Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους, αν μπορει καποιος να με βοηθησει... pm me...

Παιδια, εβαλα διαφορες wm6 roms, πως μπορω με το hardware πληκτρολογιο του TYTN να γραψω ελληνικα? ειναι αγορασμενο απο εξω. το Leng εχει bugs. 2 μερες τωρα τα ματια μου εγιναν ΝΑ! :lol:

θα εκτιμουσα μια απαντηση... ή καποιο PM.

ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολους, αν μπορει καποιος να με βοηθησει... pm me...

Παιδια, εβαλα διαφορες wm6 roms, πως μπορω με το hardware πληκτρολογιο του TYTN να γραψω ελληνικα? ειναι αγορασμενο απο εξω. το Leng εχει bugs. 2 μερες τωρα τα ματια μου εγιναν ΝΑ! :lol:

θα εκτιμουσα μια απαντηση... ή καποιο PM.

ευχαριστω πολυ.

 

σου εδωσα ολες τις λυσεις :O αλλα και πως θα το κανεις και με το s@#$#% του.

 

κατι δεν κανεις καλα ;)

 

οσο για τα bugs που εχουν τα leng ,οπως λες, εγω τοσους μηνες δεν τα εχω δει πουθενα ;) γραφω ελληνικα με το εξωτερικο πληκτρολογιο τελεια και χωρις κανενα προβλημα....

 

διαβαστε λιγο ρε παιδια και τα αναλογα threads.

 

και εδω στο thread του τιτανα αλλα και μεσα στο ""λυσεις για sms με 160 χαρακτηρες"" υπαρχουν ολες οι δυνατοτητες που κυκλοφορουν και εξηγουνται και ολα λεπτομερως :O

 

μην τα περιμενετε ολα παντα στο πιατο ;)

 

κωστα τελειως φιλικα,ειλικρινα φιλε :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

... θα ήθελα να μάθω γιατί ενώ έχω 160 χαρ. Ελληνικά στο πληκτρολόγιο της οθόνης, στο μηχανικό πληκτρολόγιο έχω 70. υπαρχει τρόπος να αλλαξει? (εχω wm6 rom, Leng...)

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

... θα ήθελα να μάθω γιατί ενώ έχω 160 χαρ. Ελληνικά στο πληκτρολόγιο της οθόνης, στο μηχανικό πληκτρολόγιο έχω 70. υπαρχει τρόπος να αλλαξει? (εχω wm6 rom, Leng...)

Ευχαριστώ...

 

γιατι οπως σου εξηγησα στα πμ μας, τα λενγκ υποστηριζουν 160 χαρακτηρες στα μηνυματα, στο εξωτερικο πληκτρολογιο, μονο στα wm5 ;)

 

ακομα δεν υπαρχει full leng για τα wm6 του τιτανα τιτανα,που εχει σαν ιδιομορφια την απαιτηση και στο εξωτερικο πληκτρολογιο sms 160 χαρακτηρων.;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι τη βοηθεια σας!

Ενας φιλος εχει το τιτανα με Ελληνικη εκδοση windows 5(ετσι το αγορασε απο την αντιπροσωπεια),μπορουμε να περασουμε την αγγλικη εκδοση των windows 6(Την γνησια)?

Εμενα ο τιτανας μου ειχε εκδοση της vodafone και χρειαστηκε να το ξεκλειδωσω,χρειαζεται αυτη η διαδικασια να γινει και σε αυτον?

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι τη βοηθεια σας!

Ενας φιλος εχει το τιτανα με Ελληνικη εκδοση windows 5(ετσι το αγορασε απο την αντιπροσωπεια),μπορουμε να περασουμε την αγγλικη εκδοση των windows 6(Την γνησια)?

Εμενα ο τιτανας μου ειχε εκδοση της vodafone και χρειαστηκε να το ξεκλειδωσω,χρειαζεται αυτη η διαδικασια να γινει και σε αυτον?

 

μπορεις να κατεβασεις και να κανεις update σε wm6

απο το επισημο site της htc που θα την βρεις στο forum.

http://www.qtek.gr/

οχι δεν χρειαζεται αφου δεν ειναι vodafone του φιλου σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να κατεβασεις και να κανεις update σε wm6

απο το επισημο site της htc που θα την βρεις στο forum.

http://www.qtek.gr/

οχι δεν χρειαζεται αφου δεν ειναι vodafone του φιλου σου.:)

Ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου!

Απλα εχω την εντυπωση οτι ελληνικη εκδοση για τα 6αρια ακομα δεν υπαρχει τουλαχιστον επισημα,βασικα μπορω να χρησιμοποιησω την εκδοση που ειναι στο http://www.htc.com?

:)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια υπάρχει στο φορουμ του σαιτ που σου είπε ο aris_21.Πηγαινε εκει,υπαρχουν αναλυτικες οδηγιες
Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας..Ένας γνωστός μου, μου πουλαει το HTC Hermes TyTN το πρόβλημα είναι ότι είναι κλειδωμένο μιας και το έχει φέρει από Αγγλία από το δίκτυο της T-Mobile.Είχε κάνει απόπειρες να το ξεκλειδώσει με αποτέλεσμα τώρα να γράφει “NO GSM”….

Μπορώ να το ξεκλειδώσω? Αξίζει να το αγοράσω? Όποιος μπορεί να βοηθήσει.. επειδή δε ξέρω αν είναι ο κατάλληλος χώρος εδώ ας μου στείλει μαιλ στο Ferz1984@hotmail.com η ας κάνει ποστ εδω

Link to comment
Share on other sites

epidi den katexo poli kala tin aggliki glosa an katalaba kala katebazo to

HTC_Hermes_SIM_CID_Unlock_v3a

to trexo kai eime etimos???

an mporite na moy ta analisete min kano kamia zimia ston titana.

 

την αγγλικη μπορει να μην την κατεχεις :O

 

αλλα το greekglish παει συννεφο :confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

paidia opios exei tytn tis vodafon den mpori na balei ta win6??

 

μπορεις να τα βαλεις κανονικοτατα και χωρις κανενα προβλημα.

 

 

τα ελληνικα της ace δεν δεχεται η συσκευη σου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το παιδί που το πουλαει προσπάθησε να το ξεκλειδώσει με το wwe unlocker που βρήκε στο http://www.xda-developers.com και του κόλλησε στο 57% και πλέον όποτε ανάβει του λέει “no gsm”.Έχει κανείς καμία ιδέα αν θα καταφέρω να το κάνω να ξαναδεί δίκτυο??
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera kai syggnwmi ek ton proterwn !!Parakolouthw synexws to forum, omws gia prwti fora tha ithella na ypovalw kia egw ena erwtima kai den xerw pws ginetai !! (asxetos!!)Apla ithella na rwtisw efoson valw ta wm6 kai to metaniwsw pws tha mporesw na xanavalw ta wm5 ?? Eyxaristw kai sygnwmi !!
Link to comment
Share on other sites

paidia opios exei tytn tis vodafon den mpori na balei ta win6??

 

Όπως σου είπε ο Ζaxarakis μπορείς να βάλεις WM6 αλλά αν θές Ελληνικά σε όλο το περιβάλον μία πρόταση είναι αυτή που γράφω παραπάνω(δες τις φωτό από vodafone είναι).

Άλλη πρόταση για Ελληνικά είναι αυτή

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311105

Είναι δοκιμασμένη χωρίς κολλήματα και στην ταχύτητα παραπλήσια με την offisial.

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου.... αυτο ρωτουσα τοσο καιρο εδω... αρα δεν μπορουμε να εχουμε ακομα με τα wm6 160 χαρ στο ext. keyb. :-)

Μπορείς να βάλεις επιπλέον το AE Keyboard Map και να έχει και στο εξωτερικό 160 χαρακτήρες. Τώρα δεν ξέρω αν δεν κολλάει με το Leng, αλλά εγώ που έχω αγγλική Rom και δεν έχω βάλει το Leng, έχω κανονικά στην original WM6 SMS 160 χαρακτήρων στο εξωτερικό πληκτρολόγιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις επιπλέον το AE Keyboard Map και να έχει και στο εξωτερικό 160 χαρακτήρες. Τώρα δεν ξέρω αν δεν κολλάει με το Leng, αλλά εγώ που έχω αγγλική Rom και δεν έχω βάλει το Leng, έχω κανονικά στην original WM6 SMS 160 χαρακτήρων στο εξωτερικό πληκτρολόγιο...

 

Σ'ευχαριστώ Φίλε μου... Θα κάνω μια δικιμή να το δω... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Lagoudakis για μένα το είπες η για τον Eaglez?

Να πω επίσης ότι είναι αυτό http://www.itreviews.co.uk/hardware/h1049.htm ελπίζω κάποιος να γνωρίζει κάτι…

συγνωμη για την αργοπορημενη απαντηση:Oγια τον Eaglez πηγαινε η απαντηση φιλε μου
Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπε ο Ζaxarakis μπορείς να βάλεις WM6 αλλά αν θές Ελληνικά σε όλο το περιβάλον μία πρόταση είναι αυτή που γράφω παραπάνω(δες τις φωτό από vodafone είναι).

Άλλη πρόταση για Ελληνικά είναι αυτή

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311105

Είναι δοκιμασμένη χωρίς κολλήματα και στην ταχύτητα παραπλήσια με την offisial.

:wink:

 

lol

anabathmistika stin 2.10gr

euxaristo

bebea i aporia parameni giati den pire tin ekdosi

HTC_TyTN_WWE_3.54.255.3_6275_1.48.00.10_108_2_

Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει κανείς άλλος που να έχει περάσει τα 06 καινα έχει προβλήματα?

Πέρασα την ρομ του φίλου Σφακιανάκη και τα ελληνικά της ace και απο εκεί που δεν έιχα προβλήματα με τα 05 , κάθε τόσο έχω restart, κολλήματα και ειδικά στο κομμάτι τηλέφωνο καθε τόσο κολλάει , με πετάει , δεν έρχονται οι κλήσεις κλπ.

Τα μόνα εξωτερικά προγράματα που έχω περάσει προς το παρόν είναι το resco explorer 5,35 και spd backup 1.5.1 . Υπάρχει περίπτωση να φταίει κατι με αυτα ; κάποιο πρόβλημα συμβατότητας ;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...