Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia tha ithela na matho apo pou boro na vro to ringtone polifoniko tou pink panther gia to kinitaki mas?

Here you are :)

 

Tα Links αφαιρεθηκαν λογω για την αποφυγή νομικών ζητημάτων κλπ. μετα απο απαιτηση του MsK .Στειλτε PM στον φιλο OculatusAbis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπ' όψιν έχει βγει νέα version του Oxygen Phone Manager που υποστηρίζει πλέον και τα κινητά Series40 v.3 Μέχρι στιγμής πάντως δεν μπορείς να κάνεις upload αρχείων στο κινητό :( Επίσης η ένδειξη της μπαταρίας είναι συνεχώς κολλημένη στο 57%
Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι , δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιος τρόπος .

Εγώ τουλάχιστον , δεν έχω βρει κάτι.

Τί νομίζεις , όλα είναι K700i και S700 ???!!!!!! ;)

E, οχι βεβαια.:p

Αλλα παιζουν σωστα τζαβα και αλλα αγνωουν το ελληνικο αλφαβητο.:p :p :p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Πριν αρκετές σελίδες είχε ρωτήσει κάποιος πώς αντιγράφονται τα θέματα. Του είχατε πει ότι γίνεται με τον πατροπαράδοτο τρόπο. Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Έχω μερικά θέματα στα χέρια μου που έχουν μέσα 45 αρχεία (JPGs, ήχους, κτλ...). Αυτά πώς και πού αντιγράφονται;
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κατεβάζεις το αρχείο χωρίς το Nokia accelerator????

 

 

Παιδια τι ακριβως εννοει εδω ο φιλος madcorny γιατι δεν καταλαβαινω, το theme studio το κατεβασα απο εδω στο φορουμ στην πρωτη σελιδα. Οπως ειπα και σε προηγουμενο post μολις παω να το εγκαταστησω και φτανω στο σημειο που παταω το install δεν βγαζει installation progress bar και γενικα κολλαει και δεν κανει τιποτα. Τι να κανω? Ας μου πει καποιος πιο αναλυτικα please.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Here you are :)

 

Tα Links αφαιρεθηκαν λογω για την αποφυγή νομικών ζητημάτων κλπ. μετα απο απαιτηση του MsK .Στειλτε PM στον φιλο OculatusAbis

:sorry: :sorry: :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Πριν αρκετές σελίδες είχε ρωτήσει κάποιος πώς αντιγράφονται τα θέματα. Του είχατε πει ότι γίνεται με τον πατροπαράδοτο τρόπο. Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Έχω μερικά θέματα στα χέρια μου που έχουν μέσα 45 αρχεία (JPGs, ήχους, κτλ...). Αυτά πώς και πού αντιγράφονται;

Προφανώς δεν είναι συμπιεσμένα.Συμπίεσέ τα με ένα πρόγραμμα συμπίεσης και απλά άλλαξε την κατάληξη του συμπιεσμένου αρχείου σε nth!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν είναι συμπιεσμένα.Συμπίεσέ τα με ένα πρόγραμμα συμπίεσης και απλά άλλαξε την κατάληξη του συμπιεσμένου αρχείου σε nth!

Συμπιεσμένα είναι (.zip, .rar). Απλά δεν κατάλαβα ότι πρέπει να το κάνω έτσι. Thanx mate!

Link to comment
Share on other sites

E, οχι βεβαια.:p

Αλλα παιζουν σωστα τζαβα και αλλα αγνωουν το ελληνικο αλφαβητο.:p :p

:p

..... μη τυχόν και χάσεις εσύ , κακίες !!! :p :D :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια.

Νεος και εγω εδω.

Αφου διαβασα ολο το official topic του 6280 για συμβουλες και αφου πηρα και το κινητο (Nokia 6280)εδω και ενα μηνα περιπου ηρθε η ωρα για εφαρμογες.

 

Συγκεκριμενα μου εστειλε ενα φιλος μου απο το SE W800 κατι themes με καταληξη .thm Πιο συγκεκριμενα εχουν fotos τις Jessica Alba(oh god):D και κατι αλλα οπως Garfield:p ...δεν μας ενδιαφερουν αυτα. Δεν ξερω πως θα γινει αλλα πρεπει να υπαρχει καποια εφαρμογη η τροπος να τα κανουμε nth για να τα εχω και εγω.(και οποιος αλλος θελει βεβαια)

 

Ευχαριστω πολυ, οχι παρα πολυ γιατι καθε φορα θα την φαω την 1 ωρα στο myphone.:X

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια.

Νεος και εγω εδω.

Αφου διαβασα ολο το official topic του 6280 για συμβουλες και αφου πηρα και το κινητο (Nokia 6280)εδω και ενα μηνα περιπου ηρθε η ωρα για εφαρμογες.

 

Συγκεκριμενα μου εστειλε ενα φιλος μου απο το SE W800 κατι themes με καταληξη .thm Πιο συγκεκριμενα εχουν fotos τις Jessica Alba(oh god):D και κατι αλλα οπως Garfield:p ...δεν μας ενδιαφερουν αυτα. Δεν ξερω πως θα γινει αλλα πρεπει να υπαρχει καποια εφαρμογη η τροπος να τα κανουμε nth για να τα εχω και εγω.(και οποιος αλλος θελει βεβαια)

 

Ευχαριστω πολυ, οχι παρα πολυ γιατι καθε φορα θα την φαω την 1 ωρα στο myphone.:X

Καμμία απολύτως σχέση τα θέματα του W800 με αυτά του 6280 ούτε πρόκειται ποτέ να έχουν,οπότε ξέχνα το εντελώς από κάθε άποψη(ακόμα και η ανάλυση των συμπεριλαμβανομένων εικόνων στο .thm αρχείο του w800 είναι μικρότερη-176 x 220 της ανάλυσης του 6280-240 x 320 ):wacko: ;)

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται ας το κατεβάσει από εδώ:

http://iphone-forum.org/showthread.php?t=103845

(Χρειάζεται registration πρώτα για μη μέλη).Η έκδοση αυτή είναι πλήρως συμβατή με το 6280(δοκιμασμένο) και απόλυτα λειτουργική,enjoy:)

ΥΓ. Μάλλον είναι συμβατή και με 6270.

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι πάλι... Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πως γίνεται να πάρω από την κάρτα μνήμης τα αρχεία που είναι προστατευμένα ? Αν δεν υπάρχει τρόπος, τότε μηπως μπορώ να τα κατεβάσω από κάποιο site ?

 

( Βασικά θέλω να πάρω τους ήχους κλήσεις που ήταν προεγκατεστημένοι )

 

Remaining...

Device History : Nokia 3310 , Sony Ericsson T100 , Nokia 9210i , Sony Ericsson T610 , Nokia 2600 , Sony Ericsson S700i , Sony Ericsson K750i , Nokia 6280 , και βάλε . . . μακάρι να τις εκατοστίσω ! ! ! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι πάλι... Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πως γίνεται να πάρω από την κάρτα μνήμης τα αρχεία που είναι προστατευμένα ? Αν δεν υπάρχει τρόπος, τότε μηπως μπορώ να τα κατεβάσω από κάποιο site ?

 

( Βασικά θέλω να πάρω τους ήχους κλήσεις που ήταν προεγκατεστημένοι )

 

Remaining...

Όλους τους ήχους κλήσης του 6280 τους ανέβασα εδώ :)

 

Πάντως τους ήχους κλήσεις για όλα τα κινητά της Nokia μπορείς να τους βρεις εδώ

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται ας το κατεβάσει από εδώ:

http://iphone-forum.org/showthread.php?t=103845

(Χρειάζεται registration πρώτα για μη μέλη).Η έκδοση αυτή είναι πλήρως συμβατή με το 6280(δοκιμασμένο) και απόλυτα λειτουργική,enjoy:)

ΥΓ. Μάλλον είναι συμβατή και με 6270.

 

 

τι ακριβως κανει?

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως κανει?

Εδώ μια βελτιώμένη ως προς το εικονίδιο έκδοση από εμένα:

http://rapidshare.de/files/19702762/Mobiluck.jar.html

Το Mobiluck εντοπίζει όλες τις συσκευές που είναι σε κοντινή ακτίνα με ενεργό Bluetooth και σου επιτρέπει να τις εντοπίσεις,δείχνοντας σου πληροφορίες της συσκευής,τύπο κλπ. και μετά να τους στείλεις ένα ανώνυμο μήνυμα της πλάκας ή και όχι αυτό εξαρτάται καθαρά από το τι θέλεις εσύ:) :rolleyes: :happy: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

είναι πλήρης έκδοση;

 

Επίσης να πούμε ότι είναι η μοναδική εφαρμογή που μπορεί να στείλει τον εαυτό της σε κάποια άλλη συσκευή. Οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή (παιχνίδι, πρόγραμμα) μεταφέρεται μόνο μέσω card-reader...

Link to comment
Share on other sites

είναι πλήρης έκδοση;

 

Επίσης να πούμε ότι είναι η μοναδική εφαρμογή που μπορεί να στείλει τον εαυτό της σε κάποια άλλη συσκευή. Οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή (παιχνίδι, πρόγραμμα) μεταφέρεται μόνο μέσω card-reader...

Εννοείται και όχι μόνο;) και πολύ σωστότερο εικονίδιο της αναζήτησης,κάτι σε Clouseau και έτσι;) :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι,

ψάχνω :ninja: μια εφαρμογή για διαχείριση κωδικών (wallet manager). έχει κανείς ιδέα αν υπάρχει τίποτα που δεν χρειάζεται χρήση πιστωτικής κάρτας..;;;

ή έστω τίποτα εφαρμογούλες μιας και με τα παιχνίδια δεν τα παω και τόσο καλά.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι,

ψάχνω :ninja: μια εφαρμογή για διαχείριση κωδικών (wallet manager). έχει κανείς ιδέα αν υπάρχει τίποτα που δεν χρειάζεται χρήση πιστωτικής κάρτας..;;;

ή έστω τίποτα εφαρμογούλες μιας και με τα παιχνίδια δεν τα παω και τόσο καλά.

Οτι βρεις στο getjar.com(βάλε ως μοντέλο το S700 μια που υποστηρίζει την ίδια ανάλυση οθόνης):)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά.. υπάρχει πρόγραμμα για κινητά.. που να κλειδώνει φακέλους; έχετε κάτι υπόψη σας..?

Για τα κινητά s40 δεν υπάρχει!

Κατά την γνώμη μου ούτε πρόκειται να υπάρξει καθώς τέτοιου είδους προγράμματα είναι εφικτό να γραφούν μόνο για symbian συσκευές.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...