Jump to content

Ανανεωμένη υπηρεσία F&F (friends&family)


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ενημέρωση δεν έβλαψε ποτέ κανέναν! Εγώ για παράδειγμα δεν είχα ιδέα για την υπηρεσία κι έχω 10 μήνες συμβόλαιο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σίγουρα! "Η Γνώση Είναι Δύναμη" όπως λέει και γνωστό διαφημιστικό που μοιράζεται σε φάκελο στο κέντρο της Αθήνας. ( :lol: )

 

Άλλωστε, ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός, η υπηρεσία αυτή είναι ικανή να κάνει τη διαφορά υπέρ της ΤΙΜ και είναι κρίμα που δεν γνωρίζει πολύς κόσμος τα πλεονεκτήματά του F&F.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μου ήρθε και ο νέος λογαριασμός, ο πρώτος στο ΤΙΜ 120 (πριν ήμουν στο ΤΙΜ 70) και είπα να ξαναπεράσω τα στοιχεία του στο Excel να δω τι παίζει με το Friends & Family.

 

Αυτό το μήνα λοιπόν, ο *δωρεάν* χρόνος ομιλίας μου ανήλθε σε 166 λεπτά και 40 δευτερόλεπτα, αντί των 120, χάρη στο Friends & Family.

Link to comment
Share on other sites

μα το f&f ειναι παρα πολυ καλο!

εγω το εχω 2 χρονια τωρα! να σου δειξω λογαριασμους να παθεις! και οχι μονο ομιλια...αλλα και μηνυματα!

και το τετ α τετ βολευει αλλα για 1 αριθμο μονο και να μιλας αρκετα μαζι του!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

To f&f ειναι τελεια υπηρεσια και μην ακουσω το αντιθετο και χαμηλο παγιο για την υπηρεσια και πολυ καλη εκτπωση στους αριθμους της επιλογης σου!Το ΤΕΤ Α ΤΕΤ συμφερει επισης πολυ γιατι εχεις ακομη μεγαλυτερη εκπτωση για εναν αριθμο και μπορεις αν εχει ενα 240 με το ΤΕΤ Α ΤΕΤ να φτασεις ακομη και τα 720 λεπτα μονο με 8 euro επιπλεον!Νομιζω πως η ΤΙΜ "δουλευει" για τα ζευγαρακια που μιλανε πολυ!!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

To f&f ειναι τελεια υπηρεσια και μην ακουσω το αντιθετο και χαμηλο παγιο για την υπηρεσια και πολυ καλη εκτπωση στους αριθμους της επιλογης σου!Το ΤΕΤ Α ΤΕΤ συμφερει επισης πολυ γιατι εχεις ακομη μεγαλυτερη εκπτωση για εναν αριθμο και μπορεις αν εχει ενα 240 με το ΤΕΤ Α ΤΕΤ να φτασεις ακομη και τα 720 λεπτα μονο με 8 euro επιπλεον!Νομιζω πως η ΤΙΜ "δουλευει" για τα ζευγαρακια που μιλανε πολυ!!!!!!!

 

Τελεια θα ηταν αν ειχε παραπανω απο 50% εκπτωση και δεν ειχε παγιο ωστε να ξεπερασει τον ανταγωνισμο, τωρα απλα ειναι καλη.

 

Στη τελευταια επισημανση σου θα συμφωνησω, γι'αυτο την εχουμε τιμησει δεοντως :D

Link to comment
Share on other sites

εχει 66,67% αλλα με παγιο! :)

ενταξει ο ανταγωνισμος ποιος ειναι σε τετοιες υπηρεσιες? μονο η Q εχει...και αυτο σε q1

εμ ελα που δεν εχουμε Q ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εχει 66,67% αλλα με παγιο! :)

ενταξει ο ανταγωνισμος ποιος ειναι σε τετοιες υπηρεσιες? μονο η Q εχει...και αυτο σε q1

εμ ελα που δεν εχουμε Q ;)

 

Το τετ-α-τετ εχει πολυ υψηλο παγιο, νομιζω πως ειναι πολυ καλυτερο το f&f. Μηπως κανουν καμια μαμουνια και καταργησουν το f&f?

Link to comment
Share on other sites

Το τετ-α-τετ εχει πολυ υψηλο παγιο, νομιζω πως ειναι πολυ καλυτερο το f&f. Μηπως κανουν καμια μαμουνια και καταργησουν το f&f?

ουε κι'αλλοιμονο τους μετα!!

αν γινει κατι τετοιο..ενταξει θα συμφωνησω..αλλα να ριξει το παγιο στο τετ α τετ

και φυσικα να μη σε χρεωνει την αλλαγη του αριθμου 1,5.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να την σταματησουν ειναι μια υπηρεσια που υπαρχει πολλα χρονια και τη χρησιμοποιουν πολλοι συνδρομητες χρονια!Ειναι μια υπηρεσια που δεν υπαρχει σε αλλες εταιρειες αρα ειναι ενας ασσος στο μανικι της ΤΙΜ δε νομιζω να βαλει τα χερακια της να βγαλει τα ματακια της!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να την σταματησουν ειναι μια υπηρεσια που υπαρχει πολλα χρονια και τη χρησιμοποιουν πολλοι συνδρομητες χρονια!Ειναι μια υπηρεσια που δεν υπαρχει σε αλλες εταιρειες αρα ειναι ενας ασσος στο μανικι της ΤΙΜ δε νομιζω να βαλει τα χερακια της να βγαλει τα ματακια της!!!!!!!!!!!!!!!

 

Υπαρχει στη Q χωρις παγιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει σε συμβολαιο στην q αναλογη υπηρεσια χωρις παγιο?
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει σε συμβολαιο στην q αναλογη υπηρεσια χωρις παγιο?

 

Ναι βρε, Q Family λεγεται, δινει 50% εκπτωση προς 2Q ή 1Q +1 OTE. Αντιγραφη του f&f αλλα χωρις παγιο.

Link to comment
Share on other sites

να σου δειξω λογαριασμους να παθεις! και οχι μονο ομιλια...αλλα και μηνυματα!

 

Βρε τι να πάθω! Βλέπω τους δικούς μου! Τουλάχιστον 20% κάτω σε σχέση με τον ανταγωνισμό, αποκλειστικά και μόνο χάρη στο F&F. Ο λόγος που μένω στην ΤΙΜ είναι.

Link to comment
Share on other sites

αν σου πω οτι αυτη η υπηρεσια με επεισε ακομα πιο πολυ που εκανα συμβολαιο??

ημουν που ημουν τιμακιας...τωρα ενα παραπανω! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
re paidia egw phra thn tim k mu eipane pws h ekptwsh 50% isxyei meta thn katanalwsh tu dwrean xronu omilias. telika ti ginetai?? den exw katalavei! kai me endiaferei giati exw 1000 paketo opote xairw poly!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

a kai AN isxyei ti ginetai me ta mhnymata? giati k kei exw sms 300 ..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει και πιο πριν οτι εκει που θα χρεωθεις 1 λεπτο θα χρεωθεις 30 δευτ.

οσο για τα sms λογικα αφου ειναι προπληρωμενα..δεν νομιζω να εχεις την εκπτωση..παρολαυτα στον λογαριασμο σου θα εχει το * στον αριθμο που εχεις δηλωσει.

δες το λιγο ειναι πολυ καλη η ερωτηση σου.

και αν ξερει καποιος περισοτερα ας μας πει!

γιατι ακομα και στα sms παρα το πακετο που εχεις επιλεξει σου χρεωνει τα μισα...μια χαρα!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αν το παρεις λογικα, οπως ισχυει και στον χρονο ομιλιας, ετσι και στα μηνυματα, το 50% θα ισχυει απο την στιγμη που υπερβεις τα προπληρωμενα μηνυματα. Οποτε φανταζομαι οτι ισχυει απο την στιγμη που περασεις τα 300 msgs. Παρε cc και ρωτα!!!
Link to comment
Share on other sites

Επαιζε και στα παλια bfree αλλα με αλλες εκπτωσεις (10% νομιζω). Τωρα δεν ξερω εαν παιζει στα νεα προγραμματα καρτοκινητης. Καλεσε το 1260 να μαθεις!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μόνο για συμβόλαια είναι η συγκεκριμένη υπηρεσία?
Η συγκεκριμένη υπηρεσία είναι μόνο για συμβόλαια:rtfm: :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...