Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελα τωρα... Υπαρχουν και αντρες πολυ βαρετοι! Οχι μονο γυναικες...:p

 

Παντως αν θελεις να προχωρησεις, μπορεις να μπεις στη λογικη μιας σχεσης με αργα βηματα... Μπορει να μην προκυψει κατι, αλλα σιγα σιγα θα ξεκολλησεις...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και αποφασισες να αναζητησεις ανδρικη συντροφια απο εδω και στο εξης???

 

εεε τσατσε μου???:p

 

Freak μου θα πάω Τήλο,μόνο εκεί με αγαπάνε και με στηρίζουν:p

:lol:

 

Είμαστε πολύ απλές, σεμνές και ευκολοκατανόητες..Επίσης δεν αντιδρούμε το ίδιο σε διάφορες καταστάσεις και ναι δεν είμαστε όλες ίδιες..Πότε θα το καταλάβετε επιτέλους?!?

 

Είστε σκέτο απλές,προς Θεού δεν είστε σεμνές (για την ακρίβεια ούτε στις τσόντες δεν τα κάνουν αυτά),κατανοητές θα έλεγα μάλλον καλύτερα:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Freak μου θα πάω Τήλο,μόνο εκεί με αγαπάνε και με στηρίζουν:p

:lol:

 

 

 

:D

ο...ετσι σου ειναι αυτος??

οχι τηλο αγοριναααα...εδω,στη θεσσαλονικη,και το γλεντι του γαμου να το κανεις στο "αλλο μαγαζι"

 

 

εγω θα ειμαι καλεσμενη εεεΕ?:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα βρε παιδια..σαν μικρα παιδια...:p

Τι θα πει οτι οι Γυναικες π.χ ειναι απλες η οι αντρες ειναι πολυπλοκοι η οι γυναικες ειναι περιεργες ενω οι αντρες οχι η το αναποδο....

Ολοι ειμαστε διαφορετικοι ειτε αντρες ειτε γυναικες!

Μπορει καποιος να ειναι απλος και να ειναι αντρας,και μπορει καποια να ειναι απλη και να ειναι γυναικα...τοσο απλα...ανθρωποι ειμαστε ολοι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω άλλες χίλιες γυναίκες που θα απαντούσαν με αυτόν τον τρόπο...είδες τι εννοώ? ;) χαχαχα Καμια δεν μου έχει κάνει τίποτα,απλά αν βάλεις κάποιους παράγοντες ίδιους σε κάθε γυναίκα γίνεστε βαρετές

Πολύ νωρίς τις βαρέθηκες τις γυναίκες ...:p Κακό αυτό...:rolleyes: Δώσε μας βρε άλλη μια ευκαιρία πριν πας Τήλο...:p

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε παιδια..σαν μικρα παιδια...:p

Τι θα πει οτι οι Γυναικες π.χ ειναι απλες η οι αντρες ειναι πολυπλοκοι η οι γυναικες ειναι περιεργες ενω οι αντρες οχι η το αναποδο....

Ολοι ειμαστε διαφορετικοι ειτε αντρες ειτε γυναικες!

Μπορει καποιος να ειναι απλος και να ειναι αντρας,και μπορει καποια να ειναι απλη και να ειναι γυναικα...τοσο απλα...ανθρωποι ειμαστε ολοι....

 

Ο πάτερ Αγαθάγγελος:p

 

Πολύ νωρίς τις βαρέθηκες τις γυναίκες ...:p Κακό αυτό...:rolleyes: Δώσε μας βρε άλλη μια ευκαιρία πριν πας Τήλο...:p

 

Βρε δεν θα το γυρίσω ακόμα απλώς θα γίνω ρηχός και κωλόπαιδο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν θα το γυρίσω ακόμα απλώς θα γίνω ρηχός και κωλόπαιδο

 

Εσύ και ο Κυριάκος που στο τέλος έχασε την Κούλα :lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα no offence κιόλας (δλδ χωρίς παρεξήγηση) 1 να του έκανε το 1/3 από αυτά που είχες πει εσύ σε άλλο thread (δλδ 1 κέρατο) πως μετά να έχει εμπιστοσύνη σε κάποια γυναίκα?Αν και είναι κακό να τσουβαλιάζουμε τους πάντες..

 

Κοίτα cookietsa μου εγώ τουλάχιστον το ομολόγησα κ δεν το κράτησα για μένα, κ από οτι έχεις καταλάβει είμαι με τον ανθρωπο που απάτησα τον άλλον, οπότε δεν το έκανα για το σεξ.. Anyway πιστεύω ότι ένας δυναμικός άντρας δεν θα φοβάται μια γυναίκα που στο παρελθόν ήταν κάποια στιγμή άπιστη.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο τοπικ παντως.

Λοιπον πριν δυο μερες γνωρισα μια κοπελα και εφαγα τρελο κολλημα.Ελπιζω να βγει σε καλο γιατι οι περισσοτερες μας εχουν καψει ως τωρα...!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα cookietsa μου εγώ τουλάχιστον το ομολόγησα κ δεν το κράτησα για μένα, κ από οτι έχεις καταλάβει είμαι με τον ανθρωπο που απάτησα τον άλλον, οπότε δεν το έκανα για το σεξ.. Anyway πιστεύω ότι ένας δυναμικός άντρας δεν θα φοβάται μια γυναίκα που στο παρελθόν ήταν κάποια στιγμή άπιστη.. :)

 

Έχω καταλάβει ότι είσαι με τον απατημένο αλλά όπως προείπες παραπάνω είσαι ερωτευμένη με τον άλλον...Όσο για τον άντρα και κατά πόσο φοβάται μια άπιστη γυναίκα είναι απλό...Φοβούνται το ίδιο όσο φοβόμαστε εμείς όταν μαθαίνουμε οτι ο τύπος που θέλουμε ή είμαστε μαζί στο παρελθόν υπήρξε άπιστος..Και πριν πει κάποιος το παρελθόν είναι παρελθόν (και εν μέρει συμφωνώ) η "ευκολία" με την οποία μπορεί να κεράτωσε την σχέση σε κάποια δυσκολία μπορεί άνετα να εμφανιστεί και στην δικιά σου σχέση..

 

 

Και Nagata στο εύχομαι...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

εγω βρε μπισκοτενια καταλαβα πως ειναι ερωτευμενη με αυτον που κερατωσε τον αλλο...και δεν θελει για καποιον λογο...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω βρε μπισκοτενια καταλαβα πως ειναι ερωτευμενη με αυτον που κερατωσε τον αλλο...και δεν θελει για καποιον λογο...

 

Ερωτευμενη είναι με τον συνεργό του κέρατου (ορίστε κιόλα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2491845#post2491845 ) αλλά είναι με τον κερατά...Άρα αυτό που θέλει είναι να ξε-ερωτευτεί τον συνεργό...Επομένως ή πέφτει με τα μούτρα στην ήδη υπάρχουσα σχέση και ξεχνάει τον άλλον ή ενδίδει ξανά στον συνεργό μπας και ξεκολλήσει και σταματήσει να τον θέλει ή τα διαλύει όλα και μένει μόνη της μέχρι να καταλάβει τι θέλει..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

ε αφου τον κερατα τον χωρισε!!!!και ειναι με τον συνεργο τωρα

 

 

κι εσυ ξεκαθαρισε μας..με ποιον εισαι..με τον συνεργο,με τον κερατα ή με καποιον αλλο??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ε αφου τον κερατα τον χωρισε!!!!και ειναι με τον συνεργο τωρα

 

 

κι εσυ ξεκαθαρισε μας..με ποιον εισαι..με τον συνεργο,με τον κερατα ή με καποιον αλλο??

Λοιπόν ξεκαθαρίζω είμαι με τον συνεργό του κερατά ...:D Άλλα δεν θέλω να είμαι ερωτευμένη με τον συνεργό...:p Βγάλτε άκρη τώρα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχω καταλάβει ότι είσαι με τον απατημένο αλλά όπως προείπες παραπάνω είσαι ερωτευμένη με τον άλλον...Όσο για τον άντρα και κατά πόσο φοβάται μια άπιστη γυναίκα είναι απλό...Φοβούνται το ίδιο όσο φοβόμαστε εμείς όταν μαθαίνουμε οτι ο τύπος που θέλουμε ή είμαστε μαζί στο παρελθόν υπήρξε άπιστος..Και πριν πει κάποιος το παρελθόν είναι παρελθόν (και εν μέρει συμφωνώ) η "ευκολία" με την οποία μπορεί να κεράτωσε την σχέση σε κάποια δυσκολία μπορεί άνετα να εμφανιστεί και στην δικιά σου σχέση..

 

 

Και Nagata στο εύχομαι...

Και που ξέρεις ότι κάποιος κεράτωσε με μεγαλη ευκολία οεο??? Μπορεί να το παλευε πολυ μεσα του!

Link to comment
Share on other sites

den einai omos ipokritiko na eisai(oxi apla gia na eisai) me to omorfo manari k na eisai kollimeni me allon;oeo...:)

fantazomai oti an k kapoios allos se xrisimopoiouse(milao genika,min to perneis prosopika) gia na xeperasei mia proin,den tha sou arese..

Μα δεν λεμε να ειναι ακομα τρελα ερωτευμενη με δαυτονε και να πα να βρει καποιον για να τον χρησιμοποιησει. Λεμε να βρει καποιον, να της ξυπνησει 2-3 πραματα, να αρχισει να νιωθει 2-3 πραματα γι αυτον και να προχωρησει. Βεβαια παντα το καλυτερο ειναι να σταθουμε στα ποδια μας στηριζομενοι στον εαυτο μας κι οχι σε καποιον αλλον ξανα, γιατι οταν κοψει περα κι ο επομενος(αν γινει αυτο) τοτε παλι τα ιδια δραματα θα χουμε.

Και που ξέρεις ότι κάποιος κεράτωσε με μεγαλη ευκολία οεο??? Μπορεί να το παλευε πολυ μεσα του!

Αστους διαβολιν μου. Εγω σε νιωθω.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκαθαρίζω είμαι με τον συνεργό του κερατά ...:D Άλλα δεν θέλω να είμαι ερωτευμένη με τον συνεργό...:p Βγάλτε άκρη τώρα...:lol:

 

Και με ποιον θες να είσαι ερωτευμένη?!?Συγνώμη κιόλας αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας...Αποφάσισε!!

 

Και που ξέρεις ότι κάποιος κεράτωσε με μεγαλη ευκολία οεο??? Μπορεί να το παλευε πολυ μεσα του!

 

Ξέχασα να γράψω ότι η λέξη "ευκολία" αφορά την προσωπική μου άποψη για το θέμα του κέρατος και επεξηγώ..Για μένα προσωπικά το να κερατώσεις κάποιος την σχέση του δείχνει μια "ευκολία" στις πράξεις του και μια έλλειψη σεβασμού απέναντι στο άτομο με το οποίο είναι μαζί (αλλά στην τελική υποτίθεται ότι είναι)..Επίσης χωρίς να αρχίσει συζήτηση περί ηθικής και άλλων το θεωρώ ανήθικο να είσαι σε μια σχέση που όσο προβληματική και να είναι καλώς ή κακώς είσαι σε αυτήν και να κερατώνεις τον άλλον...Αν θες να κάνεις sex ή να βγάλεις τα μάτια σου με τον τύπο στην γωνία που φοράει dolce gabbana εσώρουχο και όχι intimissimi χωρισε και κάντο

 

Αστους διαβολιν μου. Εγω σε νιωθω.:p

 

Έχεις κερατώσει και εσύ?!? :blink: Μωρέ μπράβο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

 

 

Έχεις κερατώσει και εσύ?!? :blink: Μωρέ μπράβο..

 

Το κέρατο είναι σαν το σχολείο...Όλοι το δοκιμάζουν έστω και μια φορά.(έγραψα πάλι:p)

 

Και για να αφήσουμε τις βλακειούλες:Δεν το θεωρώ παράξενο.Πολλά μπορούν να συμβούν για να φτάσει κάποιος σε τέτοιο σημείο.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να γράψω ότι η λέξη "ευκολία" αφορά την προσωπική μου άποψη για το θέμα του κέρατος και επεξηγώ..Για μένα προσωπικά το να κερατώσεις κάποιος την σχέση του δείχνει μια "ευκολία" στις πράξεις του και μια έλλειψη σεβασμού απέναντι στο άτομο με το οποίο είναι μαζί (αλλά στην τελική υποτίθεται ότι είναι)..Επίσης χωρίς να αρχίσει συζήτηση περί ηθικής και άλλων το θεωρώ ανήθικο να είσαι σε μια σχέση που όσο προβληματική και να είναι καλώς ή κακώς είσαι σε αυτήν και να κερατώνεις τον άλλον...Αν θες να κάνεις sex ή να βγάλεις τα μάτια σου με τον τύπο στην γωνία που φοράει dolce gabbana εσώρουχο και όχι intimissimi χωρισε και κάντο

Πολυ πεζα κι απολυτα τα λες και δεν ειναι παντα ετσι. Οταν μπλεκονται συναισθηματα πολλες φορες μπερδευεσαι και οι αποφασεις δεν ειναι ευκολες. Κακως βεβαια, αλλα δεν ειμαστε και ρομποτ ε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κέρατο είναι σαν το σχολείο...Όλοι το δοκιμάζουν έστω και μια φορά.(έγραψα πάλι:p)

 

Και για να αφήσουμε τις βλακειούλες:Δεν το θεωρώ παράξενο.Πολλά μπορούν να συμβούν για να φτάσει κάποιος σε τέτοιο σημείο.

 

Πάντα κάτι συμβαίνει για να φτάσει σε ένα τέτοιο σημείο αλλά πιστεύω πως υπάρχουν και άλλοι δρόμοι..

 

Πολυ πεζα κι απολυτα τα λες και δεν ειναι παντα ετσι. Οταν μπλεκονται συναισθηματα πολλες φορες μπερδευεσαι και οι αποφασεις δεν ειναι ευκολες. Κακως βεβαια, αλλα δεν ειμαστε και ρομποτ ε.

 

Συγνώμη γιατί την λέξη "συναισθήματα" την έχω διαβάσει και σε άλλο post...Είσαι με κάποιον και λογικά έχεις κάποια συναισθήματα για αυτόν και ας δεχτούμε ότι η σχέση δεν είναι και η καλύτερη δυνατή (από πολλές απόψεις) και αντί να φύγεις ή να προσπαθήσεις να την διορθώσεις λες δεν κερατώνω?!? Και το ξέρω πως είμαι απόλυτη γιατί απλά ξέρω πολύ καλά τον εαυτό μου...Και οι αποφάσεις ποτέ δεν είναι εύκολες αλλά τις καλύτερες αποφάσεις δεν τις παίρνει κανείς υπό καθεστώς θολούρας εγκεφάλου και μεταξύ προβληματικών σχέσεων ή δεν ξέρω γω τι..ΤΙς καλύτερες αποφάσεις τις παίρνεις μόνος σου εσύ και ο πόνος σου που λέει και το τραγούδι...

 

Εντωμεταξύ επειδή το θέμα του thread είναι ο έρωτας θα συμπληρώσω ότι ο έρωτας και το να είσαι ερωτευμένος είνια ότι καλύτερο αν έχει και ανταπόκριση..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη γιατί την λέξη "συναισθήματα" την έχω διαβάσει και σε άλλο post...Είσαι με κάποιον και λογικά έχεις κάποια συναισθήματα για αυτόν και ας δεχτούμε ότι η σχέση δεν είναι και η καλύτερη δυνατή (από πολλές απόψεις) και αντί να φύγεις ή να προσπαθήσεις να την διορθώσεις λες δεν κερατώνω?!? Και το ξέρω πως είμαι απόλυτη γιατί απλά ξέρω πολύ καλά τον εαυτό μου...Και οι αποφάσεις ποτέ δεν είναι εύκολες αλλά τις καλύτερες αποφάσεις δεν τις παίρνει κανείς υπό καθεστώς θολούρας εγκεφάλου και μεταξύ προβληματικών σχέσεων ή δεν ξέρω γω τι..ΤΙς καλύτερες αποφάσεις τις παίρνεις μόνος σου εσύ και ο πόνος σου που λέει και το τραγούδι...

Θελει μεγαλη αναλυση ενα τετοιο θεμα και δεν γινεται μεσω ενος φορουμ. Παντως τα πραγματα δεν ειναι ασπρο-μαυρο σε τετοια θεματα. Και ποιος σου ειπε οτι δεν προσπαθησες να την διορθωσεις; Και ποιος σου ειπε οτι ειναι ευκολο να φυγεις; Και ποιος σου ειπε οτι ξυπνησες ενα πρωι και λες δεν κερατωνω; Και ποιος σου ειπε οτι αν βρεθεις κι εσυ σε μια τετοια κατασταση θα παρεις σιγουρα την σωστη αποφαση ή θα βαλεις την λογικη πιο πανω οπως κανεις τωρα(που καλα κανεις, βεβαια);

 

Αχμ, δεν δικαιολογω το κερατο. Λαθος το βρισκα και το βρισκω, για πολλους λογους. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελει μεγαλη αναλυση ενα τετοιο θεμα και δεν γινεται μεσω ενος φορουμ. Παντως τα πραγματα δεν ειναι ασπρο-μαυρο σε τετοια θεματα. Και ποιος σου ειπε οτι δεν προσπαθησες να την διορθωσεις; Και ποιος σου ειπε οτι ειναι ευκολο να φυγεις; Και ποιος σου ειπε οτι ξυπνησες ενα πρωι και λες δεν κερατωνω; Και ποιος σου ειπε οτι αν βρεθεις κι εσυ σε μια τετοια κατασταση θα παρεις σιγουρα την σωστη αποφαση ή θα βαλεις την λογικη πιο πανω οπως κανεις τωρα(που καλα κανεις, βεβαια);

 

Αχμ, δεν δικαιολογω το κερατο. Λαθος το βρισκα και το βρισκω, για πολλους λογους. :)

 

Συμφωνώ ότι είναι ένα θέμα που θελει τεράστια ανάλυση..Και σίγουρα κανείς δεν ξύπνησε ένα πρωί και είπε α τι έχω να κάνω?άπλωμα ρούχων, σιδέρωμα, να κερατώσω τον Τάκη (το όνομα τυχαίο), να αγοράσω σαμπουάν για βαμμένα μαλλιά κτλ κτλ κτλ..

 

Προσωπικά ξέρω τι θα κάνω αν βρεθώ σε μια τέτοια κατάσταση..Θα σηκωθώ και θα φύγω χωρίς να μπω στην διαδικασία να μπλεχτώ σε παράλληλες σχέσεις ή σε κερατώματα...Αλλά εγώ αυτό το ξέρω διότι έχω περάσει αρκετό καιρό μόνη μου και συζητώντας με τον εαυτό μου (μην το δοκιμάσετε γιατί ο άλλος μπορεί να καλέσει το Δαφνί για να σας φορέσει την άσπρη ζακετούλα με τα ανάποδα μανίκια) κατάλαβα οτι το κέρατο δεν είναι λύση..Όπως έχω ξαναγράψει είχα μια σχέση 2 χρόνων όπου ο άλλος με κεράτωσε..Θυμάμαι πόσο πόνεσα και πόσο καιρό μου πήρε να συνελθω και έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι αυτό δεν θα το κάνω ποτέ μου σε κανέναν και για κανέναν λόγο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι κανεις δεν ειπε οτι ειναι λυση.

 

Τεσπα, μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην λες.

Απλα μην θεωρουμε δεδομενα πραγματα, σε οποια ηλικια και να εχεις φτασει και οσο κι αν εχεις σκεφτει και συζητησει με τον εαυτο σου ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει/να παθεις/να νιωσεις/να να να.

 

Προσωπικα ειμαι υπερ της ειλικρινειας και των ξεκαθαρων σχεσεων με καθε κοστος. Το σημαντικο ειναι να ειμαστε σε θεση να δεχτουμε τις συνεπειες τον πραξεων μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι κανεις δεν ειπε οτι ειναι λυση.

 

Τεσπα, μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην λες.

Απλα μην θεωρουμε δεδομενα πραγματα, σε οποια ηλικια και να εχεις φτασει και οσο κι αν εχεις σκεφτει και συζητησει με τον εαυτο σου ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει/να παθεις/να νιωσεις/να να να.

 

Προσωπικα ειμαι υπερ της ειλικρινειας και των ξεκαθαρων σχεσεων με καθε κοστος. Το σημαντικο ειναι να ειμαστε σε θεση να δεχτουμε τις συνεπειες τον πραξεων μας.

 

Μάλλον διαφέρω εγώ που θεωρώ δεδομένα κάποια πράγματα όσο αφορά δλδ τις απόψεις και τις θέσεις μου πάνω σε τέτοια θέματα..Όσο για την ηλικία δεν το τοποθετώ καν εκεί γιατί έχω ακούσει αρκετά ώριμες τοποθετήσεις στο θέμα του κερατώματος από αρκετά μικρότερο άτομο και τελείως ανώριμες από αρκετά μεγαλύτερούς μου

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

το να δεχεσαι τις συνεπειες των πραξεων σου ειναι σιγουρα ενα βημα ωριμανσης...παρ ολα αυτα,ειτε καποιοι-ες το θελουν,ειτε οχι,υπαρχει ξεκαθαρα,οεο,και σε θεωρητικο κ σε πρακτικο επιπεδο μια ηθικη..κ σε αυτή την περίπτωση,το να χωρισεις κ μετα να βγαλεις με οποιΟν,οποιους θες τα ματια σου ειναι ηθικο( ασπρο) ,το να μπλεκεις μ κερατωματα κ συναφη ειναι ανηθικο.(μαυρο)..ανηθικο κυριως προς τον ευατο σου..αν τον εχεις σε υποληψη βεβαια..

σίγοΥρα η παλετα εχει μια μεγαλη γκαμα χρωματων,σιγουρα δεν ειναι ολα απλα κ ιδανικα,θα επρεπε ομως να ειναι......αλλα μην ξεχναμε οτι υπαρχει κ ασπρο κ μαυρο..

και οσοι πειτε,καλα τα λες.χωρις να ξερεις τι γινεται,εξω απ το χωρο πολλα τραγουδια λενε,μια χαρα καθεσαι ψηλα στο βουνο σου κ ριχνεις τους κεραυνους σου,κλπ,κλπ...αυτο που λεω ειναι οτι δεν χρειαζεται να μασαμε τετοιου ειδους καραμελες( ειμαι μπλεγμενος-η,δεν ξερω,νιωθω περιεργα κλπ)...ας κανουμε τουλαχιστον την χαρη στον εαυτο μας να ειμαστε ειλικρινεις..το να μην ειναι καποιος ετοιμος-η για σοβαρη σχέση δεν τον-την κανει κακο ατομο...το να μπλεκει ομως σε μια σοβαρη σχεση στεναχωροντας (μοιραια καποια στιγμη) τον αλλον ειναι τουλαχιστον ανωριμο..

γενικα ειμαι αρκετα ανοιχτομυαλος σε πολλα πραγματα,κ πουριτανος σε λίγα..ομως ειμαι περηφανος που διατηρω την ηθικη μου..κ αυτο εξαρταται απ τον καθενα μας ξαχωριστα...

δηλ μπορει ολα τα ζευγαρια του κοσμου να κερατωνονται,αυτο παει να πει οτι πρεπει να κανεις το ιδιο;

και ναι,το να μην κερατωνεις τον-την συντροφο σου,να εισαι σοβαρος κ αξιοπρεπης σε μια σχεση εξαρταται αποκλειστικα απο εσενα(κ τον συντροφο σου σε καποιο βαθμο..)

ειμαι της αποψης του οτι αν θελει καποιος να κανει σεξ,ας κανει σεξ,οχι σχεση..αν θελει καποιος να παιξει ας παιξει επιτραπεζιο,οεο..ι...:)αλλα πραγματα..ασ μΗν κανει σχεση....:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...