Jump to content

xiaomi watch 2 pro


np91
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχει μηπως καποιος  αυτο το ρολοι να μου πει αν η εφαρμογή  MiFitness λειτουργει σωστα ,γιατι σε εμενα δω και καιρο δεν με αφηνει να να επιλεξω ποιες εφαρμογές θελω να μου στελνουν ειδοποιησεις,η ολες η καμμια αυτη την επιλογη εχω μονο.Το κινητο μου ειναι xiaomi 13 lite

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φίλε μου το ίδιο ακριβώς κάνει και σε εμένα...

Είμαι με Redmi note 12 pro .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/2/2024 at 12:25 ΠΜ, tolisfz6 said:

Φίλε μου το ίδιο ακριβώς κάνει και σε εμένα...

Είμαι με Redmi note 12 pro .

 Το ίδιο και σε εμένα. 

Εχω το Xiaomi Mi 10. 

On 5/2/2024 at 12:25 ΠΜ, tolisfz6 said:

Φίλε μου το ίδιο ακριβώς κάνει και σε εμένα...

Είμαι με Redmi note 12 pro .

 Το ίδιο και σε εμένα. Βασικά έκανα την επιλογή ειδοποιήσων από το κινητό. 

Εχω το Xiaomi Mi 10. 

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, το ίδιο ακριβώς έκανε και σε εμένα, αλλά πριν λίγη ώρα που το δοκίμασα, πλέον υπάρχει δυνατότητα επιλογής συγκεκριμένων εφαρμογών (για λήψη ειδοποιήσεων).

Εμένα, εμφάνισε άλλο πρόβλημα, τώρα. Δε συγχρονίζει τα βήματα του κινητού, με το ρολόι. Καμία βοήθεια; Επίσης, υποτίθεται ότι πατώντας σε κάποιο εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας, σε κατευθύνει στο ανάλογο menu, σωστά; Εμένα, δεν το κάνει. Πατάω, πατάω και... τίποτα...

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 22/2/2024 at 3:07 ΜΜ, kOsD said:

Χαίρετε, το ίδιο ακριβώς έκανε και σε εμένα, αλλά πριν λίγη ώρα που το δοκίμασα, πλέον υπάρχει δυνατότητα επιλογής συγκεκριμένων εφαρμογών (για λήψη ειδοποιήσεων).

Εμένα, εμφάνισε άλλο πρόβλημα, τώρα. Δε συγχρονίζει τα βήματα του κινητού, με το ρολόι. Καμία βοήθεια; Επίσης, υποτίθεται ότι πατώντας σε κάποιο εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας, σε κατευθύνει στο ανάλογο menu, σωστά; Εμένα, δεν το κάνει. Πατάω, πατάω και... τίποτα...

 

Ευχαριστώ.

Έχεις δίκιο.Τώρα που το δοκίμασα έχει διορθωθεί και σε εμένα το πρόβλημα της επιλογής ειδοποιήσεων.

Στα βήματα δεν έχω δεί κάποιο πρόβλημα.

Το τρίτο που λες δεν το κατάλαβα...Μιλάς για για την επιφάνεια εργασίας του ρολογιου? Το watchface δηλαδη? Εγώ που έχω εγκαταστήσει αρκετά watchfaces απο το play store  δουλεύουν σωστά.

Edited by tolisfz6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/3/2024 at 11:12 ΠΜ, tolisfz6 said:

Έχεις δίκιο.Τώρα που το δοκίμασα έχει διορθωθεί και σε εμένα το πρόβλημα της επιλογής ειδοποιήσεων.

Στα βήματα δεν έχω δεί κάποιο πρόβλημα.

Το τρίτο που λες δεν το κατάλαβα...Μιλάς για για την επιφάνεια εργασίας του ρολογιου? Το watchface δηλαδη? Εγώ που έχω εγκαταστήσει αρκετά watchfaces απο το play store  δουλεύουν σωστά.

Χαίρετε, 

για το τελευταίο που αναφέρω, είχα την εντύπωση ότι πατώντας στα εικονίδια της επιφάνειας εργασίας, σε ανακατεύθυνε στο αντίστοιχο menu.

Πχ πατώντας στο εικονίδιο του καιρού, να "πήγαινε" στο menu καιρός, πατώντας στο εικονίδιο των χλμ, να "πήγαινε" στο menu βήματα/χιλιόμετρα/θερμίδες.

1710937929373.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 20/3/2024 at 2:33 ΜΜ, kOsD said:

Χαίρετε, 

για το τελευταίο που αναφέρω, είχα την εντύπωση ότι πατώντας στα εικονίδια της επιφάνειας εργασίας, σε ανακατεύθυνε στο αντίστοιχο menu.

Πχ πατώντας στο εικονίδιο του καιρού, να "πήγαινε" στο menu καιρός, πατώντας στο εικονίδιο των χλμ, να "πήγαινε" στο menu βήματα/χιλιόμετρα/θερμίδες.

1710937929373.jpg

Έχετε καμία ιδέα πως μπορούμε να περιορίσουμε το battery drain;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά, μετά την τελευταία ενημέρωση firmware, παρατήρησα ότι σε όλα τα Watch Faces τρίτων κατασκευαστών το ρολόι δείχνει πάντα μηδέν στους παλμούς της καρδιάς. Ωστόσο, η μέτρηση των παλμών γίνεται κανονικά από την ομώνυμη εφαρμογή στο ρολόι. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο στο ρολόι του; Ή είναι δυσλειτουργία του δικού μου;

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...