Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Μου αρεσει ο πολιτισμος και η ευγενεια πολλων συμφορουμιτων (οχι, δεν το λεω ειρωνικα, σοβαρολογω) :)

 

Είμαστε ευγενενικοί στους άλλους, για να βγάζουμε το άχτι μας όταν αναφερόμαστε στη Haley, έτσι n_wildgirl; :lol:

 

 

Την επιστροφή του Dan δεν την σχολίασε κανείς!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαστε ευγενενικοί στους άλλους, για να βγάζουμε το άχτι μας όταν αναφερόμαστε στη Haley, έτσι n_wildgirl; :lol:

 

 

Την επιστροφή του Dan δεν την σχολίασε κανείς!

 

Περιμένουμε το επόμενο επεισόδιο που

θα γίνει το friends & family reunion του Νταν με όλους τους άλλους

 

 

+10000000 για την Χέιλι. Θαψτέ την άφοβα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

γιατι καλε θαβετε την Χειλι? εμενα η Πευτον με εκνευριζει!!

 

Και μένα μου τη σπάει ώρες ώρες η Πέιτον αλλά σε κάποιες φάσεις της (πχ όταν δεν κλαίει τη μοίρα της και έχει χιούμορ) την πάω πόλυ. Τη χωριάτισα τη Χέιλι όμως μέρικοι σε αυτό το thread λατρεύουμε να τη μισούμε.:lol::p :devil:

 

ελα ντε!! θα τους βαφτισει και το παιδι?? εμενα παντως μου αρεσαν σαν ζευγαρι λουκας μπρουκ!

 

Ελά ντε και αυτό πρέπει να το περιμένουμε πλέον έτσι που το πάνε.

 

Συμφώνω και επαυξανώ για Λούκας-Μπρουκ :D

 

Welcome και στο φορουμ και στο θέμα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

η χευλη δε μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη! κοιτα να δεις κι εγω νομιζα πως ειμαι ο μονος ανθρωπος στην ελλαδα που βλπει one tree hill!!:!:
Link to comment
Share on other sites

η χευλη δε μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη! κοιτα να δεις κι εγω νομιζα πως ειμαι ο μονος ανθρωπος στην ελλαδα που βλπει one tree hill!!:!:

 

Δηλαδή σου είναι αδιάφορη:lol:

 

Και γω το ίδιο νόμιζα έπειδη είναι σχετικά άγνωστο το OTH στην Ελλάδα. Αλλά όποιος το παρακολουθήσει κολλάει.

 

You Are not Alone:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Kαλα το σωσε εγινε στο 512!!

 

 

Το καλυτερο ηταν οτι ηρθε η στιγμη που ολοι περιμεναμε...Dan VS Nanny Carrie!! :cool: :cool: :cool: Χεστηκε επανω της η psychoevil, δε νομιζω να ξαναπλησιασει τους Scott! :lol:

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Μολίς είδα και εγώ το 12ο. Απλά τρομερό επεισόδιο. Επιτέλους:D

 

Όντως deb284 ήρθε και η στιγμή που όλοι περιμέναμε.

Καλά την Κάρι μετά την "κουβεντούλα" με τον Νταν τη κόβω να τρέχει μέχρι να βρει μπροστά της θάλασσα. Απλά τα έκανε πάνω της.

:lol:

 

Το μόνο πράγμα που με χάλασε και με μπέρδεψε λίγο ήταν το σκηνικό με

την Μπρουκ που θέλει παίδι. Είναι δυνατόν να χτυπάει το βιολογικό της ρολόι από τα 22 και μαλίστα να είναι τόσο απεγνωσμένη που να θέλει να κάνει παίδι όχι με τη φυσική μέθοδο?(αυτό αφήνει να εννοηθεί εφόσον δεν έχει σοβαρή σχέση). Έτσι όπως το πάει στα 35 θα θέλει να γίνει και γιαγιά. Έλεος, ελπίζω να μη συμβεί τελίκα.

 

 

Επίσης

δεν είναι λίγο περίεργο η Μπρουκ να εκμυστηρεύτει τη μεγαλύτερη της απόφαση και να την συζητήσει πριν απ' όλους με τον Λούκας? Τον Λούκας που απο τότε που γύρισε στο Tree Hill έχουν αλλάξει δύο κουβέντες όλες κι όλες?:wacko: Λέτε να του ζήτησε το σπέρμα του?:lol:

Το ξέρω έχω γίνει ανυπόφορος με την εμμονή μου με αυτό το ζευγάρι.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

ποιο 12 ?? ουτε το 11 δεν εχω δει ακομα!! οταν ειμαι σπιτι εχει διακοπη ρευματοσ και οταν εχει ρευμα δεν εχω τηλεφωνο (αγνωστο το γιατι!!) ποτε θα τελειωσουν οι απεργιεεες?? θα σκασω θελω να δω 11 και 12!!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Θελω καποιος να μου εξηγησει... ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΗΛΙΘΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ???

Δε μπορω να καταλαβω αφου θελει τοσο πολυ την Πεητον γιατι την αρνειται ξανα και ξανα και επιμενει να κυνηγαει την Λιντσει? (η οποια, δε λεω, υπεροχη, αλλα νομιζω οτι την εχω αντιπαθησει περισσοτερο απο τη Χέιλι-που παρεμπιπτοντως ειναι κ@βλα με αυτο το καστανο μαλλι:heat:) Η Πεητον εχει πεσει στα πατωματα! Καλα, και αυτο με τον comet...:blink: ΞΥΠΝΑ ΗΛΙΘΙΕ!!! Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΕ!!! Επισης λατρευω Νταν με παθος...! Η νταντα θα τρεχει και δε θα φτανει :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελω καποιος να μου εξηγησει... ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΗΛΙΘΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ???

Δε μπορω να καταλαβω αφου θελει τοσο πολυ την Πεητον γιατι την αρνειται ξανα και ξανα και επιμενει να κυνηγαει την Λιντσει? (η οποια, δε λεω, υπεροχη, αλλα νομιζω οτι την εχω αντιπαθησει περισσοτερο απο τη Χέιλι-που παρεμπιπτοντως ειναι κ@βλα με αυτο το καστανο μαλλι:heat:) Η Πεητον εχει πεσει στα πατωματα! Καλα, και αυτο με τον comet...:blink: ΞΥΠΝΑ ΗΛΙΘΙΕ!!! Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΕ!!! Επισης λατρευω Νταν με παθος...! Η νταντα θα τρεχει και δε θα φτανει :lol:

 

Ενταξει καλως ή κακως

ηταν τοσο καιρο με την Λιντσει και δεν μπορει ετσι απλα να την αφησει να φυγει...και δεν ειναι οτι δεν ενιωσε και τπτ για εκεινη..

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει καλως ή κακως

ηταν τοσο καιρο με την Λιντσει και δεν μπορει ετσι απλα να την αφησει να φυγει...και δεν ειναι οτι δεν ενιωσε και τπτ για εκεινη..

 

Βέβαιως και ο Λούκας έχει

αισθήματα για την Λίντσευ. Τρια χρόνια σοβαρή σχέση είχαν. Αλλά έφοσον γράφει 2ο βιβλίο σερί για την Πέιτον και του το λέει και η ίδια η Λίντσευ ότι είναι ερωτευμένος μαζί της. Τι πάει και λέει μετά στο Νέιθαν ότι θέλει τη Λίνσευ πίσω?:wacko:

Ένα πρόβλημα να αποφασίσει με ποιά θέλει να είναι το έχει ο Λούκας.

 

Και στο φινάλε φινάλε ας γίνει μουσουλμάνος

να παντρευτεί τη Λίντσευ από συμφέρον που είναι και κόρη εκδότη:wink: να ζήσει παράληλλα το μεγάλο του έρωτα με την Πέιτον, να κάνει και ένα παίδι στη Μπρουκ που το χει καημό και να αναλάβει και τη φροντίδα της Χέιλι ως άλλος Κιθ αν ο Νέιθαν αποδείχτει ανάξιος πατέρας.

Και όλο και κάποια άλλη θα χωρέσει στο χαρέμι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Βέβαιως και ο Λούκας έχει

αισθήματα για την Λίντσευ. Τρια χρόνια σοβαρή σχέση είχαν. Αλλά έφοσον γράφει 2ο βιβλίο σερί για την Πέιτον και του το λέει και η ίδια η Λίντσευ ότι είναι ερωτευμένος μαζί της. Τι πάει και λέει μετά στο Νέιθαν ότι θέλει τη Λίνσευ πίσω?:wacko:

Ένα πρόβλημα να αποφασίσει με ποιά θέλει να είναι το έχει ο Λούκας.

 

Και στο φινάλε φινάλε ας γίνει μουσουλμάνος

να παντρευτεί τη Λίντσευ από συμφέρον που είναι και κόρη εκδότη:wink: να ζήσει παράληλλα το μεγάλο του έρωτα με την Πέιτον, να κάνει και ένα παίδι στη Μπρουκ που το χει καημό και να αναλάβει και τη φροντίδα της Χέιλι ως άλλος Κιθ αν ο Νέιθαν αποδείχτει ανάξιος πατέρας.

Και όλο και κάποια άλλη θα χωρέσει στο χαρέμι.

 

:lol::lol: χαχαχαχα! Θα με πεθανεις!!! :p:happy::D Ειναι ελεος, ο τυπάς, τελλλος! :rolleyes:

 

Και τωρα που το σκεφτομαι...εχω ενα εμοτικον που θα του το αφιερωνα απόλυτα και ανελεητα: http://i220.photobucket.com/albums/dd250/jkcerda/slap.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να δω τον Λουκας να προσκυνα στα τεσσερα , να απαγγελει στα αραβικα και το ραμαζανι και τι αλλο..Παντως ο πιτσιρικος σπανιο ταλεντο ..εχει κανει μεγαλη διαφορα στη φετινη σεζον!
Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει...

ο δρόμος είναι πλέον ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα για Peyton-Lucas.

 

 

Ωραίο επεισόδιο πάντως... είχε την χαρακτηριστική ένταση της σειράς, που ευτυχώς, δε λείπει από τον 5ο κύκλο.

Ειδικά εκεί που πετάγεται η Peyton στην εκκλησία, χέσ...κα πάνω μου! Επίσης μ'άρεσε που γύρισε η Karen, ελπίζω να τη δείχνει συχνότερα... Η Deb που να 'ναι;

 

 

Ξέρει κανείς πότε είναι το επόμενο επεισόδιο;

Link to comment
Share on other sites

Η Deb που να 'ναι;

 

 

Ξέρει κανείς πότε είναι το επόμενο επεισόδιο;

 

 

Kάπου θα'ναι και θα κατεβαζει βοτκες η boozy (Γεια σου ρε Νταν με τις ατακες σου! :lol: :lol:)

 

 

Nέο επεισοδιο Δευτέρα 14 Απριλη. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Kάπου θα'ναι και θα κατεβαζει βοτκες η boozy (Γεια σου ρε Νταν με τις ατακες σου! :lol: :lol:)

 

 

Nέο επεισοδιο Δευτέρα 14 Απριλη. ;)

 

Η καλυτερη ατακα με το

junkie

την Deb ηταν η εξης (και για μια φορα παραδεχτηκα τη Χειλι):

 

 

Deb: Good. I will save you some pills.

Haley: Wrong, Deb. Junkies don't save pills. :lol::lol::lol:

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει...

ο δρόμος είναι πλέον ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα για Peyton-Lucas.

 

 

Ωραίο επεισόδιο πάντως... είχε την χαρακτηριστική ένταση της σειράς, που ευτυχώς, δε λείπει από τον 5ο κύκλο.

Ειδικά εκεί που πετάγεται η Peyton στην εκκλησία, χέσ...κα πάνω μου!

 

Κάλα εγώ με το που είδα

την Πέιτον να σηκώνεται στην εκκλησία

άρχισα να τη στολίζω κανονικότατα :angry:χειρότερα και από τη Χέιλι. Ευτύχως ήταν

μόνο στη φαντασία της

γιατί φέτος έχει πέσει στα πατώματα για τον Λούκας και τρώει τη μια χυλόπιτα πίσω από την άλλη (ούτε η Κατερίνα Χέλμη στα κόκκινα φανάρια τέτοια ξεφτίλα)

 

Όσο για τον ανοιχτό δρόμο Lucas-Payton και την όλη ιστορία πέρι comet, τι γλυκάναλατη τουλούμπα ήταν αυτή? Θα μου το φτάσει σε επικύνδυνα επίπεδα πάλι το ζάχαρο το συγκεκριμένο ζευγάρι (πλέον δεν τους αντέχω, το δηλώνω)

 

 

Nέο επεισοδιο Δευτέρα 14 Απριλη. ;)

 

Σαν τους φυλακισμένους τις μετράω. 22 και σήμερα :lol:

 

Η καλυτερη ατακα με το

junkie

την Deb ηταν η εξης (και για μια φορα παραδεχτηκα τη Χειλι):

 

 

Deb: Good. I will save you some pills.

Haley: Wrong, Deb. Junkies don't save pills. :lol::lol::lol:

 

Όντως κάτι τέτοιες άτακες αραιά και που από τη Χέιλι όπως και η μίμηση που είχε κάνει την Joey από το Dawson's Creek:lol: τα σπάνε. Και τελειώνω εδώ τα κομπλιμέντα στη Χέιλι (wildgirl τι έχεις πάθει τελευταία? άρχισε να σου αρέσει η πέρκα, το μπάζο, η παντόφλα?).

 

Το περίεργο με την Deb δεν είναι ότι λείπει από την σειρά, αλλά ότι κανείς δεν έχει δικαιολογήσει αυτήν την απούσια. Δεν την αναφέρουν κάν. Εστώ να λέγανε την έχουμε για αποτοξίνωση, είναι ταξίδι η κατί τέτοιο.

 

Το πιο πιθανό είναι να πήγε κάπου να έγινε τελείως λιώμα και από τότε να ψάχνει πως να επιστρέψει σπίτι. :lol: Αθάνατη Deb! αυτή ήταν υπόδειγμα γιαγιάς.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, μην κοροϊδεύετε την Deb... ακόμα και εθισμένη, καλύτερη από τη Haley είναι! n_wildgirl δε σ' αναγνωρίζω με τα σχόλια πέρι εμφάνισης της Haley... πώς πήγε έτσι στο γάμο;
Link to comment
Share on other sites

(wildgirl τι έχεις πάθει τελευταία? άρχισε να σου αρέσει η πέρκα, το μπάζο, η παντόφλα?)

 

n_wildgirl δε σ' αναγνωρίζω με τα σχόλια πέρι εμφάνισης της Haley... πώς πήγε έτσι στο γάμο;

 

Εξωτερικα μονο! (μα γιατι, κ@βλα ηταν στο γαμο!) Δε θα ελεγα οχι σε ενα one night stand! Κατα τ'αλλα παραμενει η σαλούφα που ολοι ξερουμε! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εξωτερικα μονο! (μα γιατι, κ@βλα ηταν στο γαμο!) Δε θα ελεγα οχι σε ενα one night stand! Κατα τ'αλλα παραμενει η σαλούφα που ολοι ξερουμε! :happy:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Εντάξει η wildgirl επανήλθε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Σαλούφα! Καλό...

 

Ε, όχι και κ@βλα... δες το επεισόδιο, λες και πήγε σε κηδεία!

 

Τωρα τελευταια εχουν αρχισει να μου αρεσουν κατι μπαζα που φορανε μαυρα :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Εντάξει η wildgirl επανήλθε.

 

Μερικες αξιες μενουν παντα σταθερες :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...