Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

baxteraS απο το κινιτο εχεις μπει τωρα?μεσω tim non stop?πως το βλεπεις το κινιτο?εχει καλο browser για νετ?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχεις καρτα tim?μπορεις να το δοκιμασεις?τι χρωμα ειναι καινουριο η μεταχειρισμενο το πηρες?ποσο
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

baxteraS απο το κινιτο εχεις μπει τωρα?μεσω tim non stop?πως το βλεπεις το κινιτο?εχει καλο browser για νετ?

An eixe mpei mesw Wap tha to egrafe to forum.Exeis dei pote kati mikra grammatakia,pou lene Wirless post ktlp?Ayto;)

 

 

Kai gia tou logou to alhthes kati san auto:Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.23) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Συγνωμη μας κοροιδευεις?Σοβαρα σου μιλω!

 

Ρε συ έλεος!Δεν έχω ιδέα καθόλου από ΤΙΜ.Εκεί που ειρωνεύεσαι κάνε τον κόπο να απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ έλεος!Δεν έχω ιδέα καθόλου από ΤΙΜ.Εκεί που ειρωνεύεσαι κάνε τον κόπο να απαντήσεις!

Μα το λεει η λεξη!!!N O N S T O P !!!ενταξει τωρα?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

@ LooNick: Αυτό που αναφέρεις αγαπητέ LooNick είναι αρκετά ενδιαφέρον. Κι εγώ ζώ εκτός Ελλάδος (Γερμανία) και ενδιαφέρομαι να αγοράσω το M600i. Θα ήθελα μια διευκρίνηση. Επιλέγοντας τα ελληνικά ώς γλώσσα εμφανίζονται και ελληνικά μενού ή απλά ενεργοποιείται κάποιο είδος ελληνικής υποστήριξης (ελληνικό πληκτρολόγιο κτλ.)

 

 

Όλα τα menu είναι στα ελληνικά...δεν έχει δηλαδή κάποια διαφορά το κινητό πιστεύω από ένα οποιοδήποτε M600i αγορασμένο στην Ελλάδα. Οπότε μπορείς να το αγοράσεις άφοβα!

 

Οσο για τα μυνήματα.....τα αγγλικά είναι πρώτη γλώσσα στο πληκτρολογιο οτι και να κανεις....μπορεις να γράφεις με το εικονικο πληκτρολογιο αν θες μόνο ελληνικά...αλλιως με το αναλογικό πληκτρολόγιο πρέπει να πατάς κάθε γράμμα 800 φορές μέχρι να εμφανιστεί το ελληνικο.....με λατινικούς χαρακτηρες δεν υπάρχει πρόβλημα είναι πολύ βολικό και γρήγορο το πληκτρολόγιο(...και έχεις και 160 χαρακτήρες διαθέσιμους).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ LooNick! Χμ, αν είναι έτσι είμαι πολύ κοντά στο να ενδώσω...

 

Όσον αφορά το QuickOffice που είναι προεγκατεστημένο, τι γίνεται με τα ελληνικά; Δουλεύουν χωρίς πρόβλημα; Δηλαδή ένα ελληνικό αρχείο Word (ή Excel) θα φανεί με σωστά ελληνικά στο M600; Τι παίζει με τις γραμματοσειρές στο QuickOffice;

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Μα το λεει η λεξη!!!N O N S T O P !!!ενταξει τωρα?

 

Απλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μπαίνεις κανονικά στο internet χωρίς ογκοχρέωση με μόνο 3.49 ευρώ το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

kai omws;)

Auth einai h alhtheia!Giauto kai toso salos edw mesa!Eimai kai egw enas apo autous pou tha allaksoun etaireia giauto to logo;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Λοιπόν πήγα τελικά στην ΤΙΜ και ρώτησα.Γιατί πολλοί εδώ μέσα κάνουν τους εξυπνάκηδες και τους πολύξερους.Το TIM Non Stop με το πάγιο των 3.49 ευρώ το μήνα για απεριόριστη χρήση wap είναι για πρόσβαση μόνο σε ένα portal της ΤΙΜ κάτι σαν το mycosmosview με εικονιδιάκια(μου έκανε επίδειξη η υπάλληλος με κινητό).Την ρώτησα αν μπορώ να μπαίνω επίσης σε σελίδες όπως ας πούμε το http://www.google.gr χωρίς χρέωση μόνο δηλαδή πληρώνοντας 3.49 ευρώ πάγιο το μήνα και μου είπε ότι για φόρτωση σελίδων ισχύει ογκοχρέωση όπως είναι και στην cosmote.Η απεριόριστη χρήση χωρίς χρέωση πληρώνοντας μόνο το πάγιο ισχύει μόνο για το ΤΙΜ portal.Σιγά μην ήτανε μ@λ@κες να δίνουν τσάμπα πλοήγηση στο internet.Ξυπνήστε όσοι κοιμάστε ακόμα!
Link to comment
Share on other sites

Αnterovgaltis επειδη με το Nokia e61 εμπαινα απειρες φορες se site οπως http://www.in.gr ασε με να εχω μια διαφορετικη απο την δικη σου αποψη.δοκιμασε το με Free2go και θα με θυμηθεις.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να το παρω τελικα το m600 η να παρω παλι nokia e61 τι γνωμη εχεται?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα τελικά στην ΤΙΜ και ρώτησα.Γιατί πολλοί εδώ μέσα κάνουν τους εξυπνάκηδες και τους πολύξερους.Το TIM Non Stop με το πάγιο των 3.49 ευρώ το μήνα για απεριόριστη χρήση wap είναι για πρόσβαση μόνο σε ένα portal της ΤΙΜ κάτι σαν το mycosmosview με εικονιδιάκια(μου έκανε επίδειξη η υπάλληλος με κινητό).Την ρώτησα αν μπορώ να μπαίνω επίσης σε σελίδες όπως ας πούμε το http://www.google.gr χωρίς χρέωση μόνο δηλαδή πληρώνοντας 3.49 ευρώ πάγιο το μήνα και μου είπε ότι για φόρτωση σελίδων ισχύει ογκοχρέωση όπως είναι και στην cosmote.Η απεριόριστη χρήση χωρίς χρέωση πληρώνοντας μόνο το πάγιο ισχύει μόνο για το ΤΙΜ portal.Σιγά μην ήτανε μ@λ@κες να δίνουν τσάμπα πλοήγηση στο internet.Ξυπνήστε όσοι κοιμάστε ακόμα!

Aporw pws antexw edw kai arketa post kai de se brizw.APORW:wacko: :wacko: :wacko:

Den tha ksanaanaferthw sto tim NON STOP giati o upallhlos ekei sthn Tim einai ligaki poio asxetos apo esena.

Pantws gia teleutaia fora tha sou pw kati.TREXA NA DEIS AUTO TO THEMA KAI META M I L A S:X

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Αnterovgaltis επειδη με το Nokia e61 εμπαινα απειρες φορες se site οπως http://www.in.gr ασε με να εχω μια διαφορετικη απο την δικη σου αποψη.δοκιμασε το με Free2go και θα με θυμηθεις.

 

Μα ρε συ η υπάλληλος μου το είπε ξεκάθαρα ότι άμα μπαίνεις σε σελίδες μετράει ογκοχρέωση.Ποια η διαφορά ΤΙΜ Free2go και ΤΙΜ Non Stop;;Τελικά θα μας πει κάποιος στα σίγουρα ποιες είναι οι χρεώσεις για να μπαίνεις σε σελίδες μέσω wap;;;

Link to comment
Share on other sites

ρε anterovgalti δοκιμασε το πρωτα και μετα μιλα!!!Εγω που το δοκιμασα σου λεω οτι στανταρ σε ε61 λειτουργει για www οποτε και για m600i episis θα λειτουργει ετσι δεν ειναι ciciliane?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε anterovgalti δεν θελόυν να φορτωσουν το δικτυο γι αυτο και δεν λενε ξεκαθαρα οτι μπορεις να μπαινεις και σε www σιτε εξαλου το εχω δοκιμασει κι εγω και ολα κομπλε.!!αυτα τους εχουν πει να λενε και αυτα λενε
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Aporw pws antexw edw kai arketa post kai de se brizw.APORW:wacko: :wacko: :wacko:

Den tha ksanaanaferthw sto tim NON STOP giati o upallhlos ekei sthn Tim einai ligaki poio asxetos apo esena.

Pantws gia teleutaia fora tha sou pw kati.TREXA NA DEIS AUTO TO THEMA KAI META M I L A S:X

 

Ωραία το διάβασα το θέμα.Αυτές οι ρυθμίσεις λειτουργούν και με τον built-in opera του Μ600 ή θέλουν τον opera mini(java);;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία το διάβασα το θέμα.Αυτές οι ρυθμίσεις λειτουργούν και με τον built-in opera του Μ600 ή θέλουν τον opera mini(java);;

 

Loipon gia to sugekrimeno thlefwno den kserei ap oti diabazw KANEIS!Akoma toulaxiston:D

De nomizw na paizei problhma...de kserw omws na sas pw!To thl exei mesa ton Opera opws polu swsta les...ma den kserw kapoion pou na to exei dokimasei,rwtat on Mitsos the great autos tha kserei;)

Skeftomai na agorasw h mallon tha to parw sigoura,to w950 kai tha nai to idio pragma,opote endiaferomai AMESA!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

εγω με τον browser του ε61 εμπαινα κανονικα στα www σιτε δηλαδη χωρις προσθετες ρυθμισεις.Γιατι δεν το δοκιμαζεις?Εχεις καρτα tim?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το m600i ο μαμισιος browser του ειναι μονο ο opera η εχει και εναν της sonyericsson?Anterovgalti θα δοκιμασεις τελικα tim na μας πεις αν δουλευει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis

Αυτές οι ρυθμίσεις που είναι εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=152884

από ότι κατάλαβα είναι ένα κολπάκι.Απλά θα ήθελα να ρωτήσω εσένα cicilianos μια και φαίνεται πως ξέρεις αν αυτό το κολπάκι είναι προσωρινό.Δηλαδή σήμερα ισχύει το free browsing και αύριο δεν ισχύει.Είναι official δηλαδή η ΤΙΜ το ξέρει;;Ή αυριο μεθαύριο μπορεί να σταματήσει να ισχύει;;

Link to comment
Share on other sites

Koita oso ta pragmata isxuoun ola kala kai de trexoume se kati kainourio.Auto omws den einai akribws kolpaki.Epeidh de to kserei h kurakatina pou thn ebalan sto magazi na leei 3 pramata de shmainei pws den to kseroun kai oi Electronic Engeniers ekei panw;)H etsi lew egw twra e?!

O Opera mini einai gnwstos kai to kolpo kai stous idious gnwsto!Ma trabaei kosmo sthn etaireia kai kosmo pou kserei kai pou ksodeuei;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Anterovgaltis
Koita oso ta pragmata isxuoun ola kala kai de trexoume se kati kainourio.Auto omws den einai akribws kolpaki.Epeidh de to kserei h kurakatina pou thn ebalan sto magazi na leei 3 pramata de shmainei pws den to kseroun kai oi Electronic Engeniers ekei panw;)H etsi lew egw twra e?!

O Opera mini einai gnwstos kai to kolpo kai stous idious gnwsto!Ma trabaei kosmo sthn etaireia kai kosmo pou kserei kai pou ksodeuei;)

 

Απλά μην είναι όπως ήτανε το Cosmote Gprs που τους πρώτους μήνες ήτανε τσάμπα και μετά είχε ογκοχρέωση.

 

PS. Κάρτα της ΤΙΜ μπορώ να προμηθευτώ μόνο από εξουσιοδοτημένο κατάστημα της ΤΙΜ ή μπορώ να αγοράσω και από περίπτερο;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...