Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω δεν αντεξα και ηδη εγκατεστησα την Ασιατικη εκδοση της Dopood(αγγλικη γλωσσα),εγκατεστησα και τα προγραμματα μου!

Την δουλευω εδω και δυο ωρες και ολα λειτουργουν σαν Ελβετικο ρολοι.

Δεν μπορω να καταλαβω τι διαφορα θα εχει η Ευρωπαικη εκδοση....αφου και η Ασιατικη εχει στην επιλογη της ωρας και στο Regional τις επιλογες Athens και Greek αντιστοιχα,ελληνικους χαρακτηρες σε εισερχομενα μηνυματα διαβαζει...τοσο δυσκολο ειναι να δωσουν την Ευρωπαικη?

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

για πες μας εντυπωσεις,απο ταχυτητα;διαφορες 5 με 6;
Ειναι ποιο γρηγορα απο τα 5αρια,πολυ ομορφα τα εικονιδια και κυριως πολυ αξιοπιστα(πραγμα που δεν περιμενα απο την 1η εκδοση) απο χθες τα σκαλιζω συνεχεια και δεν χρειαστηκε να κανω reset!Τα προγραμματα που ειχα λειτουργουν και αυτα κανονικα!:)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

1) http://ae.inc.ru/aekmap.php

 

 

2) Και απο το Δασκαλο zaharakis

 

""για τα ελληνικα παρε αυτο

 

http://www.penreader.com/download/LE...k_HTC_TyTN.exe

 

κανε εγκατασταση σε μορφη custom και αφαιρεσε τις εχτρα επιλογες του interface translation και του char map..

μετα θα σου ζητηθει επανεκινηση και μολις ανοιξει το τηλ σου πηγαινε ρυθμισεις/ρυθμισεις λενγκ και προσθεσε τις επιλογες greek & english στα options του hardware πληκτρολογιου.

αν ενεργοποιησεις το disable sκin phone στο pimp my black και κανεις επανεκινηση ανοιγοντας μετα το πληκτρολογιο του τιτανα και πατωντας το space θα εεχις την αναζητηση στον τηλεφωνικο καταλογο σου και στις επαφες σου ελληνικα και γρηγορα!

 

συν οτι υποστηριζει ελληνικα+αγγλικα+sms ""

 

Μου τα περιέγραψες πολύ κατατοπιστικά.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ειναι ποιο γρηγορα απο τα 5αρια,πολυ ομορφα τα εικονιδια και κυριως πολυ αξιοπιστα(πραγμα που δεν περιμενα απο την 1η εκδοση) απο χθες τα σκαλιζω συνεχεια και δεν χρειαστηκε να κανω reset!Τα προγραμματα που ειχα λειτουργουν και αυτα κανονικα!:)
ευχαριστα αυτα που λες:) γιατι απο τοτε που εβαλα την τελευταια αναβαθμιση των 5 μου χανει συνεχως την καρτα:mad:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστα αυτα που λες:) γιατι απο τοτε που εβαλα την τελευταια αναβαθμιση των 5 μου χανει συνεχως την καρτα:mad:

lagoudakis αυτό είναι δυστυχώς γνωστό και συμβαίνει στη συντριπτική πλειοψηφεία :(

 

Τα ευχάριστα είναι ότι, εκτός από αυτά που λέει ο Παναγιώτης εκ πείρας, από παντού ακούγεται ότι στα 6 αυτό έχει διορθωθεί. Να μας τα δίνανε κιόλας τι καλά που θα'τανε ! :p

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν κρινω απο το touch που πηρα και εχει τα wm6, παιδια δεν εχω κανει ακομα reset και το εχω σχεδον 2 εβδομαδες.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εσενα δεν σε θελουμε εδω προδοτη:D παντως αυτο λενε ολοι με τα 6αρια,οτι κανουν πολυ καλη διαχειρηση στην μνημη;) μακαρι..
Link to comment
Share on other sites

εσενα δεν σε θελουμε εδω προδοτη:D παντως αυτο λενε ολοι με τα 6αρια,οτι κανουν πολυ καλη διαχειρηση στην μνημη;) μακαρι..

μα δεν ειμαιιιι......προδοτης..........αφου εχω και το tytn ακομα....χι χι.:lol:

Το Touch ειναι για τις.....βολτες και το tytn για τη δουλεια :):lol:

Καλυτερος συνδυασμος δεν γινετε νομιζω :p

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι είναι off topic αλλά είναι η κατάλληλη σελίδα για να ρωτήσω. Μήπως ξέρετε εάν ενδιαφέρεται κάποιος για tytn;

 

Ευχαριστώ:offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Γειας σας παιδες μια ερωτηση: Αγορασα απο το emarket ενα htc tytn το οποιο ειναι με την σειρα του αγορασμενο απο το εξωτερικο. Δεν το εχει πολυ καιρο και μου ειπε να την ψαξω για την εργοστασιακη εγγυηση μπορειτε να με βηθησετε λιγο? ειναι το πρωτο ppc που εχω. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Και κατι αλλο η φανταζομαι οτι δεν θα εχω προβλημα με την εκδοση 6 που εφτιαξε καποιος εδω μεσα ετσι? Η 6 ειναι συμβατη με προγραμματα του wm5?
Link to comment
Share on other sites

Γειας σας παιδες μια ερωτηση: Αγορασα απο το emarket ενα htc tytn το οποιο ειναι με την σειρα του αγορασμενο απο το εξωτερικο. Δεν το εχει πολυ καιρο και μου ειπε να την ψαξω για την εργοστασιακη εγγυηση μπορειτε να με βηθησετε λιγο? ειναι το πρωτο ppc που εχω. Ευχαριστω

 

αν η συσκευη ειναι htc tytn και οχι κατι παρομοιο λογικα εχεις εγγυηση απο την ελληνικη αντιπροσωπεια για θεματα hardware

επισης τα προγραματα ειναι συμβατα με τα wm6.

αυτο που πρεπει να προσεξεις ειναι οι αλλαγες rom.

αν δεν εισαι γνωστης των ppc καλυτερα να μην το επιχειρησεις.(υπαρχει περιπτωση να τρεχεις και αν μην φτανεις)

διαβασε πρωτα μαθε την συσκευη οσο καλυτερα μπορεις και ακομα καλυτερα περιμενε την official wm6 rom που θα δωσει η μαμα htc.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. Htc tytn Vodafone ειναι.
Αν εχει η συσκευη σου το λογοτυπο της Vodafone (1605 οπως το βλεπω απο το δικο μου κουτι) τοτε εχεις εγγυηση απο την Vodafone και οχι απο την HTC!Αυτο μου απαντησαν μεσω μαιλ που ειχα στειλει στο παρελθον στην HTC με αυτη την ερωτηση!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Μου τα περιέγραψες πολύ κατατοπιστικά.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!:)

 

 

Thanks !! :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μια μεγαλη καλημερα σε ολη την παρεα :)

 

εχω εξαφανιστει τον τελευταιο καιρο μιας και λιγο ο φορτος δουλειας αλλα και η ανυπαρξια της τεχνικης υποστηριξης του ΟΤΕ (προβληματικη λειτουργια της ADSL μου) δεν μπορω να βλεπω νεα σας :(

 

να στε ολοι καλα και καλες διακοπες :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
γεια σου Δημητρη:) σε τρεχουν με δουλεια τετοια εποχη;λεω και εγω θα ειναι στις παραλιες και θα κανει βουτιες και ματι:p πηγαινε στον οτε και βαλε φουρνελο:p και απο μενα καλες διακοπες σε ολα τα παιδια και καλα να περασετε οτι και αν κανετε;)
Link to comment
Share on other sites

Απορία!!!

Mε το δάκτυλο το tytn μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε ή θέλει μόνο πενακι?

Κατά τη γνώμη μου (και από προσωπική πείρα), εξαρτάται μόνο από το interface της εφαρμογής που χρησιμοποιείς, και την... δεξιοτεχνία σου στα δάκτυλα :p

 

Εγώ πάντως πολύ σπάνια βγάζω πενάκι, και μόνο για συγκεκριμμένες δουλειές (ή όταν είναι να ασχοληθώ με κάτι αρκετή ώρα).

 

Επίσης, ένα screen protector βοηθάει αρκετά στη χρήση της οθόνης με το δάκτυλο (αν μη τι άλλο, δεν σε απασχολούν οι δακτυλιές κλπ).

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...