Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως τα εστηλες? να υποθεσω οτι τα ειχες στο κινητο σου σαν .sis?

μηπως εκανες καποιο λαθος??? :)

 

Aυτο που εκανα ειναι οτι εστειλα κανονικα 2 3 θεματα ηταν συγκεκριμενα (sis) και μετα οταν πηγα να στειλω κι αλλα κολλησε εντελως το bluetooth oυτε εκτος προγραμματος δεν μπορουσα να στειλω, π.χ. μια φωτο απο την εκθεση. Μετα το δοκιμασε και ο φιλος μου που εχει και αυτος Ν95 και του εκανε τα ιδια!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

 

Υπαρχει το ελληνο-αγγλικο λεξικο slovoEd (της epocware) που να τρεχει στο Ν95?

 

Αν ναι που μπορω να το βρω?

 

χιλια ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μήπως υπάρχει κάποια S60-3rd Ed. εφαρμογή που να καθαρίζει την registry και να επανακτά RAM από το λειτουργικό, μετά από συνεχείς προσθαφαιρέσεις προγραμμάτων? (Κάτι σαν το MemMaid των PPC για όσους έχουν ασχοληθεί κιαι με δαύτα)

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μήπως υπάρχει κάποια S60-3rd Ed. εφαρμογή που να καθαρίζει την registry και να επανακτά RAM από το λειτουργικό, μετά από συνεχείς προσθαφαιρέσεις προγραμμάτων? (Κάτι σαν το MemMaid των PPC για όσους έχουν ασχοληθεί κιαι με δαύτα)

 

Φίλε μου, τόσον καιρό που τα παρακολουθώ, δεν έχει βγει κάτι τέτοιο ακόμα.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που εκανα ειναι οτι εστειλα κανονικα 2 3 θεματα ηταν συγκεκριμενα (sis) και μετα οταν πηγα να στειλω κι αλλα κολλησε εντελως το bluetooth oυτε εκτος προγραμματος δεν μπορουσα να στειλω, π.χ. μια φωτο απο την εκθεση. Μετα το δοκιμασε και ο φιλος μου που εχει και αυτος Ν95 και του εκανε τα ιδια!

1)Σημερα μπορεις να στηλεις απο τον X-plore?

2)Με το bluetooth μπορεις να στηλεις εικονες κ αλλα μεσα απο την εκθεση οχι με τον X-plore?

3)Μπορεις να στελνεις κλειδομενα αρχεια και μεσα απο τον ProfiMail που ειναι της ειδιας εταιριας :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ποσα προγραμματα μπορω να περασω στο N91? Ρωταω γιατι εχω βαλει 10 και δεν μου εμφανιζει αλλα στα (ΔΙΚΑ ΜΟΥ) ενω δειχνει οτι η εγκατασταση γινεται κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

1)Σημερα μπορεις να στηλεις απο τον X-plore?

2)Με το bluetooth μπορεις να στηλεις εικονες κ αλλα μεσα απο την εκθεση οχι με τον X-plore?

3)Μπορεις να στελνεις κλειδομενα αρχεια και μεσα απο τον ProfiMail που ειναι της ειδιας εταιριας :)

 

Το απεγκατεστησα το Xplore γιατι οσο το ειχα εγκατεστημενο δεν δουλευε καθολου το bluetooth oυτε απο την εκθεση ουτε τιποτα. Το profimail δουλευει κανονικα στο Ν95?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας! Μπορειτε να μο υποδειξετε καποιο link (καποια συγκεκριμεη τοποθεσια...γιατι απεχω καιρο...) για εφαρμογες που τρεχουν στο Ν95.

 

χιλια ευχαριστω και συγνωμη για την επαναλυψη

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ποσα προγραμματα μπορω να περασω στο N91? Ρωταω γιατι εχω βαλει 10 και δεν μου εμφανιζει αλλα στα (ΔΙΚΑ ΜΟΥ) ενω δειχνει οτι η εγκατασταση γινεται κανονικα.

οσα θες φυσικα. ή μπηκαν σε αλλο φακελο απο μονα τους, ή δε δημιουργουν κανενα εικονιδιο οπως τα screensavers ή δεν ειναι εφαρμογες ή, ή...

 

εγω εχω περιπου 40.

Καλησπερα σε ολους σας! Μπορειτε να μο υποδειξετε καποιο link (καποια συγκεκριμεη τοποθεσια...γιατι απεχω καιρο...) για εφαρμογες που τρεχουν στο Ν95.

 

χιλια ευχαριστω και συγνωμη για την επαναλυψη

οτι ισχυε φιλε μου,

τις ιδιες εκδοσεις με τα υπολοιπα s60 3rd edition παιρνει στις περισσοτερες εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

οσα θες φυσικα. ή μπηκαν σε αλλο φακελο απο μονα τους, ή δε δημιουργουν κανενα εικονιδιο οπως τα screensavers ή δεν ειναι εφαρμογες ή, ή...

 

εγω εχω περιπου 40.

οτι ισχυε φιλε μου,

τις ιδιες εκδοσεις με τα υπολοιπα s60 3rd edition παιρνει στις περισσοτερες εφαρμογες.

 

χιλια ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

οσα θες φυσικα. ή μπηκαν σε αλλο φακελο απο μονα τους, ή δε δημιουργουν κανενα εικονιδιο οπως τα screensavers ή δεν ειναι εφαρμογες ή, ή...

 

εγω εχω περιπου 40.

 

 

Ευχαριστω πολυ nikoskat!

Μηπως ξερεις απο που αλλου μπορω να τα τρεξω,γιατι σιγουρα ειναι εφαρμογες,τις εχω ξαναπερασει στο παρελθον!

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω πολυ nikoskat!

Μηπως ξερεις απο που αλλου μπορω να τα τρεξω,γιατι σιγουρα ειναι εφαρμογες,τις εχω ξαναπερασει στο παρελθον!

η εγκατασταση εγινε κανονικα σιγουρα; τι εφαρμογες ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοιτα να δεις τι εγινε...ηταν το "calcium"..οταν εσβησα καποια αλλα ξαναδοκιμασα να το βαλω και αυτη τη φορα παιζει κανονικα! περιεργο δεν ειναι? γι'αυτο ρωτησα αν εχει καποιο οριο για εφαρμογες.Οσο καλο και ομορφο τηλεφωνο ειναι αλλο τοσο σπαστικο γινεται πολλες φορες ρε ****το!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοιτα να δεις τι εγινε...ηταν το "calcium"..οταν εσβησα καποια αλλα ξαναδοκιμασα να το βαλω και αυτη τη φορα παιζει κανονικα! περιεργο δεν ειναι? γι'αυτο ρωτησα αν εχει καποιο οριο για εφαρμογες.Οσο καλο και ομορφο τηλεφωνο ειναι αλλο τοσο σπαστικο γινεται πολλες φορες ρε ****το!

μαλλον η εφαρμογη φταιει γι'αυτο. ισως εχει ιδια στοιχεια με καποια αλλη και δε μπορει να περαστει ταυτοχρονα, γινοτανε και στα παλια symbian.

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις να συνδεσει στο msn με το symbian κινητο του ?

Δε με συνδεει εμενα, δεν ξερω ισως ειναι τυχαιο

Α κι αν κανεις συνδεθηκε με vodafone ποιο profil internet επελεξε, το web vodafone η το vodafone gprs ?

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις να συνδεσει στο msn με το symbian κινητο του ?

Δε με συνδεει εμενα, δεν ξερω ισως ειναι τυχαιο

Α κι αν κανεις συνδεθηκε με vodafone ποιο profil internet επελεξε, το web vodafone η το vodafone gprs ?

 

To turbo msn που χρησιμοποιώ δουλευει κανονικά με το web vodafone

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

re paidia eleos!!!! exw ena n73 kai psaxnw enan file explorer pou na mou emfanizei ta arxeia e:\system\apps.... tous exw dokimasei olous opws profimail sysexplorer ybrowser ktl exw valei na emfanizontai ta hiden files alla mou deixnoyn mono ton katalogo e:\system........ ton \apps de ton emfanizoun...... exei vrei kaneis kanenan file explorer pou na to kanei?
Link to comment
Share on other sites

To turbo msn που χρησιμοποιώ δουλευει κανονικά με το web vodafone

 

yparhei kai to fring ean sas lixei to turbo msn i agile messenger,yparhei kai ena jar file me msn legetai emsn...ayta

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

re paidia eleos!!!! exw ena n73 kai psaxnw enan file explorer pou na mou emfanizei ta arxeia e:\system\apps.... tous exw dokimasei olous opws profimail sysexplorer ybrowser ktl exw valei na emfanizontai ta hiden files alla mou deixnoyn mono ton katalogo e:\system........ ton \apps de ton emfanizoun...... exei vrei kaneis kanenan file explorer pou na to kanei?

 

Εμένα και ο Y-Browser και ο X-plorer δείχνουν τον e:\system κανονικά. Πήγαινε στο configutarion (ρυθμίσεις) του κάθε προγράμματος και τσέκαρε την επιλογή να δείχνει Systems και Hidden Files.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

yparhei kai to fring ean sas lixei to turbo msn i agile messenger,yparhei kai ena jar file me msn legetai emsn...ayta

 

To turbo msn εχω χωρις να εχει ληξει, αλλα ακομα δεν εχω καταφερει να συνδεθω.. Προφανως τυχαινει.. δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως

Link to comment
Share on other sites

neo LonelyCatGames LCG Jukebox 2.14

den to exo dokimasei opios to dokimasei as mas pei !!!xxxxxxxxx kai kati allo opios exei to pio palio na to apegatastisi giati tora pou to ebala den to kanei egatastasi an exeis to palio!!seligo tha sas po diafores an iparxoun!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω μείνει λιγο πισω απο εφαρμογές κτλ,ποιο ειναι το καλύτερο πρόγραμμα ηχογράφησης κλήσεων χωρίς μπιπ?Επισης που να κανει και ηχογράφηση στην καλυτερη δυνατη ποιότητα(πχ wav)

Το Ultimate Voice Recorder είναι καλο?Υπάρχει κάτι καλύτερο?

Επειδη εχω καινουριο κινητο(ν93)δεν θέλω να περάσω πολλές εφαρμογές που κάνουν το ιδιο πράγμα.

Επίσης το ν93 εχει δυο μικροφωνα και εγγραφει σε στερεοφωνικο ηχο στο βίντεο,ειναι δυνατο να χρησιμοποιηθει και στην ηχογράφηση?

Τhanks

Link to comment
Share on other sites

Εμένα και ο Y-Browser και ο X-plorer δείχνουν τον e:\system κανονικά. Πήγαινε στο configutarion (ρυθμίσεις) του κάθε προγράμματος και τσέκαρε την επιλογή να δείχνει Systems και Hidden Files.

to \system moy to deixnei ton ypofakekelo apps den deixnei.... kai shmera poy evala thn karta moy se card reader paly evgaze system xwris na yparxei ypofakelos apps......ola ta sytem files ta exei se enan fakelo pou legete \resurses opoy einai kai olles oi efarmoges.... eleos... mhpws ftaiei pou den exw kanei format sthn karta???

Link to comment
Share on other sites

to \system moy to deixnei ton ypofakekelo apps den deixnei.... kai shmera poy evala thn karta moy se card reader paly evgaze system xwris na yparxei ypofakelos apps......ola ta sytem files ta exei se enan fakelo pou legete \resurses opoy einai kai olles oi efarmoges.... eleos... mhpws ftaiei pou den exw kanei format sthn karta???

Μεσα στο pc σου πηγενε.

Εξερευνησης των Windows > Εργαλεια > Επιλογες φακελων > Προβολη > Εμφανιση κρυφων αρχειων και φακελων

και ξαναδοκιμασε αν βλεπεις τους φακελους που θελεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...