Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπείτε εδώ->http://www.iphone-forum.org/uiq-devices/t-uiq-3-applications-112345/page6.html

και δείτε το post του slemiz που δίνει ένα torrent link.Έχει πάρα πολλά παιχνίδια για τον scummVM emulator!!:yahoo:

Ανάμεσα σε αυτά και όλα τα Indiana Jones,τα Monkey Island και πολλά άλλα!!:yahoo:

Μαζί παρέχονται και τα manuals κάθε παιχνιδιού!:)

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re paidia mia voithia:wacko:

anevazw to site kai den kserv ti na valw:wacko:

gia peite kati to opoio tha thelate genikou endiaferontos...:rolleyes:

episeis kai sykgekrimenes protaseis den me xalane katholou..;)

Tha mpei section gia m600i kai themes software k ta loipa ta apoia ta psaxnw alla kai mia voitheia apo saw tha htan dekti :O

ASXETO...

endiaferetai kaneis gia laptop?

Link to comment
Share on other sites

ο opera δεν παιδιά που σκατά είναι;;;

δεν τον έχει ενσωματωμένο;

 

Βασιλη με γειες ρε,να το χαρεις!

Αντε και να το δουμε απο κοντα

 

PS:Θα ποσταρεις και καμμια φοτο που τραβηξες με την καμερα του?:p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ μπαταρία μεγαλύτερη από αυτήν που έχει το πακέτo;Η μπαταρία του πακέτου είναι 900mah.Έχω ακούσει ότι του P990 θα είναι 1250mah.Φανταστείτε μια τέτοια στο M600!!Τώρα έχει 3 μέρες αυτονομία αλλάζοντάς του τα φώτα.Με την 1250άρα θα πετάει!!

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη μέρα κάτοχος του Μ600 και οι εντυπώσεις όχι και τόσο καλές.Καταρχήν αυτοί οι λατινικοί χαρακτήρες μία απογοήτευση Πιο γρήγορα έγραφα με απλό πληκτρολόγιο.Χάλια για τα μηνύματα,χάλια για την γρήγορη εύρεση επαφών.Δύσκολο ήτανι να εμφανίζονται με την μορφή καρτέλας με τα αρχικά γράμματα;Αυτόματο κλείδωμα πλήκτρων και screensaver:δεν υπάρχει επιλογή σε πόσα λεπτά θέλω να ενεργοποιηθεί;;;Το εικονικό πληκτρολόγιο πολύ μικρό.Το ηχείο του πιο αδύναμο από του Ρ910 και χειρότερο ήχο χωρίς όμως να είναι και κακός.Το μόνό που με ικανοποιεί η οθόνη του.Θα το ψάξω και άλλο και θα επανέλθω.

Υ.Γ.:Κάποιος μου είχε πει ότι το Μ600 ειναι Ρ990 χωρίς ράδιο,κάμερα και Wi-Fi.Αν κρίνω από το Ρ910 καμία σχέση σε ευχρηστία με την σειρά Ρ.Αν κάποιος μπορεί να με πείσει για το αντίθετο θα ήταν χαρά μου.445 Ευρώπουλα ήταν αυτά.Μήπως να κρατήσω το Ρ910 και να περιμένω το Ρ990;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παραπονιέστε όλοι για τα μηνύματα.Εγώ μια χαρά γράφω μηνύματα και μάλιστα πολύ γρήγορα.Το εικονικό πληκτρολόγιο δε με ενοχλεί καθόλου.Και σε τελευταία ανάλυση κάποια από αυτά τα προβλήματα που έχει ίσως βελτιωθούν με επόμενες εκδόσεις firmware.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανενας απο εσας που μπορουμε να βαλουμε fonts (γραμματοσειρες) και να της ''δει'' το τηλεφωνο? προσπαθησα να βαλω στο d:\system\fonts αλλα τιποτα...
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παραπονιέστε όλοι για τα μηνύματα.Εγώ μια χαρά γράφω μηνύματα και μάλιστα πολύ γρήγορα.Το εικονικό πληκτρολόγιο δε με ενοχλεί καθόλου.Και σε τελευταία ανάλυση κάποια από αυτά τα προβλήματα που έχει ίσως βελτιωθούν με επόμενες εκδόσεις firmware.

Αν δεν σε ενοχλεί να πατάς 6 φορές το c για να γράψει ψ και το θεωρείς αυτό γρήγορο,Οκ,μαζί σου.Και να προσθέσω την όχι καλή αίσθηση του jog dial και ότι είναι πλέον δύο κατευθύνσεων και όχι τεσσάρων.Και κάτι άλλο.Πατάω μία φορά Alt για να γράψει το πρώτο γράμμα κεφαλαίο, δύο για ένα αριθμό,τρείς για να γράφει συνέχεια αριθμούς .Πώς το κάνω να γράφει συνέχεια κεφαλαία;Και να μην αρπάζεστε τόσο εύκολα γιατί όταν δίνω 445 για το κινητό και βρίσκω προβλήματα που τα θυμάμαι στα siemens προ πενταετίας ή παραπάνω κάτι παθαίνω...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενοχλεί να πατάς 6 φορές το c για να γράψει ψ και το θεωρείς αυτό γρήγορο,Οκ,μαζί σου.Και να προσθέσω την όχι καλή αίσθηση του jog dial και ότι είναι πλέον δύο κατευθύνσεων και όχι τεσσάρων.Και κάτι άλλο.Πατάω μία φορά Alt για να γράψει το πρώτο γράμμα κεφαλαίο, δύο για ένα αριθμό,τρείς για να γράφει συνέχεια αριθμούς .Πώς το κάνω να γράφει συνέχεια κεφαλαία;Και να μην αρπάζεστε τόσο εύκολα γιατί όταν δίνω 445 για το κινητό και βρίσκω προβλήματα που τα θυμάμαι στα siemens προ πενταετίας ή παραπάνω κάτι παθαίνω...:wacko:

 

Χεχε εγώ δεν είχα ποτέ μου κινητό uiq αλλά ούτε και symbian οπότε όλα μου φαίνονται ωραία.Μια ζωή είχα java κινητά και τα μπούχτησα επειδή δεν μπορούσα να βάλω μια εφαρμογή της προκοπής.

 

PS. Εγώ γράφω συνέχεια μηνύματα με το εικονικό πληκτρολόγιο.Δε χρησιμοποιώ καθόλου το κανονικό πληκτρολόγιο παρά μόνο άμα θέλω να καλέσω ένα νούμερο το οποίο το ξέρω απέξω φυσικά!:)Ως επι το πλείστον χρησιμοποιώ την οθόνη αφής με το στυλό.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

για ολους εμας ομως τους υπολοιπους, το πληκτρολογιο ειναι μεγαλο προβλημα

έτσι :(

3 μέρα σήμερα και πραγματικά το μόνο του ελάττωμα είναι οι ελληνικοί χαρακτήρες...

...α,και το gprs που ακόμη δεν το έκανα να δουλέψει:(:ninja:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Μια και είπατε για gprs πόση είναι η χρέωση;;Εγώ που έχω κάρτα πόσα ευρώ από την κάρτα θα τρώει για 1 λεπτό πλοήγησης στο internet;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

το gprs θα το καταφερεις σιγουρα

εγω δεν δυσκολευτικα ιδιαιτερα

λιγο ψαξιμο στις ρυθμισεις και εισαι οκ !

 

Δεν ξέρω αν θα βοηθήσουν αλλά για ρίξτε μια ματιά

Δεν έχω ΒΤ στο pc και έχω στείλει τις ρυθμίσεις mms από την σελίδα της SE

 

screenshots

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Katarxin apantisi sto filo TheCrow :)

ean exeis karta den mporeis na syndeteis internet alla mono wap (ektos kai an exw meinei pisw):(

Re paidia to ena minima to kanei 2 to exei kaneis allos auto to provlima ean oxi ti na kanw:mad:

proxtes ekana anavatmisi:wacko:

Oso gia efarmoges games themata k loipa ligh ypomoni mexri deytera trith na sikwsw ton server kai tha vreite ekei oti thelete ;) :blink:

http://www.crazy-code.net/

Link to comment
Share on other sites

Katarxin apantisi sto filo TheCrow :)

ean exeis karta den mporeis na syndeteis internet alla mono wap (ektos kai an exw meinei pisw):(

Re paidia to ena minima to kanei 2 to exei kaneis allos auto to provlima ean oxi ti na kanw:mad:

proxtes ekana anavatmisi:wacko:

Oso gia efarmoges games themata k loipa ligh ypomoni mexri deytera trith na sikwsw ton server kai tha vreite ekei oti thelete ;) :blink:

http://www.crazy-code.net/

 

ναι,υπάρχει αυτή η μαμακία με τα ελληνικά κ τους 70 χαρακτήρες:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα σε γνωστη αλυσιδα για το κινητο αλλα ο φιλος μου πωλητης σχολαγε εκεινη την ωρα και μου ειπε οτι κανει 440 ευρω περιπου. Θα προσπαθησω να δω λιγο το μενου του και πως τα παει σε πλοηγηση την αλλη εβδομαδα. Το μενου του ειναι ιδιο περιπου με του 990 που θα ερθει συντομα.
Link to comment
Share on other sites

apo oti paratirisa sthn prohgoumeni ekdosi den upirxe auto to provlima :confused: ??

thimamai estelna minima me 150 xaraktires kai egrafe 159/1 twra 70/2 :mad: :mad: :mad:

pali tha arxisw to psaksimo mou fainete:cry:

euxaristw gia tin apantisi;)

Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμιση γινεται ευκολα παιδια μεσω του καλωδιου δεδομενων?

ναι,κανένα πρόβλημα.

την πρώτη φορά θα κατεβάσεις ένα αρχείο 30mb το οποίο είναι το πρόγραμμα για την εγκατάσταση.

μετά θα το τρέξεις και θα ακολουθείς τις οδηγίες στην οθόνη.

Το πέρασμα του καινούργιου λογισμικού θα σε πάρει 20-25λεπτά

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αρχείο για την αναβάθμιση από που το κατεβάζουμε;Όταν κάνεις backup στο τηλέφωνο κάνεις και στην έκδοση λογισμικού;Δηλαδή αν κάνω αναβάθμιση και μετά backup θα μου επαναφέρει την παλιά έκδοση λογισμικού ή όχι.Και επίσης αν μπορεί κάποιος να μου πει αν κατά την αναβάθμιση γίνεται format και στο κινητό.Ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αρχείο για την αναβάθμιση από που το κατεβάζουμε;Όταν κάνεις backup στο τηλέφωνο κάνεις και στην έκδοση λογισμικού;Δηλαδή αν κάνω αναβάθμιση και μετά backup θα μου επαναφέρει την παλιά έκδοση λογισμικού ή όχι.Και επίσης αν μπορεί κάποιος να μου πει αν κατά την αναβάθμιση γίνεται format και στο κινητό.Ευχαριστώ...

πας εδώ και ακολουθας τις οδηγίες

Όταν κάνεις back up κρατάς τα αρχεία και τις ρυθμίσεις που έχεις περάσει.

Με την αναβάθμιση ξαναπερνιέται το λογισμικό,άρα χάνονται τα πάντα.

Μετά μπορείς να επαναφέρεις το τελευταίο backup και είσαι άρχοντας!

 

σκέψου σαν να θες να περάσεις τα winXP σε υπολογιστή με win98;)

έτσι γίνεται και εδώ αλλά πολύ πιο εύκολα κ γρήγορα:)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ.Με 48% μπαταρία και σβήνει.Το ξανανοίγω και παίρνω καμιά δεκαριά τηλέφωνα.Ξανάσβήνει.Το ξανανοίγω δουλεύει για ώρες.Ξαφνικά πάλι χαμηλή μπαταρία.Και τούμπαλιν.Παιδιά,τεσσάρων ημερών τηλέφωνο.Α,και σήμερα διαπίστωσα ότι για το ελληνικό α πρέπει να πατήσω 9-10 το πλήκτρο.Το πουλάω,μένω με το Ρ910 και περιμένω το Ρ990.Αει σιχτίρ....:angry: :angry: :angry: :chair: :chair: :knife: :rocket: :whip:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...