Jump to content

Samsung Galaxy S24+


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, LAGGI said:

Καλησπέρα...

Σκέφτομαι να αγοράσω το S24+ για το γιο μου.Ειναι κατοχος του S21FE...

Μπορεί κάποιος κάτοχος να μου δώσει μια ιδέα για την αυτονομία? Πόσες ώρες SOT και πόσες αυτονομία σε stand by μεικτά ανά 24ωρο?

Ευχαριστώ!

Το s24+ ειναι χοντρικα 2 αντε 2.5 φορες καλυτερο σε αυτονομια απο το S21 FE αλλα ειναι και μεγαλυτερο σε μεγεθος.
Πολυ πιο φωτεινη οθονη το S24+ και πολυ καλυτερη αισθηση (ναυαρχιδα vs mid-range) στην αποκριση της αφης για παραδειγμα.
Δεν μπορω να σου μετρησω την αυτονομια σε SOT γιατι (οσο ειχα το s24+) εκανα πολλα πραγματα με την οθονη κλειστη ή με την οθονη αναμμενη και κατι να τρεχει στο background. Για εμενα η μπαταρια εχει τελειωσει αν φτασει 18%-20% 😅. Γενικα με το s24+ δεν θα εχει αγχος με την μπαταρια μεσα στη μερα, εξαρταται και απο την χρηση βεβαια. Με 5G και βιντεοκλησεις, γονατιζει και το S24+. Επισης ζεσταινοταν σε ασχετες φασεις χωρις να κανω τιποτα φοβερο. 
 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 86
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπορεί κάποιος με ελληνικό s24+ να μου πει στις πληροφορίες λογισμικού την ακριβή έκδοση όπως και στο λογισμικό παροχέα υπηρεσιών?

Ευχαριστώ προκαταβολικά 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mix911 said:

Σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι Αμερική.Τι λέτε αξίζει να το αγοράσω από εκεί με snap?

εννοείται, πολύ καλύτερο.

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, mix911 said:

Σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι Αμερική.Τι λέτε αξίζει να το αγοράσω από εκεί με snap?

Ξεχνάς το service βέβαια. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mix911 said:

Το Service η την εγγυηση? 

Την εγγύηση ήθελα να πω, σωστά. Δεν ξέρω όμως με βεβαιότητα αν τα εξουσιοδοτημένα service αναλαμβάνουν την επισκευή, έστω και με πληρωμή, σε συσκευές εκτός Ευρώπης. Πάρε ένα τηλέφωνο την smartec να ρωτήσεις για σιγουριά. 

 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, mix911 said:

Το Service η την εγγυηση? 

και το σερβις. δεν αναλαμβανει κανενα επισημο σερβις επισκευη. για μενα δεν αξιζει η αγορα γιατι μια οθονη να σου σπασει θα ψαχνεις να το φτιαξεις μονος σου. οχι οτι δε γινεται, αλλα δε θα εχεις στεγανοποιηση κτλ.

οποτε για μενα δεν αξιζει για ενα κλικ καλυτερη αυτονομια. και προσωπικα εχοντας και το s23 ultra με snap σιγα τις διαφορες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα αντιμετωπίζει κανένας θέμα με το gps? γτ σε εμένα χάνετε συνέχεια. και με βγάζει όπου νανε, και πολύ δύσκολα βρίσκεις σήμα. Δεν μου το έκανε το προηγούμενο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

και γω το ιδιο προβλημα το τελευταιο διαστημα...το gps ξεκινα μα συνεχεια χανει τους δορυφορους....ειναι 15 μερες που εχω εντοπισει το προβλημα...ας ελπισουμε οτι με την επομενη αναβαθμιση θα λυθει το θεμα..

manaros
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Κατοχος S24+ εδω και 2 ημερες μετα απο δεκα + χρονια με iPhone. Εχω ενα μεγαλο προβλημα με το Gov.gr wallet. Οταν παω να κανω add to wallet ταυτοτητα, διπλωμα, myauto, μου βγαζει ενα μενου με εφαρμογες και λεει share to, just now and always και φυσικα δεν περναει τιποτα στο wallet. Εκανα ανακληση εγγραφων, απεγκατασταση εφαρμογης, εγκατασταση ξανα, αλλα τιποτα. ΕΠιμενει και δεν προσθετει στο Wallet. Να πω οτι οι καρτες εχουν περαστει μια χαρα. Θα εκτιμουσα μια βοηθεια, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, amityrealty said:

Καλησπερα σε ολους. Κατοχος S24+ εδω και 2 ημερες μετα απο δεκα + χρονια με iPhone. Εχω ενα μεγαλο προβλημα με το Gov.gr wallet. Οταν παω να κανω add to wallet ταυτοτητα, διπλωμα, myauto, μου βγαζει ενα μενου με εφαρμογες και λεει share to, just now and always και φυσικα δεν περναει τιποτα στο wallet. Εκανα ανακληση εγγραφων, απεγκατασταση εφαρμογης, εγκατασταση ξανα, αλλα τιποτα. ΕΠιμενει και δεν προσθετει στο Wallet. Να πω οτι οι καρτες εχουν περαστει μια χαρα. Θα εκτιμουσα μια βοηθεια, ευχαριστω.

Δεν δουλεύει έτσι όπως στο iphone που περνούν κατευθείαν στο Wallet. Εδώ θα κάνεις   προσθήκη στο Wallet και θα το ανοίξεις με το Drive. Θα το σώσεις και μετά όταν πας να το ανοίξεις από το Drive θα σου βγάλει και την επιλογή να το ανοίξεις με το Wallet. Δεν είναι όμως και τόσο καλό το οπτικό αποτέλεσμα όπως φαίνονται μέσα στο Wallet. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...