Jump to content

Samsung SGH-P300 credit card cameraphone


kp86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντως εγω παω να το παρω αποψε με την αναβαθμιση στα 278.00 Euro. Οποτε θα εχω δυο κινητα με παρομοια ονομασια... P990+P300. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πηρα τελικα και τωρα θα το βαλω για φορτιση! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα οι κάτοχοι αυτού του Sammy ξέρουν καλύτερα. Εμένα μου φαίνεται πολύ ιδιαίτερο κινητό και μοναδικό σε design. :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια για να μου φυγει και η απορια. Οταν το κινητο ειναι σε αναμονη και σβηνει η οθονη, εχω παρατηρησει οτι καθε μερικα δευτερολεπτα αναβει στιγμιαια και σβηνει ο φωτισμος του πληκτρολογιου στα βελακια και λιγοτερο στα υπολοιπα πληκτρα. Ειναι κατι σαν ενδειξη οτι ειναι ανοικτο το κινητο?

 

Επισης εχω κανει πρωτη φορτιση και κινητου και θηκης και μετα απο 38 ωρες το κινητο μαζι με θηκη μου δειχνουν ακομα full μπαταρια. Καλα δεν ειναι ως τωρα για πρωτη φορτιση?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια για να μου φυγει και η απορια. Οταν το κινητο ειναι σε αναμονη και σβηνει η οθονη, εχω παρατηρησει οτι καθε μερικα δευτερολεπτα αναβει στιγμιαια και σβηνει ο φωτισμος του πληκτρολογιου στα βελακια και λιγοτερο στα υπολοιπα πληκτρα. Ειναι κατι σαν ενδειξη οτι ειναι ανοικτο το κινητο?

 

Επισης εχω κανει πρωτη φορτιση και κινητου και θηκης και μετα απο 38 ωρες το κινητο μαζι με θηκη μου δειχνουν ακομα full μπαταρια. Καλα δεν ειναι ως τωρα για πρωτη φορτιση?

 

Opws se kapoia thlefwna anavosvhnei kapoio prasino fwtaki etsi kai se ayto anavosvhnei to plhktrologio...Ama theleis apenergpoihte....H mpataria sou einai mia xara..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μεγειά! Εμένα με την θήκη μου κρατάει 4+ μερόνυχτα. Το φωτάκι απενεργοποιείται απο το Μενού-->ρυθμίσεις-->ρυθμίσεις οθόνης-->λυχνία λειτουργίας.
Link to comment
Share on other sites

Το εψαξα σημερα το πρωι και το βρηκα στο "Service light" και το εβαλα "off".

 

Μια χαρα ειναι τωρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, έχω πάθει την πλάκα μου με την μπαταρία... έχω την θήκη πάνω και απο προχτες το βράδυ είχε πέσει στις 2 γραμμές. Είπα να το αφήσω να δω τι ρυθμό έχει. Τελικά σήμερα ακόμα είναι στις 2 γραμμές η μπαταρία!

 

Εδώ να σημειώσω πως το βράδυ δεν το κλείνω. Είμαι στα 5,5 μερόνυχτα και συνεχίζω, ούτε duracell να είχε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, έχω πάθει την πλάκα μου με την μπαταρία... έχω την θήκη πάνω και απο προχτες το βράδυ είχε πέσει στις 2 γραμμές. Είπα να το αφήσω να δω τι ρυθμό έχει. Τελικά σήμερα ακόμα είναι στις 2 γραμμές η μπαταρία!

 

Εδώ να σημειώσω πως το βράδυ δεν το κλείνω. Είμαι στα 5,5 μερόνυχτα και συνεχίζω, ούτε duracell να είχε.

 

Το φορτισα Παρασκευη βραδυ μαζι με τη θηκη και το Σαββατο το πρωι το πηρα μαζι μου και σημερα ημερα Τεταρτη το πρωι μου κατεβηκε μια γραμμη μονο και συνεχιζει! 5.5 συνεχομενα μερονυχτα και εγω φιλε! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επειδη ειναι η πρωτη φορα που ειμαι κατοχος Samsung, θα μπορουσατε να μου πειτε πως μπορω να μπω στα μυστικα μενου του P300?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε το, τα βρηκα! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες και εμάς που δεν τα έχουμε βρει;

 

Όσον αφορά την μπαταρία τελικά με την θήκη κρατάει 7,5 μερόνυχτα, δηλαδή το βγάζω απο τον φορτιστή

Παρασκευή πρωί για να πάω στην δουλειά και σβήνει την άλλη Παρασκευή το βράδυ. Χωρίς την θήκη κρατάει 3 μερόνυχτα περίπου, δηλαδή το βγαζω Παρασκευή πρωί και Κυριακή βράδυ που πέφτω για ύπνο είναι στην μία γραμμή. Δεν το αφήνω όμως να ξεφορτίσει αλλά υπολογίζω πως κάποια στιγμή το πρωι θα τελειώνει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες και εμάς που δεν τα έχουμε βρει;

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=20142

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=261

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na rwtisw mikra mou samsungakia...pws borw na dynamosw to ixeio otan xtupaei to til....? den akougete katholou! Java games pws pernaw sto kin?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους,

 

μια ερώτηση για ένα φίλο που ψάχνει σχετικά.

 

Το πίσω αλουμινένιο (μάλλον) κάλυμμα του κινητού έχει λίγα σημάδια από τη χρήση :confused:

 

Έχει κανείς κάποια ιδέα αν το κάλυμμα πωλείται ξεχωριστά? είτε σε Ελλάδα είτε εξωτερικό?

 

Thanx εκ των προτέρων!:)

----------------------------------------------------

"Free your mind..."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Na rwtisw mikra mou samsungakia...pws borw na dynamosw to ixeio otan xtupaei to til....? den akougete katholou! Java games pws pernaw sto kin?

 

Thanks

 

Και εγω εχω το προβλημα της χαμηλης εντασης οταν χτυπαει το κιν. Ξερει κανενας τιποτα????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Όχι βέβαια!

 

to ejis parajeno fenomeno seira apo p300 pou agorasthkan prosfata apo xrhstes sta xania krhths eixan oloi symptomata ponokefaloy kai adiathesias apo ta prwta kiolas lepta omolias me to thlefwno!!! oloklhrh 10ada h k parapanw apo omadiko paketo prosforas sthn pyrosvestikh gyristhke pisw enw o germ@nos den dextike thn epistrofh toy oyte kan antallagh gia to sygekrimeno!!!! pros ti o apokleismos mias kainoyrias syskeyhs?? to thema exei diastayrwthei me panw apo 3 atoma kai ysxiei..:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
auto pou lene me ton ponokefalo einai mparoufes.to sar tou to kserete.den einai kai n73 na kaoume teleiws.egw to p300 to xrhsimopoiw arketa kai mia xara eimai
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδια καλησπερα ενδιαφερομια για το κιιτητο για το παρω μεταχειρησμενο το εχει ο ξαδελφος μου και θα μου το πποθλησει εχει το κιμητο την θηκη και φορτιστη ειναι σε καλη κατασταση δεν εχει κουτι ενταξει ξενοι ειμαστε σιγα...

ποσο παιζει ρε παιδια μεταχειρο;;

αν ειναι καλη η τιμη του θα το παρω το απογευμα...

ευχατιστω παιδες :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ P300 SAMSUNG ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ 150EURO ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΜΕΡΑ 1.3MEGAPIXELS ΩΡΑΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΤΕΛΙΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟ ΜΣΝ ΜΟΥ treloscity12@hotmail.com ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΑΠΟ ΚΑΜΕΡΑ!!!!ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΟΛΟΙ ΨΑΧΝΟΥΝΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΗΧΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΟ BLUETOOTH ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΠΟΣ ΟΛΑ ΤΑ SAMSUNG ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ BLUETOOTH!ΟΠΟΙΣΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΕΙ (ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΣΤΗΝ ΣΗΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΕΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΛΙΣΤΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΟΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΑΤΑΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΣΕ ΑΡΧΕΙΑ!)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...