Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια , καινουργιος χρηστης μ600 κ γω , χρονια ερικσονακιας...

δεν μπορω να βρω πως να γραψω ελληνικα απο το πληκτρολογιο ;-)

οποιος ξερει κατι επι αυτου ας απαντισει , κ κανα pm δεν θα εβλαπτε, σας ευχαριστωωω

 

Το έχουμε πει 1000 φόρες ότι ελληνικά και m600 δεν πάνε πακέτο

 

Καλησπερα παιδια Σκεφτομαι να αποκτησω το m600 και ειμαι σε διλλημα Μ600 ή μοτορολα KRZR K1 με ενδιαφερει πολυ η ενταση αναπαραγωγης των mp3 οταν με καλουν

 

τι λετε?

 

ειχα το 6280 και απο ενταση δεν ημουν ικανοποιημενος

Αν θέλεις mp3 κτλ κτλ καλλίτερα μην πας σε symbian και ειδικά σε UIQ, πολύ βαρύ λειτουργικό για κάτι τόσο απλό

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει το symbian με την ένταση αναπαραγωγής της μουσικής?????

 

 

σαν player το m600 έχει ένα απο τα καλύτερα προγράμματα αναπαραγωγής που έχω χρησιμοποιησεί....βολικό, ευχρηστο κ λειτουργικό και συν ότι μπορείς να το χειρίζεσαι μέσω οθόνης αφής

 

τώρα αν δεν σε ικανοποιεί η ένταση της μουσικής................

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

εσενα cddaraa σε ικανοποιει η ενταση?

 

 

τσου

δυστηχώς....:ninja:

 

βέβαια αυτό έχει να κάνει με το ότι χρησιμοποιώ κατα κύριο λόγο bluetooth ασύρματο ακουστικό για να ακούω μουσική...το συγκεκριμένο της sony ericsson,δεν φημίζεται για την έντασή του δυστηχώς

 

αλλά και απο το speaker της συσκευής μια απο τα ίδια,τώρα όσο για τα ενσύρματα ακουστικά δεν τα έχω δοκιμάσει ποτε

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

re paidia den einai mia multimedia syskeyh katarxas k kata deyteron h SE pote den fhmizotan gia to dynato hxeio ths....prin eixa to 6270 to opoio eixe fobera hxeia k poiothta sta akoustika k exw ksenerwsei se ayto to shmeio me to m600 alla otan to phra to hksera k perimena kati tetoio

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

re paidia den einai mia multimedia syskeyh katarxas k kata deyteron h SE pote den fhmizotan gia to dynato hxeio ths....prin eixa to 6270 to opoio eixe fobera hxeia k poiothta sta akoustika k exw ksenerwsei se ayto to shmeio me to m600 alla otan to phra to hksera k perimena kati tetoio

π.χ. το κ750 έχει χάλια ηχείο...:rolleyes:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει το symbian με την ένταση αναπαραγωγής της μουσικής?????

 

Κατα την γνώμη μου δεν αξίζει να πάρει κάποιος symbian για να ακούει μουσική, πολύ δύσχρηστο λειτουργικό

 

παιδια και κατι αλλο ....

 

κυκλοφορει σε ασπρο???(στην ελλαδα)

νο
Link to comment
Share on other sites

Επειδή αρχίζω και αισθάνομαι ηλίθιος, πως μπορεί να βάλει κάποιος στο ρημάδι το Μ600 μια εργασία ή υπενθύμιση κλήσης ενός αριθμού από το ευρετήριο; ευχαριστώ για την κατανόηση! :O :help:
Link to comment
Share on other sites

sas xairetw k egw :)

eimai neos katoxos tou M600 kai exw ena problima me to web...se merikes selides mou bgazei: <apotuxia analusis XML:mi katallila diamorfomeno>...exei kaneis kamia idea???

 

 

 

ta fwta tou kapoios???????:cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Μ600 δουλευει καλα στο δικτυο 3ης γενιας της Κοτε? Οι σελιδες κατεβανιυον γρηγορα και πως θα καν τις απαρατητες ρυθμισεις?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

Είμαι καινούργιος κάτοχος του m600 και θέλω να κάνω αναβάθμιση...

Έχω όμως κάποιες ερωτήσεις:

- Πέρα από τις εφαρμογές σβήνονται και τα ονόματα από την μνήμη του κιν?

- Τα βήματα που μου λέει το update πριν συνδέσω το κιν είναι να βγάλω την

κάρτα να ξαναβάλω την μπαταρία και να πατήσω το c. Έλα που δεν έχει τέτοιο

πλήκτρο το m600 :p. Εννοεί το πλαϊνό κουμπί?

- Τι άλλο χάνεται με την αναβάθμιση?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση διαγράφονται όλα όσα έχεις περάσει στο κινητό, οπότε κάνεις απλά ένα backup και το επαναφέρεις μετά την αναβάθμιση.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Μ600 δουλευει καλα στο δικτυο 3ης γενιας της Κοτε? Οι σελιδες κατεβανιυον γρηγορα και πως θα καν τις απαρατητες ρυθμισεις?

 

Ρωτα την cosmote για τις ρυθμισεις

 

Γεια σας παιδιά,

 

Είμαι καινούργιος κάτοχος του m600 και θέλω να κάνω αναβάθμιση...

Έχω όμως κάποιες ερωτήσεις:

- Πέρα από τις εφαρμογές σβήνονται και τα ονόματα από την μνήμη του κιν?

- Τα βήματα που μου λέει το update πριν συνδέσω το κιν είναι να βγάλω την

κάρτα να ξαναβάλω την μπαταρία και να πατήσω το c. Έλα που δεν έχει τέτοιο

Ευχαριστώ!

Ολα σβήνονται

 

Πατα το κουμπι που σβήνεις όταν γραφεις κάτι

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαπσιτωσα σε διτκυο 3ης γενιας παει μια χαρα το Μ600 αλλα οταν βρισκει 2ης γενιας παροτι επιλεγουμε και τα 2 διτκυα εμφανιζει κιτρινο σημα...
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για το ασχετο,αλλα διαθετω ενα αψογο Μ600,κι επειδη δε διαθετει καμερα σαν κινητο δε δινουν και πολλη σημασια στο buy&sell...Αν ενδιαφερθει κανεις ας με ενημερωσει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες...!Ειμαι και εγω νεος κατοχος του M600i...

Φοβερο κινητακι... :D

Εχω ενα προβληματακι..Εχω aDSL εχω και Bluetooth Stick αλλα δεν μπορω να συνδεθω στο Internet απο το κινητο...Χρησιμοποιω το BT PAN του κινητου...Τι μπορει να φταιει???

 

Thnx προκαταβολικα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια , ξερει κανεις αν μπορω να αλλαξω το καλυμμα σε ασπρο (μπρος και πισω)?

 

Για ριξε μια ματια εδω...!

 

http://www.expansys.com.gr/ft.aspx?i=130380&thread=56&m=803

Link to comment
Share on other sites

Καιρός ήταν να το βγάλουν και με Wi-Fi :cool:...

 

 

Another attack of fever is raging over the Net, as lately there have been some photos floating around, presumably featuring the successor to the M600i communicator by Sony Ericsson. In fact the handset that would take the place of the M600i has been craved after for quite a while now, as the original model falls flat when it comes to called-for features such as imaging capabilities and support for Wi-Fi wireless connectivity. The rumor has it that the device in the snaps is the upgrade everyone's been waiting for, codenamed Lizy and equipped with Wi-Fi.

 

For those who still aren't aware of what Sony Ericsson M600i is - it's a communicator with a very unique QWERTY-keyboard, targeted at the enterprise segment and running on Symbian OS 9.1, based off UIQ 3 platform.

 

http://www.mobile-review.com/sadm_files/lizy_front.jpg....http://www.mobile-review.com/sadm_files/lizy_back.jpg

 

πηγή: Mobile-Review.com

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ! εχω εδω και δυο μερες που ψαχνω να βρω το Μ600 σε καταστηματα ΤΙΜ αλλα δεν υπαρχει πουθενα μαλλον μου ειπανε οτι το αποσυρανε !! Αλλα καταστηματα ομως μου λενε οτι το χουν αλλα σε τιμη εξωφρενικη σε σχεση με την προσφορα της ΤΙΜ (360 ευρω περιπου) εχει κανενας υποψιν του καπου οπου

μπορω να το βρω στο επιπεδο τιμης που ειχε με την προσφορα ?

 

ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...