Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα κάποιες φορές ακούγεται μόνο το 1 ακουστικό και δεν κάνει καλά επαφή.

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To Nokia 6233 δεν βρήκα στο site του Πλαισίου και αναρωτιέμαι αν έχει έλλειψη...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

To Nokia 6233 δεν βρήκα στο site του Πλαισίου και αναρωτιέμαι αν έχει έλλειψη...

 

Προχθές το αγόρασα και πάλι μιας και το προηγουμενο μου το έδωσα και το μετανιωσα και το πήρα απο το πλαίσιο στην οδό βουλιαγμένης και αλίμου..αν σου το λέω σωστά διότι είμαι απο θεσ/νίκη.:D

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Ερώτηση: το 6233 έχει δυνατότητα mass storage αποθήκευσης; δηλαδή όταν συνδέεται με τον υπολογιστή, ο υπολογιστής μπορεί να το δει σαν εξωτερικό σκληρό δίσκο; ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Ερώτηση: το 6233 έχει δυνατότητα mass storage αποθήκευσης; δηλαδή όταν συνδέεται με τον υπολογιστή, ο υπολογιστής μπορεί να το δει σαν εξωτερικό σκληρό δίσκο; ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

ναι το βλεπει σαν δισκο

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Μολις εσπασα το joystick του 3230 μου,και απ'οτι πιστευω,δεν αξιζει να το φτιαξω μιας και ηδη ειχε αρχισει να τα παιζει το πολυαγαπημενο μου κινητο...:( :(

Λοιπον,λαμβανοντας υπ'οψιν μου τις λειτουργιες του 6233,ειμαι ενα τσακ απο να παω να το αγορασω!:lol:

 

Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα:

1)ποια ειναι η μεγιστη αναλυση του βιντεο και πανω απ'ολα τα fps αυτης.Η ποιοτητα ειναι καλή,η μηπως Pixelιαζει οπως το 3230 οταν το κουναγες γρηγορα??

2)η ποιοτητα της καμερας σε καταστασεις υποφωτισμου,τα καταφερνει καλα?

3)ποση ωρα θελει για να ανοιξει μια φωτογραφια τραβηγμενη σε μεγιστη αναλυση?

4)και τελος,κανει πολυ ωρα για να προσπελασει την καρτα μνημης?

 

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!:)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Re paidia den yparxei to programma pou xrisimopoioun ta Nokia katastimata gia na pernane tis glosses sto 6233 diathesimo sto net??Exo paei se 2 Nokia points kai den exo kataferei tpt kai exo xasei kai 4 ores tsampa!!!Please HELP eimai se apognosi...:wacko:

Ta ellinika thelo na peraso...polla zitao?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Ερώτηση: το 6233 έχει δυνατότητα mass storage αποθήκευσης; δηλαδή όταν συνδέεται με τον υπολογιστή, ο υπολογιστής μπορεί να το δει σαν εξωτερικό σκληρό δίσκο; ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

ναι το βλεπει σαν δισκο

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το βλέπει από xp windows ή από όλα τα windows. Επίσης η ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων είναι καλή; βλέπεις ετοιμάζομαι να πάρω κινητό απλά ψάχνω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Μολις εσπασα το joystick του 3230 μου,και απ'οτι πιστευω,δεν αξιζει να το φτιαξω μιας και ηδη ειχε αρχισει να τα παιζει το πολυαγαπημενο μου κινητο...:( :(

Λοιπον,λαμβανοντας υπ'οψιν μου τις λειτουργιες του 6233,ειμαι ενα τσακ απο να παω να το αγορασω!:lol:

 

Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα:

1)ποια ειναι η μεγιστη αναλυση του βιντεο και πανω απ'ολα τα fps αυτης.Η ποιοτητα ειναι καλή,η μηπως Pixelιαζει οπως το 3230 οταν το κουναγες γρηγορα??

2)η ποιοτητα της καμερας σε καταστασεις υποφωτισμου,τα καταφερνει καλα?

3)ποση ωρα θελει για να ανοιξει μια φωτογραφια τραβηγμενη σε μεγιστη αναλυση?

4)και τελος,κανει πολυ ωρα για να προσπελασει την καρτα μνημης?

 

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!:)

 

 

1)640Χ480 30fps(καλή ποιότητα χωρίς να πιξελιάζει)

2) ικανοποιητικά(δεν έχει ποιοότητα SE)

3)ελάχιστή(έχω δεί το 6230 δεν έχει καμία σχέση η ταχύτητα)

4)όχι είναι άμεση η προσπέλαση με τα δεδομένα που έχω μέχρι στιγμής(50ΜΒ)

Link to comment
Share on other sites

Καλα η συσκευη σου δεν ειχε ελληνικα και τι ακριβως σου ειπαν στα nokia stores?

 

Den eixe ellinika giati i Altcom (einai i etairia pou sinergazetai i Cosmote gia tis etairikes sindeseis tis pou theloun na kanoun anavathmisi sto kinito apo epidotisi) kanei parallili eisagogi apo Germania gia na einai pio ftina ta kinita....vasika kai sta 2 pou piga o enas me doulepse gia kana 2oro kai meta mou eipe tora katevazo to programma :angry: :angry: kai o allos eixe mia atyxia kai katevase ena programma to opoio omos den eixe ellinika!!!!!!Kai rotao mpas kai mporo na to kano monos mou gia na min trexo ksana se Nokia....Kserei kaneis pos legetai auto to programma kai an mporo na to kano monos mou?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το βλέπει από xp windows ή από όλα τα windows. Επίσης η ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων είναι καλή; βλέπεις ετοιμάζομαι να πάρω κινητό απλά ψάχνω...

 

Δεν γνωρίζω αν είναι από όλα τα windows αναγνωρίσιμο εγώ έχω xp windows και το αναγνώρισαν μετά από λίγα λεπτά από την πρώτη σύνδεση. Κάποιος άλλος θα μπορούσε να μας βοηθήσει.

Τώρα για την ταχύτητα πιστεύω ότι είναι καλή αν και δεν έχω μέτρο σύγκρισης με άλλες συσκευές.

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για το προβλημα με τα Γερμανια δοκιμασε να το μοντελο του κινητου σου υπαρχει σοτ nokiasoftware update ή αλλιως πρεπει να το πας για αναβαθμιση..
Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι όπως λέει και η ΝΟΚΙΑ το καλώδιο DKU-2 είναι άχρηστο για σύνδεση με PC?

Μόνο CΑ-53? A, ρε NOKIA , ζούμε για να σε συντηρούμε....

 

:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το καλώδιο DKU-2. Το έκανα εγώ σήμερα.Το είδε μια χαρά.

 

 

Υ.Σ. Ψάχνω για rihgtones.Κάποιος αν γνωρίζει καμία δ/νση.Ευχαριστώ.

Προηγούμενα τηλέφωνα T28, T29, T68i

SX1, Nokia 6280,Nokia 6230,Nokia 6720 , HTC P3650

Link to comment
Share on other sites

paidia sto kouti tou exei kalodio usb??????pantos to kinito fovero,to pira xtes evala kai mia 1gb kai paei sfaira,exo tin 3,70 poia einai i pio kainourgia?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Υ.Σ. Ψάχνω για rihgtones.Κάποιος αν γνωρίζει καμία δ/νση.Ευχαριστώ.

Here you go!

Link 1

Link 2 (χρειάζεται registration)

Link to comment
Share on other sites

Το Νόκια 6234 υπάρχει σε μαύρο; Επίσης, μπορείτε να βάλετε καμιά φώτο από το πακέτο πώλησης του νόκια 6233 και του νόκια 6234; Επίσης, είναι made in germany or made in finland;
Link to comment
Share on other sites

Το made in εξαρτάται απο που θα το πάρεις..Το έχει κανένας αναβαθμισμένο?

Δηλαδή, εγώ εάν το αγοράσω από Κύπρο θα είναι made in cyprus;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πού θα βρώ driver win98 για usb καλώδιο; Δυστυχώς και της nokia και της mobile action αν και λέει οτι είναι για 98 είναι για 2000 η ΧΡ. Δεν μπορώ λοιπόν να συνδέσω το 6233 με τον υπολογιστή παρά μόνο με bluetooth.
Link to comment
Share on other sites

Καλα νομιζω οτι το καλωδιο δεδομενων παιδια υπαρχει στην συσκευασια ετσι δεν ειναι ? Μην χρειαστει να αγορασουμε κι αλλο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...