Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To λέει και στο σάιτ. Δεν το είχα προσέξει και εγώ! Ευχάριστη έκπληξη!:)

 

ναι εχεις δικιο. Πηρε τα πανω της η βονταφον. Μακαρι να την μιμηθουν και οι αλλες εταιριες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλη η αλλαγη του πακετου, που ειναι προς συμφερον του καταναλωτη, αλλά παραμενει χρεωσιμη υπηρεσια, σε αντιθεση με το F2G που δινει τα λεπτα προς ολους δωρεαν, ως μπονους (με καθε ανανεωση), και οχι με χρεωση..

 

:lol: Έλεος, το σκέφτηκες πολύ πριν να το πεις αυτό; Ρε σπέσιαλιστ, ήμαρτον έχει βαρεθεί όλο το φόρουμ να ακούει την γκρίνια σου για την βόνταφον... :wacko: πιάσε και λίγο τους πράσινους για αλλαγή!

 

1ον: Χρησιμοποιω κ εγω vodafone

2ον: Για ποιο λογο με κραζεις; Επειδη λεω την αληθεια οτι το F2G τα δινει τα λεπτα χωρις χρεωση, αλλά με ανανεωση; Προτιμάς δηλαδη να σε χρεωνουν, παρά να στα δινουν? Μερικοι εδω μεσα κραζουν, για να κραξουν... Εγω τουλαχιστον εχω επιχειρήματα ;)

 

Καντο τοτε καρτοκινητο vodafone για να εχεις το δωρεαν χρονο ομιλιας που δινει και το f2g με καθε ανανεωση. Επιλογες υπαρχουν αρκει να ψαξεις να τις βρεις!!!

 

νομιζω οτι δινει λιγοτερα προς ολους το καρτοκινητο vodafone

 

επαναλαμβανω: χρησιμοποιω κ εγω καρτοκινητο της voda, οπως επισης και καρτοκινητα και απο τις αλλες 2 εταιριες... :D

Link to comment
Share on other sites

To CU μόνο με 5 ευρώ δίνει 100 λεπτά προς όλους ( το ότι δίνει και 500 προς CU δεν με ενδιαφέρει )

Κοντολογής μπορεί κανείς να κάνει μια ανανέωση 10 Ευρώ για να έχει τα 120 λεπτά προς Όλη την Vodafone , και με τα 5 ευρώ να αγοράσει 100 λεπτά προς όλους , Και αν βρεί και κανα Cu να μιλάει , θα είναι μια χαρά .κανείς άλλος δεν δίνει 100 λεπτά με 5 ευρώ....

Link to comment
Share on other sites

To CU μόνο με 5 ευρώ δίνει 100 λεπτά προς όλους ( το ότι δίνει και 500 προς CU δεν με ενδιαφέρει )

Κοντολογής μπορεί κανείς να κάνει μια ανανέωση 10 Ευρώ για να έχει τα 120 λεπτά προς Όλη την Vodafone , και με τα 5 ευρώ να αγοράσει 100 λεπτά προς όλους , Και αν βρεί και κανα Cu να μιλάει , θα είναι μια χαρά .κανείς άλλος δεν δίνει 100 λεπτά με 5 ευρώ....

 

οντως. 100 λεπτα με 5 ευρω δεν υπαρχει ουτε στο φ2γ2.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To CU μόνο με 5 ευρώ δίνει 100 λεπτά προς όλους ( το ότι δίνει και 500 προς CU δεν με ενδιαφέρει )

Κοντολογής μπορεί κανείς να κάνει μια ανανέωση 10 Ευρώ για να έχει τα 120 λεπτά προς Όλη την Vodafone , και με τα 5 ευρώ να αγοράσει 100 λεπτά προς όλους , Και αν βρεί και κανα Cu να μιλάει , θα είναι μια χαρά .κανείς άλλος δεν δίνει 100 λεπτά με 5 ευρώ....

 

οντως. 100 λεπτα με 5 ευρω δεν υπαρχει ουτε στο φ2γ2.

Και να προσθέσουμε ότι εκτός από τα 100' προς όλους, τα πακέτα προσφέρουν και λεπτά προς όλη τη Vodafone ή προς CU ανάλογα με το εκάστοτε πακέτο.

 

Μου φαίνεται ότι πλέον θα πετάξω το what's up στο συρτάρι, θα κάνω το F2G2 βασικό και θα ξεσκονίσω το CU μου.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Και να προσθέσουμε ότι εκτός από τα 100' προς όλους, τα πακέτα προσφέρουν και λεπτά προς όλη τη Vodafone ή προς CU ανάλογα με το εκάστοτε πακέτο.

 

Μου φαίνεται ότι πλέον θα πετάξω το what's up στο συρτάρι, θα κάνω το F2G2 βασικό και θα ξεσκονίσω το CU μου.

 

οπως το λες.με 5 ευρω πλεον μπορεις να καλυψεις το 90% των αναγκων σου για επικοινωνια. Θα βγει πολυ κερδισμενη η βονταφον απο αυτη την προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατι δε μου καθεται καλα εδω.Δηλαδη με 11,2 υρω το μηνα εχεις 120 λεπτα προς βοντα απο το μπονους.Μενουν καθαρα 10 ευρω.Με τα 10 ευρω βαζεις 2 φορες το μηνα το πακετο των 200 προς βοντα και 100 προς τους αλλους.Δηλαδη συνολο εχουμε προς βοντα 120+200+200=520 και προς τους αλλους 100+100=200.

 

Δηλαδη συνολο 520 λεπτα προς βοντα και 200 προς τους αλλους μονο με 11,2???καλα δεν τα ιπολογισα???μα εχουν τρελαθει εκει στι βοντα?φυσικα υπαρχουν τα 3 λεπτα και εκει πονταρουν,αλλα αν βρεθουν πολλοι να κανουν μεγαλες κλησεις τους βαζουν μεσα με τα μπουνια!!

Edited by mad7
Link to comment
Share on other sites

 

 

νομιζω οτι δινει λιγοτερα προς ολους το καρτοκινητο vodafone

 

επαναλαμβανω: χρησιμοποιω κ εγω καρτοκινητο της voda, οπως επισης και καρτοκινητα και απο τις αλλες 2 εταιριες... :D

Τα ίδια δίνει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πες του ότι έχει και το 1 λεπτό το λεπτό, γιατί πραγματικά δεν αντέχω άλλο την γκρίνια του! :wacko:

 

η καρτοκινητη βονταφον οχο το cu.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με 12 ευρω το μηνα εχεις 120' (προς vodafone εκτος cu), 500' και 500sms προς cu, 100' & 100 sms προς cote-wind-σταθερα και 560mb για ενα μηνα..

 

νομιζω ειναι πολυ καλη προταση (για οσους μιλανε προς cu κυριως), δεδομενων των προηγουμενων πακετων..

 

μακαρι να γινει μονιμο και το πακετο των 500mb με 5 ευρω..

 

και ισως ειναι καιρος να ξεφουσκωσει το αθλιο (για πολλους λογους) whats up..

Link to comment
Share on other sites

και ισως ειναι καιρος να ξεφουσκωσει το αθλιο (για πολλους λογους) whats up..

 

μετα και απο αυτη την προσφορα της βονταφον, πιστευω θα ξεφουσκωσει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετα και απο αυτη την προσφορα της βονταφον, πιστευω θα ξεφουσκωσει

 

μακαρι παναγια μου..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

η καρτοκινητη βονταφον οχο το cu.

 

για το καρτοκινητό βόνταφον έγραψε και o fandago... άλλαξε το 60 λεπτά με 100 στην 10αρα . δεν το είδες. Το ίδιο και στην 20αρα τα εκανε 200.

Link to comment
Share on other sites

με 12 ευρω το μηνα εχεις 120' (προς vodafone εκτος cu), 500' και 500sms προς cu, 100' & 100 sms προς cote-wind-σταθερα και 560mb για ενα μηνα..

 

νομιζω ειναι πολυ καλη προταση (για οσους μιλανε προς cu κυριως), δεδομενων των προηγουμενων πακετων..

 

μακαρι να γινει μονιμο και το πακετο των 500mb με 5 ευρω..

 

και ισως ειναι καιρος να ξεφουσκωσει το αθλιο (για πολλους λογους) whats up..

 

Ακριβώς τον ίδιο συνδυασμό έχω γράψει κι εγώ στην προηγούμενη σελίδα.

Αν δεν κάνουν μόνιμη την προσφορά με το internet και τα 500ΜΒ, τότε με 10 ευρώ θα έχεις τους ίδιους χρόνους ομιλίας και 120ΜΒ/μήνα.

Πιστεύω ότι τα 'σπασε τώρα η Voda με αυτές τις προτάσεις.

Δεν ξέρω οι δικοί σας οι φίλοι πως είναι, αλλά οι δικοί μου είναι τυφλοί στην Cosmote και στο WU. Τους έχω εξηγήσει ένα σωρό φορές ότι δεν τους συμφέρει και μου λένε "Εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα", να δω τι θα μου πούνε τώρα...!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τον ίδιο συνδυασμό έχω γράψει κι εγώ στην προηγούμενη σελίδα.

Αν δεν κάνουν μόνιμη την προσφορά με το internet και τα 500ΜΒ, τότε με 10 ευρώ θα έχεις τους ίδιους χρόνους ομιλίας και 120ΜΒ/μήνα.

Πιστεύω ότι τα 'σπασε τώρα η Voda με αυτές τις προτάσεις.

Δεν ξέρω οι δικοί σας οι φίλοι πως είναι, αλλά οι δικοί μου είναι τυφλοί στην Cosmote και στο WU. Τους έχω εξηγήσει ένα σωρό φορές ότι δεν τους συμφέρει και μου λένε "Εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα", να δω τι θα μου πούνε τώρα...!

 

sorry δεν το προσεξα..

και εγω τα ιδια εχω με πολλους δικους μου.. κολλημενοι..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τον ίδιο συνδυασμό έχω γράψει κι εγώ στην προηγούμενη σελίδα.

Αν δεν κάνουν μόνιμη την προσφορά με το internet και τα 500ΜΒ, τότε με 10 ευρώ θα έχεις τους ίδιους χρόνους ομιλίας και 120ΜΒ/μήνα.

Πιστεύω ότι τα 'σπασε τώρα η Voda με αυτές τις προτάσεις.

Δεν ξέρω οι δικοί σας οι φίλοι πως είναι, αλλά οι δικοί μου είναι τυφλοί στην Cosmote και στο WU. Τους έχω εξηγήσει ένα σωρό φορές ότι δεν τους συμφέρει και μου λένε "Εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα", να δω τι θα μου πούνε τώρα...!

 

οποιος δεν καταλαβαινει το συμφερον του ειναι αξιος της μοιρας του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sorry δεν το προσεξα..

και εγω τα ιδια εχω με πολλους δικους μου.. κολλημενοι..

 

No prob' man!

Εγώ έχω έναν αριθμό περίπου 8 χρόνια που αφού πέρασε από πολλά δίκτυα και πακέτα τώρα είναι στο WU απλά για να με παίρνουν τηλέφωνο, ούτε κάρτα δεν του βάζω. Ο κύριος αριθμός μου είναι CU που τώρα θα το λατρέψω περισσότερο!

Σε ένα συρτάρι υπάρχει κι ένα Ολυμπιακός αλλά μετά το κόψιμο του Sharing έχει περάσει σε αχρηστία!

 

 

οποιος δεν καταλαβαινει το συμφερον του ειναι αξιος της μοιρας του.

 

Αυτό ξαναπές το φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω έναν αριθμό περίπου 8 χρόνια που αφού πέρασε από πολλά δίκτυα και πακέτα τώρα είναι στο WU απλά για να με παίρνουν τηλέφωνο, ούτε κάρτα δεν του βάζω. Ο κύριος αριθμός μου είναι CU που τώρα θα το λατρέψω περισσότερο!

Σε ένα συρτάρι υπάρχει κι ένα Ολυμπιακός αλλά μετά το κόψιμο του Sharing έχει περάσει σε αχρηστία!

 

μετατροπη σε cu και οτι μοναδες εχεις sharing στο βασικο σου cu

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετατροπη σε cu και οτι μοναδες εχεις sharing στο βασικο σου cu

 

Το ξέρω αυτό και μετά με διπλή φορητότητα πάλι πίσω, σωστά;

Απλά επειδή το είχα ενεργοποιήσει λίγο πριν κόψουν το sharing δεν έχει τίποτα σχεδόν μέσα.

Θα περιμένω την νέα σεζόν για να το κάνω σωστά

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αυτό και μετά με διπλή φορητότητα πάλι πίσω, σωστά;

Απλά επειδή το είχα ενεργοποιήσει λίγο πριν κόψουν το sharing δεν έχει τίποτα σχεδόν μέσα.

Θα περιμένω την νέα σεζόν για να το κάνω σωστά

 

επειδη δεν νομιζω να επαναφερουν το sharing νομιζω η διπλη φορητοτητα ειναι αχρηστη. το κρατας σαν δευτερο cu

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με 12 ευρω το μηνα εχεις 120' (προς vodafone εκτος cu), 500' και 500sms προς cu, 100' & 100 sms προς cote-wind-σταθερα και 560mb για ενα μηνα..

 

νομιζω ειναι πολυ καλη προταση (για οσους μιλανε προς cu κυριως), δεδομενων των προηγουμενων πακετων..

 

μακαρι να γινει μονιμο και το πακετο των 500mb με 5 ευρω..

 

και ισως ειναι καιρος να ξεφουσκωσει το αθλιο (για πολλους λογους) whats up..

Πώς είμαστε σίγουροι ότι όταν θα καλούμε CU θα καταναλώνει από το πακέτο και όχι από τα 120' ;:ninja:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν νομιζω να επαναφερουν το sharing νομιζω η διπλη φορητοτητα ειναι αχρηστη. το κρατας σαν δευτερο cu

Και παίρνεις ένα νέο αριθμό "ολυμπιακός" και κάνεις το ίδιο κάθε τέλος αγωνιστικής χρονιάς.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Πώς είμαστε σίγουροι ότι όταν θα καλούμε CU θα καταναλώνει από το πακέτο και όχι από τα 120' ;:ninja:

 

ωραια ερωτηση. δεν ειμαστε σιγουροι. ας ενημερωσει καποιος που το δοκιμασε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...