Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σιγουρα ΔΕΝ θα περιμενεις 1 μηνα! δεν σε χαραμιζω!

και φυσικα παιρνεις τηλ! αλλα δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια!

καλημερα!

 

Και μόνο αυτό που έγραψες billako φτάνει.!!!

 

με το συμπαθειο ,.....ήταν το θέμα συζήτησης του κυριακάτικου καφέ με μια φίλη σου........,η απλως εδωσεις το τηλ σ σε καποιον και ανυσηχεις.......

 

Και τα 2 με την διαφορά ότι δεν ανησυχώ...;)

 

δλδ εσυ το τηλεφωνο σου το δινεις μονο οταν σου αρεσει ο αλλος για σχεση;;;η καταλαβα λαθος;;

 

Μάλλον κατάλαβες λάθος..Δεν δίνω το τηλέφωνό μου όταν ο άλλος δεν μου αρέσει γενικά ώστε να μην βρεθώ στην δύσκολη θέση να του πω μην με ξαναπάρεις τηλ..

 

Alexi, Μου το στειλε η μπισκοτίνα με pm και δεν της τηλεφώνησα και τα χει βάψει μαύρα.

 

Τσ τσ τσ..Και μετά λέτε για τις γυναίκες ότι είναι κουτσομπόλες..Εσύ αμέσως να το πεις..

 

στο εντωμεταξυ φαινεται θα επεσε συρμα για το περι τινος προκειται...:):D:rolleyes:

 

Περι τίνος πρόκειται?!?(συγνώμη αλλά το έχασα το περι τίνος..)

 

 

Μην είσαι τόσο σκληρός... κρίμα την κοπέλα... :(

 

Πέστα!!!

 

Αφού όταν είμαστε καλοί μας βρίζουνε...

 

vickaki, αν μιλάς για εδώ, κάνουμε πλακίτσα. ;)

 

Εγώ δεν βρίζω όταν ο άλλος είναι καλός..Βρίζω μόνο όταν ο άλλος είναι μλκς...Και πάντα κάνουμε πλακίτσα..!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δλδ είμαι πολύ μ@λ@κ@ς, ε μπισκοτάκι; :rolleyes:

 

 

Όχι βρε..καλό παιδί είσαι...μην ανησυχείς..απλά έπρεπε να σου στείλω το κινητό μου με e-mail..:lol::lol::lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία και θα ήθελα οι άντρες να απαντήσουν..

 

Όταν ζητάς το τηλέφωνο από μια κοπέλα λογικά θέλεις να το χρησιμοποιήσεις...Η ερώτηση-απορία έχει 3 σκέλη...

 

α)τι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη?

β)πόσο καιρό περιμένεις μέχρι να το χρησιμοποιήσεις

γ)και τι κάνεις?στέλνεις sms ή παίρνεις τηλέφωνο?!?

 

Η απάντηση έχει δύο σκέλη στην γενική ερώτηση του γιατί να πάρεις ένα τηλέφωνο;Πρώτον το κάνεις για λόγους ευγένιας δηλαδή είτε σε αρέσει είτε όχι μια γυναίκα πρέπει να το ζητήσεις,αλλιώς τι θα πεις;θα σου γράψω;Οπότε αποφασίζεις αν θα το χρησιμοποιήσεις ή όχι.Δεύτερον η περίπτωση του όντως να σου αρέσει η άλλη οπότε τηλεφωνείς σύντομα (1-2 μέρες) και δεν στέλνεις sms.Απλά πράγματα νομίζω,αν δεν συμβαίνει τπτ από αυτά τα δύο τότε ο άνθρωπος βρίσκεται σε πλήρη σύγχυση και δεν είναι σίγουρος ότι σε γουστάρει ή είναι χέστης που και τα δύο δεν είναι ότι καλύτερο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι απαραίτητα να σε βλέπει ο άλλος ερωτικά, μπορεί δύο άνθρωποι να έχουν και άλλα κοινά, δεν είναι μόνο το σεξ στη ζωή μας.
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι απαραίτητα να σε βλέπει ο άλλος ερωτικά, μπορεί δύο άνθρωποι να έχουν και άλλα κοινά, δεν είναι μόνο το σεξ στη ζωή μας.

 

Δηλαδή τι ποσοστό θα έδινες εσύ ότι παίζει ρόλο το sex στη ζωή μας? 50-50?20-80?Και για τις γυναίκες πόσο νομίζεις ότι είναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να πεταχτω κι εγω να πω τη γνωμη μου;; :O:O:O να μη λειψει ο μαρτης απο τη σαρακοστη!!!!

 

βασικα νοστιμο cookie, οποιος δεν σε παιρνει τηλεφωνο, παροτι το ζητησε για καποιο λογο, λογικα, τοτε αυτος χανει!!! αν και εχω παρατηρησει οτι και οι ανδρες τα εχουν χασει λιγο, μπορει να περιμενει, μπορει να το μετανιωσε, μπορει να μην εχει καλο φενγκ σουι η περιοδος που διανυουμε, ποιος ξερει! :p

σουβλακιςςς γιατι το λες αυτο, οτι βριζουμε καποιον οταν ειναι καλος;;; εμεις κατα βαθος, θελουμε τα καλα παιδια, μην κοιτας που χρειαζεται να σπασουμε τα μουτρα μας με τα κωλοπαιδα... μαζοχισμος, αλλα μετα μαθαινουμε και θελουμε μονο εσας!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

να πεταχτω κι εγω να πω τη γνωμη μου;; :O:O:O να μη λειψει ο μαρτης απο τη σαρακοστη!!!!

 

βασικα νοστιμο cookie, οποιος δεν σε παιρνει τηλεφωνο, παροτι το ζητησε για καποιο λογο, λογικα, τοτε αυτος χανει!!! αν και εχω παρατηρησει οτι και οι ανδρες τα εχουν χασει λιγο, μπορει να περιμενει, μπορει να το μετανιωσε, μπορει να μην εχει καλο φενγκ σουι η περιοδος που διανυουμε, ποιος ξερει! :p

σουβλακιςςς γιατι το λες αυτο, οτι βριζουμε καποιον οταν ειναι καλος;;; εμεις κατα βαθος, θελουμε τα καλα παιδια, μην κοιτας που χρειαζεται να σπασουμε τα μουτρα μας με τα κωλοπαιδα... μαζοχισμος, αλλα μετα μαθαινουμε και θελουμε μονο εσας!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ενννοείται να μην λείψει ο Μάρτης από την Σαρακοστή...!!Καλά ότι αυτός χάνει είναι σίγουρο (πολύ ψώνιο έχω γίνει τελευταία)...Ευχαριστώ πάντως trela γιατι το feng shui δεν το είχα σκεφτεί...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε πώς γίνεται όλοι οι φίλοι/γνωστοί μου ανεξαρτήτως ηλικίας να μπλέκουν πάντα με τις καρακάξες και το αντίστροφο; Και για μενα το ίδιο συμβαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Ενννοείται να μην λείψει ο Μάρτης από την Σαρακοστή...!!Καλά ότι αυτός χάνει είναι σίγουρο (πολύ ψώνιο έχω γίνει τελευταία)...Ευχαριστώ πάντως trela γιατι το feng shui δεν το είχα σκεφτεί...

 

καλε μη σκας, ξερεις τι τελειο που ειναι να εισαι ψωνιο;;; εχω πειρα 21 χρονων στο θεμα και το κατεχω!! :lol::lol:

αστα σου λεω, δεν εχουν κι αυτοι τις δικες τους τις ανασφαλειες;;; αντε μην σας πω εγω μια ιστορια με καποιον που πραγματικα η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα... τη ζει μια φιλη μου και πραγματικα δεν ξερω πως σκεφτονται μερικοι ανδρες... αν δεν θες να παρεις τηλεφωνο κυριε να μας ξαναμιλησεις(γιατι με αυτον εχει γινει ψιλοφαση, ραντεβου και τηλεφωνα) πες το μας και εμας να ξερουμε που βαδιζομεν βρε αδελφε... και μου μη πειτε τα αγορια του φορουμ οτι με τη σταση του το δειχνει... οταν δεν θελουμε καποιον του το λεμε ρε παιδια... δεν τον αφηνουμε να μυρισει τα νυχια του!!! αντε το θυμηθηκα και συγχυστηκα τωρα για τη φιλη μου...:mad::mad:

 

σουβλακιςςςς αγαπητε, ειπε κανεις οτι δεν υπαρχουν αρκετες καρακαξες εκει εξω;;;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλε μη σκας, ξερεις τι τελειο που ειναι να εισαι ψωνιο;;; εχω πειρα 21 χρονων στο θεμα και το κατεχω!! :lol::lol:

αστα σου λεω, δεν εχουν κι αυτοι τις δικες τους τις ανασφαλειες;;; αντε μην σας πω εγω μια ιστορια με καποιον που πραγματικα η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα... τη ζει μια φιλη μου και πραγματικα δεν ξερω πως σκεφτονται μερικοι ανδρες... αν δεν θες να παρεις τηλεφωνο κυριε να μας ξαναμιλησεις(γιατι με αυτον εχει γινει ψιλοφαση, ραντεβου και τηλεφωνα) πες το μας και εμας να ξερουμε που βαδιζομεν βρε αδελφε... και μου μη πειτε τα αγορια του φορουμ οτι με τη σταση του το δειχνει... οταν δεν θελουμε καποιον του το λεμε ρε παιδια... δεν τον αφηνουμε να μυρισει τα νυχια του!!! αντε το θυμηθηκα και συγχυστηκα τωρα για τη φιλη μου...:mad::mad:

 

σουβλακιςςςς αγαπητε, ειπε κανεις οτι δεν υπαρχουν αρκετες καρακαξες εκει εξω;;;;;

 

Τι να πει το παλικάρι;Αυτά που λέτε εσείς;Σε βλέπω σαν φίλο,ίσως δεν είναι σωστό το timing,είμαι σε μια ιδαίτερη φάση,παίζει και κάτι άλλο και είμαι μπερδεμένη.Μερικές φορές η σιωπή είναι η καλύτερη λύση εξάλλου όπως είπατε αυτός δεν χάνει;Enjoy the silence

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να πει το παλικάρι;Αυτά που λέτε εσείς;Σε βλέπω σαν φίλο,ίσως δεν είναι σωστό το timing,είμαι σε μια ιδαίτερη φάση,παίζει και κάτι άλλο και είμαι μπερδεμένη.Μερικές φορές η σιωπή είναι η καλύτερη λύση εξάλλου όπως είπατε αυτός δεν χάνει;Enjoy the silence

 

δεν ειναι ρε παιδια... πες το κυριε... δεν θελω να τηλεφωνηθουμε, ο,τι βγηκαμε βγηκαμε, τελος... ειναι τοσο δυσκολο πια;;; και για να προλαβω σχολιο τυπου: γιατι εσεις οι γυναικες το κανετε;; θα σας πω οτι τουλαχιστον εγω, γιατι τον εαυτο μου εκπροσωπω και μονο, το κανω... αν τωρα δεν το κανουν οι καποιες, δεν φταιμε ολες οι υπολοιπες βρε αγορια... :rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω μια απορία και θα ήθελα οι άντρες να απαντήσουν..

 

Όταν ζητάς το τηλέφωνο από μια κοπέλα λογικά θέλεις να το χρησιμοποιήσεις...Η ερώτηση-απορία έχει 3 σκέλη...

 

α)τι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις γνώμη?

β)πόσο καιρό περιμένεις μέχρι να το χρησιμοποιήσεις

γ)και τι κάνεις?στέλνεις sms ή παίρνεις τηλέφωνο?!?

 

 

tis 9 apo tis 10 fores poy perno til. den to xrisimopoio meta :O.

den ta pao kala me ta til. vre aderfe.

den xero pote prepei na paro, an prepei, ti na po... genika einai aprosopo kai ayto me dyskoleyei.

poles fores eperna to til. mias omorfis kopelas, apla gia na do oti ama thelo mporo na to paro (psonio :p)

mpiskotaki an perasan pano apo 10 meres...:X

Link to comment
Share on other sites

Μαθήματα ηθικής, by trela7. ;)

 

Είχαμε γνωρίσει μια κοπέλα από το Αίγιο (ακούς μπισκοτάκι;), όλα ωραία όλα καλά, αλλά το τηλέφωνο της δεν μας το έδωσε. Η παρέα ήταν μόνο για το ταξίδι. Από κάτι άλλες που σου αρχίζουν τα κουλά τους και δεν ξέρεις τι να πιστέψεις...

Link to comment
Share on other sites

Μαθήματα ηθικής, by trela7. ;)

 

Είχαμε γνωρίσει μια κοπέλα από το Αίγιο (ακούς μπισκοτάκι;), όλα ωραία όλα καλά, αλλά το τηλέφωνο της δεν μας το έδωσε. Η παρέα ήταν μόνο για το ταξίδι. Από κάτι άλλες που σου αρχίζουν τα κουλά τους και δεν ξέρεις τι να πιστέψεις...

 

Κοίτα είναι γνωστό πως κάτω από το αυλάκι το έχουμε λίγο χαμένο το μυαλό..Δεν είνια τίποτα σημαντικό το αυλάκι φταίει..

Τι κουλά εννοείς?

 

spash όχι δεν έχουν περάσει 10 μέρες...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μαθήματα ηθικής, by trela7. ;)

 

 

να προσβληθω, να πικραθω, τι να κανω;;; :(:(:(:(

τη γνωμη μου ειπα... :(:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

tote mporei na parei, perimene.

mporei na min thelei na fanei ligouris kai na afinei na perasoun kapoies imeres.

 

Είπε κανείς πως δεν έχει πάρει τηλ.?!? ;)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν μένετε στα γεγονότα και θέλετε να ακούσεται από τον άλλον τις λέξεις τέρμα,τέλος,βαριέμαι,δεν την παλεύεις κάστανο κ.α.Είναι πολύ παράξενο να ζητάται το λόγο για κάτι τόσο φυσικό,η ανασφάλεια είναι όλη σε αυτόν-αυτή που έχει την περιέργια να μάθει το αυτονόητο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ωραίο να γελάσετε (ή και να κλάψετε):

 

Πάνε 2 χρόνια τώρα, που γνώρισα μια κοπέλα στο τραίνο. Χαχαχα χαχαχού σε όλο το ταξίδι, τις έδωσα κάτι ιδέες για κάτι εργασίες, αρχίσαμε κάναμε παρέα. Βγαίναμε συχνά - πυκνά. 29/8, έχει την ονομαστική της, της στέλνω κάτι λουλούδια. Με πήρε, με ευχαρίστησε, όλα ωραία. Για 3 βδομάδες μιλάγαμε τακτικά στα τηλ., την βοηθούσα με την εργασία της και την προηγούμενη μέρα που φεύγω για Ρώμη με έχει πάρει 300 τηλ. Εγώ, στο πολύ τρέξιμο, γιατί είχα πάρα πολλές δουλειές εκείνη την περίοδο, συν ότι είμουν και υπέυθυνος για την εκδρομή, καταλαβαίνετε...Τα τηλ. χτυπούσαν σαν τρελά. ου λέει θέλω να μιλήσουμε, και να ακούω από πίσω κάτι φωνές να λένε να έρθει μαζί μου στη Ρώμη και κάτι τέτοια. Τέλος πάντων το βράδυ με πέρνει πάλι τηλ., της λέω Αλεξάνδρα, πες μόνο γρήγορα τι θέλεις γιατί δεν έχω χρόνο. Επρεπε σε μισή ώρα να φτιάξω τα πράγματα, είχα και αγώνα με την ομαδα που έπαιζα τότε, τέλος πάντων πολύ άγχος. Ε να, μου λέει, ξέρεις δεν θέλω σχέση αυτή την περίοδο!

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν μένετε στα γεγονότα και θέλετε να ακούσεται από τον άλλον τις λέξεις τέρμα,τέλος,βαριέμαι,δεν την παλεύεις κάστανο κ.α.Είναι πολύ παράξενο να ζητάται το λόγο για κάτι τόσο φυσικό,η ανασφάλεια είναι όλη σε αυτόν-αυτή που έχει την περιέργια να μάθει το αυτονόητο

 

στη ζωη μου εγω εχω μαθει οτι τιποτα δεν ειναι αυτονοητο... δεν το συμμεριζονται ολοι αυτο βεβαια... στα γεγονοτα θελει να μενει καποιος για αυτο και θελει να ακουσει την αληθεια. δεν μου αρεσεις, τελειωσαμε. δεν ειναι κατι τοσο φυσικο αυτο, αν δεν το πεις στον αλλον... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

στη ζωη μου εγω εχω μαθει οτι τιποτα δεν ειναι αυτονοητο... δεν το συμμεριζονται ολοι αυτο βεβαια... στα γεγονοτα θελει να μενει καποιος για αυτο και θελει να ακουσει την αληθεια. δεν μου αρεσεις, τελειωσαμε. δεν ειναι κατι τοσο φυσικο αυτο, αν δεν το πεις στον αλλον... ;)

 

Εδώ είναι το λάθος,κανείς δεν θα σου πει την αλήθεια αλλά αυτό που θες να ακούσεις,αυτό που θα σε κάνει να ηρεμήσεις,που θα διώξει την ανασφάλεια.Αν έχεις προσέξει το φτέξιμο θα το ρίξει ο άλλος στον ευατό του πάντα,εγώ το έχω κάνει δύο φορές και προς έκπληξη μου με άφησαν ήσυχο,τώρα καταλαβαίνω ότι καμιά δεν θέλει να ακούσει πραγματικά κάτι αρνητικό για τον εαυτό της,οι άντρες χωνεύουν πιο εύκολα κάτι τέτοια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...