Jump to content

Δίλημμα...


em_seven
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτη την εποχη εχω 400 ευρω στη διαθεση μου και εχω ενα διλημμα. Να αγορασω το ειδικο πακετο psp που θα κυκλοφορησει στις 28 Νοεμβρίου, θα κανει 300 ευρω και θα εχει 1GB memory stick ή να κρατήσω τα λεφτά μου και να πάρω το Playstation 3 όταν κυκλοφορησει??? Παιδια βοηθηστε με, δεν ξερω τι να κανω.
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την εποχη εχω 400 ευρω στη διαθεση μου και εχω ενα διλημμα. Να αγορασω το ειδικο πακετο psp που θα κυκλοφορησει στις 28 Νοεμβρίου, θα κανει 300 ευρω και θα εχει 1GB memory stick ή να κρατήσω τα λεφτά μου και να πάρω το Playstation 3 όταν κυκλοφορησει??? Παιδια βοηθηστε με, δεν ξερω τι να κανω.

Καλησπέρα.

Προσωπικά θα σου πρότεινα να περιμένεις να πάρεις το PS3 όταν κυκλοφορήσει.

Αν τώρα θέλεις να πάρεις το PSP περίμενε λίγο μέχρι τα Χριστούγεννα, πιστεύω θα βάλουν και προσφορές και μπορεί να το πάρεις με extra με κανένα παιχνίδι και μπορεί να πέσει και η τιμή του.

 

Υ.Γ.Αν εξακολουθείς να έχεις ακόμα δίλημμα σου προτείνω να μου κάνεις εμένα ένα δωράκι για τα Χριστούγεννα. :) :D

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

opos ixa pi prin ligo kairo sto forum , MAKRIA APO AUTO TO PAKETO!!

EXI EDOSI 2.5 POU SIMENI OTI DEN THA MPORIS NA TREXIS .ISO GAMES katevasmena apo to internet.

tora an den se endiafero xtipa to!

Link to comment
Share on other sites

opos ixa pi prin ligo kairo sto forum , MAKRIA APO AUTO TO PAKETO!!

EXI EDOSI 2.5 POU SIMENI OTI DEN THA MPORIS NA TREXIS .ISO GAMES katevasmena apo to internet.

tora an den se endiafero xtipa to!

Φιλε εχω isdn 64ara οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να παιξω τετοια παιχνιδια, βεβαια εχω ακουσει ποως μπορεις να περασεις και τη παλια εκδοση
Link to comment
Share on other sites

Το psp πιο sevice pack των Windows Xp χρειαζεται για να συνδεθει με τον υπολογιστη μου????
Link to comment
Share on other sites

Egw exw to service pack 2 k sindeetai mia xara!

em_Seven-Pare to PSP!!!ektos an perimeneis mexri to kalokairi pou kikloforei to ps3..diladi tou xronou ta xristougenna tha einai ellada...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Egw exw to service pack 2 k sindeetai mia xara!

em_Seven-Pare to PSP!!!ektos an perimeneis mexri to kalokairi pou kikloforei to ps3..diladi tou xronou ta xristougenna tha einai ellada...

To provlima mou einai oti exw to service pack 1 kai fobamai mhn yparxei provlhma, gnwrizei kaneis??
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις κανενα προβλημα με το SP1 εγω στον δικο μου αυτο εχω και τα Pspακια μου συνδεονται μια χαρα.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις κανενα προβλημα με το SP1 εγω στον δικο μου αυτο εχω και τα Pspακια μου συνδεονται μια χαρα.
Ωραια! τωρα μπορω να συνεχισω να σκεφτομαι το psp :D
Link to comment
Share on other sites

Πάρε το πακέτο με το PSP. Ούτως ή άλλως αργά ή γρήγορα θα υποχρεωθούμε όλοι να βάλουμε την 2.0/2.5 έκδοση αφού διάσημα παιχνίδια όπως το GTA: Liberty City Stories θα παίζουν μόνο αφού έχουμε εγκαταστήσει το καινούριο firmware. Eξάλλου δεν είνα επιχείρημα αυτό, τι δηλαδή όσοι δεν αγόρασα από την αρχή PSP δεν πρέπει να αγοράσουν ποτέ μόνο και μόνο για να αποφύγουν το αναβαθμισμένο firmware;

Το Playstation 3 αργεί ακόμα πολύ, να σκεφτείς ότι δεν έχει ανακοινωθεί ημερομηνία κυκλοφορίας και αυτή μπορεί να είναι από την άνοιξη που μας έρχεται μέχρι... τα Χριστούγεννα του 2006. Το βασικό δίλημμα λοιπόν δεν είναι PSP - PS3 αλλά PSP - Xbox 360. Καλύτερα όμως PSP, γιατί όταν βγει το PS3 σίγουρα η Microsoft θα ρίξει την τιμή του Χ360. Γενικά, μην αγοράσεις κατευθείαν next-gen κονσόλα, η γνώμη μου είναι να περιμένεις να δεις πώς θα πάει το νέο Xbox και από εκεί και πέρα βλέπεις και αποφασίζεις.

Βουρ για το PSP! :D

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα μαζι σου, και σιγουρα μεχρι το ΧΒΟΧ 360 να αναδειξει καποιο παιχνιδι το οποιο θα σε "φτιαξει" για να αγορασεις την κονσολα σιγουρα θα περασουν 3~4 μηνες. Οποτε Δεκ 05 που κυκλοφορει και 4 μηνες καλο Πασχα παμε, PSP και παλι PSP σταθερη αξια. :D :D

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μαλλον θα το παρω, το GIGA PACK φυσικα, οσο για το X-BOX 360 καλυτερα να μου λειπει, προτιμω το ps3 :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...