Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάθε μέρα το απόγευμα αλλάζει την ώρα μόνο του

και πάει 1 ώρα πίσω :X :X :X :X

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κοίτα πρωτοβουλίες που παίρνει...

 

@dr_kosak: κάνε αναβάθμιση κ θα διορθωθεί...αν δεν έχει την τελευταία...αλλά κ πάλι να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα,

έχω πρόβλημα με το συχρονισμό .

-Το τηλέφωνο έχει περίπου 600 επαφές αποθηκευμένες,

-Το Outlook δεν έχει καμία επαφή

-Το τηλ συνδέεται κανονικά με τον Η/Υ και μόλις ξεκινάει ο συγχρονισμός μετά από λίγο βγαίνει μήνυμα και λέει <<ο συγχρονισμός απέτυχε<< :(

 

(δοκίμασα σε 2 διαφορετικά PC , αλλά τίποτα:wacko: )

 

Κινητό R9F011

 

Καμιά Βοήθεια ???:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα,

έχω πρόβλημα με το συχρονισμό .

-Το τηλέφωνο έχει περίπου 600 επαφές αποθηκευμένες,

-Το Outlook δεν έχει καμία επαφή

-Το τηλ συνδέεται κανονικά με τον Η/Υ και μόλις ξεκινάει ο συγχρονισμός μετά από λίγο βγαίνει μήνυμα και λέει <<ο συγχρονισμός απέτυχε<< :(

 

(δοκίμασα σε 2 διαφορετικά PC , αλλά τίποτα:wacko: )

 

Κινητό R9F011

 

Καμιά Βοήθεια ???:blink:

 

 

Ξέρει κανείς τίποτα???

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος ενός Μ600 και υποστήριζα τρελλά την ericsson γιατί πέρασαν αρκετά κινητά απο τα χέρια μου και είδα ότι είναι αρκετά αξιόπιστη εταιρεία. Ωστόσο τώρα βλέπω μας παρατάνε στα κρύα του λουτρού. Άσε που το developing τμήμα πρέπει να είναι για τα μπάζα αφού δεν μπορούν να φτιάξουν ούτε ένα απλό bug όπως τον ήχο στο ξυπνητήρι. Σιγά μην τους ξαναεμπιστευτώ
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος ενός Μ600 και υποστήριζα τρελλά την ericsson γιατί πέρασαν αρκετά κινητά απο τα χέρια μου και είδα ότι είναι αρκετά αξιόπιστη εταιρεία. Ωστόσο τώρα βλέπω μας παρατάνε στα κρύα του λουτρού. Άσε που το developing τμήμα πρέπει να είναι για τα μπάζα αφού δεν μπορούν να φτιάξουν ούτε ένα απλό bug όπως τον ήχο στο ξυπνητήρι. Σιγά μην τους ξαναεμπιστευτώ

στην τελευταία έκδοση του ρ990 έχει διορθωθεί,ελπίζουμε να γίνει το ίδιο κ με το Μ600

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Παράγγειλα την παρασκευή το M600 γιατί είναι το μόνο κινητό που να έχει οθόνη αφής σε αυτή την τιμή.Κατα τα άλλα έχω μία απορία.

Η πρώτη έκδοση λογισμικού που έχει το τηλέφωνο, τι προβλήματα παρουσιάζει??

:worry: :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Παράγγειλα την παρασκευή το M600 γιατί είναι το μόνο κινητό που να έχει οθόνη αφής σε αυτή την τιμή.Κατα τα άλλα έχω μία απορία.

Η πρώτη έκδοση λογισμικού που έχει το τηλέφωνο, τι προβλήματα παρουσιάζει??

:worry: :worry:

αν δεν μας πεις πια έκδοση έχει δεν μπορούμε να σε πούμε

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που έχει το κινητό μόλις το αγοράζεις.

Δεν έχει γίνει κανένα update υποθέτω, γιατί δεν μου έχει έρθει ακόμα.

:rolleyes: :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην τελευταία έκδοση του ρ990 έχει διορθωθεί,ελπίζουμε να γίνει το ίδιο κ με το Μ600

 

Μα η ericsson έχει σταματήσει τις αναβαθμίσεις για όλες τις συσκευές UIQ3. Μάλλον αιώνια θα περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από μένα!

 

Αύριο μεθαύριο το παίρνω στα χέρια μου.Έχω επίσης και ένα tytn από γερμανία μεριά με γερμανική γλώσσα και η απαίσια ελληνική αντιπροσωπεία της qtek δέ μου βάζει ελληνικά!Και εφόσον ήθελα ένα φθηνό κινητό που να κάνει κάποια πράγματα παραπάνω (τα λεγόμενα smartphones είναι αυτά; ) αποφάσισα να πάρω το m600.

Αλλά με όλα αυτά που διαβάζω(διάβασα όλες τις σελίδες!:wacko: )...ότι και καλά σταματάει η υποστήριξη...

 

Μήπως είναι προτιμότερο να μήν το ανοίξω καθόλου, να το πουλήσω κατευθείαν και να τρέξω να βγάλω άκρη με το tytn;:worry:

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera se olous,

 

Prospathw na perasw mia deuterh glwssa, mesw tou PC Suite, kai exontas hdh katevasei ap to site ena rar me diafores glwsses se morfh .sis alla otan ksekinaw th diadikasia egkatastashs den mou vlepei kanena file .sis. Mporei kaneis na me voithisei?? Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να κανω αναβαθμιση στην τελευταια version αλλα δεν θελω να χασω τα μηνυματα μου...!!!Τι μπορουμε να κανουμε???Ευχαριστω πολυ...!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να κανω αναβαθμιση στην τελευταια version αλλα δεν θελω να χασω τα μηνυματα μου...!!!Τι μπορουμε να κανουμε???Ευχαριστω πολυ...!!!

 

Απλά κράτησε ένα backup και μετά επανέφερε το.;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνυματα που αποθηκευονται?Δεν αποθηκευονται στην μνημη του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση firmware, κράτησα backup μόνο από τις λειτουργίες PIM, τα προγράμματα προτίμησα να περάσω "χειροκίνητα" ώστε να μην περάσω κάποια άχρηστα προγράμματα. Όλα τα προγράμματα τα είχα εγκατεστημένα στην κάρτα μνήμης. Το πρόβλημα είναι ότι όσα προγράμματα δεν εγκατέστησα μετά το update κάθε φορά που ανοιγώ την συσκευή μου ζητάνε να τα εγκαταστήσω. Πως μπορώ να το διορθώσω αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση firmware, κράτησα backup μόνο από τις λειτουργίες PIM, τα προγράμματα προτίμησα να περάσω "χειροκίνητα" ώστε να μην περάσω κάποια άχρηστα προγράμματα. Όλα τα προγράμματα τα είχα εγκατεστημένα στην κάρτα μνήμης. Το πρόβλημα είναι ότι όσα προγράμματα δεν εγκατέστησα μετά το update κάθε φορά που ανοιγώ την συσκευή μου ζητάνε να τα εγκαταστήσω. Πως μπορώ να το διορθώσω αυτό;

αφού τα είχες στην κάρτα μνήμης πως θες να έχουν σβηστεί;;:wacko:

πανε μέσα σπο τον filemanager στην κάρτα μνήμης κ σβήσε ότι "σκουπιδάκια" έχουν μείνει απο αυτά τα προγράμματα

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

έβαλα βιντεάκι 220mb 50 λεπτών στα 320χ240 @25fps (όπως προτείνει δηλαδή το Μ3) κ δεν κολλάει δευτερόλεπτο!!:blink:

 

ακόμη κ όταν το προχωράω 1 στις 10 φορές να κάνει ~2sec:!:

 

 

η απόλαυση της οθονούλας του σε όλο της το μεγαλείο :love:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

έβαλα βιντεάκι 220mb 50 λεπτών στα 320χ240 @25fps (όπως προτείνει δηλαδή το Μ3) κ δεν κολλάει δευτερόλεπτο!!:blink:

 

ακόμη κ όταν το προχωράω 1 στις 10 φορές να κάνει ~2sec:!:

 

 

η απόλαυση της οθονούλας του σε όλο της το μεγαλείο :love:

Όντως παιζεί υπερβολικά καλά τα video.

 

Υ.γ.: Δοκιμάζω αυτό με που μου πρότεινες με το προβλημά μου

Link to comment
Share on other sites

αφού τα είχες στην κάρτα μνήμης πως θες να έχουν σβηστεί;;:wacko:

πανε μέσα σπο τον filemanager στην κάρτα μνήμης κ σβήσε ότι "σκουπιδάκια" έχουν μείνει απο αυτά τα προγράμματα

Μάλλον χρειάζομαι card reader. Kάποια αρχεία από αυτές τις εφαρμογές δεν με αφήνει να τα σβήσω.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χρειάζομαι card reader. Kάποια αρχεία από αυτές τις εφαρμογές δεν με αφήνει να τα σβήσω.

swiss manager

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...