Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν καταλαβα καλα.

Σου δινουν 5 ευρω καθε μηνα σε χρονο ομιλιας?

Επειδη απλα εμεινες στην Vodafone?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι...

οταν μεταφερεις χρονο ομιλιας απο καρτοκινητο σε καρτοκινητο π.χ. 5 ευρω(sharing), η ληξη του χρονου ομιλιας του καρτοκινητου που δεχεται τα 5 ευρω, δεν ανανεωνεται για ενα χρονο?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι...

οταν μεταφερεις χρονο ομιλιας απο καρτοκινητο σε καρτοκινητο π.χ. 5 ευρω(sharing), η ληξη του χρονου ομιλιας του καρτοκινητου που δεχεται τα 5 ευρω, δεν ανανεωνεται για ενα χρονο?

 

Οχι πια. Εχει σταματήσει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει δηλαδή και σε καρτοκινητά; Νόμιζα ότι μόνο σε συμβόλαιο για να μη φύγεις σου κάνουν κάποια προσφορά! Οπότε αν δηλώσουμε φορητότητα σε κάποια άλλη εταιρεία και αυτό που μας προτείνει η vodafone είναι τελικά πιο συμφέρον υπάρχει δυνατότητα να ακυρώσουμε τη φορητότητα;

 

Για καρτοκινητα μιλαμε .. οχι για συμβολαια..

Φυσικα μπορεις να κοψεις την φορητοτητα οταν σου κανει την προσφορα αυτη γιαυτο στην κανει για να μην φυγεις..με το που πεις δεχομαι μενεις στην εταιρεια....

ολες το ιδιο κανουν απο οσο μου ειπε και καποιος αλλος... δεν ειναι μονο στην βονταφον αυτο ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα καλα.

Σου δινουν 5 ευρω καθε μηνα σε χρονο ομιλιας?

Επειδη απλα εμεινες στην Vodafone?

 

ναι ακριβώς καλά κατάλαβες. Εγω το εχω κάνει ήδη. Και ούτε θυμάμαι πότε ξεκίνησαν να μου μπαίνουν τα 5€. Μου έρχεται μύνημα όταν μπουν. Το καλό είναι είναι 5€ καθαρά χωρίς φόρο . Αυτα είναι!!!.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλα κ που παιρνεις κ τους το λες?

 

Αφου κανεις αιτηση φορητοτητας αυτοι σε παιρνουν και στο προτεινουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο site του cu πάντως δεν έχουν αλλάξει την ημερομηνία για το unlimited σε 28/1/2011.

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/vodafone-unlimited/

Link to comment
Share on other sites

Καλα κ που παιρνεις κ τους το λες?

 

Κανε μια αιτηση φορητοτητας σε αλλο δικτυο και θα δεις .... Φυσικα για φορητοτητα δεν θα παρεις στην βονταφον αλλα στην εταιρεια που θες να πας... για κοσμοτε ειναι το 13897 για wind δεν ξερω.Και περιμενε το μαγικο τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια αιτηση φορητοτητας σε αλλο δικτυο και θα δεις .... Φυσικα για φορητοτητα δεν θα παρεις στην βονταφον αλλα στην εταιρεια που θες να πας... για κοσμοτε ειναι το 13897 για wind δεν ξερω.Και περιμενε το μαγικο τηλεφωνο

 

για γουίντ είναι το 13846. Και το 13822 για κίου . Μόλις κανείς την αίτηση τηλεφωνικά να έχεις από κοντά το κινητό σου διότι επειδή έχουνε μειωθεί οι ημέρες για την φορητοτητα για αυτό στο λέω. Καλή επιτυχία!.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια η Q συμφερει πραγματικα! Με το πακετο των 30 ευρω, εχεις 10 cents το λεπτο προς ολους. Θα το κανω και εγω (και ας μην απαντησει η vodafone).

 

σε οσους παντως το κανουν, μη δεχτειτε λιγοτερο απο 50% εκπτωση στο παγιο για να μεινετε.

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια η Q συμφερει πραγματικα! Με το πακετο των 30 ευρω, εχεις 10 cents το λεπτο προς ολους. Θα το κανω και εγω (και ας μην απαντησει η vodafone).

 

σε οσους παντως το κανουν, μη δεχτειτε λιγοτερο απο 50% εκπτωση στο παγιο για να μεινετε.

 

αν κατάλαβα καλά προφανώς λες το συμβόλαιο χωρίς όρους;. Που δεν έχει πάγιο και έχει τα πακέτα χρόνου ομιλίας προς όλους που μπορείς να ενεργοποιήσεις.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τρελη προσπαθεια καταφερε να γυρισω 3νουμερα cοsmοte σε vfn cu! Χρειαστηκαν 5προσπαθειες για να παρω οκ απο την cote, συνεχεια απορηπταν τις αιτησεις ταχα λεει λαθος στοιχεια!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

αν κατάλαβα καλά προφανώς λες το συμβόλαιο χωρίς όρους;. Που δεν έχει πάγιο και έχει τα πακέτα χρόνου ομιλίας προς όλους που μπορείς να ενεργοποιήσεις.

 

ακριβως φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα ένα e-mail από την διεύθυνση news@vodafone.rjs0.com που λέει για κάτι τρελές προσφορές σε επιδοτήσεις κινητών. Δεν το άνοιξα γιατί μου φαίνετε ύποπτη η διεύθυνση του e-mail. Γνωρίζει κάποιος αν αυτή η διεύθυνση είναι ασφαλής;
.
Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα ένα e-mail από την διεύθυνση news@vodafone.rjs0.com που λέει για κάτι τρελές προσφορές σε επιδοτήσεις κινητών. Δεν το άνοιξα γιατί μου φαίνετε ύποπτη η διεύθυνση του e-mail. Γνωρίζει κάποιος αν αυτή η διεύθυνση είναι ασφαλής;

Το άνοιξα εγώ, ασφαλές είναι.

Link to comment
Share on other sites

θελω τη γνωμη σας για ποιο καρτοκινητο να παρω για roaming (στην ευρωπη). Μετα απο ψαξιμο χρεωσεων, ειμαι αναμεσα σε Q και frog. Οποιος εχει εμπειρια στο roaming, θα εκτιμουσα τη γνωμη του.
Link to comment
Share on other sites

φιλε soublaki πολυ ενδιαφερον, αλλά δε μπορω να βρω πουθενα πόσο χρεωνονται αυτοι που θα με παιρνουν τηλ (π.χ. εαν εγω ειμαι γαλλια και με παιρνουν απο ελλαδα, ποσο θα τους κοστισει)
Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα ένα e-mail από την διεύθυνση news@vodafone.rjs0.com που λέει για κάτι τρελές προσφορές σε επιδοτήσεις κινητών. Δεν το άνοιξα γιατί μου φαίνετε ύποπτη η διεύθυνση του e-mail. Γνωρίζει κάποιος αν αυτή η διεύθυνση είναι ασφαλής;

 

ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου έρχονται και εμένα από την βοντα τέτοια μυνήματα στο μάιλ μου είναι επειδή κατά την εγράφη μου στο πρόγραμμα express the real you μετά 100Sms ή μβ με κάθε κάρτα ανανέωσης και είχα βάλει τικ στο συγκεκριμένο πεδίο. Για αυτό μου έρχονται. Όσο για το μύνημα τις βοντα με θέμα οι τρελές προσφορές χτυπάνε κόκκινο έχει διάφορες φωτογραφίες μου μιλανε για εκπτώσεις και δωρεάν συσκευές σε προγράμματα συμβολαίου και καρτοπρογράμματος. Εμένα μου ήρθε εχτεσ το μύνημα περίπου 2ή 3 φορές το ίδιο μύνημα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...