Jump to content

Θέματα που δημιουργήθηκαν μετά την τελευταία επίσκεψη;


csk4023
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται να βλέπουμε κάπως (με search ή κάτι άλλο) τα νέα θέματα που ανοίχτηκαν μετά την τελευταία μας επίσκεψη?

 

Νομίζω ότι στο unwired είχε ειπωθεί πως υπήρχε σκέψη για την προσθήκη αυτής της δυνατότητας(?)...

Link to comment
Share on other sites

ακνε ενα "κλικ" στο " αναγνωση νεων " και εισαι ΟΚ
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Δε μιλάω για την εμφάνιση των μηνυμάτων που δημοσιεύτηκαν μετά την τελευταία επίσκεψη αλλά των θεμάτων (threads) που δημιουργήθηκαν μετά την τελευταία επίσκεψη...

Link to comment
Share on other sites

εγώ σίγουρα το χα ζητήσει πάντως :p

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον csk4023

 

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Δε μιλάω για την εμφάνιση των μηνυμάτων που δημοσιεύτηκαν μετά την τελευταία επίσκεψη αλλά των θεμάτων (threads) που δημιουργήθηκαν μετά την τελευταία επίσκεψη...

 

 

δικο μου λαθος , ζηταω συγγνωμη :o

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον rigasnic

 

εγώ σίγουρα το χα ζητήσει πάντως :p

 

Κάνε κάτι βρε Νικόλα τώρα που'χεις τα γαλόνια :)

 

Πέρα απ'την πλάκα, για μένα θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμο... Δε λέω... Καλά να'ναι το forum να μεγαλώνει!... Αλλά ήδη, στη φάση που είμαστε, αν κάποιος δεν μπορέσει να μπει για 2-3 μέρες την 4η θα βρεθεί μπροστά σε 30-40 σελίδες με νέα μηνύματα!!! :eek: Απ'αυτά, τα μισά μπορεί να αφορούν προϋπάρχοντα threads που δεν τον ενδιαφέρουν... Που να βρεθεί άκρη?? Προσωπικά, αν υπήρχε η δυνατότητα εμφάνισης νέων θεμάτων, θα την επέλεγα αντί των νέων μηνυμάτων, σε συνδυασμό με τα notifications για τα threads που ήδη παρακολουθώ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το είχα ζητήσει αυτό, από το unwired ακόμα αλλά δεν έγινε τίποτα. Τώρα είχα 15 μέρες να μπω και φυσικά θα αγνοήσω αναγκαστικά ό,τι γράφτηκε στο μεταξύ αφού είναι αδύνατο να κάθομαι να διαβάζω τόσες ώρες... Αν μπορείτε να κάνετε κάτι θα είναι πολύ καλό.
KCB
Link to comment
Share on other sites

Και θα ήταν ακόμη πιο χρήσιμο για μένα, αν τα θέματα ήταν αυτά με δική μου απάντηση μέσα, όπως στο unwired... Μου βγαίνει η πίστη να ψάχνω 20 σελίδες με θέματα με απαντήσεις από την τελευταία μου επίσκεψη για να δώ ποιό έχει απαντηθεί...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Για να συνοψίσουμε, θέλετε:

 

Εμφάνιση νέων θεμάτων μετά την τελευταία σας επίσκεψη.

αν αυτό δεν γίνει εμφάνιση νέων θεμάτων 1 ημέρας, 7/14/21 ημερών

 

Τα δικά σας μηνύματα σημειώνονται με κουκίδα, οπότε δεν έχει νόημα τα βλέπετε έτσι και αλλοιώς aimilie :)

 

 

I am working on it...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Εμφάνιση νέων θεμάτων μετά την τελευταία σας επίσκεψη.

αν αυτό δεν γίνει εμφάνιση νέων θεμάτων 1 ημέρας, 7/14/21 ημερών

 

Τα δικά σας μηνύματα σημειώνονται με κουκίδα, οπότε δεν έχει νόημα τα βλέπετε έτσι και αλλοιώς aimilie :)

 

Φϊλτατε admin,

 

θυμάσαι πως ήταν στο παλιό unwired; Εμφανίζονταν τα θέματα στα οποία είχα ποστάρει και με κίτρινο ήταν σημειωμένα αυτά που είχαν απάντηση μετά από την τελευταία μου επίσκεψη.

 

Προτείνω να γίνει έτσι ο τρόπος λειτουργίας των «δικών μου μηνυμάτων». Δηλαδή topic και όχι message oriented.

 

Και στα νέα θέματα που ανέφερες θα ήθελα να επιμείνω στο «μετά την τελευταία επίσκεψη», καθώς για κάποιον (όπως εγώ) που μπαινοβγαίνει σε μη τακτά χρονικά διαστήματα δεν βολεύει καθόλου το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

 

Ευχαριστώ και sorry για το πρήξιμο.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον aimilios

...Και στα νέα θέματα που ανέφερες θα ήθελα να επιμείνω στο «μετά την τελευταία επίσκεψη», καθώς για κάποιον (όπως εγώ) που μπαινοβγαίνει σε μη τακτά χρονικά διαστήματα δεν βολεύει καθόλου το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

Αιμίλιε συμφωνώ μαζί σου... (αυτό έλειπε αφού εγώ άνοιξα το thread :p )

Νομίζω όμως ότι ο Msk λέγοντας "...αν αυτό δεν γίνει κ.λ.π" εννοεί αν δεν είναι τεχνικά δυνατό αυτή τη στιγμή. Οπότε απ'το τίποτα, κάτι είναι κι αυτό που προτείνει, δηλ. εμφάνιση νέων θεμάτων 1/7/14/21 ημερών...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον csk4023

 

Γίνεται να βλέπουμε κάπως (με search ή κάτι άλλο) τα νέα θέματα που ανοίχτηκαν μετά την τελευταία μας επίσκεψη?

 

Νομίζω ότι στο unwired είχε ειπωθεί πως υπήρχε σκέψη για την προσθήκη αυτής της δυνατότητας(?)...

 

 

 

Νομίζω ότι τα καταφέρα :)

 

Εμφάνιση μόνο των νέων θεμάτων, που δημιουργήθηκαν μετά την τελευταία σας επίσκεψη:

http://www.myphone.gr/forum/search.php?action=getnewthreads

 

Και το παλιό φυσικά ισχύει:

 

Εμφάνιση των νέων μηνυμάτων, που δημιουργήθηκαν μετά την τελευταία σας επίσκεψη:

http://www.myphone.gr/forum/search.php?action=getnew

 

Αν είναι αυτό που ζητάς θα το ενσωματώσω, εκτός από το Search (http://www.myphone.gr/forum/search.php) και στην κεντρική σελίδα του forum, καθώς και στο αντίστοιχο "κείμενο" πάνω δεξιά στη κεντρική σελίδα.

 

Αν αυτό είναι ΟΚ, θα προχωρήσω αργά ή γρήγορα - ανάλογα με τη δυσκολία του εγχειρήματος σε αυτό που πιστέυω ότι ζητάει ο aimilios (που δεν με πρήζει, κάθε υπόδειξη ευπρόσδεκτη όπως έχουμε πει :lol: ) δηλαδή αν κατάλαβα καλά - είμαι και χαζός - στην εμφάνιση των θεμάτων στα οποία έχετε συμμετάσχει.

 

Προσωπικά πάντως, θα επιμείνω στην εμφάνιση νέων μηνυμάτων με τις κουκκίδες (όταν ο φάκελος έχει μαύρη κουκκίδα στο κέντρο του σημαίνει ότι έχετε συμμετάσχει σε αυτήν τη συζήτηση). Εμένα τουλάχιστον με εξυπηρετεί για την ώρα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

MsK! πολύ ωραίο το getnewthreads! εγώ αυτό ήθελα πάντως:)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

http://members.aol.com/imladriscb/firework.gif

Thanks Μάνο!... Αυτό είναι!! :up:

 

Νομίζω καλό είναι να το βάλεις στην πρώτη σελίδα του forum γιατί μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς!...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον csk4023

 

Thanks Μάνο!... Αυτό είναι!! :up:

 

Νομίζω καλό είναι να το βάλεις στην πρώτη σελίδα του forum γιατί μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς!...

 

 

συμφωνω απολυτα με τον φιλο μας , παρα πολυ καλη δουλεια θα κανει αυτο :D

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον csk4023

Thanks Μάνο!... Αυτό είναι!! :up:

 

Νομίζω καλό είναι να το βάλεις στην πρώτη σελίδα του forum γιατί μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς!...

 

 

Μετά λοιπόν την επιβεβαίωση ότι αυτό ψάχνατε, έγινε και η απαραίτητη προσθήκη στη κεντρική σελίδα του forum. Τα έλεγα εγώ, υπομονή να υπάρχει και όλα λύνονται :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Μετά λοιπόν την επιβεβαίωση ότι αυτό ψάχνατε, έγινε και η απαραίτητη προσθήκη στη κεντρική σελίδα του forum. Τα έλεγα εγώ, υπομονή να υπάρχει και όλα λύνονται :rolleyes:

 

 

Μόλις το είδα :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Μερικές ακόμη προσθήκες, αφού ασχολήθηκα με το search.php, ώστε να διευκολυνθούμε όλοι ακόμη περισσότερο και να μη χάνεται απολύτως τίποτα.

 

Α. Στη κεντρική σελίδα του site ( http://www.myphone.gr/ ), πάνω δεξιά εμφανίζεται το εξής:

 

My Profile

 

Η τελευταία σας επίσκεψη έγινε στις {ημερομηνία}. Μετά την τελευταία σας επίσκεψη δημιουργήθηκαν:

 

{αριθμός} νέα άρθρα

{αριθμός} νέα θέματα

 

Πλέον μπορείτε να κάνετε κλικ σε όποιο από τα 2 θέλετε για να διαβάσετε στην πρώτη περίπτωση τις νέες "ειδήσεις" και στη δεύτερη τα νέα θέματα. Έτσι και αυτοί που ενημερώνονται από το site θα μπορούν να δουν με τη μία τα νέα άρθρα που έχουν δημιουργηθεί, ενώ οι υπόλοιποι, όλα τα νέα θέματα που έχουν δημιουργηθεί. Αυτό φυσικά προσφέρεται μόνο στα εγγεγραμμένα μέλη.

 

Β. Στο search.php ( http://www.myphone.gr/forum/search.php )

υπάρχει η δυνατότητα ανάγνωσης των "σημερινών" μηνυμάτων, δηλ. των μηνυμάτων που δημιουργήθηκαν τις τελευταίες 24 ώρες. Παράλληλα όμως προσφέρεται η δυνατότητα ανάγνωσης των μηνυμάτων, που δημιουργήθηκαν τις τελευταίες 2, 7, 14, 31 ημέρες. Αυτό γίνεται για όσους θέλουν να κάνουν ένα review του τι γίνεται.

 

Όλο το search γενικότερα, αφού επιβαρύνει αρκετά το server, παρέχεται μόνο στα εγγεγραμμένα μέλη.

 

Αυτά για την ώρα. Παλεύω κι το request του Αιμίλιου, εφόσον καταφέρω να κάνω κάτι θα σας ενημερώσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ!!!!

 

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΝΟ :)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

Αν αυτό είναι ΟΚ, θα προχωρήσω αργά ή γρήγορα - ανάλογα με τη δυσκολία του εγχειρήματος σε αυτό που πιστέυω ότι ζητάει ο aimilios (που δεν με πρήζει, κάθε υπόδειξη ευπρόσδεκτη όπως έχουμε πει :lol: ) δηλαδή αν κατάλαβα καλά - είμαι και χαζός - στην εμφάνιση των θεμάτων στα οποία έχετε συμμετάσχει.

Τέλεια κατάλαβες (όχι και χαζός ρε συ Μάνο). Φαντάσου το «Τα δικά σας μηνύματα» σε «Τα δικά σας threads». :D Το περιμένω με αγωνία! :happy:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Λοιπόν... Μερικές ακόμη προσθήκες, αφού ασχολήθηκα με το search.php, ώστε να διευκολυνθούμε όλοι ακόμη περισσότερο και να μη χάνεται απολύτως τίποτα....

Wello donex2!!!!

 

Τώρα σου... επιτρέπουμε να πας και για έναν καφέ! :) Αρκετά ασχολήθηκες σήμερα με το forum!!! (Τώρα είδα την ώρα του πρώτου post!!! 6.30 το πρωί?? Στον ύπνο σου το'βλεπες???)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον csk4023

 

Wello donex2!!!!

 

Τώρα σου... επιτρέπουμε να πας και για έναν καφέ! :) Αρκετά ασχολήθηκες σήμερα με το forum!!! (Τώρα είδα την ώρα του πρώτου post!!! 6.30 το πρωί?? Στον ύπνο σου το'βλεπες???)

 

 

Ναι θα πάω για ένα καφέ σίγουρα :) Συνήθως κάποιες αλλαγές / πειραματισμούς σε κρίσημα σημεία του site γίνονται μόνο τις πρώτες πρωινές ώρες ώστε να περιοριστούν τα προβλήματα στο ελάχιστο δυνατό.

 

Π.χ. υπάρχει μια προγραμματισμένη αναβάθμιση στο Gallery. Θα ξεκινήσει αύριο ή μεθαύριο μετά τα μεσάνυχτα και ελπίζω να ολοκληρωθεί σε λιγότερο από 3 ώρες. Διαφορετικά, όλο το Gallery θα πέσει για 1 ημέρα έως ότου ξανασηκωθεί ανανεωμένο.

 

Στο search όμως... δεν μπορείς να παίξεις. Περιμένεις να πάει 6 η ώρα το πρωί που δεν έχει καθόλου κίνηση και πειραματίζεσαι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Μάνο...Θαυμάζω το κουράγιο σου και την τρέλα σου !!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Περιμένεις να πάει 6 η ώρα το πρωί που δεν έχει καθόλου κίνηση και πειραματίζεσαι :)

 

 

εεεπππ.... :o εγώ εκείνη την ώρα κάθε μέρα εδώ είμαι... :cool: ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Στο search.php ( http://www.myphone.gr/forum/search.php )

υπάρχει η δυνατότητα ανάγνωσης των "σημερινών" μηνυμάτων, δηλ. των μηνυμάτων που δημιουργήθηκαν τις τελευταίες 24 ώρες. Παράλληλα όμως προσφέρεται η δυνατότητα ανάγνωσης των μηνυμάτων, που δημιουργήθηκαν τις τελευταίες 2, 7, 14, 31 ημέρες. Αυτό γίνεται για όσους θέλουν να κάνουν ένα review του τι γίνεται.

αν κατάλαβα καλά αυτό βγάζει τα threads στα οποία υπάρχουν απαντήσεις τις τελευταίες Χ μέρες. Νομίζω είχες πει στην αρχή

 

αν αυτό δεν γίνει εμφάνιση νέων θεμάτων 1 ημέρας, 7/14/21 ημερών

δηλαδή αναφερόσουν σε νέα θέματα και όχι νέες απαντήσεις.

Δεν ξέρω τι είναι το σωστό όμως :p :worry:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...