Jump to content

Fujitsu Siemens LOOX N560


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το cradle υπαρχει στην συσκευασία καθως και usb cable oπότε λογικά η συσκευή θα μπορεί να συγχρονίσει και απο τα 2. Θα πάρω και εγώ μια sd 1gb, καθώς και ένα αντάπτορα για να μπορώ να φορτίζω την συσκευη στο αυτοκινητο απο τον αναπτήρα μέσω του usb καλωδίου. Ψάχνω και για κανα screen protector :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω μήπως το πιο βασικό είναι μια καλή δερμάτινη θήκη, γιατί κάπου είχα διαβάσει πως η στάνταρ θήκη είναι μόνο για προστασία και αν θες να χρησιμοποιήσεις το Loox πρέπει να το βγάλεις από τη θήκη.

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

'Oντως μια καλή θήκη είναι must ετσι ώστε να το χρησιμοποιεις, χωρίς να χρειαζεται να το βγάζεις απο αυτήν, και το προστατευεις και απο γρατζουνιες και χτυπήματα.
Link to comment
Share on other sites

Package Progress:

 

Location Date Local Time Activity

NURNBERG, DE 29/04/2006 1:08 EXPORT SCAN

NURNBERG, DE 28/04/2006 23:41 ARRIVAL SCAN

SCHKEUDITZ-GLESIEN, DE 28/04/2006 19:30 DEPARTURE SCAN

28/04/2006 17:52 ORIGIN SCAN

28/04/2006 14:43 PICKUP SCAN

DE 28/04/2006 8:47 BILLING INFORMATION RECEIVED

 

 

Ακόμη Γερμανία είναι......................................

Link to comment
Share on other sites

Package Progress:

 

Location Date Local Time Activity

NURNBERG, DE 29/04/2006 1:08 EXPORT SCAN

NURNBERG, DE 28/04/2006 23:41 ARRIVAL SCAN

SCHKEUDITZ-GLESIEN, DE 28/04/2006 19:30 DEPARTURE SCAN

28/04/2006 17:52 ORIGIN SCAN

28/04/2006 14:43 PICKUP SCAN

DE 28/04/2006 8:47 BILLING INFORMATION RECEIVED

 

 

Ακόμη Γερμανία είναι......................................

an einai me odiko service ups, stin kaliteri tha to exeis tin paraskevi. ante ypomoni:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου με το καλό να σου έρθει το pda, μεγειά! Όταν με το καλό το ψάξεις πες όλες τις εντυπώσεις σου, γιατί το έχω ψήσει και εγώ τρελά, μάλον θα είναι το πρώτο μου pda.

 

Να κάνω και μια ερώτηση προς τους πιο έμπειρους του forum: το destinator pn κυκλοφορεί απ'όσο κοίταξα και στα γνωστά μέρη, πειρατικό. Τι περιορισμοί υπάρχουν? Πχ παίρνει updates? Διάβασα σε αρκετά σημεία ότι οι πειρατικές εκδόσεις έχουν κολλήματα-μικροπροβλήματα, πιο αναλυτικά τι ακριβώς?

Link to comment
Share on other sites

άντε με το καλό φίλε!!!

περιμένουμε εντυπώσεις όπως είπαν και τα παιδιά

(ακόμη ένας που το σκέφτεται για το πρώτο του pda:O)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Το πιο συχνό πρόβλημα είναι το χάσιμο του στίγματος. Πάντως και κανένα πρόβλημα να μην υπήρχε στο σπασμένο destinator pn, και πάλι θα άξιζε να το αγοράσει κανείς αυθεντικό, μόνο και μόνο για την εξαιρετική δουλειά που κάνει η Ngi με τους χάρτες, οι οποίοι είναι ότι καλύτερο για την Ελλάδα.

Εγώ να σκεφτείς, παρόλο που έχω ένα δανεικό Loox 720 με το σπασμένο Pn πάνω του, και μέχρι στιγμης το δουλεύω χωρίς πρόβλημα, έχω ήδη αγοράσει το Destinator χωρίς να έχω το δικό μου pda στα χέρια μου. Ελπίζω να το έχω αύριο όμως γιατι θα σκάσω :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι ακριβώς εννοεέις χάνει το στίγμα? Πόση ώρα κάνει μέχρι να ξαναβρεί? Updates παίρνει κανονικά? Συγνώμη αν κουράζω (είμαι και λίγο offtopic), αλλά είναι σημαντικό να ξέρω πριν το αγοράσω, και το Thread του destinator pn ξεπερνάει τις 70 σελίδες...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι ακριβώς εννοεέις χάνει το στίγμα? Πόση ώρα κάνει μέχρι να ξαναβρεί? Updates παίρνει κανονικά? Συγνώμη αν κουράζω (είμαι και λίγο offtopic), αλλά είναι σημαντικό να ξέρω πριν το αγοράσω, και το Thread του destinator pn ξεπερνάει τις 70 σελίδες...

το πιο σπαστικο ειναι οτι ξαφνικα σε πεταει κανα 2 στενα πιο περα και αυτο συνεχιζει για αρκετη ωρα. updates δεν θα βρεις παρα μονο εκει που θα το βρεις και σπασμενο. Παντως αν δωσεις λεφτα να παρεις τετοι κορυφαίο μηχανάκι, ειναι κρίμα να μην αγορασεις το destinator. Ειναι σαν να παιρνεις μια καινούρια PORSCHE και να θες να της βαλεις απλη αμολυβδη γιατι δε θες να πληρωσεις για super αμολυβδη:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

I get it. Κατά 99% θα πάρω το pda και θα το δουλέψω με το σπασμένο για κανα μήνα, μέχρι να μαζέψω χρήματα να πάρω και το κανονικό. Thanx για τη βοήθεια!
Link to comment
Share on other sites

Οταν θέλουμε να γράψουμε ελληνικά στο calendar ή στα tasks πως αλλάζουμε από τα Αγγλικά; Υποστηρίζει ελληνικά το Ν560;

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

το πιο σπαστικο ειναι οτι ξαφνικα σε πεταει κανα 2 στενα πιο περα και αυτο συνεχιζει για αρκετη ωρα. updates δεν θα βρεις παρα μονο εκει που θα το βρεις και σπασμενο. Παντως αν δωσεις λεφτα να παρεις τετοι κορυφαίο μηχανάκι, ειναι κρίμα να μην αγορασεις το destinator. Ειναι σαν να παιρνεις μια καινούρια PORSCHE και να θες να της βαλεις απλη αμολυβδη γιατι δε θες να πληρωσεις για super αμολυβδη:lol: :lol: :lol:

Καλά τα λέτε όλοι για αγορά του PN γιατί οι περισσότεροι είστε στην Αθήνα ή στις πόλεις που καλύπτει, για σκεφτείτε όμως και αυτούς απο την υπόλοιπη Ελλάδα, γιατί να το αγοράσουν; Δε λέω θα γίνει κι αυτό σιγά σιγά αλλά βλέπεις μετά την Αθήνα προτεραιότητα είχε η Πελοπόννησος μιας που από εκεί κατάγονται οι περισσότεροι πολιτικοί...........

Εγώ πάντως θα δουλέψω το σπασμένο στην αρχή και αν με καλύπτει η αναβάθμιση που θα γίνει το καλοκαίρι θα το αγοράσω εκτός αν μου σπάσει τα α@#$%#@ το σπασμένο θα το πάρω νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

apo deftera tha exei to wwe 560. an kai to dinei prasino, ennoei pws exei i tha exei stock entios evdomadas. exw ksanaparaggeilei apo ekei, poloi swstoi, exoun kai full refund an den se ikanopoiei to proion!:)

 

Pano, πιο ειναι το wwe 560. και γενικοτερα που το βρισκουμε φθηνοτερα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Morte AllaFrancia Italia Anela

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα από play247, μαζί με θήκη, screen protector και βάση στήριξης αυτοκινήτου. :)
Link to comment
Share on other sites

Pano, πιο ειναι το wwe 560. και γενικοτερα που το βρισκουμε φθηνοτερα?

wwe ειναι το αγγλικο και οζι με γερμανικο firmware. αν κανετε υπομονη θα το βγαλει και το handit πιο φτηνο σε λιγο

Link to comment
Share on other sites

wwe ειναι το αγγλικο και οζι με γερμανικο firmware. αν κανετε υπομονη θα το βγαλει και το handit πιο φτηνο σε λιγο

το βλέπω ήδη πιο φτηνό στα 418,5:lol: :lol:

μήπως εννοείς οτι θα τη ρίξει κάτω απο αυτή την τιμή;

 

 

 

Απο ότι είπαν στη ups η Kupper το έστειλε οδικώς και τώρα είναι πάνω στο καράβι για Ηγουμενίτσα...Την Τρίτη θα είναι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

το βλέπω ήδη πιο φτηνό στα 418,5:lol: :lol:

μήπως εννοείς οτι θα τη ρίξει κάτω απο αυτή την τιμή;

 

 

 

Απο ότι είπαν στη ups η Kupper το έστειλε οδικώς και τώρα είναι πάνω στο καράβι για Ηγουμενίτσα...Την Τρίτη θα είναι εδώ.

το γερμανικο εχει τοσο. το αγγλικο ενδεχεται να ειναι λιγο πιο πανω.:)

Link to comment
Share on other sites

wwe ειναι το αγγλικο και οζι με γερμανικο firmware. αν κανετε υπομονη θα το βγαλει και το handit πιο φτηνο σε λιγο

 

:lol: :lol: :lol: εγω νομιζα οτι ειναι e-shop...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Morte AllaFrancia Italia Anela

Link to comment
Share on other sites

Ένα 560 που είχε περάσει απο τα χέρια μου έγραφε ελληνικά με ένα εξωτερικό πρόγραμμα, που αν θυμάμαι καλα πρεπει να ήταν το resco keyboard, αλλα δεν είμαι σίγουρος για το ονομα του προγράμματος. Πάντως μπορείς να γράψεις ελληνικά, αυτό είναι σίγουρο.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να γινεται και χωρίς εξωτερικό πρόγραμμα, θα το κοιταξω και θα σου πω. Αν πάντως είναι όντως το resco, δεν χρειάζεται να το πληρώσεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...