Jump to content

[Επίσημο] Motorola V360


ibiza6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάνε στην 1η σελίδα του άρθρου αυτού και δες τι λέει στην παρουσίαση του κινητού.Ανάφέρει ότι η εξωτερική οθόνη έχει 4 χρώμματα.

Mα φυσικά και είναι ασπρόμαυρη!

Εχεις δει κατι διαφορετικό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάνε στην 1η σελίδα του άρθρου αυτού και δες τι λέει στην παρουσίαση του κινητού.Ανάφέρει ότι η εξωτερική οθόνη έχει 4 χρώμματα.

Ναι, εχεις δικιο! Τώρα το πρόσεξα!

Τι γινεται ρε παιδια; :what:

Για να μας πουνε και οι υπολοιποι που μπαινουν εδω... το δικο τους το κινητο τι εξωτ. οθονη εχει; μονόχρωμη ή έγχρωμη;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το βρήκα! Πρόκειται για λάθος μετάφραση.

Η εξωτ. οθόνη είναι 4 αποχρώσεων του γκρι και φυσικά μαυρόασπρη.

External screen with the resolution of 96x80 pixels is black and white and shows 4 hints of grey

Πάντως δεν χάνουμε και τίποτε να μας πουν και αλλοι συμφορουμιτες για τη δικη τους εξωτ. οθονη :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε αυτό

http://www.howardforums.com/showthread.php?t=809914

 

έχει αρκετό info ειδικά για voda live version (μαλον έπρεπε να περιμένω λίγο πρίν πιάσω το hex editor :) ).

Ο τύπος λέει ακόμα ότι τα fonts στο skin του έχουν άλλο χρώμα και φαίνονται καλήτερα (δεν τα έχω δοκιμάσει)

Τα χρώματα τα άλλαξα κι εγω. Οντως βοηθαει αρκετά. Δοκιμάζεις όποιον συνδυασμό σου ταιριάζει. Αυτό που μπόρείς να αλλάξεις είναι το χρώμα, το περίγραμμα και το χρώμα του πλαισίου που τοποθετουνται. Δεν μπορείς να αλλαξεις το μεγεθος και τη γραμματοσειρά.

Τώρα για την εξωτερική οθόνη. Εμένα έχει 65.000 χρώματα :p :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για την εξωτερική οθόνη. Εμένα έχει 65.000 χρώματα :p :p :lol:

Ε τότε... εχεις συλλεκτικό κομμάτι! :lol:

Τώρα σοβαρα: ασπρόμαυρη δεν είναι η οθονίτσα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kai h dikh mou aspromaurh einai....

perimeno na teliosei h mpataria mou,gia na do an 8a mou kanei pali ta dika tou ...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Δεν υπήρχε κάπου ένα thread για memory cards ?? το ψάχνω και δέν βρίσκω τίποτα :(

 

(με τρώει να τα χώσω για 512 transflash ..η 64 μοθ φαίνετε λίγη)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, για δειτε λιγο τη φωτογραφία που επισυνάπτω και πειτε μου, έτσι για να βγω από την ιδέα: συμβαινει και στις δικες σας συσκευες τα τέσσερα μεσαια πληκτρα (2,5,8,0) να φωτιζονται λιγοτερο σε σχεση με τα 1,4,7 και 3,6,9;

Ειμαι βεβαιος οτι και στα δικα σας τηλεφωνα ετσι θα ειναι, αλλα για παρατηρηστε το λιγακι.

Δε μιλαμε βεβαια για καμια μεγαλη διαφορα, αλλα για ανεπαισθητη που σιγουρα θα εχει να κανει με το φωτισμο των πληκτρων.

(Δεν ειναι και ό,τι καλυτερο οι φωτογραφιες, αλλα μια ιδεα παιρνετε...) :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φωτογραφία...

να συμπληρωσω οτι και το V360 ενος φιλου ετσι εδειχνε, οπως και το δικο μου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω και εγώ να πάρω το συγκεκριμένο μοντέλο, αλλά είναι λίγο δυσεύρετο. Το ΠΛΑΙΣΙΟ δεν το έχει ετοιμοπαράδοτο, και δεν θέλω να το πάρω από εταίρια (Vodafone-live TIM κτλ).

 

Αν τελικά δεν βγάλω άκρη και αναγκαστώ να το πάρω π.χ. από Vodafone, σε τι θα διαφέρει από το "κανονικό" ?. Τί θα είναι κλειδωμένο?

 

Αυτό το μενού δεν υπάρχει τρόπος να βγεί?

Link to comment
Share on other sites

Hello ξανά !

 

Το voda live menu βγαίνει. Δέν λέω ότι είναι ευκολό γιατί αυτό εξαρτάται απο το καταπόσο έχεις διάθεσει για σκάλισμα (κατα την γνώμη μου δεν έναι δυσκολο πάντος). Τώρα για κλείδωματα δεν ξέρω αν έχει, δέν έχω βάλει άλλη κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου ρε παιδιά γι' αυτό που ρωτησα παραπανω...

Thanks :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου ρε παιδιά γι' αυτό που ρωτησα παραπανω...

Thanks :)

 

Στο voda τα ακριανά πλήκτρα είναι μαυρα και τα 2,5,8,0 είναι ασημένια και δέν βλέπω διαφορά , ίσως λόγω του ότι τα άλλα είναι μαυρα

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει ότι γενικά τα vodafone-live τα κλειδώνουν πχ. ώστε να μην παίζουν mp3 σαν ήχους κλήσης κτλ.....

 

Αν η μόνη διαφορά (ουσιαστική) είναι στο μενού (το οποίο όμως "αλλάζει") τότε μάλλον δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου ρε παιδιά γι' αυτό που ρωτησα παραπανω...

Thanks :)

nai exei diafora kai ston fotismo alla kai sta xromatakia ton koumpion...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Aπο τη vodafone θα εχει μενου Vodafone line πραγμα που σημαινει οτι δεν μπορεις να εχεις Mp3 για ηχο κλησης αν βαλεις καρτα αλλης εταιριας δεν σου υποστηριζει ολες τις υπηρεσιες,απο την ΤIM μονο το σημα screensaver & wallpaper τα οποια μπορεις να τα άλλαξεις αμεσως!

Οσο για το πληκτρολογιο απο οσο ξερω εχει καποιο συστημα το οποιο σβηνει στο φως και αναβει στο σκοταδι ισως για αυτο το λογο ενα ειναι ετσι κατασκευασμενο.

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

geia sas se olous, neos xristis kai gw tou v360 k tis motorola. opote kapoies apories...

1. katebasa kati 8emata alla mesw bluetooth de ta dexete, ean parw karta mnimis 8a lu8ei to problima? kai genika oti pernaw sti karta mnimis 8a einai ok meta? ostoso de 8a xreiastw kalwdio giati 8a mpainei kateu8eian se upodoxi pou exei to laptop

2. stin kentriki o8oni dipla stin isxu simatos mou bgazei ena eikonidio pou sto manual anaferei oti einai to dia8esimo paketo dedomenwn gprs, auto mporei kaneis na mou pei ti einai kai pws 8a to apenergopoiisw apo tin o8oni? episis apoti eida se diafora site pou exoun review to kinito stin o8oni episis tous deixnei kai to eikonodio grammis1 px. auto se mena den emfanizetai...kserei kaneis?

3. kai mia teleutaia erwtisi, den ixografei? giati sto manual leei oti mesa stis efarmoges exei ixografisi klp kai patas to sugekrimeno koumpi klp alla dustuxos egw de blepw kati tetoio.

euxaristw...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,Kατέβασα μερικά παιχνίδια αλλά δεν ξέρω πως να τα περάσω στον Η/Υ.Είναι σε μορφή rar.Πως να τα περάσω στο κινητάκι?HELP!
Link to comment
Share on other sites

Aπο τη vodafone θα εχει μενου Vodafone line πραγμα που σημαινει οτι δεν μπορεις να εχεις Mp3 για ηχο κλησης αν βαλεις καρτα αλλης εταιριας δεν σου υποστηριζει ολες τις υπηρεσιες,απο την ΤIM μονο το σημα screensaver & wallpaper τα οποια μπορεις να τα άλλαξεις αμεσως!

Οσο για το πληκτρολογιο απο οσο ξερω εχει καποιο συστημα το οποιο σβηνει στο φως και αναβει στο σκοταδι ισως για αυτο το λογο ενα ειναι ετσι κατασκευασμενο.

 

Αν καταλαβαίνω καλά μάλλον η συσκευή από Vodafone live είναι κάπως χμ.....

Σίγουρα για όλα υπάρχει "σπάσιμο" αλλά γιατί να μπω σε αυτήν την διαδικασία.

 

Από TIM όμως είναι μάλλον εντάξει.

 

Επιβεβαιώνει κανείς άλλος?

Link to comment
Share on other sites

paidia,ksanaebala extes to kinhto na fortisei..

kai pali de mou grafei telos fortishs,oes ores kai an perasoun...giati?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Mε την πρώτη ευκαιρία πήγαινέ το στο service, δεν εξηγείται αυτό που κάνει...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβαίνω καλά μάλλον η συσκευή από Vodafone live είναι κάπως χμ.....

Σίγουρα για όλα υπάρχει "σπάσιμο" αλλά γιατί να μπω σε αυτήν την διαδικασία.

 

Από TIM όμως είναι μάλλον εντάξει.

 

Επιβεβαιώνει κανείς άλλος?

Απ΄όπου και αν το πάρεις, αφου δεν θα είναι live, μια χαρά θα ειναι.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...