Jump to content

ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΜΕΣΩ GPS


alexis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Ύστερα από αρκετές ώρες ψαξίματος και στο forum αυτό αλλά και στο google δεν έχω βρεί κατι σχετικό με αυτό που ζητάω!

Αυτό που θέλω είναι να μου πείτε αν υπάρχει πρόγραμμα για pocket pc με gps που να μπορεί να δείχνει θερμοκρασία μέσω gps δηλαδή, όχι μεσω internet!

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απίθανο να υπάρχει κατι τέτοιο.Και να υπήρχε θα έπρεπε να το υποστηρίζει και ο δέκτης σου.
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Ύστερα από αρκετές ώρες ψαξίματος και στο forum αυτό αλλά και στο google δεν έχω βρεί κατι σχετικό με αυτό που ζητάω!

Αυτό που θέλω είναι να μου πείτε αν υπάρχει πρόγραμμα για pocket pc με gps που να μπορεί να δείχνει θερμοκρασία μέσω gps δηλαδή, όχι μεσω internet!

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Υπάρχει gps με θερμόμετρο?

Απ΄όσο γνωρίζω μάλλον όχι.

Οπότε δεν είναι θέμα λογισμικού ή αδυναμίας του ppc.

Eκτός αν ψάχνεις ένα πρόγραμμα που να παίρνει τις συντεταγμένες από το gps και να τις στέλνεις σ΄ένα site -εννοειται μέσω ppc+gprs/wifi- και εν συνεχεία να κατεβαζει από το site τις προγνώσεις. Με λίγα λόγια κάτι σαν το gps to google earth σε παραλλαγή:worry:

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μηπως μπερδευεις το GPS με το GPRS?
Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...