Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικά από τη "μαμά" του! :lol:

 

Αν κρατήσεις πατημένο το power για λίγα δευτερόλεπτα σε ρωτάει αν είσαι σίγουρος ότι θέλεις να κλείσει (ενώ σε άλλα ppc απλά κλείνει ο φωτισμός), αν απαντήσεις "ναι", κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανονικά από τη "μαμά" του! :lol:

 

Αν κρατήσεις πατημένο το power για λίγα δευτερόλεπτα σε ρωτάει αν είσαι σίγουρος ότι θέλεις να κλείσει (ενώ σε άλλα ppc απλά κλείνει ο φωτισμός), αν απαντήσεις "ναι", κλείνει.

 

Να και κάτι καινούριο που μάθαμε... thank you! ΒΤW ισχύει και για το tytn...

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ΤΥΤΝ τι επιλογες σου δινει οσον αφορα το τυπο δικτυου που προτιμας μας χρησιμοποιησεις ? δλδ:

 

-μονο UMTS/3G

-μονο GSM/2G ή/και

-διπλη λειτουργία

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ηλιθιο???

 

επειδη το ειδα στο μαγαζι και επαθα τη πλακα μου και πραγματικα το θελω και εγω...

 

μπορει καποιος να μου πει τι μπορω να κανω με αυτο το τηλεφωνο?

ειναι σα να εχσω ενα συμβιαν τηλεφωνο? και τι κερδιζω αν δωσω 800 ευρω να παρω αυτο και οχι το ρ990 που και αυτο ειναι πανεμορφο, εκτος απο την εμφανιση του (που ειναι ΟΤΙ καλυτερο εχω δει σε κινητο τηλεφωνο???)

 

αναλυτικα πρακαλω γιατι ποτε δεν ειχα επαφη με δαυτο...

:X
Link to comment
Share on other sites

τελικα ξαναδοκιμασα να μπω στο net και ολα οκ,διαβασε ta gprs/3g και συνδεθικα κανονικα.τελοs ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το φιλο kolabrou[μελοs του myphone]που με βοηθησε με το προγραμμα activeSync που ειχα προβλημα συνδεσηs με το htc και τwra oλα οκ.το cd μεσα στο πακετο ειχε το 4.1eng/ και περασα το 4.2εν/και δουλεψε τελεια.:D :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ηλιθιο???

 

επειδη το ειδα στο μαγαζι και επαθα τη πλακα μου και πραγματικα το θελω και εγω...

 

μπορει καποιος να μου πει τι μπορω να κανω με αυτο το τηλεφωνο?

ειναι σα να εχσω ενα συμβιαν τηλεφωνο? και τι κερδιζω αν δωσω 800 ευρω να παρω αυτο και οχι το ρ990 που και αυτο ειναι πανεμορφο, εκτος απο την εμφανιση του (που ειναι ΟΤΙ καλυτερο εχω δει σε κινητο τηλεφωνο???)

 

αναλυτικα πρακαλω γιατι ποτε δεν ειχα επαφη με δαυτο...

 

 

Διάβασε πρώτα το FAQ αυτού του φόρουμ.

Θα δεις πολλά που μπορέις να κάνεις με "δαύτο":)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ηλιθιο???

 

επειδη το ειδα στο μαγαζι και επαθα τη πλακα μου και πραγματικα το θελω και εγω...

 

μπορει καποιος να μου πει τι μπορω να κανω με αυτο το τηλεφωνο?

ειναι σα να εχσω ενα συμβιαν τηλεφωνο? και τι κερδιζω αν δωσω 800 ευρω να παρω αυτο και οχι το ρ990 που και αυτο ειναι πανεμορφο, εκτος απο την εμφανιση του (που ειναι ΟΤΙ καλυτερο εχω δει σε κινητο τηλεφωνο???)

 

αναλυτικα πρακαλω γιατι ποτε δεν ειχα επαφη με δαυτο...

 

Καμία σχέση με το P990i. Υπάρχει ένα σχετικό thread που τα συγκρίνει εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146120

 

Τώρα, τι μπορείς να κάνεις με αυτό το TyTn??? Σχεδόν ό,τι βάλεις με το μυαλό σου. είναι σα να έχεις το pc σε μικρογραφία μαζί σου...

1. Πλήρως λειτουργικό τηλέφωνο

2. Πλήρως λειτουργικό PDA το οποίο υπό προϋποθέσεις μπορεί μέχρι και να αντικαταστήσει το laptop σου.

3. Πολύ "ανοιχτό" λειτουργικό. Άπειρες επιλογές σε τρίτα προγράμματα και εφαρμογές.

4. Μπορείς να το κάνεις navigator.

5. Συγχρονισμός με το Outlook σου. Ό,τι έχεις στο Outllok στην ουσία μπορείς να το κουβαλάς μαζί σου.

6. Συγχρονισμός αρχείων, εγγράφων κλπ

7. Email σχεδόν ίδιων δυνατοτήτων με το laptop σου. Δυνατότητα επίσης να συνδεθείς με το εταιρικό σου email (τσεκαρε με το ΙΤ τμήμα σου πρώτα)

8. Αρκετά παιχνίδια

9. Μουσική

10. Και πολλά άλλα - όσο μας έρχονται θα στα γράφουμε...

ΠΡΟΣΟΧΗ όμως. Το τηλέφωνο αυτό αξίζει να το πάρεις και να δώσεις τα 800 ευρώ αν ο τρόπος ζωής κι εργασίας σου θα σου επιτρέψει να το εκμαιταλευτείς. Διαφορετικά κινήσου προς άλλη κατεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ΤΥΤΝ τι επιλογες σου δινει οσον αφορα το τυπο δικτυου που προτιμας μας χρησιμοποιησεις ? δλδ:

 

-μονο UMTS/3G

-μονο GSM/2G ή/και

-διπλη λειτουργία

 

Από ό,τι είδα μέσα από τα settings του phone μπορείς να επιλέξεις λίγο-πολύ ό,τι θες...

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ όμως. Το τηλέφωνο αυτό αξίζει να το πάρεις και να δώσεις τα 800 ευρώ αν ο τρόπος ζωής κι εργασίας σου θα σου επιτρέψει να το εκμαιταλευτείς. Διαφορετικά κινήσου προς άλλη κατεύθυνση.

 

Θα συμφωνήσω με τον φίλο afoundas

 

Είναι ένα laptop σε μικρογραφία που εκτελεί και χρέη τηλεφωνου :blink:

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις προς οσους γνωριζουν:

1)ο φωτισμος δεν κλεινει απο μονος του μετα απο καποια δευτερολεπτα?

δεν υπαρχει η δυνατοτητα μεσω ρυθμισης?

2)δεν υπαρχει δυνατοτητα κλειδωματος (ανεπεργοποιησης touch screen) της οθονης κατα την διαρκεια συνομιλιας?(ωστε να μην ανοιγουν εφαρμογες οπως αναφεραν χρηστες)

 

στις συσκευες που αγοραζονται απο εξωτερικο...

εμφανιζεται το ονομα του καλουντα η και η φωτο του?

κατα την ληψη sms αναφερεται το ονομα του αποστολεα?

Link to comment
Share on other sites

ο φωτισμος δεν κλεινει απο μονος του μετα απο καποια δευτερολεπτα?

δεν υπαρχει δυνατοτητα μεσω ρυθμισης?

επισης δεν υπαρχει δυνατοτητα κλειδωματος (ανεπεργοποιησης touch screen) της οθονης κατα την διαρκεια συνομιλιας?

 

υπαρχει αυτη η δυνατοτητα εναρξη/ρυθμισειs/συστημα/φωτισμο οθονηs και εκει κανε τιs αναλογεs ρυθμισειs.oσο για το αλλο τι εννοειs?να κλειδωνειs το thl??:rolleyes:εμφανιζεται και το ονομα και η φοτο,και στα sms.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενοω να ορισει ο χρηστης οτι με το που βρισκεται σε τηλεφωνικη συνδιαλεξη να απενεργοποιειται η οθονη αφης:confused:
Link to comment
Share on other sites

ενοω να ορισει ο χρηστης οτι με το που βρισκεται σε τηλεφωνικη συνδιαλεξη να απενεργοποιειται η οθονη αφης:confused:

 

αυτο προσωπικα δεν το γνωριζω αμα γινεται.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενοω να ορισει ο χρηστης οτι με το που βρισκεται σε τηλεφωνικη συνδιαλεξη να απενεργοποιειται η οθονη αφης:confused:

 

Δεν υπάρχει τέτοια επιλογή στα windows αλλά γίνεται με πρόσθετο πρόγραμμα (π.χ. Phone Alarm).

Link to comment
Share on other sites

Από χθες και εγώ έχω στα χερια μου τον Τιτάνα. S/N ΗΤ 627 και ευτυχώς φτου φτου δεν εχω δει κανενα προβλημα με το screen alignment μεχρι στιγμής :cry: . Το πληκτρολογιο μου δείνει μια αίσθηση ψεύτικη αλλά θα το ξεπεράσω αν δεν το συνηθίσω. Αυτο που δεν μπορω να χωνέψω είναι η καρμιρια των Ταιβανέζων που τους σκάμε τόσα λεφτά και στη συσκευασία βάζουν απλό καλώδιο USB και όχι μια βάση. Ούτε πανακι οι γύφτοι, ουτε λουράκι (οπως είχε το p900 και το οποίο και προσάρμοσα προσωρινά) δεν λέω για μνήμη γιατι και να είχαν βάλει αχρηστη θα ήταν.

 

Στα γρήγορα επίσης οι πρώτες εντυπώσεις:

- Τα wm5 είναι όλα τα λεφτά !!!

- Πολύ πιο γρήγορο απο S200-9100.

- Σχετικά δυνατό ηχείο αλλά ποιοτικά μέτριο κατά την εξωτερική ακρόαση.

- Εχω μια εντύπωση οτι το ακουστικό του τηλ. δεν ακούγεται δυνατά...(εχω και μια σχετική βαρυκοϊα, εσείς τι λέτε ???)

- Η μπαταρία super και με χρήση wifi (περιμένω να αδειάσει για να κάνω φόρτιση, μάλλον θα αργήσει ακομα :-))

- To πενάκι δεν με βολεύει στο βάλε-βγάλε, καθόσο είμαι και αριστερόχερας...η αμέσως πιο άβολη θέση θα ήταν να το είχαν βάλει μέσα στη συσκευή και κάτω από την μπαταρία :wacko: )

 

Νομίζω πάντως ότι για κάποιον ξεχασιάρη που δεν μπορεί χωρίς τα MS office αρχεία του οπως εγώ και δεδομένου ότι δεν χωράει ακομα λάπτοπ σε τσεπες, το τιτανακι είναι μονοδρομος :!:

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Από χθες και εγώ έχω στα χερια μου τον Τιτάνα. S/N ΗΤ 627 και ευτυχώς φτου φτου δεν εχω δει κανενα προβλημα με το screen alignment μεχρι στιγμής :cry: . Το πληκτρολογιο μου δείνει μια αίσθηση ψεύτικη αλλά θα το ξεπεράσω αν δεν το συνηθίσω. Αυτο που δεν μπορω να χωνέψω είναι η καρμιρια των Ταιβανέζων που τους σκάμε τόσα λεφτά και στη συσκευασία βάζουν απλό καλώδιο USB και όχι μια βάση. Ούτε πανακι οι γύφτοι, ουτε λουράκι (οπως είχε το p900 και το οποίο και προσάρμοσα προσωρινά) δεν λέω για μνήμη γιατι και να είχαν βάλει αχρηστη θα ήταν.

 

Στα γρήγορα επίσης οι πρώτες εντυπώσεις:

- Τα wm5 είναι όλα τα λεφτά !!!

- Πολύ πιο γρήγορο απο S200-9100.

- Σχετικά δυνατό ηχείο αλλά ποιοτικά μέτριο κατά την εξωτερική ακρόαση.

- Εχω μια εντύπωση οτι το ακουστικό του τηλ. δεν ακούγεται δυνατά...(εχω και μια σχετική βαρυκοϊα, εσείς τι λέτε ???)

- Η μπαταρία super και με χρήση wifi (περιμένω να αδειάσει για να κάνω φόρτιση, μάλλον θα αργήσει ακομα :-))

- To πενάκι δεν με βολεύει στο βάλε-βγάλε, καθόσο είμαι και αριστερόχερας...η αμέσως πιο άβολη θέση θα ήταν να το είχαν βάλει μέσα στη συσκευή και κάτω από την μπαταρία :wacko: )

 

Νομίζω πάντως ότι για κάποιον ξεχασιάρη που δεν μπορεί χωρίς τα MS office αρχεία του οπως εγώ και δεδομένου ότι δεν χωράει ακομα λάπτοπ σε τσεπες, το τιτανακι είναι μονοδρομος :!:

 

Welcome to the club. Καιρός να αλλάξεις και το avatar σου :D

Για το ακουστικό νομίζω ότι η χαμηλότερη ένταση είναι αποτέλεσμα νέων προδιαγραφών / περιορισμών που πρέπει να τηρούν. Ισχύει στα περισσότερα καινούρια κινητά συμπεριλαμβανμένου και του P990i.

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις προς οσους γνωριζουν:

1)ο φωτισμος δεν κλεινει απο μονος του μετα απο καποια δευτερολεπτα?

δεν υπαρχει η δυνατοτητα μεσω ρυθμισης?

2)δεν υπαρχει δυνατοτητα κλειδωματος (ανεπεργοποιησης touch screen) της οθονης κατα την διαρκεια συνομιλιας?(ωστε να μην ανοιγουν εφαρμογες οπως αναφεραν χρηστες)

 

στις συσκευες που αγοραζονται απο εξωτερικο...

εμφανιζεται το ονομα του καλουντα η και η φωτο του?

κατα την ληψη sms αναφερεται το ονομα του αποστολεα?

 

Η κύρια διαφορά με τις συσκευές του εξωτερικού είναι το hardware keyboard το οποίο δεν έχει ελληνικά, τα Windows τα οποία είναι αγγλικά ενώ δεν ξέρω αν υπάρχουν και θέματα με την εγγύηση και αν η ACE τα καλύπτει...

Link to comment
Share on other sites

Από χθες και εγώ έχω στα χερια μου τον Τιτάνα. S/N ΗΤ 627 και ευτυχώς φτου φτου δεν εχω δει κανενα προβλημα με το screen alignment μεχρι στιγμής :cry: . Το πληκτρολογιο μου δείνει μια αίσθηση ψεύτικη αλλά θα το ξεπεράσω αν δεν το συνηθίσω. Αυτο που δεν μπορω να χωνέψω είναι η καρμιρια των Ταιβανέζων που τους σκάμε τόσα λεφτά και στη συσκευασία βάζουν απλό καλώδιο USB και όχι μια βάση. Ούτε πανακι οι γύφτοι, ουτε λουράκι (οπως είχε το p900 και το οποίο και προσάρμοσα προσωρινά) δεν λέω για μνήμη γιατι και να είχαν βάλει αχρηστη θα ήταν.

 

Στα γρήγορα επίσης οι πρώτες εντυπώσεις:

- Τα wm5 είναι όλα τα λεφτά !!!

- Πολύ πιο γρήγορο απο S200-9100.

- Σχετικά δυνατό ηχείο αλλά ποιοτικά μέτριο κατά την εξωτερική ακρόαση.

- Εχω μια εντύπωση οτι το ακουστικό του τηλ. δεν ακούγεται δυνατά...(εχω και μια σχετική βαρυκοϊα, εσείς τι λέτε ???)

- Η μπαταρία super και με χρήση wifi (περιμένω να αδειάσει για να κάνω φόρτιση, μάλλον θα αργήσει ακομα :-))

- To πενάκι δεν με βολεύει στο βάλε-βγάλε, καθόσο είμαι και αριστερόχερας...η αμέσως πιο άβολη θέση θα ήταν να το είχαν βάλει μέσα στη συσκευή και κάτω από την μπαταρία :wacko: )

 

Νομίζω πάντως ότι για κάποιον ξεχασιάρη που δεν μπορεί χωρίς τα MS office αρχεία του οπως εγώ και δεδομένου ότι δεν χωράει ακομα λάπτοπ σε τσεπες, το τιτανακι είναι μονοδρομος :!:

 

καλοριζικο και απο εμενα και να το χαρειs οσο μπορειs.βασικα το πληκτρολογιο για εμενα ειναι τελειο και ο φωτισμοs του και το εμαθα αμεσως περιμενα να ειναι ποιο δυσκολο στα sms.οσο για το usb καλυτερα ετσι που να βαζειs βαση και τετοια??οσο για την γρηγοραδα του δεν παιζεται το συγκρινα με ενα 9100 και δεν παιζεται.το ακουστικο παλι εμενα ακουγεται πολυ ικανοποιητικα μηπωs δεν το εχειs βαλει τερμα???:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι είδα μέσα από τα settings του phone μπορείς να επιλέξεις λίγο-πολύ ό,τι θες...

 

για να εχεις σιγουρα ειδοποιηση σε καθε χαμενη κληση και αν δεν χρησιμοποιεις βιντεοκληση τοτε βαλε την

 

1η ρυθμιση απο auto σε GSM

και την

2η ρυθμιση στο GSM(900+1800)+UMTS(2100)

 

το προβλημα στα 3G τηλεφωνα ειναι οτι χανουν κλησεις και μηνυματα την στιγμη της εναλλαγης δικτυου(οταν ειναι σε αυτοματη επιλογη οι ρυθμισεις στην ευρεση δικτυου) .

δλδ οπου δεν ειναι καλο το σημα 3G το τηλ αλλαζει δικτυο αυτοματα σε GSM μεχρι να βρει παλι δικτυο 3G.

αν λοιπον μια κληση η ενα μηνυμα ερθει εκεινη την στιγμη που το τηλ βρισκεται στην μεταβαση απο το ενα δικτυο στο αλλο...απλα χανεται..

στα μηνυματα ο αποστολεας θα παρει αναφορα παραδοσης αλλα εσυ δεν θα το εχεις λαβει ποτε...

 

η μαυρη τρυπα της κινητης τηλεφωνιας :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις προς οσους γνωριζουν:

1)ο φωτισμος δεν κλεινει απο μονος του μετα απο καποια δευτερολεπτα?

δεν υπαρχει η δυνατοτητα μεσω ρυθμισης?

 

εναρξη-ρυθμισεις-συστημα-φωτισμος οθονης :)

 

να πω καλοριζικο????:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Δεν μπορώ, θα σκάσω αν δεν ευχηθώ ΝΙΚΗ στην ΑΕΚάρα μου και συνεχίζω... :w00t: :yahoo: :up:

 

Γιατί στα sms μου εμφανίζει αποστολέα "Ειδοποίηση κλήσεων" και δεν μπορώ να δω ποιός μου το έστειλε; :rocket:

 

Νιώθω αρχιστράβαδο πάλι αλλά please αν ξέρει κανείς ας μου πει τι πρέπει να κάνω ... Μου στέλνουν μήνυμα, και δεν ξέρω ποιός! Και δεν μπορώ και να απαντήσω! :fool:

 

Με το ΒΤ έχετε λύσει το θέμα του echo? Αυτό που χρησιμοποιώ, (ΝΟΚΙΑ) είναι κάπως παλιό, αλλά τουλάχιστον μεταφέρει σωστά τις φωνητικές εντολές στην συσκευή... Αλλά κάνει τόσο κακή την δική μου φωνή στον "απέναντι" και του ρίχνει και echo στα αυτιά με αποτέλεσμα να μην το χρησιμοποιώ. Μήπως πρέπει να πάρω άλλο; Και αν ΝΑΙ, ποιό; Αρκεί να μην είναι καμιά γκουμούτσα σαν κέρατο! Χρειάζομαι μόνο μικρό ακουστικάκι με μικρό καλώδιο...

 

Επίσης, τι γίνεται με την ηχογράφηση κλήσεων; Ένα πρόγραμμα που δοκίμασα, ηχογραφεί εμένα μια χαρά, και δυο τρομάρες τον άλλο, σε τέτοιο βαθμό που θέλει επεξεργασία στα εργαστήρια της ΝΑΣΑ για να καταλάβω τι έλεγε...

 

Μια μικρή παρατήρηση για την βάση στήριξης που λείπει από την συσκευή:

Επειδή ήμουν κι εγώ σε Ρ900 παλιότερα, μπορώ να πω ότι η βάση ΔΕΝ ήταν εξυπηρετική όταν χτυπούσε το τηλέφωνο. Είχα χάσει τα ακουστικά, και ΒΤ τότε γιοκ, οπότε καταλαβαίνετε πως απαντούσα...

 

Επίσης, περίπου ένα χρόνο μετά την αγορά του τηλεφώνου, άρχισαν σΙγά σιγά να οξειδώνονται οι επαφές και η επικοινωνία με το πισι γινόταν πολύ προβληματική. Άσε που είχα βάλει τη βάση σε σκληρό τετράγωνο κουτί για να μην πατηθούν οι επαφές της...

 

Μωρέ καλύτερα το USB...

 

Και κάτι ακόμη. Κάνοντας αναζήτηση wifi βρίσκω ξεκλείδωτα δίκτυα και τα επιλέγω. Υπάρχει κανένας κίνδυνος; Επιπλέον, μπαίνω ιντερνετ και δεν ξέρω αν έχω μπει με gprs ή με wifi... Πως το καταλαβαίνω και πως το χειρίζομαι; :blink:

 

ακόμη άσχετος...

Link to comment
Share on other sites

εναρξη-ρυθμισεις-συστημα-φωτισμος οθονης :)

 

να πω καλοριζικο????:D

ετοιμος ειμαι να το τσιμπησω...αλλα σκεφτομαι να το παρω απο expansys

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμη. Κάνοντας αναζήτηση wifi βρίσκω ξεκλείδωτα δίκτυα και τα επιλέγω. Υπάρχει κανένας κίνδυνος;

 

ακόμη άσχετος...

συγνωμη για το off topic αλλα δεν αντεχω:

τελικα κανεις δεν κλειδωνει το router?οπου και να παω wifi ξεκλειδωτα....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ και απο μενα

Link to comment
Share on other sites

ετοιμος ειμαι να το τσιμπησω...αλλα σκεφτομαι να το παρω απο expansys

 

Κερδίζεις γύρω στα 100 ευρώ. Απλά πάρε ένα τηλέφωνο την ACE (http://www.qtek.gr) να ρωτήσεις περί εγγύησης. Τα qtek τα οποια ήταν αγορασμένα από το εξωτερικό δεν τα κάλυπτε. Κάπου όμως νομίζω ότι διάβασα ότι αυτό θα αλλάξει με τα htc.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για το off topic αλλα δεν αντεχω:

τελικα κανεις δεν κλειδωνει το router?οπου και να παω wifi ξεκλειδωτα....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ και απο μενα

 

σε χαλαει??και εγω οταν παω για καφε απο τα 5 τα 3 ειναι ξεκλειδωτα αλλα σιγουρα θα υπαρχει και κινδυνος:Dμια ερωτηση οταν ανοιγω το τηλ.μπαινει κατευθειαν στο μενου και πρεπει εγω να απενεργοποιησω το [αεροπλανο]ωστε να μπω μεσα στο δικτυο.πως μπορω να το κανω οταν το ανοιγω να μου λεει κωδικος pin??οπως οταν το πηρα στην αρχη ετσι εκανε.μηπως εκανα καμια βλακεια??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...