Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Merci Aimilios!
Δεν ξέρω πως είναι το «παρακαλώ» στα γαλλικά! :O :D Τα κατάφερες τελικά; Τις τύπωσες;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest bazile
Επειδη ειμαι ενα βημα πριν παρω το κινητο,υπαρχει καποιο γνωστο bug(ρωταω κυριως αυτους που παρακολουθουν και ξενα φορουμ),το οποιο αναμενουμε να λυθει με το επομενο firmware?Κοινως,υπαρχει καποιος λογος για να καθυστερησω την αγορα του?

 

Δεν χρειάζεται να περιμένεις δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό bug.

Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα κατασκευής το κινητό τι λέει; Είναι γερή κατασκευή, στοιβαρό;

Υπάρχει κανά πλαστικό του που να είναι χαλαρό και να παίζει;

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν ακούγονται δυνατά & καθαρά τα mp3 με και χωρίς ακουστικά.

Και μια τελευταία ερώτηση: από τη στιγμή που δεν έχει καλώδιο usb, μπορούμε να το προμηθευτούμε από κάπου; Λογικά ένα καλώδιο usb θα είναι φτηνό, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο το battery saver, αλλά και το screen saver...

Επίσης καμιά φορά, πολύ σπάνια βγάζει και λάθος ώρα (εντελώς άσχετη), στα εισερχόμενα...

Για το screen saver είχα το ίδιο προβλημα μέχρι που πήγα το κινητό στην ΝΟΚΙΑ να ρωτήσω για κάτι, το άφησα και το πήρα το μεσημέρι και λειτουργεί τώρα άψογα.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα κατασκευής το κινητό τι λέει; Είναι γερή κατασκευή, στοιβαρό;

Υπάρχει κανά πλαστικό του που να είναι χαλαρό και να παίζει;

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν ακούγονται δυνατά & καθαρά τα mp3 με και χωρίς ακουστικά.

Και μια τελευταία ερώτηση: από τη στιγμή που δεν έχει καλώδιο usb, μπορούμε να το προμηθευτούμε από κάπου; Λογικά ένα καλώδιο usb θα είναι φτηνό, έτσι δεν είναι;

Όλα τα παραπάνω είναι άψογα. Το μόνο που παίζει λίγο είναι το καπάκι της μπαταρίας αλλά χωρίς να είναι έντονο.

Mp3 τέλεια, άλλωστε έχει ειπωθεί πάρα πολλές φορές.

Καλώδιο usb γνήσιο δες εδώ http://www.targetsales.gr/accessories_group.aspx?AG=5&PiD=602 αλλά μπορείς να βρεις και άλλα πιο φθηνά.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,ενας φιλος μο πηρε το 6234 ωστοσο του γραφει με 70 χαρακτηρες ανα μηνυμα ειτε ειναι σε πληρης ειτε σε περιορισμενη υποστηριξη.τι συμβαινει!

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,ενας φιλος μο πηρε το 6234 ωστοσο του γραφει με 70 χαρακτηρες ανα μηνυμα ειτε ειναι σε πληρης ειτε σε περιορισμενη υποστηριξη.τι συμβαινει!

Μαλλον εχει ενα μικρο ελαττωματακι το λογισμικο...

Πες του να περιμενει αναβαθμιση!!;) :)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest bazile
Νομίζω ότι ανακάλυψα ένα ακόμα bug, αν μπεις στο μητρώο και στο call log όταν κάνεις δύο φορές προς τα πάνω για να δεις τα τελευταία logs σου εμφανίζει το μήνυμα Contacts not ready. Γυρίζει στο προηγούμενο μενού. Δεν είναι τίποτα σημαντικό, ελπίζω να διορθωθεί στην συνέχεια.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχει ενα μικρο ελαττωματακι το λογισμικο...

Πες του να περιμενει αναβαθμιση!!;) :)

Ή είναι καμμία πατάτα του vodafone live :down:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ανακάλυψα ένα ακόμα bug, αν μπεις στο μητρώο και στο call log όταν κάνεις δύο φορές προς τα πάνω για να δεις τα τελευταία logs σου εμφανίζει το μήνυμα Contacts not ready. Γυρίζει στο προηγούμενο μενού. Δεν είναι τίποτα σημαντικό, ελπίζω να διορθωθεί στην συνέχεια.

 

Μόλις το έκανα και λειτουργεί κανονικά. Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

"Ca ne fait rien!" είναι το δικό μας "δεν κάνει τίποτα!"

 

Τελικά δεν εκτύπωσα γιατί στο Outlook Express εμφανίζει μόνο το Business phone και το Home phone. Για Mobile Phone ούτε λόγος...Μέσω του PC Suite δεν μπορούν να σωθούν σε κάποιου είδους αρχείου οι επαφές ώστε να έχουμε ένα backup των τηλεφώνων;

 

Τελικά τη βρήκα την άκρη!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχει ενα μικρο ελαττωματακι το λογισμικο...

Πες του να περιμενει αναβαθμιση!!;) :)

 

Πάντως στα 6233 (όχι voda) μπορείς να γράψεις κανονικά 160 χαρακτήρες στο μήνυμα, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στα 6233 (όχι voda) μπορείς να γράψεις κανονικά 160 χαρακτήρες στο μήνυμα, έτσι;

yeap :)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Α, και κάτι άλλο. Ηχογράφηση κλήσης κάνει;

Ηχογράφηση εξωτερικών ήχων φαντάζομαι θα κάνει. Είναι όμως σε καλή ποιότητα όταν τις περνάτε στον υπολογιστή και η διάρκεια τους εξαρτάται από την κάρτα ή έχει περιορισμένο χρόνο για να ηχογραφείς;

Επίσης, μπορεί κάποιος να βάλει μεγαλύτερης ισχύος μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο από το SE K750i?

Ναι , αρκετά !!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο από το SE K750i?

aneta...........oi leitourgies tou menou tou einai iperplireis, o ixos tou aneta kaliteros kai i othoni tou 1000 fores anoteri. Gia ti camera dn xew den tin dokimsa akomi

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έκανα και λειτουργεί κανονικά. Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο;

 

Έσβησα τα logs και δουλεύει κανονικά τώρα.

 

Επίσης ο χρόνος αναμονής μου βελτιώθηκε μετά και την τρίτη φόρτιση, περίπου τρεις μέρες

Link to comment
Share on other sites

Έχασα πριν από λίγο, (μην με ρωτήσετε πώς, ούτε κι εγώ ξέρω:X ), το καπάκι της μπαταρίας. Ξέρει κανεί αν υπάρχει ως ανταλλακτικό και πόσο κοστίζει;
Link to comment
Share on other sites

Έχασα πριν από λίγο, (μην με ρωτήσετε πώς, ούτε κι εγώ ξέρω:X ), το καπάκι της μπαταρίας. Ξέρει κανεί αν υπάρχει ως ανταλλακτικό και πόσο κοστίζει;

http://mobile-parts.gr/catalog/product_info.php?products_id=3992 :)

Link to comment
Share on other sites

Μ'έσωσες φίλε μου... Ευχαριστώ...:cool:

Link to comment
Share on other sites

1) Ηχογράφηση κλήσης κάνει;

2) Ηχογράφηση εξωτερικών ήχων φαντάζομαι θα κάνει. Είναι όμως σε καλή ποιότητα όταν τις περνάτε στον υπολογιστή ή όχι και η διάρκεια τους εξαρτάται από την κάρτα ή έχει περιορισμένο χρόνο για να ηχογραφείς;

3) Mπορεί κάποιος να βάλει μεγαλύτερης ισχύος μπαταρία;

4) Σχετικά με αυτά που διάβασα σε προηγούμενες σελίδες για το ότι από κάποια στιγμή και μετά θερμαίνεται πολύ το κινητό, είναι πρόβλημα σε όλα ή έτυχε σε ορισμένες συσκευές;

5) Η συσκευασία δεν περιλαμβάνει καλώδιο, πως περνάτε photos, videos κλπ στο pc?

Link to comment
Share on other sites

1) Ηχογράφηση κλήσης κάνει;

2) Ηχογράφηση εξωτερικών ήχων φαντάζομαι θα κάνει. Είναι όμως σε καλή ποιότητα όταν τις περνάτε στον υπολογιστή ή όχι και η διάρκεια τους εξαρτάται από την κάρτα ή έχει περιορισμένο χρόνο για να ηχογραφείς;

3) Mπορεί κάποιος να βάλει μεγαλύτερης ισχύος μπαταρία;

4) Σχετικά με αυτά που διάβασα σε προηγούμενες σελίδες για το ότι από κάποια στιγμή και μετά θερμαίνεται πολύ το κινητό, είναι πρόβλημα σε όλα ή έτυχε σε ορισμένες συσκευές;

5) Η συσκευασία δεν περιλαμβάνει καλώδιο, πως περνάτε photos, videos κλπ στο pc?

1. Ναι

2. Ναι, σε πολυ καλη ποιοτητα και η διαρκεια εξαρταται απο τον ελυθερο χωρο στο κινητο σου-κανενας περιορισμος

3. Θες πανω απο 3-4 μερες αναμονη??? Ποσο πια θες??? (λογικα εχουν βγει κι αλλες μπαταριες)

4. Κανενα προβλημα

5. Ή αγοραζεις ενα ή μεσω infrared/bleutooth!

 

Ελπιζω να βοηθησα!!!:)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...