Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επανερχομαι μετα περιπου απο ενα μηνα για οσους θυμουνται τη φαση μου.Τι εγινε το μηνα που μας περασε?Συνεχεια μαζι και που και που μ'εκεινον για καφε.Μεχρι και στο νοσοκομειο για ενα προβλημα της,εγω ξενυχταγα.Το αποτελεσμα?Περναει το ιδιο καλα και με τους δυο.Τη μια να μου λεει τι θα κανει με μενα κι οτι δεν μπορει μακρια μου και την αλλη να μενει σπιτι του.

 

Οτι εχω κανει αυτο το μηνα ειναι πανω απο τις προσωπικες μου αντοχες και τα ορια μου κατα πολυ.Ολο μου λεει οτι θα εξαφανιστει για λιγο καιρο να δει τι θα κανει και δεν αντεχει πανω απο 1-2 μερες..Σημερα μου ειπε οτι δεν μπορει να με βλεπει αλλο ετσι και καλυτερα να σταματησει το θεμα εδω γιατι αν ειναι να βγει απο τα "σκατα" θελει να το κανει μονη της..Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω..Η το ριχνω στην τρελη και εκμεταλλευομαι τη φαση ή τη στελνω απο εκει που ηρθε...

Αν είναι να μην καψουρευτείς κ κολλήσεις ριχτο στην τρελη κ περνα καλα αλλα ψαξου κ αλλου αφου ετσι ειναι η κατασταση! Αν παλι νιωθεις θιγμένος στήλτην!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ειναι θεμα θιξιματος..Εγω εχω επιλεξει την ολη φαση γ@μω την τρελα μου....Αυτη μου τα εχει ξεκαθαρισει τα πραγματα απο την αρχη..
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι μετα περιπου απο ενα μηνα για οσους θυμουνται τη φαση μου.Τι εγινε το μηνα που μας περασε?Συνεχεια μαζι και που και που μ'εκεινον για καφε.Μεχρι και στο νοσοκομειο για ενα προβλημα της,εγω ξενυχταγα.Το αποτελεσμα?Περναει το ιδιο καλα και με τους δυο.Τη μια να μου λεει τι θα κανει με μενα κι οτι δεν μπορει μακρια μου και την αλλη να μενει σπιτι του.

ειλικρινα στεναχωρεθηκα τωρα που διαβασα αυτο το κειμενο..:(

 

Οτι εχω κανει αυτο το μηνα ειναι πανω απο τις προσωπικες μου αντοχες και τα ορια μου κατα πολυ.Ολο μου λεει οτι θα εξαφανιστει για λιγο καιρο να δει τι θα κανει και δεν αντεχει πανω απο 1-2 μερες..Σημερα μου ειπε οτι δεν μπορει να με βλεπει αλλο ετσι και καλυτερα να σταματησει το θεμα εδω γιατι αν ειναι να βγει απο τα "σκατα" θελει να το κανει μονη της..Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω..Η το ριχνω στην τρελη και εκμεταλλευομαι τη φαση ή τη στελνω απο εκει που ηρθε...

φιλε φυγε οσο πιο μακρια μπορεις...κι ας την γουσταρεις τρελα.

εχεις και μια αξιοπρεπεια.αν η φιλη θελει να το παιξει διπλο ταμπλο γιατι και οι δυο την καλυπτεται στα θελω της..και φανερα στα ματια σας..λυπαμαι που το λεω αλλα ειστε χαμενοι.

 

και δεν το λεω για σενα μονο το λεω γενικα σε ολους,γυναικα που μοιραζεται μαζι και με αλλους..δεν αξιζει. ειμαι καθετος και απολυτος σε αυτο.

αν σε γουσταρε πραγματικα θα ητανε μαζι σου και μονο μαζι σου .-

κοιτα να βρεις κατι αλλο,τουλαχιστον εσυ δειχνεις οτι εχεις αισθηματα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

επειδη με εκανες πριν να νοιωσω ασχημα...τωρα θα σε κανω κι εγω! :p

Το καλυτερο ειναι αυτο...Οσο για το φανερα...Ο αλλος ειναι ο κερατας..

σκεψου να ησουν στην θεση του

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το μονο παρηγορο γι'αυτο ειπα πιο πανω να το ριξω στην τρελη,πραγμα που πολυ δυσκολα μπορω να κανω γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

δεν θα έπρεπε να είχε πάρει ήδη μία απόφαση? δες το και έτσι δεν θα σου πω ότι είναι εγωίστρια και σε χρησιμοποιεί, μπορεί όντως να έχει τις καλύτερες προθέσεις. Αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να πάρει μία απόφαση και αν αυτή δεν μπορεί πρέπει να το κάνεις εσύ. Τελεσίγραφο. Η αυτόν ή εμένα και εκεί θα φανούν όλα. Αλλά μην κάνεις μετά σαν και αυτή που σε για 2 μέρες εξαφανίζεται και μετά τα ίδια
Link to comment
Share on other sites

λοιπον αφου εχω εδω ολους τους ερωτευμενους και φανταζομαι πολυ απο αυτους θα ειναι και ρομαντικοι θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας σε ενα ρομαντικο βραδυ στο σπιτι. τα κλασσικα τα ξερω. καποια πιο ομορφη ιδεα περιμενω.

 

Romance is dead,like rock 'n roll.Πέτα την έξω πιο γρήγορα,πολυ αποτελεσματικό σε μια ξαναμμένη ερωτευμένη γυναίκα της εποχής μας,δεν φταις εσύ,είναι οι τάσεις τέτοιες..

 

Επανερχομαι μετα περιπου απο ενα μηνα για οσους θυμουνται τη φαση μου.Τι εγινε το μηνα που μας περασε?Συνεχεια μαζι και που και που μ'εκεινον για καφε.Μεχρι και στο νοσοκομειο για ενα προβλημα της,εγω ξενυχταγα.Το αποτελεσμα?Περναει το ιδιο καλα και με τους δυο.Τη μια να μου λεει τι θα κανει με μενα κι οτι δεν μπορει μακρια μου και την αλλη να μενει σπιτι του.

 

Οτι εχω κανει αυτο το μηνα ειναι πανω απο τις προσωπικες μου αντοχες και τα ορια μου κατα πολυ.Ολο μου λεει οτι θα εξαφανιστει για λιγο καιρο να δει τι θα κανει και δεν αντεχει πανω απο 1-2 μερες..Σημερα μου ειπε οτι δεν μπορει να με βλεπει αλλο ετσι και καλυτερα να σταματησει το θεμα εδω γιατι αν ειναι να βγει απο τα "σκατα" θελει να το κανει μονη της..Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω..Η το ριχνω στην τρελη και εκμεταλλευομαι τη φαση ή τη στελνω απο εκει που ηρθε...

 

Τέλος,ότι και να σου πούμε θα το ακούσεις αλλά δεν θα το επεξεργαστείς γιατί φίλε μου έχεις βάλει το μ**νί σε βάθρο,δεν σκέφτεσαι καθαρά τώρα,άστο γάμα το.Μπράβο πάντως στην τύπισα,καταφέρνει δυο τύπους ταυτόχρονα,ρηχή και συναισθηματική,αν μπορούσε θα είχε και τρίτο αλλά δεν χωράει άλλο καρπούζι στις μασχάλες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε το θεμα πριν λιγο...Μου ειπε οτι δεν μπορει αλλο ετσι κι ο,τι θελει να σταματησει και περναει καλυτερα με τον αλλο.Ακουγοταν οτι ελεγε ψεμματα.Της το ειπα και της το εκλεισα.Το μηνυμα της:

 

"Μπορει να λεω ψεμματα,αλλα σ'αγαπαω και θελω να φυγεις απο τη ζωη μου.Σεβομαι ολα αυτα που λες αλλα δεν μπορω αλλο ετσι.Καλως η κακως τις επιλογες μου τις εκανα.."

 

Η απαντηση μου:

 

"Δεν εχω να απαντησω κατι.Τις απαντησεις μου τις ειχες απο την πρωτη στιγμη που σε γνωρισα μεχρι και τωρα.Καληνυχτα."

 

 

ΥΓ)Περαστικα μας.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε το θεμα πριν λιγο...Μου ειπε οτι δεν μπορει αλλο ετσι κι ο,τι θελει να σταματησει και περναει καλυτερα με τον αλλο.Ακουγοταν οτι ελεγε ψεμματα.Της το ειπα και της το εκλεισα.Το μηνυμα της:

 

"Μπορει να λεω ψεμματα,αλλα σ'αγαπαω και θελω να φυγεις απο τη ζωη μου.Σεβομαι ολα αυτα που λες αλλα δεν μπορω αλλο ετσι.Καλως η κακως τις επιλογες μου τις εκανα.."

 

Η απαντηση μου:

 

"Δεν εχω να απαντησω κατι.Τις απαντησεις μου τις ειχες απο την πρωτη στιγμη που σε γνωρισα μεχρι και τωρα.Καληνυχτα."

 

 

ΥΓ)Περαστικα μας.

Αν τυχον την ξαναμιλησεις θα τα παρω ασχημα στο λεω!! θα βαλουμε λουκετο στο θεμα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε το θεμα πριν λιγο...Μου ειπε οτι δεν μπορει αλλο ετσι κι ο,τι θελει να σταματησει και περναει καλυτερα με τον αλλο.Ακουγοταν οτι ελεγε ψεμματα.Της το ειπα και της το εκλεισα.Το μηνυμα της:

 

"Μπορει να λεω ψεμματα,αλλα σ'αγαπαω και θελω να φυγεις απο τη ζωη μου.Σεβομαι ολα αυτα που λες αλλα δεν μπορω αλλο ετσι.Καλως η κακως τις επιλογες μου τις εκανα.."

 

Η απαντηση μου:

 

"Δεν εχω να απαντησω κατι.Τις απαντησεις μου τις ειχες απο την πρωτη στιγμη που σε γνωρισα μεχρι και τωρα.Καληνυχτα."

 

 

ΥΓ)Περαστικα μας.

τι μαλακο-απαντηση ηταν αυτη?σ αγαπαω αλλα θελω να φυγεις..

 

το χαπι στο χρυσωσε καλα ή αφησε καθολου?τι να πω..και τοσο που ασχοληθηκες πολυ ειναι.δεν νομιζω να θεωρεις πως σου αξιζει κατι τετοιο...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χεστηνα ρε την βλαμένη... (να μιλησω χυμα γιατι τα πήρα τώρα)

 

Για μένα απ την αρχή θα έπρεπε να ειχες βάλει ένα όριο, να το έβλεπες σαν ελεύθερη σχέση- αν ηταν καλή στο κρεβάτι- κ να μην σε πολυ-'επριζε

 

Γυναίκες σαν δαύτην επιδιώκουν μόνο ένα πράγμα, την προσοχή: Αν τους την αφαιρέσεις χάνουν τη γη κάτω απ τα πόδια τους.

 

Βασικά ηλίθιο αυτό που σου γραψε και κακώς που απάντησες κιόλας και έχασες και € 0,02.

 

μια συμβουλή διέγραψε τα στοιχεία της, αν σου ζητήσει να βγείτε μόνο ξενοδοχείο, ουτε καφεδες ουτε τιποτα

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε το θεμα πριν λιγο...Μου ειπε οτι δεν μπορει αλλο ετσι κι ο,τι θελει να σταματησει και περναει καλυτερα με τον αλλο.Ακουγοταν οτι ελεγε ψεμματα.Της το ειπα και της το εκλεισα.Το μηνυμα της:

 

"Μπορει να λεω ψεμματα,αλλα σ'αγαπαω και θελω να φυγεις απο τη ζωη μου.Σεβομαι ολα αυτα που λες αλλα δεν μπορω αλλο ετσι.Καλως η κακως τις επιλογες μου τις εκανα.."

 

Η απαντηση μου:

 

"Δεν εχω να απαντησω κατι.Τις απαντησεις μου τις ειχες απο την πρωτη στιγμη που σε γνωρισα μεχρι και τωρα.Καληνυχτα."

 

 

ΥΓ)Περαστικα μας.

A την " απαυτούλα"!!!:mad: Κ εσυ όμως βρε φιλαράκι πολύ καλά της απαντησες! Να της έλεγες ένα τα λέμε, ενα στο καλό κατι σκετο βρε παιδι μου! ΑΑΑ κ επειδη θα ξαναστειλει που θα παει, μην της το παιξεις θιγμενος αλλα πες της οτι εχεις κανει κ εσυ τις επιλογες σου κ δεν γουσταρεις μηνυματακια αλλα αν θέλει να το κανελώσει το ρυζόγαλο δεν θα της χαλάσεις χατίρι...:D

Link to comment
Share on other sites

οι μετεπειτα απαντησεις-εκτος της δικιας μου- αναφερονται κυριως στο εξης: αν του ξαναμιλησει να την πηδηξει και να φυγει.

και ερωτω: ακομα και αυτο,το αξιζει?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οι μετεπειτα απαντησεις-εκτος της δικιας μου- αναφερονται κυριως στο εξης: αν του ξαναμιλησει να την πηδηξει και να φυγει.

και ερωτω: ακομα και αυτο,το αξιζει?

Ουσιαστικά έτσι είναι σαν να της λέει ότι μόνο γι'αυτό είσαι .. Τι πιο ταπεινωτικό..

Link to comment
Share on other sites

οι μετεπειτα απαντησεις-εκτος της δικιας μου- αναφερονται κυριως στο εξης: αν του ξαναμιλησει να την πηδηξει και να φυγει.

και ερωτω: ακομα και αυτο,το αξιζει?

βασικά freak δεν ειναι ανάγκη καν να το σκεφτεί, αν θέλει κ τη βρισκει ας το κανει, μόνο ομως μεχρι εκει, σαν ενστικτώδη παρόρμηση κ τιποτα αλλο

ουτε καλημέρα ουτε καληνυχτα τιποτα

wham bam thank you mam

αν ειναι να τον εμπλέξει κ αλλο συναισθηματικά ας τα αφήσει καλυτερα

και οχι δεν το αξίζει ουτε αυτό, αλλά αν δεν έχει κάτι καλύτερο...

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Εμένα θα με βοηθήσει κανείς στο " πρόβλημά " μου..???:) Λοιπόν υπάρχουν 2 που με ενδιαφέρουν, με τον έναν έχω σχέση 2 χρόνια και επιμένει να συνεχίσουμε να είμαστε μαζί κ να προχωρήσει η σχέση κ σε άλλο επίπεδο.. Με τον άλλον δεν θα το έλεγα ότι έχω σχέση αλλα μου αρέσει πολύ.. Ποιόν να επιλέξω...?:worry:

 

Χώρια βέβαια τους άλλους 3 που με κυνηγάνε αλλά δεν με ενδιαφέρουν...:cool:

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν σου αρεσει το ατομο με το ποιο εισαι τωρα,τι καθεσαι μαζι του και του δινεις ελπιδες?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αφου δεν σου αρεσει το ατομο με το ποιο εισαι τωρα,τι καθεσαι μαζι του και του δινεις ελπιδες?

Γιατι σαν ανθρωπο τον αγαπαω παρα πολυ(τον κερατα) αλλα δεν ειμαι πια ερωτευμενη κ τον εχω χωρισει αλλα αυτος επιμενει.. Απ'το αλλο ομως στρατοπεδο δεν ειναι τα πραγματα ξεκαθαρα..

Link to comment
Share on other sites

αυτο ποτε δε το καταλαβα..

να μην αγαπας καποιον(ή εστω να μην εχεις αισθηματα ερωτικα για αυτον) αλλα να παραμενεις μαζι του μονο και μονο για την σιγουρια που σου προσφερει ως προς την μοναξια.

νεα κοπελα εισαι,τι φοβασαι και να μεινεις μονη για λιγο καιρο?απο το να κοροιδευεις τον εαυτο σου και εναν ακομα ανθρωπο δεν κερδιζεις τιποτα.

χωρισε τον οριστικα και αμετακλητα και ξαναερωτευσου-καποιον αλλο ε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτο ποτε δε το καταλαβα..

να μην αγαπας καποιον(ή εστω να μην εχεις αισθηματα ερωτικα για αυτον) αλλα να παραμενεις μαζι του μονο και μονο για την σιγουρια που σου προσφερει ως προς την μοναξια.

νεα κοπελα εισαι,τι φοβασαι και να μεινεις μονη για λιγο καιρο?απο το να κοροιδευεις τον εαυτο σου και εναν ακομα ανθρωπο δεν κερδιζεις τιποτα.

χωρισε τον οριστικα και αμετακλητα και ξαναερωτευσου-καποιον αλλο ε?

Τον εχω χωρισει, ελευθερη κ ωραια ειμαι!!! Αλλα οταν ο αλλος σε καθημερινη βαση σε θυμαται, σου στελνει στο γραφειο λουλουδια, σου λεει ποσο σ'αγαπαει κ εχεις κ τον αλλον που δεν εχει ιδεα τι θελει κ αν θελει, δεν ξερεις τι να κανεις.. Παντως παραμενω ελευθερη κ ωραια...!!!

Link to comment
Share on other sites

στελνεις πισω τα λουλουδια,οταν σου λεει ποσο σε αγαπαει του λες'οκ ευχαριστω,αλλα εγω δεν νιωθω το ιδιο",κανεις κατι γενικα να τον κοψεις.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απ'οσα λες φαινεται οτι αυτον που ησουν μαζι του 2 χρονια σε ενδιαφερει μονο ως αποκατασταση και δεν υπαρχει ουτε ερωτας ουτε αγαπη... Το ερωτημα ειναι: γιατι τον σκεφτεσαι ακομη? Θα ηθελες να τον παντρευτεις και να εισαι δυστυχισμενη που δεν τον αγαπας?

Οσο για τον αλλο: Τον γουσταρεις? Γιατι βαζεις ως μετρο την αποκατασταση? Ξεκινησε μια σχεση και μετα βλεπεις πως θα παει... Καμια σχεση (τουλαχιστον οι περισσοτερες) δεν ξεκινα σοβαρα... Δοκιμαζεις και βλεπεις...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ζητάω προκαταβολικά συγνώμη για το παρακάτω μεγάλο post αλλά 3 μέρες έλειψα και δεν σας προλαβαίνω...

 

Τη μια να μου λεει τι θα κανει με μενα κι οτι δεν μπορει μακρια μου και την αλλη να μενει σπιτι του..Η το ριχνω στην τρελη και εκμεταλλευομαι τη φαση ή τη στελνω απο εκει που ηρθε...

 

Αν και το θέμα σου είχε εξελίξεις (και τις έχω διαβάσει) νομίζω την απάντηση του τι πρέπει να κανεις την έχεις ήδη δώσει από μόνος σου...Το δεν μπορεί μακριά σου αλλά μένει στο σπίτι του άλλου λέγεται μλκ και πο**ανιά ενώ το να την στείλεις από κει που ήρθε είναι η ενδεδειγμένη λύση..

 

γυναικα που μοιραζεται μαζι και με αλλους..δεν αξιζει. ειμαι καθετος και απολυτος σε αυτο.

αν σε γουσταρε πραγματικα θα ητανε μαζι σου και μονο μαζι σου .-

+1 (συνεχίζουμε να συμφωνούμε εμείς οι 2..)

 

μια συμβουλή διέγραψε τα στοιχεία της, αν σου ζητήσει να βγείτε μόνο ξενοδοχείο, ουτε καφεδες ουτε τιποτα

 

@ralλistaΑν θες να την ξεχάσεις σβήσε ότι έχει σχέση με αυτήν από το κινητό, τον υπολογιστή, το μυαλό σου και σιγά σιγά και απο την καρδιά σου

 

Εμένα θα με βοηθήσει κανείς στο " πρόβλημά " μου..???:) Λοιπόν υπάρχουν 2 που με ενδιαφέρουν, με τον έναν έχω σχέση 2 χρόνια και επιμένει να συνεχίσουμε να είμαστε μαζί κ να προχωρήσει η σχέση κ σε άλλο επίπεδο.. Με τον άλλον δεν θα το έλεγα ότι έχω σχέση αλλα μου αρέσει πολύ.. Ποιόν να επιλέξω...?:worry:

 

Χώρια βέβαια τους άλλους 3 που με κυνηγάνε αλλά δεν με ενδιαφέρουν...:cool:

 

Μισό γιατι είπαμε έλειπα και έχω χάσει επεισόδια..Έχεις γύρω σου 5 άντρες , μείον τον 1 που δεν ενδιαφέρει με τον οποίο είσαι μαζί αλλά δεν τον αγαπάς μας μένουν 4 , μείον τους 3 που δεν σε ενδιαφέρουν μας μένει 1 που σου αρέσει πολύ..Το πρόβλημα είτε με εισαγωγικά είτε χωρίς που το βλέπεις?!?

 

Γιατι σαν ανθρωπο τον αγαπαω παρα πολυ(τον κερατα) αλλα δεν ειμαι πια ερωτευμενη κ τον εχω χωρισει αλλα αυτος επιμενει.. Απ'το αλλο ομως στρατοπεδο δεν ειναι τα πραγματα ξεκαθαρα..

 

Και τι ήθελες δλδ από το άλλο στρατόπεδο?!?Να περάσει τα τζάμια με Azax που τα κάνει αόρατα για να μην κουραστείς να κοιτάξεις μέσα να δεις αν σου αρέσει το σπίτι?!?

Ειδικά στις σχέσεις κακώς τα θέλεις και τα θέλουμε όλα στο χέρι..Αν δεν προσπαθήσεις για μια σχέση (δλδ να προσπαθήσεις μια γνωριμία να εξελιχθεί σε σχέση εννοώ) δεν νομίζω οτι αυτή η σχέση έχει κάτι να δώσει..

 

αυτο ποτε δε το καταλαβα..

να μην αγαπας καποιον(ή εστω να μην εχεις αισθηματα ερωτικα για αυτον) αλλα να παραμενεις μαζι του μονο και μονο για την σιγουρια που σου προσφερει ως προς την μοναξια.

νεα κοπελα εισαι,τι φοβασαι και να μεινεις μονη για λιγο καιρο?απο το να κοροιδευεις τον εαυτο σου και εναν ακομα ανθρωπο δεν κερδιζεις τιποτα.

χωρισε τον οριστικα και αμετακλητα και ξαναερωτευσου-καποιον αλλο ε?

 

+100000...Τι φοβάσαι?!?Και η απόριψη μέσα στο παιχνίδι είναι diavolin...Βούτα και κολύμπα που λένε..

 

Τον εχω χωρισει, ελευθερη κ ωραια ειμαι!!! Αλλα οταν ο αλλος σε καθημερινη βαση σε θυμαται, σου στελνει στο γραφειο λουλουδια, σου λεει ποσο σ'αγαπαει κ εχεις κ τον αλλον που δεν εχει ιδεα τι θελει κ αν θελει, δεν ξερεις τι να κανεις.. Παντως παραμενω ελευθερη κ ωραια...!!!

 

Το ότι είσαι ελεύθερη και ωραία γιατί το τονίζεις?!?Με γεια σου και χαρά σου που λένε αλλά εκμεταλεύσου το!!!

 

στελνεις πισω τα λουλουδια,οταν σου λεει ποσο σε αγαπαει του λες'οκ ευχαριστω,αλλα εγω δεν νιωθω το ιδιο",κανεις κατι γενικα να τον κοψεις.

 

Του το λες απλά και κατανοητά ότι τελειώσατε και ότι δεν τον θες γενικά στην ζωή σου και αυτό περιλαμβάνει και το κρεβάτι σου...

 

Απ'οσα λες φαινεται οτι αυτον που ησουν μαζι του 2 χρονια σε ενδιαφερει μονο ως αποκατασταση και δεν υπαρχει ουτε ερωτας ουτε αγαπη... Το ερωτημα ειναι: γιατι τον σκεφτεσαι ακομη? Θα ηθελες να τον παντρευτεις και να εισαι δυστυχισμενη που δεν τον αγαπας?

Οσο για τον αλλο: Τον γουσταρεις? Γιατι βαζεις ως μετρο την αποκατασταση? Ξεκινησε μια σχεση και μετα βλεπεις πως θα παει... Καμια σχεση (τουλαχιστον οι περισσοτερες) δεν ξεκινα σοβαρα... Δοκιμαζεις και βλεπεις...

 

Δεν είναι κακή ιδέα αυτό...Μια δοκιμή άλλωστε θα σε πείσει που λένε...Και πραγματικά η αποκατάσταση δεν είναι το παν στην ζωή..Ή τουλαχιστον δεν θα έπρεπε να είναι πια το παν..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Απ'οσα λες φαινεται οτι αυτον που ησουν μαζι του 2 χρονια σε ενδιαφερει μονο ως αποκατασταση και δεν υπαρχει ουτε ερωτας ουτε αγαπη... Το ερωτημα ειναι: γιατι τον σκεφτεσαι ακομη? Θα ηθελες να τον παντρευτεις και να εισαι δυστυχισμενη που δεν τον αγαπας?

Οσο για τον αλλο: Τον γουσταρεις? Γιατι βαζεις ως μετρο την αποκατασταση? Ξεκινησε μια σχεση και μετα βλεπεις πως θα παει... Καμια σχεση (τουλαχιστον οι περισσοτερες) δεν ξεκινα σοβαρα... Δοκιμαζεις και βλεπεις...

Πρώτον με εντυπωσιάζει πόσο επίμονα με κυνηγαει ο πρων μου.. Δευτερον ειμαι πααααααααααααρα πολυ μικρη κ λιγο κατα του γαμου( προς το παρον τουλαχιστον).. Τριτον τον πρωην μου τον αγαπω σαν ανθρωπο, τον λατρευω, μου εχει προσφερει πολλα σαν ανθρωπος κ δεν σας κρυβω ότι προσπαθησα να τον ξαναδω ερωτικα κ το προσπαθώ... Ο δευτερος που μαρέσει οκ τον ερωτευτηκα αλλα δεν πολυ μου αρεσει η κατασταση..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...