Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Hmm..Oso gia ena prohgoumeno reply..Mporeis na to apokaleseis ethismo..Alloi to apokaloun trella kai alloi texnh..Analoga tis antilipseis kai ta "pisteyw" tou kathenos! :D

Kalws sas vrika Loipon!!!!:)

Εθισμο και τεχνη συμφωνω. Τρελλα δε θα το ελεγα. Τουλαχιστον δεν εχω κανει καποιο piercing or tattoo απο τρελλα :wacko: Οχι ακομα τουλαχιστον :lol: By the way stretching εχεις κανει στα piercing σου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Elias opws eipes kai esy parapanw.. Oxi .... -=Akoma=- :p Oute egw exw kanei kapoio apo ayta apo trella gia na eimai eilikrinhs!Apo ethismo gia thn texnh tou Body Art genikws, tha elega pws eginan ola tous!:rolleyes:
May The Source Be With You
Link to comment
Share on other sites

Hi...

 

Exo psaxei oli ti Thessalonikh na vro na ena meros na kanoun hmimonimo tattoo... De thelo na kano monimo gaiti se 2 xronia eimai sigouri oti tha to exo varethei kai henna exo kanei 2-3 fores alla einai tzaba lefta... Mipos xerei kaneis pou borei na kanoun hmimonimo tattoo sti Thessalonikh...?? Please help me, psaxno edo kai poli kairo kai thelo na kano OPOSDIPOTE!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες κοπελια..διαβασε λιγο πιο πισω (1-2 σελιδες) για να σου φυγει η απορια..:)

δεν υπαρχουν ημιμονιμα tattoo :)

Link to comment
Share on other sites

και αν ψάξει ακόμα λίγο,θα βρει ένα post μου που λέει πως το ημιμόνιμο προτείνεται από ορισμένους αλλα δεν είναι τίποτα άλλο από ένα κανονικό tattoo το οποιο όμως έχει γίνει σε πιο επιφανειακά στρώματα της επιδερμίδας
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

e δε θυμάμαι που το λέει...εγώ το είχα γράψει..εκτος αν σβήστηκε πάλι έως αδιάφορο post

 

δεν έχει στάνταρ χρονικό διάστημα..μέso ορο θα σου πω 1 -2 χρονια ,ισα ισα μέχρι να "αντικαταστηθουν" τα κύτταρα του επιθηλιακού ιστού

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Sooooooooooooooooooooory..... :O Exeis dikio, tora ta diavasa. Vasika eixe kanei o filos mou dio tetoia tattoos prin dio xronia, mou eipe oti htan me fisika proionta kai tou krathsan 1,5 xrono. Ego pali ta vrhka na anaferontai os "hmimonima tattoos" se dio gnosta ginaikia periodika kai s afta sigekrimena elege oti kratane 3-4 xronia. Anyway, kati tha xerete eseis... :p Pantos an kaneis gnorizei pou borei na kanoun tetoia tattoos... please let me know!! Tha mou peis, giati de rotas ton filo sou?? Klassika, to xehnaei monimos ki exo varethei na tou griniazo na pame mazi sti kopela pou tou to ekane... Mou edose ena til kai phra alla den apantouse, borei na mou edose kai lathos arithmo... Pote de xereis m afto to paidi... :lol: Opote prepei na psaxo na vro moni mou opos katalavainete...

 

Anyway, thanx gia to xrono sas!

Link to comment
Share on other sites

Sooooooooooooooooooooory..... :O Exeis dikio, tora ta diavasa. Vasika eixe kanei o filos mou dio tetoia tattoos prin dio xronia, mou eipe oti htan me fisika proionta kai tou krathsan 1,5 xrono. Ego pali ta vrhka na anaferontai os "hmimonima tattoos" se dio gnosta ginaikia periodika kai s afta sigekrimena elege oti kratane 3-4 xronia. Anyway, kati tha xerete eseis... :p Pantos an kaneis gnorizei pou borei na kanoun tetoia tattoos... please let me know!! Tha mou peis, giati de rotas ton filo sou?? Klassika, to xehnaei monimos ki exo varethei na tou griniazo na pame mazi sti kopela pou tou to ekane... Mou edose ena til kai phra alla den apantouse, borei na mou edose kai lathos arithmo... Pote de xereis m afto to paidi... :lol: Opote prepei na psaxo na vro moni mou opos katalavainete...

 

Anyway, thanx gia to xrono sas!

 

αμα μαθεις πες μου κ μενα...πολυ καιρο τωρα ψαχνω τετοια τατου

Link to comment
Share on other sites

οι γονεις σου τι θα σου πουν IRONMAIDEN?το σκευτηκες αυτο?:rolleyes:

εμενα παντως για piercing ουτε για πλακα δεν με αφηνουν..(αλλα εγω θα κανω :p)

εσυ ομως εισαι κ κοπελα..

Link to comment
Share on other sites

...και επισης τα σοβαρα studio σε τετοια ηλικια (κατω 18 ετων).δεν κανουν!.θα χρειαστεις συγκαταθεση του γονεα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hellooooo?και ποιος σας ειπε οτι αν κανω δεν θα το ξερουν?:)

de tha to kseroun i tha to kseroun ? mallon to antitheto ennoeis,oti tha to kaneis krufa...pantws asto ligo na wrimasei san skepsi.16 den einai kai polu wrimi ilikia gia tatoo.genika milaw.mporei na eisai super-wrimi gia tin ilikia sou alla i've been there kai sto lew me kathe kali thelisi,san sumvouli...:O

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

hellooooo?και ποιος σας ειπε οτι αν κανω δεν θα το ξερουν?:)

ναι αλλα θα πρεπει να πατε μαζι στο studio και ο πατερας σου να βαλει την υπογραφουλα του,οτι αναλαμβανει τα παιρετερω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα θα πρεπει να πατε μαζι στο studio και ο πατερας σου να βαλει την υπογραφουλα του,οτι αναλαμβανει τα παιρετερω..

 

file den kserw pou ginetai auto,upothetw pws ginetai gia na to les,pantws edw me ligo psema ti glutwneis.k milaw gia kala magazia sti salonika.mia fora-to pa kai se alla post-ekana ton patera enos filou gia na kanei piercing.sto til ennoeitai...

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

μειλαω εαν χτυπησεις tattoo.με το piercing δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.παντως σε 3 διαφορετικα studio που εχω κανει στα 2 εχω τυχει σε περιστατικο με αποτελεσμα να δει ο πατερας μορφασμους πονου και ανατριχιλας σε μια κοπελα που χτυπαγε και να τα παιρνει στο κρανιο και μονο με κλωτσιες δεν πηρε τον γιο του απο εκει.

οσοι ειναι σωστοι επαγγελματιες,κρατανε και τα προσχηματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μειλαω εαν χτυπησεις tattoo.με το piercing δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.παντως σε 3 διαφορετικα studio που εχω κανει στα 2 εχω τυχει σε περιστατικο με αποτελεσμα να δει ο πατερας μορφασμους πονου και ανατριχιλας σε μια κοπελα που χτυπαγε και να τα παιρνει στο κρανιο και μονο με κλωτσιες δεν πηρε τον γιο του απο εκει.

οσοι ειναι σωστοι επαγγελματιες,κρατανε και τα προσχηματα.

 

 

nai swstos.isws me ta tatoo na einai pio austiroi...

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

τσαμπα συζητηση κανετε...και ποιος σας ειπε οτι αν κανω δεν θα το ξερουν?

αυτο σημαινει οτι θα το ξερουν!και δεν εννοω το αντιθετο Eminem.

οσο για το αν ειναι νωρις,γιαυτο θελω να κανω ενα που κραταει μικροτερο χρονικο διαστημα.

δεν χρειαζετε να πας με γονεα,αυτα ειναι μονο για τους τυπους...μπορει ν παρει κ τηλ...κ βεβαια μπορεις να κανεις αν εισαι κατω των 18 κ πολυ ευκολα μαλιστα!

προχθες εκανε τρυπα μια φιλη μου,κατω των 18 χωρις να παρει καν τηλ ο γονεας...

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και μπορει να ειναι πιο αυστηροι..γιατι το ταττοο δεν ειναι κατι..για λιγο καιρο..ειναι μονιμο!!!!
Link to comment
Share on other sites

τσαμπα συζητηση κανετε...και ποιος σας ειπε οτι αν κανω δεν θα το ξερουν?

αυτο σημαινει οτι θα το ξερουν!και δεν εννοω το αντιθετο Eminem.

οσο για το αν ειναι νωρις,γιαυτο θελω να κανω ενα που κραταει μικροτερο χρονικο διαστημα.

δεν χρειαζετε να πας με γονεα,αυτα ειναι μονο για τους τυπους...μπορει ν παρει κ τηλ...κ βεβαια μπορεις να κανεις αν εισαι κατω των 18 κ πολυ ευκολα μαλιστα!

προχθες εκανε τρυπα μια φιλη μου,κατω των 18 χωρις να παρει καν τηλ ο γονεας...

δεν αμφιβαλω οτι ο πατερας σου θα το ξερει αλλα για να παρει το ok αυτος που θα το χτυπησει θα πρεπει να ειναι και ο πατερας σου παρων στο studio.αυτο ισχυει και οποιος δεν το τειρει εχει τα λεφτα πανω απο την συνειδηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τσαμπα συζητηση κανετε...και ποιος σας ειπε οτι αν κανω δεν θα το ξερουν?

αυτο σημαινει οτι θα το ξερουν!και δεν εννοω το αντιθετο Eminem.

οσο για το αν ειναι νωρις,γιαυτο θελω να κανω ενα που κραταει μικροτερο χρονικο διαστημα.

δεν χρειαζετε να πας με γονεα,αυτα ειναι μονο για τους τυπους...μπορει ν παρει κ τηλ...κ βεβαια μπορεις να κανεις αν εισαι κατω των 18 κ πολυ ευκολα μαλιστα!

προχθες εκανε τρυπα μια φιλη μου,κατω των 18 χωρις να παρει καν τηλ ο γονεας...

Ξερεις υπαρχει και η αλλη λυση γλυκα. Γινε επιτελους 18 και κανε ενα μονιμο και οχι ΧΕΝΑ γιατι μας τα εχεις πρηξει χχχχχ με τα ημιμονιμα και οτι σου κατεβει στο γλυκο κεφαλακι σου

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΑΝΚS για την απαντηση... και ξαναρωτω Που μπορω να κανω Piercing στο φρυδι? εχετε κατι να μου προτεινετε? μενω ανω Χαλανδρι...
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

eliasj αντιγράφω απο τους ΟΠΧ

 

  • «Μπορείτε να ασκείτε κριτική στις ιδέες όχι όμως και στους ανθρώπους». Πιο συγκεκριμένα: Τα μέλη του myphone.gr μπορούν να ασκήσουν κριτική στις ιδέες, εφόσον αιτιολογήσουν την άποψή τους με την παράθεση των απαιτούμενων στοιχείων. Ωστόσο, δεν θα πρέπει να ασκούν κριτική στους ανθρώπους.
  • Απαγορεύεται η δημοσίευση περιεχομένου που είναι προσβλητικό, δυσφημιστικό, χυδαίο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους.

 

Θεώρησέ το αυτό σαν πρώτη προειδοποίηση.Την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός στον τρόπο που εκφράζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...