Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κανω ενα εμβολιμο σχολιο??

 

Εσεις περιμενετε περιοδο.Εμεις τι φταιμε να πληρωνουμε τη νυφη??:mad::rolleyes:

 

χαχαχαχα..επεσε παντοφλα?:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τρεχω να της φτιαξω το κινητο που το εχει κανει χαλια και με κραζει κιολας.Ελεος!

 

Καλά σου κάνει σκρουτζ..να της πάρεις καινούργιο θέλει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τρεχω να της φτιαξω το κινητο που το εχει κανει χαλια και με κραζει κιολας.Ελεος!

:lol:

 

ο αντρας ειναι σα το πλακακι..αν στρωσει καλα το πατας μια ζωη...:D

 

αν παλι δε σου αρεσει το παραδειγμα με το πλακακι ,εχω και σε καλοριφερ.

ο αντρας ειναι σα το καλοριφερ...ειναι να μην σου παρει αερα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ε, οχι...τι γινεται πια; Δεν πιστευω στα ματια μου! Δεν ακουω στ'αυτια μου!

Μπας και συννενοειστε για να μας τρελανετε;

 

Παει....corrupted και οι γυναικες! Ερμαια των ηδονικων απολαυσεων!

Που παει αυτος ο κοσμος! Πλεον ενα ειναι σιγουρο...βαδιζουμε προς την καταστροφη! :X

Ισοτητα my dear.:p

Να κανω ενα εμβολιμο σχολιο??

 

Εσεις περιμενετε περιοδο.Εμεις τι φταιμε να πληρωνουμε τη νυφη??:mad::rolleyes:

Μπα, τελευταια εχω αρχισει να πιστευω οτι κι οι αντρες παρουσιαζουνε συμπτωματα αναμονης περιοδου που και που.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι οι γυναίκες πλέον έχουν βαρεθεί να ειναι τα θύματα και έχουν ξεσηκωθεί ΠΡΟΣΠΑΘΏΝΤΑΣ να ρίξουν το φταίξιμο στους άντρες...σόρρυ γκερλς μπατ ιζ δε τρουθ

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Προφανως...Ποιος θελει να ειναι θυμα αλλωστε; Περαν καποιων τασεων μαζοχισμου που διακρινω και στον εαυτο μου αλλα και σε φιλες βεβαια...:p

Προσωπικα ποτε δεν πιπιλισα τις γνωστες ατακες "αντρες γουρουνια" και δεν ξερω γω τι, το σημαντικο ειναι να εισαι απλα καλα με τον εαυτο σου και να ξερεις τι αξιζεις και να το απαιτεις. Ειτε αντρας εισαι ειτε γυναικα.:)

 

Freak πες κι αλλα ρητα, να χουμε να λεμε.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ισοτητα my dear.:p

 

 

Η ισότητα σας μαρανε...δεν κοιτάτε που είστε γεμάτες bug που δεν λύνονται..θέλετε πολύ ακόμα για να φτάσετε την τελειότητα...έλεος πια με αυτα που ακούω-διαβάζω..έχετε ξεφύγει τελείως και είστε χειρότερα από ποτέ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Η ισότητα σας μαρανε...δεν κοιτάτε που είστε γεμάτες bug που δεν λύνονται..θέλετε πολύ ακόμα για να φτάσετε την τελειότητα...έλεος πια με αυτα που ακούω-διαβάζω..έχετε ξεφύγει τελείως και είστε χειρότερα από ποτέ...

Η τελειοτητα οριζεται ως...;:worry:

Εξηγα λιγο ρε συ γιατι ενοχλουν τα bug και δεν τα πολυπιανω.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Freak πες κι αλλα ρητα, να χουμε να λεμε.:p

δεν εχω αλλα ρητα.αυτη τη στιγμη ειδικα,εχω πιαστει και δεν μπορω να κουνηθω.ακυρωσα τα επομενα 2 ραντεβου και περιμενω να ερθουν να με μαζεψουν γτ δεν μπορω να σηκωθω απο την καρεκλα απο τον πονο.

 

θα πω απλα πως τα γεματα κομπλεξ ατομα ,ποτε δεν αναγνωριζουν λαθη στους ιδιους ή στους ομοιους τους αλλα ΠΑΝΤΑ βρισκουν ψεγαδια στον αλλο εμπλεκομενο.

τετοια ατομα ειναι καταδικασμενα σε δυστυχια καθως την τελεια γυναικα/αντρα να τους πας θα βρει παλι ψεγαδια.ακομα και αν δεν καταφερει να βρει θα αρχισει τις γνωστες ατακες ¨ολες/ολοι οι γυναικες/αντρες ειστε ....... ετσι και αλλιως"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν το κοβουμε σιγα σιγα? γιατι βλεπω πολλα split!

αδερφε ισοτητα υπαρχει οντως. τι να κανουμε? η γυναικα σερνει καραβι..και το ξερουμε ολοι πολυ καλα. τι να λεμε..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δεν το κοβουμε σιγα σιγα? γιατι βλεπω πολλα split!

αδερφε ισοτητα υπαρχει οντως. τι να κανουμε? η γυναικα σερνει καραβι..και το ξερουμε ολοι πολυ καλα. τι να λεμε..

Αλλο ισότητα και άλλο εξομοίωση. ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τώρα που επέστρεψα και εγώ και ο φορητός μου στην βάση του (καταραμένο format) έχω να πω ότι

 

1)soublaki πολύ πιώμα η κοπέλα...θα συμφωνήσω με κάποιο άτομο (sorry το νεανικό alzheimer μου χτυπάει την πόρτα και δεν θυμάμαι name) που είπε ότι δεν το βλέπει και πολύ σωστό όλο αυτό και ότι η κοπέλα (no offence κιόλας γιατί δεν την ξέρω) δεν συμπεριφέρεται σωστά ως προς το έτερο ήμισύ της..Προσωπική άποψη είναι να το διαλύσει με τον άλλον και να συνεχίσετε να τρώτε σουβλάκια για πολλά χρόνια ακόμα..Αν δεν έχει σκοπό να το διαλύσει κακώς κοιμάται σε ξένα πατώματα (ελπίζω να ήταν και καθαρό)

 

2)sofάκι ωραίες οι ιδέες σου περί σεξ λόγω καλοκαιριού ...και βλέπω έχεις και συμπαράσταση από την evi_zoi...

 

3)freakουλίνι α)τι έπαθες και περιμένεις την έκτακη βοήθεια? και β)ωραία τα ρητά σου

 

4)rallistas όταν έχουμε περίοδο είμαστε σε μια ευάλωτη συναισθηματική κατάσταση για την οποία δεν είμαστε εμείς 100% υπεύθυνες αλλά για όλα φταίνε οι χημικές ουσίες που λέγονται ορμόνες και οι οποίες μας διαχωρίζουν από εσάς τους άντρες

 

5)billakos η γυναίκα δεν σέρνει καράβι αλλά κάτι άλλο το σέρνει αλλά μεταξύ μας θέλετε και τα παθαίνετε μερικές φορές...

 

αυτά..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αλλα ρητα.αυτη τη στιγμη ειδικα,εχω πιαστει και δεν μπορω να κουνηθω.ακυρωσα τα επομενα 2 ραντεβου και περιμενω να ερθουν να με μαζεψουν γτ δεν μπορω να σηκωθω απο την καρεκλα απο τον πονο.

Κάθεται και γράφει η γυναίκα σε θέμα ''Ερωτευμένοι του Myphone'' το πόσο ''πονάει'',και δε βρίσκεται βρε ένας,ούτε ένας να ''βοηθήσει'',σα δεν ντρέπεστε,σάτυροι.

 

δεν το κοβουμε σιγα σιγα? γιατι βλεπω πολλα split!

αδερφε ισοτητα υπαρχει οντως. τι να κανουμε? η γυναικα σερνει καραβι..και το ξερουμε ολοι πολυ καλα. τι να λεμε..

 

Άλλο όμως τάνκερ και άλλο ψαρόβαρκα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τώρα που επέστρεψα και εγώ και ο φορητός μου στην βάση του (καταραμένο format) έχω να πω ότι

 

1)soublaki πολύ πιώμα η κοπέλα...θα συμφωνήσω με κάποιο άτομο (sorry το νεανικό alzheimer μου χτυπάει την πόρτα και δεν θυμάμαι name) που είπε ότι δεν το βλέπει και πολύ σωστό όλο αυτό και ότι η κοπέλα (no offence κιόλας γιατί δεν την ξέρω) δεν συμπεριφέρεται σωστά ως προς το έτερο ήμισύ της..Προσωπική άποψη είναι να το διαλύσει με τον άλλον και να συνεχίσετε να τρώτε σουβλάκια για πολλά χρόνια ακόμα..Αν δεν έχει σκοπό να το διαλύσει κακώς κοιμάται σε ξένα πατώματα (ελπίζω να ήταν και καθαρό)

 

 

 

3)freakουλίνι α)τι έπαθες και περιμένεις την έκτακη βοήθεια? και β)ωραία τα ρητά σου

 

 

αυτά..

1) εγω ειμουν

3) α.με χτυπησε ρευμα και πιαστηκα

β.ευχαριστω.

 

Κάθεται και γράφει η γυναίκα σε θέμα ''Ερωτευμένοι του Myphone'' το πόσο ''πονάει'',και δε βρίσκεται βρε ένας,ούτε ένας να ''βοηθήσει'',σα δεν ντρέπεστε,σάτυροι.

 

 

το βασιλειο μου για ενα εμπλαστρο!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

tsatse? που την ειδες την ψαροβαρκα?

cookie θελουμε και τα παθαινουμε...αλλα πλεον δεν ειναι ετσι... επιτιδες τα κανετε μεγαιρες!:p (δεν ξερω και πως γραφετε)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Βρε ορμα και εσυ στη γιαγια,κατεστρεψε ενα γαμο,καθολου ανεφικτο.

 

 

 

 

γιαγια???????????????26,5 χρονων κοπελα(ακριβως οσο εγω) και την λες γιαγιαααα???????????:mad::mad::mad::mad::mad:

 

 

δεν εχω αλλα ρητα.αυτη τη στιγμη ειδικα,εχω πιαστει και δεν μπορω να κουνηθω.ακυρωσα τα επομενα 2 ραντεβου και περιμενω να ερθουν να με μαζεψουν γτ δεν μπορω να σηκωθω απο την καρεκλα απο τον πονο.

 

waza

χαχαχα

 

 

Busted...and totally pwnd... :)

 

Όσο για την ισότητα το διευκρίνισε το σουβλάκι...

Άλλο κοινωνική ισότητα και άλλο να αντιστραφούν οι ρόλοι.. Τα 2 φύλλα έλκονται γι αυτό που ειναι..εκεί πήγαινε για τις γυναίκες που έχουν ξεφύγει..

Όσο για τη καράβια που σέρνουν οι γυναίκες ειναι γιατί βρίσκουν τέτοιους άντρες και τα κάνουν..όπως οι άντρες βρίσκουν γυναίκες και τις κάνουν ότι θέλουν..

Βέβαια συνήθως οι άντρες αν παίρνουν αυτό που θέλουν δε νοιάζονται για τις υποχωρήσεις..ειναι πιο βολικοί..πως το λένε

Βλέπω πως ο ανταγωνισμός μεταξύ των 2 φύλλων στη δουλειά κτλ περνάει και στις σχέσεις η κάνω λάθος;;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

tsatse? που την ειδες την ψαροβαρκα?

cookie θελουμε και τα παθαινουμε...αλλα πλεον δεν ειναι ετσι... επιτιδες τα κανετε μεγαιρες!:p (δεν ξερω και πως γραφετε)

 

Έτσι ακριβώς γράφετε αλλά όχι και μέγαιρες..Βρες έναν πιο sic όρο..:p

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς γράφετε αλλά όχι και μέγαιρες..Βρες έναν πιο sic όρο..:p

δεν μου ρχεται τωρα !

δεν εχω και προσφατη εμπειρια να δωσω και την καταλληλη εμφαση!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

αλλά όχι και μέγαιρες..Βρες έναν πιο sic όρο..:p

 

Κιόσσες

Σκρόφες

Φίδια

Ύπουλες

Βόες

παγαπόντησες

Διάλεξε έναν.......

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

waza

χαχαχα

 

 

Busted...and totally pwnd... :)

 

Όσο για την ισότητα το διευκρίνισε το σουβλάκι...

Άλλο κοινωνική ισότητα και άλλο να αντιστραφούν οι ρόλοι.. Τα 2 φύλλα έλκονται γι αυτό που ειναι..εκεί πήγαινε για τις γυναίκες που έχουν ξεφύγει..

Όσο για τη καράβια που σέρνουν οι γυναίκες ειναι γιατί βρίσκουν τέτοιους άντρες και τα κάνουν..όπως οι άντρες βρίσκουν γυναίκες και τις κάνουν ότι θέλουν..

Βέβαια συνήθως οι άντρες αν παίρνουν αυτό που θέλουν δε νοιάζονται για τις υποχωρήσεις..ειναι πιο βολικοί..πως το λένε

Βλέπω πως ο ανταγωνισμός μεταξύ των 2 φύλλων στη δουλειά κτλ περνάει και στις σχέσεις η κάνω λάθος;;;;

Συμφωνω απολυτα στα bold! Κουραστικο και σπαστικο αλλα τελικα ολοι το κανουμε αυτο, προσπαθουμε παντα στις σχεσεις μας να παρουμε εναν ρολο ειτε του "αποπανω" ειτε του "θυματος", απολυτα ισοτιμη και μη ανταγωνιστικη σχεση ειναι πολυ δυσκολο να επιτευχθει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κιόσσες

Σκρόφες

Φίδια

Ύπουλες

Βόες

παγαπόντησες

Διάλεξε έναν.......

 

:blink:...:worry:...:X

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

:blink:...:worry:...:X

 

Κιόσσες

Σκρόφες

Φίδια

Ύπουλες

Βόες

παγαπόντησες

Διάλεξε έναν.......[/quote

 

γλυκύτατες

αθώα πλασματάκια

αξιολάτρευτες

γατούλες

μωράκια

ζουζουνίτσες

 

... μπορείς να διαλέξεις όπως κατάλαβες και από αυτήν την λίστα :):lol::)

Link to comment
Share on other sites

Κιόσσες

Σκρόφες

Φίδια

Ύπουλες

Βόες

παγαπόντησες

Διάλεξε έναν.......[/quote

 

γλυκύτατες

αθώα πλασματάκια

αξιολάτρευτες

γατούλες

μωράκια

ζουζουνίτσες

 

... μπορείς να διαλέξεις όπως κατάλαβες και από αυτήν την λίστα :):lol::)

 

Επειδή από ότι εχω καταλάβει πάνε όλα πακέτο...μήπως γίνεται να βρω κάποια με χαρακτηριστικά μόνο από τη 2η λίστα;;)..χμ..μάλλον δεν γίνεται...σε κάποιες(περισσότερες) υπερισχύουν τα χαρακτηριστικά της πρώτης λίστας ή κάνω λάθος;;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή από ότι εχω καταλάβει πάνε όλα πακέτο...μήπως γίνεται να βρω κάποια με χαρακτηριστικά μόνο από τη 2η λίστα;;)..χμ..μάλλον δεν γίνεται...σε κάποιες(περισσότερες) υπερισχύουν τα χαρακτηριστικά της πρώτης λίστας ή κάνω λάθος;;)

 

 

μεγα λαθος φιλε μ....

πιστευω οτι καμια φορα εμεις τι οδηγουμε στην πρωτη λιστα....

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...