Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εγω σημερα το πρωι πηγα στο τμημα με ενα αντιγραφο του απολυτηριου μου και δηλωσα και τις σχολες και μου ειπαν πως θα με ειδοποιησουν για να μου πουν που περασα...επιτελους!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια κ εγω δηλωσα σχολες σημερα......

κ παμε θηβα οι αντρες οντως..

τι δηλωσατε?εγω ρεθυμνο..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμένα με πήρανε σήμερα τηλέφωνο από την Αστυνομική Διεύθυνση ( Λάρισα ) και αύριο θα πάω να δηλώσω πόλεις. Μου είπανε ότι κατά 99% θα πάμε Κυριακή 28/9 Θήβα. Για νεότερα ενημερώνω εδώ. Ν α είστε καλά.
Link to comment
Share on other sites

πως το μα8ες εσυ αυτο?αποκλειεται να ναι μονο 26!αφου η βασικη παντα 40 μερες ηταν.αλλωστε το χατι το γρφαει ξεκα8αρα¨βασικη 6 βδομαδες¨.
Link to comment
Share on other sites

για οσους δεν ξερουν ακομα 26 μερες η βασικη

 

tsilteas εισαι 100% σιγουρος? γιατι το χαρτι που μου εδωσαν στο αστυνομικο τμημα μιλαει για εκπαιδευση διαρκειας μεχρι εξι εβδομαδων. Δε νομιζω οτι στις οδηγιες θα εγραφαν μια τετοια ανακριβεια. Αν μπορουσα να το παραθεσω καπου να εβλεπες. Εσυ απο που το εμαθες?απο εγκυρη πηγη?

Link to comment
Share on other sites

Θα σας το πουνε και σας οταν ερθει η στιγμη ;) . Παντως ειναι απο 29/09 - 24/10 , εκτος αν δεν θα παει ολη η Ελλαδα τις ιδιες ημερομηνιες "μεσα"
Link to comment
Share on other sites

αποκλειεται να μην μπουμε ολοι μαζι.26 μερες μου φαινονται πααααρα πολυ λιγες...εκτος αν συνεχισουμε την βασικη στις σχολες.
Link to comment
Share on other sites

ολους εμας απο την αχαια αγορια και κοριτσια μας στελνουν αυλωνα . μου ειπαν σημερα οτι θα μας χωρισουν σε θηβα - αυλωνα ανα νομους. μου ζητησαν και νουμερο παπουτσιων και φορμας:ninja::ninja:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποιος σας ειπε για 26 μερες?εγω σημερα ημουν στην γαδα,που μας φωναξαν καποιες περιοχες, και μας ειπαν ξεκα8αρα οτι 8α ειναι 6 βδομαδες.
Link to comment
Share on other sites

Με το που τελειωσουμε τη βασικη θα παμε απευθειας στις σχολες ή θα παρουμε 1-2 μερες αδεια?
Link to comment
Share on other sites

paidia ki egw gia kommotini psinomai alla eimai 726 seira.....SKOYRA TA PRAGMATA!!!

 

mallon emas avlwna mas kovw na pigainoume!!! telika oi aksiwmatikoi pou tha kanoun vasiki???

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

μην φοβασαι..κομοτηνη θα πας honduck..λοιπον ολοι για κομοτηνη ας στειλουμε πμ να βρεθουμε μεσα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...