Jump to content

yakumo alpha gps


smell
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera se oloys.eimai entelos kainoyrgios ston xoro ton pda kai tha ithela na sas rotiso xoris na sas ginomai varos ean xerei kanenas ti programmata mporo na valo sto pda kai pou mporo na ta vro.

ean mporei kapios filos na me katatopisei tha imoyna ipoxreos.

to leitourgiko pou exei einai w1nd0w$ m0b1le 2oo3,opos episis exei kai programma gps to digit@l r0uter sta ellinika

eyxaristo ek ton proteron

filika thanasis

LATEAM

Enjoy Your Life!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mεγειά, καλορίζικο και καλοτάξιδο :D

 

Ξεκινα από FAQ και μετά πήγαινε στο προτεινόμενο sotware και τέλος στα παιχνίδια

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστό για τα link.Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο;

Πώς περνάω τις εφαρμογές στο pda?Επίσης έχω ενα cd με εφαρμογές για ΝΟΚΙΑ με symbian 60 (6600.6260 κα) αυτά μπορώ να τα περάσω;Συγνώμη για τον καταιγισμό των ερωτήσεων αλλά είμαι εντελως άσχετος.

LATEAM

Enjoy Your Life!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για την πρώτη ερώτηση σου, ψάξε λίγο στο forum, στην πρώτη σελίδα υπάρχει ένα κλειδωμένο θέμα όπου έχει γραφτεί ο τρόπος εγκατάστασης των εφαρμοφών. Από κει κ πέρα, δυστυχώς οι εφαρμογές του s60 δεν είναι συμβατές με Windows λειτουργικά. Όμως υπάρχουν παρόμοιες εφαρμογές... :)
Link to comment
Share on other sites

Για την πρώτη ερώτηση σου, ψάξε λίγο στο forum, στην πρώτη σελίδα υπάρχει ένα κλειδωμένο θέμα όπου έχει γραφτεί ο τρόπος εγκατάστασης των εφαρμοφών.

 

 

 

 

 

 

ευχαριστω για το ενδιαφερον,οσο και να εψαξα δεν μπορεσα να το βρω.

μπορεις να μου το ποσταρεις?

LATEAM

Enjoy Your Life!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ευχαριστω για το ενδιαφερον,οσο και να εψαξα δεν μπορεσα να το βρω.

μπορεις να μου το ποσταρεις?

για εγκατασταση πρεπει να εχεις το activesyn και μετα αφου κανεις συνδεση το ppc με τον υπολογιστη σου κανεις την εγκατασταση της εφαρμογης με κλικ απο τον υπολογιστη σου
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...