Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (12 Απρ. 2004 , 23:15)

 

Φιλε xqtr :) το Psiloc Extended File Manager

εχει μια επιλογη που κανεις clear temporary files

αν σε ενδιαφερει. Εγω που το εχω δοκιμασει,

κατι κανει. :)

 

 

Μπα δεν κανει και πολλα.. χτες που εψαχνα βρηκα μια εφαρμογη με ονομα CleanIT αλλα ηταν broken link. Δεν το εχω βρει καπου αλλου ακομα.

 

ΥΓ: Σημερα εκανα και το πρωτο μου reset λογω κολυματος.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:alien: Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη

Ρε παιδια καπου ειχα βρη μια εφαρμογη που εαν χασης η σου κλεψουν το τηλ μολις βαλη ο καποιος αλλος την δικη του καρτα SIM στην συσκευη

σε ειδοπηει με καποιο μυνυμα η καπος ετσι δεν το θυμαμε καλα.

ξερη κανης πως λεγετε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ttakis (13 Απρ. 2004 , 23:36)

 

:alien: Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη

Ρε παιδια καπου ειχα βρη μια εφαρμογη που εαν χασης η σου κλεψουν το τηλ μολις βαλη ο καποιος αλλος την δικη του καρτα SIM στην συσκευη

σε ειδοπηει με καποιο μυνυμα η καπος ετσι δεν το θυμαμε καλα.

ξερη κανης πως λεγετε :rolleyes:

 

 

phone secure kai yparhei sto gnosto... aiv@

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soulmate (13 Απρ. 2004 , 21:10)

 

Υπάρχει κάπου κι αν ναι πού, κλειδί-κωδικός-σπασιμο, για το e-bible?

 

Είναι όλη η Βίβλος, και μάλιστα στα Ελληνικά!

 

 

 

στο αι-ερ-σι κυκλοφορει μια εκδοση του προγραμματος που δεν θελει κλειδι, αλλα η βιβλος ειναι στα αγγλικα και οχι στα ελληνικα (εχω περασει το προγραμμα στο κινητο, οποτε ειμαι σιγουρος γι αυτο που σου λεω). Τωρα, παιζει το προγραμμα να 'βλεπει' τη γλωσσα που εχει το κινιτο και να περναει τη βιβλο σε αυτη τη γλωσσα.. βλεπεις εγω εχω τα μενου του κινητου στα αγγλικα γιατι τα ελληνικα με μπερδευουν.. τα δικα σου μενου σε ποια γλωσσα ηταν οταν εκανες την εγκατασταση; το προγραμμα ειναι γυρω στα 2 μεγκα αλλα αν το θελεις παρα πολυ στειλε πι εμ και θα βρουμε ενα τροπο να στο στειλω...

 

 

και κατι ασχετο... το ΕΤΙ οντως δουλευει αλλα... οταν το βαζω στη μεγιστη ποιοτιτα και με ηχο, και να γραφει απ ευθειας στη καρτα και οχι στη μνημη του κινητου, η εφαρμογη 'κλαταρει' και κλεινει.. ενω ας πουμε με ηχο αλλα στη μετρια ποιοτιτα δουλευει κανονικα.... μπορει να ειναι και θεμα ταχυτητας εγγραφης της καρτας... το εχει παρατηρισει κανεις αυτο; :o

I am the killer, I am the source, and you will worship me of course. I'm the oracle, I'm the sin, the wit. There is no question that I am it.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soulmate (13 Απρ. 2004 , 21:10)

 

Υπάρχει κάπου κι αν ναι πού, κλειδί-κωδικός-σπασιμο, για το e-bible?

 

Είναι όλη η Βίβλος, και μάλιστα στα Ελληνικά!

 

Που το βρήκες?
http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Global moderator (14 Απρ. 2004 , 09:15)

 

Που το βρήκες?

 

 

Φιλε Global moderator , υπαρχει

στο aiv@net :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kalispera...

Tha ithela na se rotiso kati ean borei kapoios na voithisei.

Eixa ksanarotisei ala kaneis den mou apantise kaneis.

Exo to 6600 ala to world clock Pro kai sigekrimena to alarm den mou pezei sosta.

diladi:

Ean valo sixnotita sto alarm tis ergasimes meres (Work Days) otan einai kleisto to kinito den xtipa.(paei na energopoihthei ala menei stin prospatheia),otal einai anoikto ola ok...

Enoite pos exo setarei tis imeres poy antistixoyn stin sixnotita ergasimes meres.

Ean valo sixnotita sto alarm mia fora ola doulevoun ok.!!!!!

Boreis na mou peis ean exeis kai esi to idio provlima i ean prokeite mono gia to diko mou ama einai na kano reset.

Einai poli enoxlitiko na bazeis kathe mera ksipnitiri..

Telos ean iparxei kapio alo paromio programa kai to kserete tha ithela na matho.

 

Eimai Poli atixos dioti eixa to samsung V200 kai eixe sxedon paromio provlima.snif,snif

 

 

World Clock Version is 1.73

Nokia Firmaware Version is 3.42.1

 

eyxaristo....

Stl
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (14 Απρ. 2004 , 10:36)

 

Φιλε Global moderator , υπαρχει

στο aiv@net :)

 

 

Παιδιά, αν γίνεται ας κοιτάξει κάποιος να βρούμε άκρη με το serial του ελληνικού ebible που ζητάει για να γίνει full. Αξίζει τον κόπο σίγουρα !!!

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stl (14 Απρ. 2004 , 12:15)

 

Kalispera...

Tha ithela na se rotiso kati ean borei kapoios na voithisei.

Eixa ksanarotisei ala kaneis den mou apantise kaneis.

Exo to 6600 ala to world clock Pro kai sigekrimena to alarm den mou pezei sosta.

diladi:

Ean valo sixnotita sto alarm tis ergasimes meres (Work Days) otan einai kleisto to kinito den xtipa.(paei na energopoihthei ala menei stin prospatheia),otal einai anoikto ola ok...

Enoite pos exo setarei tis imeres poy antistixoyn stin sixnotita ergasimes meres.

Ean valo sixnotita sto alarm mia fora ola doulevoun ok.!!!!!

Boreis na mou peis ean exeis kai esi to idio provlima i ean prokeite mono gia to diko mou ama einai na kano reset.

Einai poli enoxlitiko na bazeis kathe mera ksipnitiri..

Telos ean iparxei kapio alo paromio programa kai to kserete tha ithela na matho.

 

Eimai Poli atixos dioti eixa to samsung V200 kai eixe sxedon paromio provlima.snif,snif

 

 

World Clock Version is 1.73

Nokia Firmaware Version is 3.42.1

 

eyxaristo....

 

Δυστηχως φιλε το ιδιο συμβενει και σ εμανα.Φανταζομε και σε ολους...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (14 Απρ. 2004 , 12:51)

 

Δυστηχως φιλε το ιδιο συμβενει και σ εμανα.Φανταζομε και σε ολους...

 

 

Ευχαριστω φιλε Cocomat. Ας περιμενουμε μπας και βγει κανενα αλλο alarm software για 6600 διοτι ειναι τεραστια ευκολια!!!!

Stl
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stl (14 Απρ. 2004 , 13:53)

 

Ευχαριστω φιλε Cocomat. Ας περιμενουμε μπας και βγει κανενα αλλο alarm software για 6600 διοτι ειναι τεραστια ευκολια!!!!

 

 

Εγω παντως το προβλημα ΕΜΕΣΑ ΤΟ ΕΧΩ ΛΥΣΕΙ...

 

Μπορεις απλα αντι να κλεινεις το τηλ. το βραδυ να το βαζεις στο ``αθορυβο``.Ετσι θα κτυπα κανονικα στο επαναλαμβανομενο alarm που εχεις επιλεξει.

 

ΕΜΕΣΗ λυση αλλα κατι ειναι κι αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (14 Απρ. 2004 , 14:51)

 

Εγω παντως το προβλημα ΕΜΕΣΑ ΤΟ ΕΧΩ ΛΥΣΕΙ...

 

Μπορεις απλα αντι να κλεινεις το τηλ. το βραδυ να το βαζεις στο ``αθορυβο``.Ετσι θα κτυπα κανονικα στο επαναλαμβανομενο alarm που εχεις επιλεξει.

 

ΕΜΕΣΗ λυση αλλα κατι ειναι κι αυτο...

 

Καλη η λυση σου αλλα μετα θα θελω σχεδον καθε μερα φορτιση. :(

Αλώστε δεν είναι φθορά να έχεις συνεχεία ανοικτό το κινητό??

 

Δεν μπορεί θα υπάρχει και κάποιο άλλο alarm ή Reminder για 6600 που να ενεργοποιείτε όταν είναι κλειστό το τηλέφωνο.

 

Αλήθεια μόνο για εμάς είναι χρήσιμο αυτό γιατί είχα ξανακάνει την ερώτηση και δεν απάντησε κανένας και τώρα μόνο εσύ.

 

Εάν υπάρχει και άλλος με το ίδιο πρόβλημα πρωτινό να ψάξουμε όλοι μαζί μήπως βρούμε κάτι που να είναι συμβατό δεν μπορεί να μην υπάρχει .

 

Βοηθήστε ρε παιδία...

 

Ευχαριστω και συγνωμη εαν σας κουρασα.

Stl
Link to comment
Share on other sites

Με απλα λόγια το eti γραφει με ήχο απεριόριστο χρονο μόνο σε κινητο που εχει αναβαθμιστει προσφατα (αναβαθμιση σημαινει αντικατάσταση του λογισμικου του κινητου με καποιο πιο καινουργιο). Στη περιπτωση μας το πιο καινουργιο ειναι το 4.09.1, με αυτο παιζει κανονικα το eti. Αναβαθμιση γίνεται δωρεαν στα club nokia. Πριν κανεις ομως αναβαθμιση κοιταξε το θέμα firmware updates 6600 για να δεις τα θετικά και τα αρνητικά της αναβαθμισης.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας και χρονια πολλα.Θελω να ρωτησω πως κανουμε εγκατασταση τα .rar αρχεια,γιατι ενω τα μεταφερω μεσω υπερυθρων στο 6600 μου δεν τα αναγνωριζει.Ευχαριστω προκαταβολικα...
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

stl@ Kalispera...

Tha ithela na se rotiso kati ean borei kapoios na voithisei.

Eixa ksanarotisei ala kaneis den mou apantise kaneis.

Exo to 6600 ala to world clock Pro kai sigekrimena to alarm den mou pezei sosta.

diladi:

Ean valo sixnotita sto alarm tis ergasimes meres (Work Days) otan einai kleisto to kinito den xtipa.(paei na energopoihthei ala menei stin prospatheia),otal einai anoikto ola ok...

Enoite pos exo setarei tis imeres poy antistixoyn stin sixnotita ergasimes meres :!: :!: :!: Δοκιμασες να βαλεις την ωρα που θελεις να χτυπησει σαν υπενθυμιση επαναλμβανομενη στο ημερολογιο που εχει το τηλεφωνο?

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agamithite (14 Απρ. 2004 , 16:34)

 

Καλησπερα σας και χρονια πολλα.Θελω να ρωτησω πως κανουμε εγκατασταση τα .rar αρχεια,γιατι ενω τα μεταφερω μεσω υπερυθρων στο 6600 μου δεν τα αναγνωριζει.Ευχαριστω προκαταβολικα...

 

 

Πριν τα στειλεις στο κινητο,τα κανεις unzip με το winrar. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pamth (14 Απρ. 2004 , 16:19)

 

Mipos xerei kaneis an yparxei cr@ck version gia to advanced call manager? Sto aivanet exei ena alla einai trial version. Sas euxaristo!

 

 

Το ανεβασα στο @ivanet μολις τωρα.

Θα ελεγχθεί και θα δημοσιευθεί απο τον Διαχειριστή. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (14 Απρ. 2004 , 20:17)

 

Το ανεβασα στο @ivanet μολις τωρα.

Θα ελεγχθεί και θα δημοσιευθεί απο τον Διαχειριστή. :)

 

h**p://www.aivanet.com/en/index.php?show=10&name=Advanced%20Call%20Manager%20v1.04

 

Θα ήθελα να ζητήσω και από τους χρήστες που ανεβάζουν προγράμματα να προσέχουν το file name να είναι γραμμένο σωστά με κενά και χωρίς λέξεις όπως cr@cked, ximpda.... :)

Αυτό για να λειτουργεί καλύτερα το search.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...