Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
εγω αντιθετως δεν ειμαι καλος στο "δακτυλο":D (μονο στον τιτανα):p και επειδη δεν θελω να πιανω την οθονη παιζω μονο με τα κουμπια-γραφιδα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παναθεμα σε lagoudaki!!!:lol: :lol: :lol: την παρασκευη θα τον εχω και εγω επιτελους!!πιστευω να εκανα καλη επιλογη,οποτε αν εχω αποριες δεν θα με αφησετε ξεκρεμαστο:O
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλη επιλογη κατα την γνωμη μου φιλε μου,και πανω στην ωρα που δινουν τα 6αρια που απο οτι λενε τα παιδια που τα εχουν δοκιμασει η διαφορα προς το καλυτερο ειναι αισθητη,οποτε το μηχανημα θα ειναι ανταγωνιστικο για αρκετο καιρο ακομα
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως για κανα 2μηνο μονο θα παιζει ο τιτανας δυνατα :rolleyes:

 

ερχεται η νεα φουρνια :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παναθεμα σε lagoudaki!!!:lol: :lol: :lol: την παρασκευη θα τον εχω και εγω επιτελους!!πιστευω να εκανα καλη επιλογη,οποτε αν εχω αποριες δεν θα με αφησετε ξεκρεμαστο:O

 

και πολυ καλα εκανες φιλε μου :)

 

ειναι το απολυτο εργαλειο αυτη την στιγμη και δεν δεχομαι κουβεντα :rolleyes:

 

και εμεις εδω θα ειμαστε για οτι χρειαστεις !

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πας για kaiser ε;:p και εγω αλλα κατα τον γεναρη;)

 

μπα δεν θα περιμενω για ελληνικη βερσιον του γιαννη...θα το παρω απ εξω μολις πρωτοκυκλοφορησει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Για σας,

 

Να 'μαι και εγώ πίσω από τις διακοπές μου.. Απ' ότι βλέπω ακόμα δεν βγήκαν τα WM6 ε;

 

θέλω τα φώτα σας σε κάτι: στην htc.com όταν κάνω login στο eclub, (έχω κάνει register την συσκευή μου), όταν πατώ στο 'Phone Software Updates', μου λέει: "Select your PDA phone or smartphone model from the list. If your registered product is not listed, please check back next time as new patches are added regularly."

Πώς το διαλέγω το τηλέφωνο μου ρε παιδιά; Έχω προσπαθήσει τα πάντα και ακόμη πιάνω αυτό το μήνυμα...!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μπα δεν θα περιμενω για ελληνικη βερσιον του γιαννη...θα το παρω απ εξω μολις πρωτοκυκλοφορησει :)
εγω περιμενω γιατι μου βγαζει η voda κανενα 200-250 επιδοτηση τον γεναρη,μεχρι τοτε θα εχω τον τιτανα μου θα μου ερθουν και τα 6 οποτε μια χαρα:D
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το HTC TyTN με non-stop wind για πρόσβαση στο internet. Εννοείται πως έχω ενεργοποιημένα τα cookies... To πρόβλημα είναι πως έχω πρόβλημα με τα session cookies δηλάδή με τα cooking για login sessions. Κάποιες φορές μπορώ να συνδεθώ σε κάποια site και με πετάει σχεδόν αμέσως, κάποιες φορές δεν μπορώ να συνδεθώ καν! Μπορεί κανείς να βοηθήσει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Den exeis prosvasi sto internet alla sto wap pou dinei i Wind me oti periorismous exei afto, asxeta an se afinei na mpeis kai se web sites.To kanoniko internet pou dinei i Wind einai me profil g-int to opoio einai me ogkoxreosi.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Paidia mia erotisi: evala ta 6aria ta greek pou eixe ena link se proigoumeni selida, kai opote pao na grapso sms i eimai sto menu tous to tytn kolaei kai anagkazomai na kano reboot. Episis otan etreksa to exe elege kati gia SPL Bootloader pou den iksera ti na dialekso kai patisa to hard spl. Ekana mipos vlakeia? kai kati teleftaio: pos mporo na epanel8o sta WM5 pou eixa prin? Efxaristo ek ton proteron.
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση,έχω vodafone alacarte και χτές ξαφνικά κάνει σύνδεση με gprs mms και ξεκινάει ένα χρονόμετρο και μετράει χρόνο,δεν έρχεται κάποιο mms και όταν κάνω διακοπή σύνδεσης μετα απο λίγο πάλι τα ίδια συνδεεται και πάει λέγοντας.η μόνη λύση που βρήκα είναι να τρέξω της wind τις ρυθμίσεις για mms ώστε να πάψει να μου τα κάνει τσουρέκια.επειδή θυμάμαι οτι είχα διαβάσει οτι είχε τύχει και σε κάποιον άλλο απο εδώ μήπως μπορείτε να μου δώσετε μια καλύτερη λύση απο αυτή που βρήκα εγω?:) ευχαριστώ
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω και μπένω αμέσως στο θέμα.

 

Πρόσφατα απέκτησα και εγώ το όμορφο SPV M3100 της orange και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Είναι η πρώτη μου επαφή με τέτοια συσκευή και έχω κάποιες ερωτήσεις.

 

Παρατηρώ πως δεν έχει msn messenger.

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα παρόμοιο που να μπορώ να χρησιμοποιήσω? Έχω διαβάσει κάποια πράγματα για το Αgile messenger όμως δεν μπορώ να το βρω πουθενά αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει θα ήμουν πολύ χαρούμενος (με p.m. ;) )

 

Ακόμα μία λίγο χαζή ερωτησούλα. Το hard reset (αχρείαστο να είναι) πως ακριβώς γίνεται?

 

Αυτά για αρχή - σίγουρα θα επανέλθω.

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

edo ke 2 meres sta kala kathoumena mou kani sindesi sto internet meso (3g, gprs) otan ine sindemeno sto pc exo wm6 tin black 3.01

έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα ,μήπως βρήκες κάποια λύση???? ευχαριστώ πολύ

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω και μπένω αμέσως στο θέμα.

 

Πρόσφατα απέκτησα και εγώ το όμορφο SPV M3100 της orange και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Είναι η πρώτη μου επαφή με τέτοια συσκευή και έχω κάποιες ερωτήσεις.

 

Παρατηρώ πως δεν έχει msn messenger.

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα παρόμοιο που να μπορώ να χρησιμοποιήσω? Έχω διαβάσει κάποια πράγματα για το Αgile messenger όμως δεν μπορώ να το βρω πουθενά αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει θα ήμουν πολύ χαρούμενος (με p.m. ;) )

 

Ακόμα μία λίγο χαζή ερωτησούλα. Το hard reset (αχρείαστο να είναι) πως ακριβώς γίνεται?

 

Αυτά για αρχή - σίγουρα θα επανέλθω.

 

Ευχαριστώ :)

 

Πήγαινε Pocket MSN για msn messenger. Κρατάς πατημένα τα 2 κουμπιά που βρίσκονται πάνω από τα κουμπιά [WIN] & [ok] και με το πενάκι κάνεις reset για να κάνεις hard reset...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα ,μήπως βρήκες κάποια λύση???? ευχαριστώ πολύ

 

βημα 1)διεγραψα ολες τις ρυθμισεις για συνδεση με gprs και mms

βημα 2)εβγαλα την sim και δοκιμασα να κανω συνδεση μεσω του Η/Υ και εκανε κανονικα

βημα 3)ξαναπερασα τις ρυθμισεις και ολα οκ

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

βημα 1)διεγραψα ολες τις ρυθμισεις για συνδεση με gprs και mms

βημα 2)εβγαλα την sim και δοκιμασα να κανω συνδεση μεσω του Η/Υ και εκανε κανονικα

βημα 3)ξαναπερασα τις ρυθμισεις και ολα οκ

τις ρυθμίσεις gprs ,mms απο που τις διέγραψες?:X

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

τις ρυθμίσεις gprs ,mms απο που τις διέγραψες?:X

 

start - settings - connectios - connections - advanced -epilegis sindesi (px vodafone web) -edit - general - delete settings

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Paidia sorry an rwtaw kati pu exei idi anaferthei...

Yparxun WM6 official sosta?

Gia ellada tipota yparxei?

Egw exw to S200 kai thelw na valw wm6 sto TyTN enos filu...

I diadikasia einai paromoia e?

Eyxaristw para poly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...