou sou estila(den kitaxa onoma arxiou) ellege philips camcoder. mono pou epsaksa ston sklhro mou kai den vrisko to philips na ou to steilw.ama to vrw tha sou to steilo me email. to eti to dokimases? douleyei?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (20 Σεπ. 2004 , 15:33)

 

Δεν ξερω ..απο αυριο θα δοκιμασω σημερα δν το βλεπω, Ευχαριστω παντως

 

 

TIPOTA

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις Ιδεα πως γινεται το Format τοσο στη μνημη του τηλεφωνου οσο και στην MMC? (Οταν λεω Format εννοω να σβηστουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ και να ειναι το κινητο κ η MMC μου σαν την πρωτη μερα.
Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό:

*#7370# με το κινητό με φούλ μπαταρία και συνδεμένο με τον φορτιστή. Η διαδικασία διαρκεί περίπου 5 λεπτά και το κινητό είναι σαν να το αγοράζεις καινούριο.

 

Στην κάρτα:

Πηγαίνεις στο μενού μνήμη -> επιλογές -> μορφοποίηση κάρτας μνήμης και τελείωσες.

 

Πριν κάνεις όμως οτιδήποτε κράτα back up παο οτιδήποτε χρήσιμο υπάρχει στο κινητό σου και στην κάρτα μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (20 Σεπ. 2004 , 19:08)

 

Στο κινητό:

*#7370# με το κινητό με φούλ μπαταρία και συνδεμένο με τον φορτιστή. Η διαδικασία διαρκεί περίπου 5 λεπτά και το κινητό είναι σαν να το αγοράζεις καινούριο.

 

Στην κάρτα:

Πηγαίνεις στο μενού μνήμη -> επιλογές -> μορφοποίηση κάρτας μνήμης και τελείωσες.

 

Πριν κάνεις όμως οτιδήποτε κράτα back up παο οτιδήποτε χρήσιμο υπάρχει στο κινητό σου και στην κάρτα μνήμης.

 

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε Γιωργο! Backup εχω ηδη κανει και σε λιγο 8α δοκιμασω τα Format. Εισαι κορυφη! :) :o :D ;) :cool: :up:

 

EDIT:Με την MMC που δοκιμασα παιζει προβλημα , οταν παω να κανω Format παιρνω το μηνυμα:Εφαρμογη Εκλεισε AppArcServerThread Και το Format δε γινεται... Τι παιζει? :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνεις οτιδήποτε όμως, βάλε και το contacts manager, που είναι για μένα η πιο must εφαρμογή ωστε να μην υπάρξη η παραμικρή περιπτωση να χάσεις τις επαφές σου. Με έχει σώσει πολλές φορές. Γιατί έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα να μην επανέρχονατι οι επαφές μετά το πλήρες φορμάτ.

 

Καλή επιτυχια. :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (21 Σεπ. 2004 , 13:00)

 

Τελικά ρε παιδιά τι symbian έχει η συσκευή; Ίδιο με του 6600?

 

 

Οχι το 3660 εχει symbian V.6 ενω το 6600 εχει symbian V.7

----<<<<T H E R I S>>>>----
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (21 Σεπ. 2004 , 13:00)

 

Τελικά ρε παιδιά τι symbian έχει η συσκευή; Ίδιο με του 6600?

 

ιδιο με το 3650

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (21 Σεπ. 2004 , 15:10)

 

ιδιο με το 3650

 

 

exei tin idia ekdosi tou symbian(dld tin 6) me to 3650 alla pio kainourgies ekdois twn prwgramaton.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy (21 Σεπ. 2004 , 16:44)

 

exei tin idia ekdosi tou symbian(dld tin 6) me to 3650 alla pio kainourgies ekdois twn prwgramaton.

 

δεν νομιζω να εχουν ουτε οι εκδοσεις των προγραμματων συμαντικες διαφορες μεταξυ τον 2 κινητων

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (21 Σεπ. 2004 , 17:35)

 

δεν νομιζω να εχουν ουτε οι εκδοσεις των προγραμματων συμαντικες διαφορες μεταξυ τον 2 κινητων

 

 

 

den xerw akrivos ti diafores exoun oi ekdosis ton programaton alla kai sto 3650 exoun vrgei uppgrapdes wste na einai stn idia ekdosi me tou 3660.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (22 Σεπ. 2004 , 15:12)

 

Υπαρχει δυνατοτητα αυξησης της μνημης του 3660?? (της εσωτερικης , του τηλεφωνου) εστω κ κατα 200kbk? thanx

 

 

 

tou tilefonou den nomizw na ginetai.mporis omos na agorasis megaliteri mmc.perimene na sou pei kapios pou na xerei.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (22 Σεπ. 2004 , 15:12)

 

Υπαρχει δυνατοτητα αυξησης της μνημης του 3660?? (της εσωτερικης , του τηλεφωνου) εστω κ κατα 200kbk? thanx

 

 

Oχι φιλε tax_opari91 δεν γινεται κατι τετοιο.

Θα σου προτεινω αυτο που προτεινε και ο resurection_boy,

να παρεις μια μεγαλυτερη mmc .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (19 Σεπ. 2004 , 15:07)

 

Αυτο που μου εστειλες ειναι το ΕΤΙ Camcoder... εγω δοκιμαζω τοσο καιρο το philips.. το ΕΤΙ υποστηριζει ηχο? απ οτι εχω ακουσει οχι , αλλα ελπιζω να κανω λαθος :P

 

μηπως εχεις ακομα την 16αρα mmc???γιατι εχω ακουσει οτι το camcorder εχει προβημα με την 16αρα

Link to comment
Share on other sites

to 3660 mou den syndeetai me to pc suite oute me to handset manage. epanegatestisa kai ta dyo programata sto pc mou alla den ta vriskoun. alla na stilo arxia apo to systima ton windows ginaitai kanonika.kai skeytika oti mou eixai pesi mia fora apo tin mixani kai skeytika oti isws na xalasan oi yperithres tou kinitou alla exw stili kai se alla kinita kai exw dexti apo alla kinita kai to idio me pc apo tote pou mou epese. xeretai ti ftai? an dokimasw na agorasw syskeyei bluetooh posw tha mou kostisei?tha voithisi i adika tha xodepsw ta leyta?
Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις οτι το Handset Manager εχει περιεργο τροπο συνδεσης με το κινητο... Πρεπει να ανοιξεις την εφαρμογη πρωτα στο κινητο σου και να το αφησεις να συνδεθει αυτο με το P.C σου... (το αναποδο δηλαδη απο αυτο που κανουμε κανονικα)

Οσο για το PCSuite ειχα κι εγω προβλημα στην αρχη και δεν μου συνδεοταν αλλα καποια στιγμη (χωρις να επεμβω σε τιποτα) δουλεψε μια χαρα !!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy (22 Σεπ. 2004 , 19:35)

an dokimasw na agorasw syskeyei bluetooh posw tha mou kostisei?tha voithisi i adika tha xodepsw ta leyta?

Ένα bleutooth adaptor κοστίζει 45 ευρώ. Θα δυσκολευτείς σίγουρα και με αυτό. Μπορεί να περισσότερο απο ότι με τις υπέρυθρες. Όμως είναι πολύ ανώτερος και αξιόπιστος τρόπος σύνδεσης. Πετυχαίνει πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες μεταφοράς και το κυριότερο, δεν χρειάζεται να είναι σε επαφή ή δίπλα στον αντάπτορα.

 

Ένα καλό card reader θα σου κοστίσει 15 ευρώ και για μένα είναι πολύ καλύτερη λύση. Έχω και τα δύο αλλά χρησιμοποιώ πλέον μόνο τον card reader λόγω της τεράστιας ταχύτητας μεταφοράς και της απίστευτα εύκολης χρήσης του.

Γνώμη μου... Πάρε card reader ότι και να γίνει. Θα σου χρησιμεύσει σε όλα τα μελλοντικά κινητά σου και σε όλες τις ψηφιακές συσκευές σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (23 Σεπ. 2004 , 04:55)

 

 

 

Ένα καλό card reader θα σου κοστίσει 15 ευρώ και για μένα είναι πολύ καλύτερη λύση. Έχω και τα δύο αλλά χρησιμοποιώ πλέον μόνο τον card reader λόγω της τεράστιας ταχύτητας μεταφοράς και της απίστευτα εύκολης χρήσης του.

Γνώμη μου... Πάρε card reader ότι και να γίνει. Θα σου χρησιμεύσει σε όλα τα μελλοντικά κινητά σου και σε όλες τις ψηφιακές συσκευές σου.

 

ναι αλλα το βαλε βγαλε δεν ειναι κουραστικο???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (22 Σεπ. 2004 , 16:39)

 

μηπως εχεις ακομα την 16αρα mmc???γιατι εχω ακουσει οτι το camcorder εχει προβημα με την 16αρα

 

 

Οχι ... Μια 256 εχω αλλα ψιλομουφα μαρκα... Παιζει να φταιει αυτο??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργούν ποικίλ απροβλήματα οι χαμηλής ποιότητας κάρτες μνήμης. Θυμίσου την περίπτωση της 32άρας του κουτιού του 6600 που οι κάτοχοί του, τρέχαν και δεν φτάναν. :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...