Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ζιπ ξεζίπ,τα παιχνίδια είναι κατάληξης .jar,αυτά θα στείλεις στο κινητό

 

ΟΚ. Αλλα αυτα που κατεβασα απο καποια sites που προτεινονται εδω μεσα ειναι συμπιεμενα.Οταν τα ανοιγω , βλεπω ηχους των παιχνιδιων , εικονιδια απο το παιχνιδι αλλα που8ενα αρχειο .jar. Υπαρχει καποιο προγραμμα να μετατρεπει ολο το φακελο σε αρχειο .jar ???

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΚ. Αλλα αυτα που κατεβασα απο καποια sites που προτεινονται εδω μεσα ειναι συμπιεμενα.Οταν τα ανοιγω , βλεπω ηχους των παιχνιδιων , εικονιδια απο το παιχνιδι αλλα που8ενα αρχειο .jar. Υπαρχει καποιο προγραμμα να μετατρεπει ολο το φακελο σε αρχειο .jar ???

 

Μετονόμασε όλο αυτό σε .jar στην κατάληξη του.

Link to comment
Share on other sites

8a prepei prota na pas ekei pou einai oi idiotites ton ffakelon kai na ksetikaris afto pou leei apokripsi olon ton idiotiton ton fakelon etsi oste molis kaneis ti metonomasi a na sou vgazei ena minima me nai i oxi kai molis ot apodexese na ginete jar..

prosexe omos giati meta an pas na metonomaseis otidipote allo arxio 8a prepei na ksanaitkaris tin epilogi pou sou eipa gia na min xaseis i katastrepseis to arxio(ppx.mp3 an to metonomasis)

;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος που να ξέρει αν υπάρχει προγραμμα για να γίνει remote control to 6270?Δηλαδή το αντίστοιχο πρόγραμμα σε JAVA κι όχι SYMBIAN μορφή!

PLZ.........HELP αν ξέρει κάποιος!

 

Αλήθεια.. υπάρχει τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρώ εφαρμογές και games για 6300???

Που να κοιτάξω....

TIA

:)

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω διαφορα .jar παιχνιδια συμβατα με την οθονη του 6131 στο κινητό της κοπέλας μου μέσω bt και όταν πάω να τα τρέξω μου βγάζει "μη έγκυρη εφαρμογή". Τί κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Video Player for Java Enabled Phones

xxxxxxxxxxxxxxx

 

Δεν ξέρω αν δουλεύει, δεν το δοκίμασα :O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε παιδια θελω να κατεβασω το triviai pursuit και τον εκατομυριουχο αλλα δεν ξερω το rapidshare.μπορει καποιος να μου πει τα βηματα ενα ενα και υπαρχει καpοιος αλλος τροπος εκτος rapidshare να τα κατεβασω;
Link to comment
Share on other sites

πατας εκει που λεει free και μετα σου βγαζει μια οθονη με καποια γραμματα και ενα κουτακι διπλα οπου γραφεις αφτα τα κεφαλαια γραμματα στα αγγλικα ετσι ακριβως οπως ειναι μετα πατας enter διπλα στο κουτακι και σου πεταγεται ενα παραθυρο οπου σου λεει που να αποθηκευσεις το αρχειο!

αυτα μετα θα χριεστεις και τις οδηγιες για αν το ακενις μετονομασια σε jar αν δεν ειναι ηδη σε τετοι αμορφη για πληροφοριες για αυτο κοιτα πιο πανω στο forum!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω δυο Nokia S40 το 6270 και 6288. Το 6288 το χρησιμοποιω σαν τηλεφωνο και το 6270 σαν υπολογιστη (ιντερνετ, μουσικη, παιχνιδια, εφαρμογες). Καποια στιγμη, βάζοντας την καρτα μνημης του 6270 (μες τις εφαρμογες) στο 6288, προσπαθησα να "τρεξω" καποια απο αυτες. Με μεγάλη μου εκπληξη διαβασα το ακολουθο μηνυμα: "Μη Εγκυρο κλειδι ενεργοποιησης". Δοκιμασα και τις υπολοιπες και καμια δεν εκκινησε. Εγω δινω μια πιθανη εξηγηση οτι οι εφαρμογες εγκατασταθηκαν στο αλλο τηλεφωνο (στο 6270) και σε αυτο (στο 6288) λειπουν καποια στοιχεια (οπως η registry στο PC). Απο τη αλλη, εκανα καποιες αλλαγες στη καρτα μνημης που θα δικαιολογουσαν να μη δουλευουν ουτε στο 6270 πλεον και επισης, εκανα αναβαθμιση του λειουργικου συστηματος του 6270 και πα'ολα αυτά, συνεχιζουν να δουλευουν κανονικα (αυτο καταριπτει εν μερει τη θεωρια περι registry). Τι πιστευουν οι ειδικοι?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος τις διαφορές τους

Οι εφαρμογές που είναι για s60 τρέχουν και σε s40; :O

Πιο συγκεκριμένα το route 66 τρέχει σε s40

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο το κινητο παντοτε, καποιες εφαρμογες ειναι συμβατες καποιες οχι, συνηθως το 6233 τρεχει μονο java εφαρμογες..
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος τις διαφορές τους

Οι εφαρμογές που είναι για s60 τρέχουν και σε s40; :O

Πιο συγκεκριμένα το route 66 τρέχει σε s40

τα route 66 δεν παιζει σε S40..

Ειναι εφαρμογη sis, ενω τα s40 τρεχουν μονο jar

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βρεις παιχνιδια και στο http://www.aivanet.com
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θελω να ρωτησω αν η εφαρμογη ptt στο 6270 ειναι εγκατεστημενη η πρεπει να την κατεβασω απο καπου. Ξερω οτι δεν λειτουργει στην ελλαδα αλλα θελω να μαθω.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

 

Προσφατα, ενας φιλος μου με κινητο ΝΟΚΙΑ (όχι series 60) εστειλε ενα theme όπου το αρχειο είχε καταλληξη .nth

 

Υπάρχει τροπος να πάρω τα εικονιδια (και τα backrounds αν γινεται) από αυτο το θεμα?

 

Θέλω να τα χρησιμοποιησω για να φτιαξω ενα theme για το N70.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων,

kurkosdr

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...