Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ttakis ( 2 Μάρ. 2004 , 14:53)

 

:eek: Εχει κανης το FIFA 2004 σε foull εκδοση :up:

 

poio fifa?einai ayto pou einai se jar k molis 140kb k to fifa se blz gia n gage.to prwto den paizei sto kinito mas to 2o nai.allaan 8es perisotera erwtiseis sto thread gia ta paixnidia ;)
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναταλία, έκανα μια δοκιμή γι αναζήτηση και πήρα μόνο αυτό. Μάλλον χρειαζόμαστε πιο αναλυτική περιγραφή του προβλήματος! Με τους 5 που αναφέρεις (3+2) δεν κατατοπίστηκα πλήρως! ;)

 

Χμμμμ... κι αυτή η υπογραφή σου... :p :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 2 Μάρ. 2004 , 16:13)

 

Ναταλία, έκανα μια δοκιμή γι αναζήτηση και πήρα μόνο αυτό. Μάλλον χρειαζόμαστε πιο αναλυτική περιγραφή του προβλήματος! Με τους 5 που αναφέρεις (3+2) δεν κατατοπίστηκα πλήρως! ;)

 

Χμμμμ... κι αυτή η υπογραφή σου... :p :lol:

 

 

Μετά λέτε τις γυναίκες.....πολυλογούδες!!!!

Οκ λοιπόν....πάρτε μια περιγραφή.....

Εγκατέστησα πρώτη φορά το MsgStorer...έκανα κάποια χρήση, έληξε το πακέτο και έψαξα για άλλο...σπασμένο.

Βρήκα, το στέλνω από το πισί στο τηλέφωνο, ανοίγω το μήνυμα να κάνει εγκατάσταση, ξεκινάει, και κάποια στιγμή με ρωτάει αν θέλω να κλείσει όλες τις εφαρμογές. Αν πω όχι, δεν κάνει την εγκατάσταση.

Αν πω ναι, φλουππππππππ! γυρνάει στην αρχική οθόνη του κινητού.....και............ΤΙΠΟΤΑ!

 

Το δείχνει στην διαχείριση αρχείων, στα προγράμματα του κινητού όμως δεν δείχνει τίποτα.

 

Όσο κι αν το αφήσω, δεν αλλάζει κάτι. Και ρεστάρτ να κάνω πάλι τα ίδια.

Ουφ.....δεν λέω.....ξανθιά είμαι......iq πεσμένο έχω...αλλά γιατί το βλαμμένο, χαζό πρόγραμμα με δυσκολεύει τόσο πολύ;;;;;;;;;;;

 

Προσπαθώ να το σβήσω με το Seleq και μου βγάζει ότι File is protected....

 

Όσο για την υπογραφή καλέ μου Πετράν.....ισχύει μόνο για αυτούς που μπορούν να μου τα κάνουν delivered.......

Και δεν μπορούν πολλοί.........πίστεψέ με.......... :D :D :D :p

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avatar ( 2 Μάρ. 2004 , 16:54)

Parte px00 na

nokia sucks

avatar, θα σε παρακαλέσω να μην προσπαθείς να αρχίσεις άσκοπες αντιπαραθέσεις εδώ! :mad:

 

Καλή μου Natalia :), να ήταν αυτή όλη η πολυλογία των γυναικών, θα είμασταν όλοι τρισευτυχισμένοι! :p

Επι του θέματος, δεν έχω προσωπική εμπειρία με το εν λόγω πρόγραμμα, αλλά θα πρότεινα να δοκιμάσεις πρώτα απεγκατάσταση του παλιού (εάν δεν το έκανες ήδη βέβαια). Αν δε μπορεί να το σβήσει, δοκίμασε αφού πρώτα αλλάξεις τις ιδιότητές του από το SeleQ (δηλ. read-only ή hidden). Δες μήπως το συγκεκριμένο που βρήκες έχει πρόβλημα - βρες το πάλι από κάπου αλλού!

Αν είναι τόσο σημαντικό, ως έσχατη πιθανή λύση υπάρχει και το format! :eek: (αν και δε μοιάζει πρόβλημα του τηλεφώνου, αφού δεν σου κάνει κάτι άλλο).

 

Εν ανάγκη, ας στο αγοράσει κάποιος, αρκεί βέβαια να στο κάνει και deliver! ;) :p :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μου Petran σε ευχαριστώ για την βοήθεια....

Δυστυχώς ό,τι κι αν άλλαξα από το Seleq δεν το απεγκαθιστά με τίποτα το παλιό, αλλά ούτε και αντικατάσταση με το καινούριο γίνεται.

 

Μοιάζει να είναι εντελώς κολλημένο.... (και αυτό!!!!!!! :p ) με το κινητό μου..... :o

 

Ακόμα κι αν το αγοράσω δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι αφού από 3 διαφορετικές μεριες που το βρήκα το πρόγραμμα δεν γίνεται να το βγάλω, να το διορθώσω ή να το κάνω να δουλέψει....να το εγκαταστήσω από πάνω ή να το αφαιρέσω εντελώς. Έστω να το κάνω να εμφανιστεί μαζί με τα άλλα προγραμματάκια που έχω στο κινητό...

 

Όσο για την ανάγκη.....μάλλον κρίνεται μεγάλη γιατί το κινητό έφτασε αισίως τα 435 μηνύματα (πόσα χωράει το σκασμένο;;;;;;;) και αγχομαχάει.... :cry:

 

Δεν θέλω να κάνω φορμάτ πριν φυλάξω τα μηνύματαααα μου! Μην μου βάζεις το μαχαίρι στην καρδιά κι εσύ!!!

 

Όσο για το ....delivered χωρίς να θίξω πρόσωπα και καταστάσεις, ευχαριστώ όσους προθυμοποιήθηκαν....

 

Άκουσες Πετράν;;;;;;;;;;;;;;;; :whistle: :whistle: :whistle:

 

(Φιλικότατα........Ναταλία)

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου Natalia, :)

σκέψου το εξής: Εάν στις επιλογές των μηνυμάτων διαλέξεις να αποθηκεύονται στην MMC, τότε θα τα αντιγράψει εκεί οπότε θα τα έχεις κρατήσει! Μετά θα μπορείς κάνεις format το κινητό και λογικά θα δεν θα τα χάσεις κι αυτά! Μην περιμένεις να φθάσει στο όριό του με τα μηνύματα, όσο έχει μνήμη ελεύθερη θα δέχεται κι άλλα!

 

Όσο για την προθυμία... :) :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teoter ( 2 Μάρ. 2004 , 01:14)

 

egkatestisa to system tools alla den ebgala akri gia to pws 8a bgalw to logo :o yparxei programa pou legetai logomanager i kati tetoio?nomizw oti kapou to eida na anaferetai

 

βαλε το opman ειναι το καλυτερο για λογοτυπα ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ttakis ( 2 Μάρ. 2004 , 14:53)

 

:eek: Εχει κανης το FIFA 2004 σε foull εκδοση :up:

 

nai to exo den einai se blz format..kai kati allo exei kai kapio trick gia na peksi to non blz file.. mou pire ores kai meres kai reinstallement..ala ta katafera sto telos!...kai einai poli kalo..exei plaka..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 2 Μάρ. 2004 , 18:02)

 

Καλή μου Natalia, :)

σκέψου το εξής: Εάν στις επιλογές των μηνυμάτων διαλέξεις να αποθηκεύονται στην MMC, τότε θα τα αντιγράψει εκεί οπότε θα τα έχεις κρατήσει! Μετά θα μπορείς κάνεις format το κινητό και λογικά θα δεν θα τα χάσεις κι αυτά! Μην περιμένεις να φθάσει στο όριό του με τα μηνύματα, όσο έχει μνήμη ελεύθερη θα δέχεται κι άλλα!

 

Όσο για την προθυμία... :) :lol:

 

 

den tis eipes omws an kolisoun ta mhnymata sthn mmc ti 8a kanei?

8a xreiasei card reader gia na mporeisei na ta svisei!!!

 

kai den einai kati aploo ayto pou lew na to perasoume sto doukou.

eixa afisei ta mhnymata 2 mhnes kolimena sthn mmc.

diaxeirizomoun thn mnhmh thlefonou kai molis mia mera ephxhrisa na alla3w pali thn mnhmh se mmc (gia na lavw 4mb mhnyma)

mou ekane system error kai krasare gia ta kala!!!

 

den einai kalo na exoume kolimena mhnymata sthn mmc,xriazontai ephgontws svishmo me card reader.

 

kai gia na mhn panikovalw to kosmo,ayto den simbenei panta etsi?

 

gi ayto proliptika bazoume thn mnhmh thl kai an xriastei na lavoume mhnyma pollwn mb allazoume se mmc kai meta pali epanaferoume sthn mnhmh thl.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmitsos ( 2 Μάρ. 2004 , 23:49)

 

....μετα πατας συνεχεια το μενου! (πρεπει να εχεις το task) και κλεινεις το UltraMP3....

 

 

Δεν χρειαζεται να εχεις το task manager.Και χωρις αυτο οταν πατησεις συνεχομενα το μενου σου βγαζει ποιες εφαρμογες τρεχουν ;) .

Αααα και κατι αλλο.Που το βρηκες σε μορφη .blz????Απο mIRC?Aν ναι μηπως θυμασαι το trigger που χρησιμοποιησες??? :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 3 Μάρ. 2004 , 00:03)

 

Δεν χρειαζεται να εχεις το task manager.Και χωρις αυτο οταν πατησεις συνεχομενα το μενου σου βγαζει ποιες εφαρμογες τρεχουν ;) .

Αααα και κατι αλλο.Που το βρηκες σε μορφη .blz????Απο mIRC?Aν ναι μηπως θυμασαι το trigger που χρησιμοποιησες??? :rolleyes:

 

χωρις το task manager δεν θα κλεισει γρηγορα η εφαρμογη!

το κατεβασα απο ενα site το οποιο κλεισανε :mad: MIRC δεν εχω και δεν βαζω! την εχω πατησει και μαλιστα πολυ ασχημα με συνεπεια να χασω 7.000 mp3 που ειχα στο σκληρο! :cry: τι εννοεις trigger? δεν απκαζω χιουτς :p

Link to comment
Share on other sites

kalispera pedia.. iparxi o pdf reader tis adobe gia 6600??

dokimasa tin ekdosi gia to comunicator ala den etre3e..

exw vri to pdf+ programa anagnosis pdf gia 6600 ala ine trial..

plz an 3eri kapios pou 8a vro to *****,i serial

tnx anyway

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LuckyStriker ( 3 Μάρ. 2004 , 00:31)

 

kalispera pedia.. iparxi o pdf reader tis adobe gia 6600??

dokimasa tin ekdosi gia to comunicator ala den etre3e..

exw vri to pdf+ programa anagnosis pdf gia 6600 ala ine trial..

plz an 3eri kapios pou 8a vro to *****,i serial

tnx anyway

 

 

Δυστυχως το pdf της adobe δεν τρεχει με το 6600.Οποτε βολεψου με το PDF+ v 1.35 ;) .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 2 Μάρ. 2004 , 16:37)

 

 

 

Όσο για την υπογραφή καλέ μου Πετράν.....

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 2 Μάρ. 2004 , 17:38)

 

 

Καλή μου Natalia :),

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 2 Μάρ. 2004 , 17:54)

 

Καλέ μου Petran σε ευχαριστώ για την βοήθεια....

Παράδειγμα για μίμηση Κύριοι και Κυρίες.. :happy:

Έτσι σας θέλω όλους.. :whistle: :p

Έυγε καλή μου Ναταλία και καλέ μου Πετράν :)

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Natalia ( 2 Μάρ. 2004 , 16:37)

 

Εγκατέστησα πρώτη φορά το MsgStorer...έκανα κάποια χρήση, έληξε το πακέτο και έψαξα για άλλο...σπασμένο.

Βρήκα, το στέλνω από το πισί στο τηλέφωνο, ανοίγω το μήνυμα να κάνει εγκατάσταση, ξεκινάει, και κάποια στιγμή με ρωτάει αν θέλω να κλείσει όλες τις εφαρμογές. Αν πω όχι, δεν κάνει την εγκατάσταση.

Αν πω ναι, φλουππππππππ! γυρνάει στην αρχική οθόνη του κινητού.....και............ΤΙΠΟΤΑ!

 

Το δείχνει στην διαχείριση αρχείων, στα προγράμματα του κινητού όμως δεν δείχνει τίποτα.

 

Ναταλία,

Οταν κατά την εγκατάσταση, επιλέγεις να κλείσει όλες τις εφαρμογές, σε πετάει κάποια στιγμή στην αρχική οθόνη του κινητού. Εσύ μετά θα πρέπει να πατήσεις το πλήκτρο του μενού για 1 sec για να εμφανιστούν οι εφαρμογές που τρέχουν εκείνη την στιγμή . Πρέπει να επιλέξεις την εφαρμογή "μηνύματα' για να ξαναγυρίσεις στην διαδικασία εγκατάστασης του msgstorer. Και σε εμένα έχει συμβεί αυτό αλλά έτσι γίνεται!!!

Ελπίζω να σε βοήθησα!!

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Για δειτε αυτο το προγραμμα ειναι αρκετα καλο!

 

Αλλα... ειναι trial... οποιος γνωριζει κατι καλο θα ταν να το ειχαμε full...!

 

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=831&faq=4

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια καλημέρα και από εμένα!

 

Θα ήθελα να μου πείτε αν:

 

1. υπάρχει κάποιο Key******tor για το FSCaller

 

2. το photographer είναι συμβατό με το 6600?

 

Thanx !

Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε . . .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 2 Μάρ. 2004 , 19:46)

 

βαλε το opman ειναι το καλυτερο για λογοτυπα ;)

 

mipws kapoia ekdosi poio sygkekrimena? :o egw pantws 8elw na bgakw teleiws to logo,ginetai?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teoter ( 3 Μάρ. 2004 , 11:08)

 

mipws kapoia ekdosi poio sygkekrimena? :o egw pantws 8elw na bgakw teleiws to logo,ginetai?

teoter, απλά μ' ένα file manager σβήσε (ή μετονόμασε) το αρχείο 202_xx_xx.bmp (xx ανάλογα με το δίκτυο) από τον κατάλογο C:\System\Apps\Phone\OpLogo.

 

A, ξέχασα! "Καλέ μου teoter", σύμφωνα και με την υπόδειξη του Super Moderator μας! :p :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

kale mou petran,kale mou an8rwpe!!!!:geia sou re beggo a8anate :D )epeidi mallon exw kanei lakiama 8elw na bgalw to logo tou diktuoy mou(vodafone),ston fakelo pou mou eipes einai kenos :o.ayto to logo pou emfanizetai stin koryfi tis o8onis :o
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλέ μου teoter, :), στο φάκελο που είπα μπαίνουν τα custom logos. Αυτό του δικτύου σου δεν ξέρω πως να το βγάλεις, αν κατάλαβα καλά θέλεις να μην έχεις καθόλου λογότυπο δικτύου, ε; Ίσως αν το αντικαταστήσεις με ένα "κενό" logo που θα βάλεις στο παραπάνω directory?! Απλά πρέπει να έχει το σωστό όνομα και διαστάσεις, 202_5_0.bmp για Vodafone, και νομίζω 96x25!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...