Jump to content

Συλλεκτικές/Ειδικές Εκδόσεις DVD - Blu-Ray


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά ήταν ειρωνεία στο γεγονός ότι ο Λουκάς δεν βιάζεται και από την άλλη, η άλλη πλευρα (του Άρχοντα) περιμένει να δεί τί και πώς θα πλασαριστούν τα star wars για να κάνουν κάτι καλύτερο και να τον κτυπήσουν..

 

back on topic:

 

SAW III - 2 Disc Bloodpack Steelbook με το πόστερ που χρησιμοποίησαν αίμα στο μελάνι από τον πρωταγωνιστή μαζί με 3 ψέυτικα δόντια σε σακκουλάκι!

 

http://img522.imageshack.us/img522/1560/p8160259mediumeu3.th.jpghttp://img101.imageshack.us/img101/3845/p8160253mediumds9.th.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/3046/p8160258mediumxy0.th.jpghttp://img101.imageshack.us/img101/6991/p8160257mediumqk5.th.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/8830/p8160256mediumjo3.th.jpghttp://img255.imageshack.us/img255/7007/p8160255mediumzi1.th.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/2369/p8160254mediumjx4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

SAW III - 2 Disc Bloodpack Steelbook με το πόστερ που χρησιμοποίησαν αίμα στο μελάνι από τον πρωταγωνιστή μαζί με 3 ψέυτικα δόντια σε σακκουλάκι!

Μπρρρ :blink::cold::scared: Ανατριχιαζω και μονο στη σκεψη οτι θα μπορουσε να υπαρχει τετοιο πραγμα σπιτι μου :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπρρρ :blink::cold::scared: Ανατριχιαζω και μονο στη σκεψη οτι θα μπορουσε να υπαρχει τετοιο πραγμα σπιτι μου :cry:

 

έλα και εσύ που ανατριχιάζεις.. δεν το έχω και στην βιτρίνα να το βλέπω τρείς την ώρα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αν φέρω από Αυστραλία DVD, ισχύει κανονικά το θέμα "ΔΑΣΜΟΙ ΤΕΛΩΝΕΙΟY ΓΙΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΠΆΝΩ ΑΠΌ 100$" ???

 

Έχει δοκιμάσει κανείς και ξέρει μήπως ???? :worry::worry::worry:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

έχω αγοράσει από eBay από έναν τύπο στην Αυστραλία item £140 ($280) και δεν πλήρωσα το παραμικρό σε τελωνείο.. δεν ξέρω για Ελλάδα..

 

που το είδες αυτο να το λέει ?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα από το metropolis στην Αθήνα (στην Ομόνοια) , το Gandhi (Widescreen Two-Disc Special Edition) (1982) http://g-ec2.images-amazon.com/images/I/51%2B%2B0VNp1KL._SS400_.jpg

Σε άψογη χάρτινη θήκη , 2 dvd μέσα, ένα βιβλιαράκι και 4 κάρτες ..... 11 ευρώ!:D

IMDb βαθμολογία User Rating: 8.1/10 (Top 250: #156)

# Actors: Ben Kingsley, John Gielgud, Martin Sheen, Candice Bergen, Edward Fox

# Directors: Richard Attenborough

# Format: Dubbed, PAL, Special Edition, Widescreen

# Language English

# Region: Region 2 ( DVD formats.)

# Aspect Ratio: 2.35:1

# Number of discs: 2

# Classification: PG

# Studio: Sony Pictures Home Entertainment

# DVD Release Date: 12 Feb 2007

# Run Time: 183 minutes

 

# DVD Features:

* Main Language: English

* Available Audio Tracks: Dolby Digital 5.1

* Sub Titles: Icelandic, Greek, Dutch, Hindi, Norweigan, Finnish, Hebrew, Danish, Swedish, Arabic, Turkish

* Dubbed Language(s): English, French, Spanish, German, Czech, Italian

* Hearing Impaired: English

* Disc Format: DVD 9

* Digitally remastered picture and sound

* DVD introduction with Richard Attenborough

* 12 featurettes covering various aspects of production

* Archive materials

* special edition booklet

* 4 collectors cards

* photo montage

* The making of 'Gandhi'

* The words of Mahatma Gandhi featurette

* Original newsreel footage of Gandhi

* Ben Kingsley talks about Gandhi featurette

* Theatrical trailer

* Filmographies

* Weblink to official Gandhi website

*.... and many more!

Link to comment
Share on other sites

έχω αγοράσει από eBay από έναν τύπο στην Αυστραλία item £140 ($280) και δεν πλήρωσα το παραμικρό σε τελωνείο.. δεν ξέρω για Ελλάδα..

 

που το είδες αυτο να το λέει ?

 

Βασικά, δεν το είδα πουθενά αλλά "ζαχαρώνω" ένα προϊόν της τάξης των 200 ΑU$ (το οποίο είδα τελικά σε πολύ καλύτερη τιμούλα και στο Amazon σε Region 1)

 

Aυτό... :rolleyes:

 

BLADE RUNNER: ULTIMATE COLLECTOR'S EDITION (5-DISC)

 

http://img405.imageshack.us/img405/2030/bladerunner5discultimatra6.jpg

 

AΠΑΙΧΤΟ or what ??!!!!?? :D:D:D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

.....

AΠΑΙΧΤΟ or what ??!!!!?? :D:D:D

 

Όντως άπαιχτο - :D , αλλά απαγορευτική η τιμή του ακόμη! Έχει εδώ παραπάνω πληροφορίες ... Ας περιμένουμε την άφιξή του και στο Ελλάντα - δεν παίζει να μην φέρουν κάποια έκδοση εδώ! (χλωμό η παραπάνω της βαλίτσας)

Link to comment
Share on other sites

Και γω νομίζω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να δούμε όλες τις εκδόσεις με ελληνικά.... Το πολύ να φέρουν την 2-disc έκδοση (περιέχει την καινούργια 'Final Cut' version της ταινίας και ένα DVD extras).

 

Αν τους πιάσουν εδώ τα κέφια μπορεί.... να μας κάνουν τη χάρη.... να κυκλοφορήσουν και την 4-disc έκδοση που θα περιλαμβάνει "Final Cut" "Theatrical" "International" και "Director's Cut").

 

Αλλά η ULTRA-RARE "Workprint Version" θα υπάρχει μόνο στην πενταπλή έκδοση (με τη βαλίτσα και τα καλούδια). :rolleyes: :rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

θα σας μαλλώσω και τους 2.. δεν διαβάζετε τα πόστς μου..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1981403#post1981403

(July 27th)

 

δείτε πόσα είναι στο amazon: $54 και στην αρχή έκαναν λάθος και χρέωναν κανονικό shipping ($7) τώρα δεν ξέρω!

(η βαλιτσούλα)

 

by the way η εικόνα δεν φαίνεται στο post σου..

 

Αλλά η ULTRA-RARE "Workprint Version" θα υπάρχει μόνο στην πενταπλή έκδοση (με τη βαλίτσα και τα καλούδια).

 

όχι, το workprint version θα είναι availabe και στο Blue-Ray edition 5-disc χωρίς την βαλιτσούλα!

taken from dvdactive:

 

Simultaneous HD DVD and Blu-Ray versions (each $TBD) of the “Deckard Briefcase” will also be released in numbered, limited quantities. HD DVD and Blu-Ray 5-Disc Digi Packs with collectible slipcase (each $TBD) will include all of the UCE content.

 

official site: http://bladerunnerthemovie.warnerbros.com/

 

αναλυτικά όλες οι εκδόσεις για να αποφασίσετε ποια ακριβώς θέλετε:

So you'd like to... Find Out Which Version of "Blade Runner" to Buy

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω ότι θα περιέχεται μόνο στην πενταπλή (limited) έκδοση, εννοώ αυτήν του DVD format (αφού θα υπάρξουν όπως είπα και η διπλή και η τετραπλή για τα DVD, χωρίς όμως την "workprint version").

 

Όπως έχει όντως ανακοινωθεί, σίγουρα θα κυκλοφορήσουν (limited) εκδόσεις παρομοίου κάλλους και σε HD DVD και σε Blu Ray... :D

 

BTW, Ντέμη, η φωτό φαίνεται κανονικότατα σε μένα... :worry: Και για να μην το σχολίασε ούτε και ο John και αυτός θα την είδε. Για τσέκαρέ το..

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

by the way η εικόνα δεν φαίνεται στο post σου.

 

BTW, Ντέμη, η φωτό φαίνεται κανονικότατα σε μένα... :worry: Και για να μην το σχολίασε ούτε και ο John και αυτός θα την είδε. Για τσέκαρέ το..

 

Και οι 2 δικιο εχετε γιατι κι εμενα την 1η φορα που ειδα το ποστ πριν απο κανενα 2ωρο η εικονα εμφανιζοταν κανονικα. Τωρα δεν εμφανιζεται καθολου :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

..........

 

BTW, Ντέμη, η φωτό φαίνεται κανονικότατα σε μένα... :worry: Και για να μην το σχολίασε ούτε και ο John και αυτός θα την είδε. Για τσέκαρέ το..

 

Σε μένα την δείχνει , απλά άργησε 2-3 δευτερόλεπτα να φορτώσει ~ μάλλον η thedigitalbits.com ... που έχεις πάρει την εικόνα , θα το ψιλοκολάει μερικές φορές! Βρες την από αλλού και ξαναβάλτην , για να μην υπάρχει problem!

Πάντως και γω nick , νομίζω ότι μέχρι την 4πλή έκδοση θα δούμε (το πολύ) ~ και φυσικά θα την τιμήσουμε! :D

Το βαλιτσάκι πάντως το έχω βάλει στο μάτι , όπως και το αντίστοιχο του Τζίμι Μπόντ... αλλά θα περιμένω στην πρώτη καλή έκπτωση για να τα ψαρέψω... :happy:

Link to comment
Share on other sites

John τα βαλιτσάκια είναι μετρημένα.. Δεκέμβριο βγαίνει anyway. Pre-order τώρα ένα να το έχεις στο stand-by και αν βρείς κάτι το ακυρώνεις..

Μέχρι στον Δεκέμβριο δεν θα μείνει ούτε χερούλι !!!

 

φωτογραφίες θα βρείτε εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1981403#post1981403

Link to comment
Share on other sites

John τα βαλιτσάκια είναι μετρημένα.. Δεκέμβριο βγαίνει anyway. Pre-order τώρα ένα να το έχεις στο stand-by και αν βρείς κάτι το ακυρώνεις..

Μέχρι στον Δεκέμβριο δεν θα μείνει ούτε χερούλι !!!

 

Damn , θα μείνω δηλαδή με το "χερούλι" στο χέρι :worry::(

Θα περιμένω τότε την Καθημερινή της Κυριακής που θα το δώσει σε χάρτινη κασετίνα με τα 4 dvd!:p

Link to comment
Share on other sites

OK. H φωτό άλλαξε με την imageshack του Ντέμη. :)

 

John, καταλαβαίνω ότι τα φράγκα δεν είναι και λίγα αλλά δεν νομίζω να την βρεις φτηνότερα από την τιμή του Amazon (62$ με τα μεταφορικά, οπότε no problemo τελωνείου :D), άσε που η έκδοση της βαλίτσας είναι, όπως σου λέει και ο Ντέμης, LIMITED, λίγα κομμάτια και θα εξαφανιστούν από τις προ-παραγγελίες και μόνο.... :rolleyes: :rolleyes:

 

Την βαλίτσα του Bond την έχω ήδη (όντως, ΦΟ-ΒΕ-ΡΗ έκδοση) αλλά αυτή τη στιγμή μόνο στο METROPOLIS νομίζω υπάρχει ακόμη, σε κανα δυό κομμάτια που απλά σκονίζονται, κι αυτό επειδή δεν λένε να ρίξουν τη ρημάδα τη τιμή της (κολλημένη στα 350€...). Μπορείς όμως να την βρεις και 300€ ;)

 

Γενικά, τέτοιες εκδόσεις είναι να τις "τσιμπάς" γιατί ΔΕΝ ξαναβγαίνουν ... Ever!!!! :shifty:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

όποιος ενδιαφέρεται το συλλεκτικό σετ με slipcase φτιαγμένο όπως το δέρμα του VENOM απο το spiderman 3 μόλις έπεσε στα 9.99 @ Amazon UK

http://img250.imageshack.us/img250/4418/spiderwx5.gif

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000HD1004/202-8024889-4851036

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε Demi , να σε κάνω μια ερώτηση να μου πεις... δεν σε νοιάζει που κανένα από τα dvd σου δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους?:p - εντάξει , έχουμε και μεις τα πτυχία μας στα Αγγλικά , έχουμε σπουδάσει και στο England ~ αλλά και πάλι , χάνεις αρκετά χωρίς τα Ελληνικά!

Φοβερά τα πακέτα , δεν λέω ... αλλά σκέψου τώρα που θ' αρχίσουν και τα Blue Ray - HD πακέτα (δεν το συζητώ για ποιότητα εικόνας : μέρα με νύχτα) .. και είμαι σίγουρος ότι έχεις δώσει τρελά λεφτά για τα πακέτα αυτά!

Άσε που σε 5 χρόνια δεν θα υπάρχουμε! :worry:

Με λίγα λόγια ... δεν αρχίζεις να μας τα πουλάς στην μισή τιμή? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι τί να σου πώ με τους ελληνικούς υπότιτλους.. άλλα λένε και άλλα γράφουν τις πλείστες φορές. Άσε που τα αστεία, τα υπονοούμενα και τα λοιπά δεν μεταφράζονται με τίποτα σε Ελληνικά!

Να φανταστείς έχω την επιλογή πολλές φορές να βάλω ελληνικά και τελικά από την αγανάκτιση μου αλλάζω σε αγγλικούς για να καταλάβω τί θέλει να πεί ο ποιητής..

 

τώρα το θέμα με HD-DVD και Blue-ray δεν με απασχολεί.. ευτυχώς οι players είναι backward compatible τουλάχιστον οι BR που το έχω ψάξει (ναι έχω διαλέξει ήδη μεριά :lol: ) από την άλλη όμως μην ξεχνάς ότι έχουν αρχίσει ήδη οι ετερίες (εχτές η Paramount ανακοίνωσε πως όλες οι σειρές της και ταινίες θα βγούν ΜΟΝΟ σε HD-DVD) να προτιμούν κάποιο format. Που σημαίνει ότι π.χ. η σειρά Charmed που την έχω ήδη σε dvd θα βγεί ΜΟΝΟ σε hddvd. αφού διάλεξα το Blue-ray θα την βλέπω μέσα από το BR Player με τα dvd που έχω ήδη! μην βιαστείς να ξεφορτωθείς τα dvd σου.. τα dvd δεν θα πεθάνουν τόσο εύκολα don't worry :)

 

απλά σε κάποια φάση που θα αγοράσω την HD TV, το HD player και διαμέρισμα που θα τα βάλω μέσα θα σταματήσω να αγοράζω DVD .. Simple!

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε Demi , να σε κάνω μια ερώτηση να μου πεις... δεν σε νοιάζει που κανένα από τα dvd σου δεν έχει Ελληνικούς υπότιτλους?:p - εντάξει , έχουμε και μεις τα πτυχία μας στα Αγγλικά , έχουμε σπουδάσει και στο England ~ αλλά και πάλι , χάνεις αρκετά χωρίς τα Ελληνικά!

 

+1.000.000 :respect:

 

Το βασικότερο και ΑΠΟΛΥΤΑ σπαστικό για μένα είναι η έλλειψη ελληνικών υποτίτλων από τα, κατά τα άλλα, θεσπέσια πακέτα που κατά καιρούς κυκλοφορούν. :mad::mad:

 

Τόσο που έχω σχεδόν γίνει κυνηγός ελληνικών υποτίτλων σε DVD εκδόσεις του εξωτερικού. Και σχεδόν όλες όσες αξίζουν από αυτές βρίσκονται πάντα στα χέρια μου...

 

Τελευταία βρήκα σε συλλεκτική μεταλική ανάγλυφη κασετίνα τους 300 (τη διπλή έκδοση) με ελληνικούς υπότιτλους αλλά region 4... Και το τίμησα !!! Bρήκα 9η season STARGATE SG1 και 2η season STARGATE ATLANTIS, με ελληνικούς υπότιτλους... και πάλι τα τίμησα. Επίσης συνεχίζει να είναι μεγάλη η χαρά μου που βρίσκω όλες τις boxset seasons των SIMPSONS με ελληνικούς υπότιτλους, ενώ το METROPOLIS τα φέρνει στην διπλάσια σχεδόν τιμή χωρίς ελληνικά (εκτός των 5 πρώτων, που τα είχε όμως σε γερμανική νομίζω έκδοση) !!!!!!

 

Θέλω να πω ότι, συμφωνώντας με το John, οι ελληνικοί υπότιτλοι για μένα είναι ευχάριστοι, ξεκούραστοι και τελικά απαραίτητοι, πιο πολύ από τα ίδια τα πακέτα που προσφέρονται.

 

Εκτός φυσικά κι αν πρόκειται για ULTRA-MEGA Releases όπως αυτή της βαλίτσας του BLADE RUNNER !!!! :D:D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

+1.000.000 :respect:

 

Το βασικότερο και ΑΠΟΛΥΤΑ σπαστικό για μένα είναι η έλλειψη ελληνικών υποτίτλων από τα, κατά τα άλλα, θεσπέσια πακέτα που κατά καιρούς κυκλοφορούν. :mad::mad:

 

οι μόνες φορές που επιδιώκω να έχει ελληνικούς υπότιτλους ένα έργο/σειρά που αγοράζω είναι όταν θα ήθελα να την δείξω και σε άτομα που δεν ξέρουν και τόσο καλά αγγλικά εώς και καθόλου (βλ. γονείς)

Τόσο που έχω σχεδόν γίνει κυνηγός ελληνικών υποτίτλων σε DVD εκδόσεις του εξωτερικού. Και σχεδόν όλες όσες αξίζουν από αυτές βρίσκονται πάντα στα χέρια μου...

 

Τελευταία βρήκα σε συλλεκτική μεταλική ανάγλυφη κασετίνα τους 300 (τη διπλή έκδοση) με ελληνικούς υπότιτλους αλλά region 4... Και το τίμησα !!! Bρήκα 9η season STARGATE SG1 και 2η season STARGATE ATLANTIS, με ελληνικούς υπότιτλους... και πάλι τα τίμησα. Επίσης συνεχίζει να είναι μεγάλη η χαρά μου που βρίσκω όλες τις boxset seasons των SIMPSONS με ελληνικούς υπότιτλους, ενώ το METROPOLIS τα φέρνει στην διπλάσια σχεδόν τιμή χωρίς ελληνικά (εκτός των 5 πρώτων, που τα είχε όμως σε γερμανική νομίζω έκδοση) !!!!!!

 

και εγώ σκοπεύω να αρχίσω να αποκτώ σιγά σιγά τα Stargate από την αρχή.. (αγόρασα και είδα πρόσφατα το director's cut movie)

ελπίζω να βρώ φτηνά το ΝΕΟ πακέτο Complete SG1 Series που περιέχει και extra υλικό και να την βγάλω με εκείνο :happy:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σκοπεύω να αρχίσω να αποκτώ σιγά σιγά τα Stargate από την αρχή.. (αγόρασα και είδα πρόσφατα το director's cut movie)

ελπίζω να βρώ φτηνά το ΝΕΟ πακέτο Complete SG1 Series που περιέχει και extra υλικό και να την βγάλω με εκείνο :happy:

 

 

A-ΨΟ-ΓΗ σειρά, φίλε Ντέμη !!!!! :up: Θα κολλήσεις, εγγυημένα !!!!!

 

Εγώ αγοράζω τις εκδόσεις των seasons που κυκλοφορούν για Βέλγιο και Ολλανδία (με αγγλικούς υπότιτλους φυσικά) από ολλανδικό eBay. Καμμία σχέση με τις αντίστοιχες αγγλικές (UK και ΗΠΑ) που κυκλοφορούν ΧΩΡΙΣ extras.... Kάθε season είναι τίγκα σε συνεντεύξεις, παρασκήνια, lowdowns, ειδικά featurettes με special acting διαφόρων ηθοποιών της σειράς κλπ. κλπ., oπότε δεν θα μου λείψουν τα extras του complete. Εντωμεταξύ, ενωμένα τα boxsets σχηματίζουν στη ράχη τους μία ασημί μεταλική ανάγλυφη stargate, χαρακτηριστικό που από μόνο του κάνει τη συλλογή των seasons της συγκεκριμένης έκδοσης highly collectable ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

ε καλα τί σχέση έχει αν είναι ebay ολλανδικό η αγγλικό ή αμερικάνικο eBay?

αφού όλα τα ίδια items δεν δείχνουν όταν ψάχνεις κάτι ?? ή κάνω λάθος?

 

τα βέλγικα και ολλανδικα σετς δηλαδή περιέχουν πιο πολλά extras από εκείνα της UK?

έχουν και ελληνικούς? (ρωτώ επειδή κάτι έλεγες πριν για την "μανία" που έχεις)

 

μην μου λές για spine arts και έχω ήδη 8 (μου λείπει το 9ο σετ) της σειράς

HE-MAN AND THE MASTERS OF THE UNIVERSE:

 

http://img511.imageshack.us/img511/7730/sheras2ss1laddbb3apy6.th.jpg

 

(κάτω αριστερά φαίνεται ολοκληρωμένο)

 

by the way και το complete series Stargate θα είναι τα σετς που δόθηκαν εώς τώρα με το spine art να συμπληρώνεται και ακόμα ένα δισκάκι με extras. μπορείς να δείς από κάτω και να μου πείς αν έχεις ήδη τα πιο κάτω extras?

 

http://img511.imageshack.us/img511/2865/starqn1.gif

Link to comment
Share on other sites

ε καλα τί σχέση έχει αν είναι ebay ολλανδικό η αγγλικό ή αμερικάνικο eBay?

αφού όλα τα ίδια items δεν δείχνουν όταν ψάχνεις κάτι ?? ή κάνω λάθος?

 

τα βέλγικα και ολλανδία δηλαδή περιέχουν πιο πολλά extras από εκείνα της UK?

έχουν και ελληνικούς? (ρωτώ επειδή κάτι έλεγες πριν για την "μανία" που έχεις)

 

μην μου λές για spine arts και έχω ήδη 8 (μου λείπει το 9ο σετ) της σειράς

HE-MAN AND THE MASTERS OF THE UNIVERSE:

 

http://img511.imageshack.us/img511/7730/sheras2ss1laddbb3apy6.th.jpg

 

(κάτω αριστερά φαίνεται ολοκληρωμένο)

 

by the way και το complete series Stargate θα είναι τα σετς που δόθηκαν εώς τώρα με το spine art να συμπληρώνεται και ακόμα ένα δισκάκι με extras

 

Να σου πω περί eBay δεν το'χω καλο-ψάξει αλλά νομίζω ότι ανάλογα με το που μπαίνεις (Αγγλία, Γερμανία, Ιταλία, Αυστραλία, Ολλανδία κλπ.) υπάρχουν και διαφορές (ίσως κάποια καταστήματα της χώρας δεν θέλουν διεθνείς πωλήσεις λόγω shipping, τελωνείων κλπ.), γενικά πάντως δεν βλέπω πάντα τα ίδια, αν και υπάρχουν πολλά κοινά.

 

Τα "STARGATE SG1" seasons που έχω αγοράσει έχουν αγγλικούς υπότιτλους, εκτός της 9 που, παραδόξως έχει και ελληνικούς!!!! Επίσης ελληνικούς έχει και η spin-off σειρά (πάρα πολύ καλή και η μόνη πλέον που συνεχίζει τη SAGA) "Stargate ATLANTIS"!!! :up:

 

Όσο για τα spine arts... σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!! Έχω γεμίσει τον τόπο με τέτοια και αναζητώ πλέον... νέο σπίτι :lol::lol:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...