Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6131


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia emena merikes fores kolaei to portaki kai den koumponei otan pao na to kliso kai prepei na to xananoixo kai na to kleiso.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδη μαλλον ξεφυγε απο την αντιληψη σας προηγουμενο ερωτημα μου,επιτρεψτε μου να το διατυπωσω ξανα-μανα...

 

Διαφορες εφαρμογες-games εχουν ως γνωστο την καταληξη .jar στην ουσια αυτη ειναι και η εφαρμογη,ομως,μαζι με την εφαρμογη ερχεται και ενα αρχειο με το ιδιο ονομα που εχει και η εφαρμογη με καταληξη .jad και ειναι παντα,σε οσα εχω δει τουλαχιστον,1 ΚΒ....Πρεπει να εγκατασταθει και το αρχειο .jad?

 

Η εφαρμογη παντως τρεχει κανονικα και χωρις το αρχειο αυτο...

 

Τσακαλια ξερω οτι εχουμε πολλα καποιος θα ξερει...

Link to comment
Share on other sites

Διαφορες εφαρμογες-games εχουν ως γνωστο την καταληξη .jar στην ουσια αυτη ειναι και η εφαρμογη,ομως,μαζι με την εφαρμογη ερχεται και ενα αρχειο με το ιδιο ονομα που εχει και η εφαρμογη με καταληξη .jad και ειναι παντα,σε οσα εχω δει τουλαχιστον,1 ΚΒ....Πρεπει να εγκατασταθει και το αρχειο .jad?

 

Η εφαρμογη παντως τρεχει κανονικα και χωρις το αρχειο αυτο...

 

Τσακαλια ξερω οτι εχουμε πολλα καποιος θα ξερει...

 

 

Jar = Java Archive = είναι το εκτελέσιμο συμπιεσμένο αρχείο της Java. Αυτό τρέχουν όλα τα λειτουργικά, είτε είναι Series 40/60/MS κλπ...

 

Jad = Java Application Descriptor = Μικρό και κάποιες φορές άχρηστο αρχείο, που δείχνει στο Jar, που να εγκατασταθεί και πως.

 

Και τα Series 40 δεν χρειάζονται τα Jad πολλές φορές.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει Netmonitor για 6131; Και αν ναι που;

 

Οχι ,δεν υπαρχει..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ειχα υποσχεθει σε προηγουμενο post να αναφερω εντυπωσεις απο πλευρας μπαταριας.

Πραγματι με ελαφρια χρηση το τηλεφωνο αντεχει (βια) 2 μερες

 

Εκτιμω οτι αυτο πρεπει να συμβαινει λογω υψηλης αναλυσης οθονης.Αν δεν κανω λαθος το 6230 εχει την ιδια μπαταρια και αντεχει πολυ περισσοτερο,σαφως παιζουν ρολο και αλλοι παραγοντες...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιτέλους παίρνω το κινητό μου!!!:D Μετά από 34 μέρες στο service θα το έχω πάλι στα χέρια μου... Το είχα μόνο 1 εβδομάδα κ αυτήν χωρίς σήμα:wacko:

Πάντως αυτοί του NOKIA SHOP δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Στο υποκατάστημα που το πήγα με έλεγαν οτί το έστειλαν στο εξωτερικό ενώ η τελευταία ενημέρωση ήταν πριν ένα μήνα. Μετά παίρνω τα κεντρικά τηλ κ μου είπαν οτι κρίθηκε αντικαταστατέο αλλά εδώ κ ένα μήνα ολόκληρη ΝΟΚΙΑ δεν έχει άλλη συσκευή...:lol: Μόλις τους έβαλα τις φωνές κ τους απείλησα με αγωγή αμέσως δια μαγίας βρήκαν

Συμπέρασμα ΑΛΛΑΛΟΥΜ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιτέλους παίρνω το κινητό μου!!!:D Μετά από 34 μέρες στο service θα το έχω πάλι στα χέρια μου... Το είχα μόνο 1 εβδομάδα κ αυτήν χωρίς σήμα:wacko:

Πάντως αυτοί του NOKIA SHOP δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Στο υποκατάστημα που το πήγα με έλεγαν οτί το έστειλαν στο εξωτερικό ενώ η τελευταία ενημέρωση ήταν πριν ένα μήνα. Μετά παίρνω τα κεντρικά τηλ κ μου είπαν οτι κρίθηκε αντικαταστατέο αλλά εδώ κ ένα μήνα ολόκληρη ΝΟΚΙΑ δεν έχει άλλη συσκευή...:lol: Μόλις τους έβαλα τις φωνές κ τους απείλησα με αγωγή αμέσως δια μαγίας βρήκαν

Συμπέρασμα ΑΛΛΑΛΟΥΜ!!!

Το πήρες τελικά?Τα ίδια είχα τραβήξει κι εγώ...:(
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Είναι κοντά στο γραφείο του πατέρα μου κ θα το πάρει αυτός.Το περιμένω από στιγμή σε στιγμη...:cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επιτέλους παίρνω το κινητό μου!!!:D Μετά από 34 μέρες στο service θα το έχω πάλι στα χέρια μου... Το είχα μόνο 1 εβδομάδα κ αυτήν χωρίς σήμα:wacko:

Πάντως αυτοί του NOKIA SHOP δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Στο υποκατάστημα που το πήγα με έλεγαν οτί το έστειλαν στο εξωτερικό ενώ η τελευταία ενημέρωση ήταν πριν ένα μήνα. Μετά παίρνω τα κεντρικά τηλ κ μου είπαν οτι κρίθηκε αντικαταστατέο αλλά εδώ κ ένα μήνα ολόκληρη ΝΟΚΙΑ δεν έχει άλλη συσκευή...:lol: Μόλις τους έβαλα τις φωνές κ τους απείλησα με αγωγή αμέσως δια μαγίας βρήκαν

Συμπέρασμα ΑΛΛΑΛΟΥΜ!!!

 

Μα πραγματικα πιστευει κανεις οτι με μια αγωγη θα ταραχθουν στη Nokia?

Το πιο βασικο...ποσα λεφτα χρειαζονται για μια αγωγη?

Ενα κινητο αξιας 200 euro πιστευει κανεις οτι συμφερει να κανεις αγωγη?

 

3 ερωτησεις με 3 ευκολες απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

Είναι κοντά στο γραφείο του πατέρα μου κ θα το πάρει αυτός.Το περιμένω από στιγμή σε στιγμη...:cry:
Άντε με το καλό να σου φύγει και το άγχος:) Πάντως μη περιμένεις να πάρεις καινούργιο σε κουτί.Μέσα σ'ένα σακουλάκι θα το πάρεις.Πληκτρολόγιο και οθόνη θα είναι τα δικά σου.Αλλάζουν μόνο το σώμα και γράφει πάνω το νέο serial number.Έτσι τουλάχιστον ήταν η αντικατάσταση η δικιά μου.Για το ίδιο ακριβώς πρόβλημα.:confused:
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Μα πραγματικα πιστευει κανεις οτι με μια αγωγη θα ταραχθουν στη Nokia?

Το πιο βασικο...ποσα λεφτα χρειαζονται για μια αγωγη?

Ενα κινητο αξιας 200 euro πιστευει κανεις οτι συμφερει να κανεις αγωγη?

 

3 ερωτησεις με 3 ευκολες απαντησεις

 

OFFTOPIC :O

 

file mou epeidi xero diafores katastaseis uparhoun orismenoi palavoi pou travane kati agoges kai oi etaireies trehoun kai den ftanoun. oson afora to kostos mporeis na to travixeis pera apo to kostos tis suskeuis, apo ti zimia pou sou prokalese stin douleia sou kai diafora alla, exartate apo tin orexi sou na to kinigiseis. ego xero tupo dikigoro pou travixe minisi se gnosti kafeteria epeidi plirose mazi me ton kafe to cake pou tou ferane sunodeutiko :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Η δικομανια στην Ελλαδα ειναι γνωστη αλλα ολα αυτα ειναι πολυ τραβηγμενα

Ας μην συνεχισουμε αλλο το OFFTOPIC οπως ειπες.

Απλα λεω οτι δεν συμφερει να το τραβηξεις τοσο γιατι θα πληρωσεις τα τριπλα και δεν ξερεις αν θα δικαιωθεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ για πρώτη φορα το forum.

 

Αύριο το πρώι θα πάω να πάρω το κινητό, επιτέλους... Το μόνο που μου τη σπάει είναι ότι έχει σηματάκι της ΤΙΜ πάνω και με χαλάει απίστευτα. Ξέρει κανείς αν μπορεί να βγει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ για πρώτη φορα το forum.

 

Αύριο το πρώι θα πάω να πάρω το κινητό, επιτέλους... Το μόνο που μου τη σπάει είναι ότι έχει σηματάκι της ΤΙΜ πάνω και με χαλάει απίστευτα. Ξέρει κανείς αν μπορεί να βγει αυτό?

 

kaloriziko kai megia file mou. to simataki mono an allaxeis to plastiko tmima tou kinitou pou to ehei mporei na aferethei to sima tis TIM alla siga re si min kolas den einai tipota tromero ;)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα σήμερα το κινητό από την ΤΙΜ και μπορώ να σας πω ότι δεν είχε σηματάκι..Ρε παιδιά κάτι άλλο όμως...Το κινητό είχε μέσα γερμανικές οδηγίες και φωτοτυπημένες ελληνικές οδηγίες...Γι αυτό τι έχετε να πείτε?Κατά τα άλλα όλα ήτανε μέσα...CD δεν περιλάμβανε η συσκευασία έτσι?Ούτε κάποιο καλώδιο...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα σήμερα το κινητό από την ΤΙΜ και μπορώ να σας πω ότι δεν είχε σηματάκι..Ρε παιδιά κάτι άλλο όμως...Το κινητό είχε μέσα γερμανικές οδηγίες και φωτοτυπημένες ελληνικές οδηγίες...Γι αυτό τι έχετε να πείτε?Κατά τα άλλα όλα ήτανε μέσα...CD δεν περιλάμβανε η συσκευασία έτσι?Ούτε κάποιο καλώδιο...

 

:wacko: emena pantos eihe kanonika to elliniko egheiridio. oson afora CD kai kai kalodio nope den ehei mesa stin suskeuasia. megia kai se esena gia tin suskeui.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το thread είναι λίγο μεγάλο για να το διαβάσω ολόκληρο...Έχω ένα πρόβλημα...Ενώ τα mp3 τα παίζει κανονικά στον ήχο κλήσης με mp3 έχω πρόβλημα...Tα έχω βάλει όλα στο full και παίρνω το κινητό μου τηλέφωνο...Παρόλο που έχω βάλει συνεχή ήχο σαν επιλογή το ringtone ακούγεται με σκάλες!Δηλαδή πρώτα ακούγεται χαμηλότερα και μετά σα να "ανοίγει" το ηχείο και ακούγεται κανονικά...Από ότι κατάλαβα τα πρώτα 3-4 δευτερόλεπτα τα παίζει στη μικρότερη σκάλα έντασης και μετά ανεβάζει στη μεγάλη...Είναι πολύ σπαστικό...Υπάρχει κάποια τελευταία έκδοση firmware για το κινητό και πώς μπορώ να δω το τρέχον firmware της συσκευής μου?

 

 

EDIT : Επίσης στο εξωτερικό είδα ότι παρέχει και 128 mb κάρτα μνήμης...Εμένα δεν είχε....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το thread είναι λίγο μεγάλο για να το διαβάσω ολόκληρο...Έχω ένα πρόβλημα...Ενώ τα mp3 τα παίζει κανονικά στον ήχο κλήσης με mp3 έχω πρόβλημα...Tα έχω βάλει όλα στο full και παίρνω το κινητό μου τηλέφωνο...Παρόλο που έχω βάλει συνεχή ήχο σαν επιλογή το ringtone ακούγεται με σκάλες!Δηλαδή πρώτα ακούγεται χαμηλότερα και μετά σα να "ανοίγει" το ηχείο και ακούγεται κανονικά...Από ότι κατάλαβα τα πρώτα 3-4 δευτερόλεπτα τα παίζει στη μικρότερη σκάλα έντασης και μετά ανεβάζει στη μεγάλη...Είναι πολύ σπαστικό...Υπάρχει κάποια τελευταία έκδοση firmware για το κινητό και πώς μπορώ να δω το τρέχον firmware της συσκευής μου?

 

file kai ego eho to ido provlima

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...