Jump to content

Sony Ericsson K610i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

piga na dw ta 2 kinita apo konta kai polu fovamai pws den prokeitai na vrw to k610 se kokkino.piga se 2 katastimata voda kai to eixan mono se anthraki.to idio kai se ena germano.to thelw se kokkino omws.yparxei tropos;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περάστηκε σήμερα ή R1ED001 μέσω wotanserver.com (βαρέθηκα να περιμένω το SEUS,αν και νομίζω σε λίγες μέρες θα ανέβει μαζί με την αναβάθμιση του Κ800,αφού είναι η ίδια δομικά/ουσιαστικά με ελάχιστες διαφορές-κυρίως σε επίπεδο κάμερας).

Οι διαφορές εντοπίζονται στην μεγαλύτερη ταχύτητα εκτέλεσης εντολών-περιήγησης μενού,λογισμικού κάμερας(πλέον 3.0 από 2.8)-καλύτερες αναλογικά φωτογραφίες-πιο στρωτό βίντεο:) ,και μικρές διορθωτικές παρεμβάσεις(πχ.όταν στέλνουμε με ΒΤ αρχεία δεν λέει πια "αποστολή μέσω υπερύθρων....:wacko: :confused: ,αλλά "αποστολή σε....:) ;) -και όταν δημιουργούμε συντόμευση για το μενού συντομέυσεων,το background βέλος άλλαξε και θυμίζει το βελάκι των Windows shortcuts......:)

Ακόμα στον browser προστέθηκε στην πρώτη σελίδα κάτω από ....Αξεσουάρ.......>My Navi(δεν τόχω ψάξει ακόμα).

Και ηχητικά υπάρχει πιο καλή απόδοση,ή ένταση ανέβηκε ακόμα πιο πολύ:music: ;) ,εν κατακλείδι το πολύ καλό μου Κ610i έγινε ακόμα καλύτερο:)

Link to comment
Share on other sites

Γιά μενα το μεγαλύτερο μειονέκτημα του Κ610 είναι η έλλειψη ραδιοφώνου....

 

Το σημαντικότερο πλεονέκτημα η εμφάνιση και ειδικά στο κόκκινο χρώμα...Σε ποιό κατάστημα ανακαλύψατε πως διαθέτει το red ;

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

το κινητο το πηρα σημερα σε red χρωμα,πολυ ωραιο παιδια,ο ηχος του πολυ καλος το μενου ειναι σχεδον ομοιο με του k-800.τα χρωματα της οθονης ειναι καλα ομως φαινοντε λιγο πιο ξεθωριασμενα σε σχεση με του 810,σε γενικες γραμμες παντως τα αξιζει τα λεφτα του πιστευω.αν ενδιαφερεται κανεις για red ας δει την υπογραφη μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτης22 δεν μπορώ να δώ το τρίτο σου link.δε με αφηνει το forum.μπορείς να μας το πείς;Ξέρει κανείς αν η Vodafone το φέρνει σε κόκκινο;Πήγα σε 2 καταστήματα και μου είπαν οτι η Vodafone το παράγγειλε μόνο σε ανθρακί.Αυτό μου φαίνεται λίγο περίεργο.Αν είναι έτσι μάλλον θα προτιμήσω το 6131 απο το ανθρακί γιατι το κιν θα το παρω με την επιδότηση της Vodafone και αν δεν το έχουν σε κοκκινακι...

Τι λέει το κοκκινο ταξιδιώτης22;κούκλα πρέπει να είναι

Link to comment
Share on other sites

Bre παιδιά...τί το κρατάτε επτασφράγιστο μυστικό;;;:blink:

 

Πείτε από που το πήρατε σε red....EPITELOYS DHL....:confused:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Bre παιδιά...τί το κρατάτε επτασφράγιστο μυστικό;;;:blink:

 

Πείτε από που το πήρατε σε red....EPITELOYS DHL....:confused:

Ρε 'σύ μην τρελαίνεσαι,δε το'χουν πάρει και τόσοι και ειδικά το κόκκινο(μπλιάχ:drool: ),δε χάνεις τίποτα αν πάρεις δύο τηλεφωνάκια σε Microland(257 €) ή Γερμανό(289 €),απλά πράγματα δηλαδή;)

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο Play247 ηρακλειου κρητης ομως σε red.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά, πήρα μια κάρτα Μ2 512 Mb. Χρειάζεται να κάνω κάτι στην κάρτα (πχ. φορματ) ή να αντιγράψω τη δομή των φακέλλων της προεγκαταστημένης ;;;

 

Οποιος γνωρίζει ας βοηθήσει παρακαλώ...

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πήρα μια κάρτα Μ2 512 Mb. Χρειάζεται να κάνω κάτι στην κάρτα (πχ. φορματ) ή να αντιγράψω τη δομή των φακέλλων της προεγκαταστημένης ;;;

 

Οποιος γνωρίζει ας βοηθήσει παρακαλώ...

 

Κάντης και ενά format δεν είναι άσχημη ιδέα,όσο για την δομή φακέλλων θα γίνει μόνη της.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίδες το περιμένω να μου έρθει την Τρίτη από Γερμανό-Κοσμοτέ λόγω επιδοτήσεως.Εκτός το Τ68i είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ την Sony-Ericsson.Ποιά η γνώμη σας? (Καημένο EF81 δεν σε βρήκα πουθενά):rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ομορφο σε design,αν και λιγο φτωχο στα χαρακτηριστικα του πλην της καμερας...αποτι φαινεται σιγα σιγα η se αφηνει την ιδεα του joystick κουμπιου μετα τις ηττες που εχουμε φαει ολοι κατα καιρους με τα μοντελα που ειχαν αναλογο joystick...βλεπε κ750,κ800,τ610 κλπ κλπ..για να δουμε...;)
Link to comment
Share on other sites

.....(Καημένο EF81 δεν σε βρήκα πουθενά):rolleyes:

Να χαίρεσαι που δεν το βρήκες το EF81,αν και υπάρχει σε κάποια καταστήματα και οι πωλητές προσεύχονται για υποψήφια θύματα που θα πράξουν το μέγα σφάλμα της αγοράς του:lol: :lol: .Το Κ610 είναι πολύ καλό και κυρίως απροβληματιστό κινητό:) :p

Link to comment
Share on other sites

Κάντης και ενά format δεν είναι άσχημη ιδέα,όσο για την δομή φακέλλων θα γίνει μόνη της.

 

Thanks !!!

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις να βαλει για ringtone video? γιατι σε μενα αν μου κανουν αναπαντητη συνεχιζει και χτυπαει η δονηση (επ' αοριστον?) :confused:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να ρωτήσω αν έχει βγει αναβάθμηση για το κινητό στο site της SE;

Γιατί έχω κάποια προβλήματα, τα οποία και διάβασα παραπάνω,όπως στην αποστολή με bluetooth βγάζει αποστολή με υπέρυθρες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να ρωτήσω αν έχει βγει αναβάθμηση για το κινητό στο site της SE;

Γιατί έχω κάποια προβλήματα, τα οποία και διάβασα παραπάνω,όπως στην αποστολή με bluetooth βγάζει αποστολή με υπέρυθρες...

Και το Κ750,και το Κ800 έχουν αυτά τα συμπτώματα,δεν είναι τόσο πρόβλημα όσο άξιον απορίας διότι το Κ610 ειδικά δεν έχει υπέρυθρες:lol: :lol:

Με την αναβάθμιση που έκανα εδώ(δεν έχει ανέβει ακόμα στο SEUS-ελπίζω εντός ημερών να ανέβει) όταν στέλνω με Bluetooth λέει "Αποστολή σε....." οπότε αυτό διορθώθηκε και άλλα πολλά,το πολύ καλό Κ610 έγινε καλύτερο;)

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι που δεν το βρήκες το EF81,αν και υπάρχει σε κάποια καταστήματα και οι πωλητές προσεύχονται για υποψήφια θύματα που θα πράξουν το μέγα σφάλμα της αγοράς του:lol: :lol: .Το Κ610 είναι πολύ καλό και κυρίως απροβληματιστό κινητό:) :p

 

 

Ανυπομονώ τότε!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια τελικα ειναι πολυ ωραιο το 610,το βρηκα σε ασημι χρωμα και το πηρα κι αυτο σαν δευτερο κινητο,πολυ καλο και με πολυ καλο ηχο.
Link to comment
Share on other sites

ραδιόφωνο παίρνει, έστω και σαν hands-free? Από ήχο τι λέει; να υποθέσω ότι τα καταστήματα cosmote θα φέρουν μόνο την i-mode έκδοση της συσκευής;
Link to comment
Share on other sites

ραδιόφωνο παίρνει, έστω και σαν hands-free? Από ήχο τι λέει; να υποθέσω ότι τα καταστήματα cosmote θα φέρουν μόνο την i-mode έκδοση της συσκευής;

Μάλλον μπορεί να παίξει με τα radiohandsfree W900,δεν το δοκίμασα κιόλας.

Ηχητικά έχει πολύ καλή απόδοση-μεγάλη ένταση χωρίς παραμορφώσεις κιόλας,just superb:)

99% η Cosmote θα φέρει το K610im(imode).

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα. γνωρίζει κανείς πότε περίπου θα έρθει η i-mode έκδοχη του κινητού; μέχρι αρχές Οκτώβρη παίζει τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν από λίγες μέρες αγόρασα κι εγώ το K610i. Το προηγούμενο κινητό (το οποίο είχα εδώ και περίπου 3χρόνια) ήταν το T610i. Το K610i είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ κατά τη γνώμη μου!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...