Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia ki ego elpizo na einai pio ftino (w810) alla ti na sas po periodiko einai kai isos exei perissoteres plirofories!!!!!!!!!!!!
kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πιστευω να βγει βονταφον πρωτα και να περιμενουμε να βγει κανονικο :wacko:

 

Παντως σε ξενα φορουμ διαβαζω για παιδια απο Αγγλια που το εχουν παρει το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

uparxei periptwsh na bgei prwta se vodafone live ekdosh??

Ργω δεν ξερω απλα διαβαζα σε ενα φορουμ στο εξωτερικο που ενας το ειχε παρει βονταφον και ηθελε βοηθεια για το πως θα το βγαλει...Υποθεσεις κανω...

Link to comment
Share on other sites

den pisteuw giati kai to w800i den bghke se vodafone!!an kai to w900 bghke :-(

Ναι, αλλά συννάμα το W900 είναι και το μοναδικό UMTS Walkman της SE, τα άλλα δύο GSM W800 και W550, δεν κυκλοφόρησαν branded...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ti ennoeis utms???3g???

Ναι, UMTS ήθελα να γράψω.

Συγνώμμη, Je suis désolé, Lo siento, Ik ben droevig, Sono spiacente, Perdóname, Gomen nasai, Mujhe maaf kardo, Przepraszam, Slihah, Forgive me ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καθαρα υποθετικα και βαση εμπειριας το βλεπετε αυτη την εβδομαδα η την αλλη το πιο πιθανο?Εγω εχω μπερδευτει λιγο..επερνα την σειρα Τ.. και μετα την Κ.. αλλα τωρα με την W ..den ksero..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, από το Πλαίσιο με ενημέρωσαν ότι το κινητούλι θα το έχουν, τουλάχιστον αυτοί, στο τέλος του μήνα...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, από το Πλαίσιο με ενημέρωσαν ότι το κινητούλι θα το έχουν, τουλάχιστον αυτοί, στο τέλος του μήνα...

ναι και εμενα κατι τετοιο πηρε το αυτι μου!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Εγω την παρασκευη που πηρα στην ΣΕ μου ειπαν οτι θα βγει στα μεσα του μηνα..ισως λιγο νωριτερα ισως λιγο αργοτερα..Δηλαδη μου δωσανε την ακριβη ημερομηνια που θα βγει :lol:

Αργει το κινητακι και δεν βλεπω τον λογο...

Link to comment
Share on other sites

thimiste mou ligo ti frame rate exei to kinitoyli sto binteo?

 

anamesa sto k750 kai sto w810 pio tha pernate kai giati?

Το W810 γιατί http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1289392#post1289392 και γιατί http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1290587#post1290587

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή γύρω στα 440 €. Το περίμενα λίγο φθηνότερο.Πάντως το κινητό είναι καταδικασμένο να πουλήσει τα τρελά του.:rolleyes:

 

Προσοχη. αυτη ειναι η τιμη για το Live.

Το απλο θα ειναι λιγο πιο ακριβο!;)

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι θυμαμαι το βονταφον κ750 δεν ειχε και διαφορα στην τιμη με το κανονικο..στην αρχη τουλαχιστον!

Το θεμα ειναι ποτε θα ερθει..μην γινει σαν το κ750 που ειχε κυκλοφορησει σε ολη την ευρωπη και εμεις περιμεναμε εδω...

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με φιλο μου που δουλευει σε Γερμανο ο οποιος ρωτησε τον υπευθυνο της ΣΕ που ενημερωνει τα καταστηματα και του ειπε οτι θα βγει τελη Απριλιου με αρχες Μαιου.
Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με φιλο μου που δουλευει σε Γερμανο ο οποιος ρωτησε τον υπευθυνο της ΣΕ που ενημερωνει τα καταστηματα και του ειπε οτι θα βγει τελη Απριλιου με αρχες Μαιου.

 

:( :( :( :( :( E oxi re gam*t* eleos polu apla eleos prepei na poume!!sthn arxh eixan pei mesa sto prwto trimhno tou 2006 kai twra lene gia to 5o mhna???rwthses mhpws an 8a bgei prwta vodafone live kai meta kana mhna 8a bgei kanoniko???:( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

:( :( :( :( :( E oxi re gam*t* eleos polu apla eleos prepei na poume!!sthn arxh eixan pei mesa sto prwto trimhno tou 2006 kai twra lene gia to 5o mhna???rwthses mhpws an 8a bgei prwta vodafone live kai meta kana mhna 8a bgei kanoniko???:( :( :( :( :(

οχι ξεχασα να του πω να ρωτησει...

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό έχει πάνω από 400 ευρώ με ΦΠΑ τότε απλά είναι υπερεκτιμημένο ... το περιμένω πως κ πώς αλλά αν είναι τόσο ακριβό τότε θα προτιμήσω να αλλάξω το 3230 μου με το παλιότερο W800...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...