Jump to content

Xiaomi 13T Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το νέο λογισμικό δουλεύει κανείς nova launcher?κι αν ναι,παίζουν τα gestures?

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 97
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

5 ώρες πριν, ταξιδιωτης22 said:

Με το νέο λογισμικό δουλεύει κανείς nova launcher?κι αν ναι,παίζουν τα gestures?

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πάντα στα κινητά μου βάζω nova launcher και δεν έχει κανένα πρόβλημα και τα gestures δουλεύουν κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους, 

 

το πρόβλημα που είχα με το GPS λύθηκε. Έστειλε ενημέρωση (την .16) και από τότε όλα δουλεύουν όπως πρέπει, Το δοκίμασα αρκετά. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, xristos_mi said:

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους, 

 

το πρόβλημα που είχα με το GPS λύθηκε. Έστειλε ενημέρωση (την .16) και από τότε όλα δουλεύουν όπως πρέπει, Το δοκίμασα αρκετά. 

Την 15 την είχες πάρει για κατευθείαν στην 16 σε πήγε; 

Link to comment
Share on other sites

Πάντα στα κινητά μου βάζω nova launcher και δεν έχει κανένα πρόβλημα και τα gestures δουλεύουν κανονικά. 
Το ίδιο κι εγώ αλλα τα xiaomi είχαν θέμα και με το miui δεν έπαιζαν τα gestures.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Michalis196102 said:

Την 15 την είχες πάρει για κατευθείαν στην 16 σε πήγε; 

Την είχα πάρει την .15, αλλά με την .16 έφτιαξε το GPS

Link to comment
Share on other sites

On 25/12/2023 at 1:52 ΜΜ, xristos_mi said:

Την είχα πάρει την .15, αλλά με την .16 έφτιαξε το GPS

Ρωτάω ποιο πολύ γιατί σε μένα δεν έχει έρθει ακόμα η 16, και περιμένω αναβαθμίσεις μήπως και κάποια στιγμή διορθωθεί το android auto που υπό λειτουργεί. 

Link to comment
Share on other sites

On 26/12/2023 at 6:40 ΜΜ, Michalis196102 said:

Ρωτάω ποιο πολύ γιατί σε μένα δεν έχει έρθει ακόμα η 16, και περιμένω αναβαθμίσεις μήπως και κάποια στιγμή διορθωθεί το android auto που υπό λειτουργεί. 

Ναι νομίζω το είχαμε συζητήσει και παλιότερα, εμένα δεν μου κάνει πρόβλημα πάντως το android auto, στο gps είχα θέμα που αργούσε πολύ να λοκάρει δορυφόρο, και κατά διαστήματα το ξανα έχανε, αλλά με την 16, όλα καλά. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Michalis196102 said:

Άρχισε να έρχεται το hyperOS; άντε να δούμε; 

Ναι και έχει android 14 μέσα...Κάνε χειροκίνητο για ενημερώση θα σου εμφανιστεί..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Christos kitsos said:

Ναι και έχει android 14 μέσα...Κάνε χειροκίνητο για ενημερώση θα σου εμφανιστεί..

Μπα δεν μου βγάζει ακόμα τίποτε, αφού άρχισε να έρχεται κάποια στιγμή θα έρθει και σε μένα. 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, Christos kitsos said:

Xiaomi 13 T pro σήμερα με region ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΟΤΑ

Screenshot_2023-12-27-18-40-41-662_com.android.updater.jpg

 Έκανες την ενημέρωση; πρώτες εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, xristos_mi said:

 Έκανες την ενημέρωση; πρώτες εντυπώσεις;

Ωραίο γραφικό περιβάλλον...Ποιο smooth ...Νομίζω πως η μπαταρία τρώει ποιο γρήγορα...(Μπορεί να κάνω και λάθος) Γενικά δεν άλλαξαν και πολλά πέρα των εικονιδίων και γραφικού περιβάλλοντος.Ελαφρυ ποιο γρήγορο από MIUI και χωρίς περιττές εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Christos kitsos said:

Ωραίο γραφικό περιβάλλον...Ποιο smooth ...Νομίζω πως η μπαταρία τρώει ποιο γρήγορα...(Μπορεί να κάνω και λάθος) Γενικά δεν άλλαξαν και πολλά πέρα των εικονιδίων και γραφικού περιβάλλοντος.Ελαφρυ ποιο γρήγορο από MIUI και χωρίς περιττές εφαρμογές.

Ώραια σε ευχαριστώ, εγώ το πιέζω να την βγάλει αλλά δεν.. αναμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, xristos_mi said:

Ώραια σε ευχαριστώ, εγώ το πιέζω να την βγάλει αλλά δεν.. αναμένουμε.

Εγώ είχα δηλώσει για beta tester me IMEI μήπως για αυτό μου ήρθε ποιο νωρίς..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά να ρωτήσω όταν έχετε κάποιο μήνυμα σε messenger viber κλπ κλπ σας έρχεται ειδοποίηση άμεσα ή πρέπει να ανοίξετε την εφαρμογή εσείς όπως γίνεται σε πολλά αν όχι όλα τα παλαιότερα xiaomi; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, meganium said:

Καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά να ρωτήσω όταν έχετε κάποιο μήνυμα σε messenger viber κλπ κλπ σας έρχεται ειδοποίηση άμεσα ή πρέπει να ανοίξετε την εφαρμογή εσείς όπως γίνεται σε πολλά αν όχι όλα τα παλαιότερα xiaomi; 

Εμένα έρχονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Christos kitsos said:

Εμένα έρχονται κανονικά.

Και από μπαταρία τι λέει την βγάζει την μέρα; (βέβαια θα μου πεις εξαρτάται την χρήση που κάνει ο καθένας αλλά ας ρωτήσω 😅

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, meganium said:

Και από μπαταρία τι λέει την βγάζει την μέρα; (βέβαια θα μου πεις εξαρτάται την χρήση που κάνει ο καθένας αλλά ας ρωτήσω 😅

Κοίτα αναλόγως πως τη χρήση του καθενός....Εγώ το δουλεύω όλη μέρα το κινητό..Αν έχεις τα 144hz όπως εγώ τελειώνει σχετικά γρήγορα..Εγώ κάνω μικρές φορτίσεις..Μόλις πάει 60-70 % το βάζω 5 λεπτά και το βγάζω...Πιστεύω βγάζει μέρα με αυτόματο Ρυθμό ανανέωσης. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Christos kitsos said:

Εγώ είχα δηλώσει για beta tester me IMEI μήπως για αυτό μου ήρθε ποιο νωρίς..

Εμ.. έτσι πες, λέω κι εγώ, εμείς είμαστε ακόμα στην 15 κι εσύ πήρες την 16 πήρες και το hyperOS. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, meganium said:

Καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά να ρωτήσω όταν έχετε κάποιο μήνυμα σε messenger viber κλπ κλπ σας έρχεται ειδοποίηση άμεσα ή πρέπει να ανοίξετε την εφαρμογή εσείς όπως γίνεται σε πολλά αν όχι όλα τα παλαιότερα xiaomi; 

Κανονικά, έρχεται ειδοποίηση άμεσα

2 ώρες πριν, meganium said:

Και από μπαταρία τι λέει την βγάζει την μέρα; (βέβαια θα μου πεις εξαρτάται την χρήση που κάνει ο καθένας αλλά ας ρωτήσω 😅

ΜΙα χαρά είναι, εμένα που το έχω επαγγελματικό & προσωπικό, και το πιέζω αρκετά, το βράδυ έχω γύρω στο 50%. 

 

Ερώτηση προς όλους: Οι ειδοποιήσεις viber έχουν τον κλασσικό ήχο του viber? Γιατί σε εμένα, έχω επιλογή μόνο από τις επιλογές των ήχων του τηλεφώνου. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σας, γενικά με το κινητό είμαι πολύ ευχαριστημένος απλά έχω παρατηρήσει ότι στην σέλφι κάμερα ενώ απο την κάμερα του κινητού η ανάλυση είναι μια χαρά όταν πάω να βγαλω μια σέλφι μέσα από κάποια εφαρμογή social (instagram, messenger, viber) για να την στείλω σε κάποιον αφου πατήσω το κουμπι να βγει, η φωτογραφία γίνεται κάπως πιξελαρισμένη. Έχω δοκιμάσει τα πάντα απο ρυθμίσεις στο κινητό και μέσα στις εφαρμογές αλλά τίποτα. 
Έχετε και εσείς το ίδιο θέμα?

1703929973030.jpg

1703929758530.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, GoodnightGotham said:

Παιδιά καλημέρα σας, γενικά με το κινητό είμαι πολύ ευχαριστημένος απλά έχω παρατηρήσει ότι στην σέλφι κάμερα ενώ απο την κάμερα του κινητού η ανάλυση είναι μια χαρά όταν πάω να βγαλω μια σέλφι μέσα από κάποια εφαρμογή social (instagram, messenger, viber) για να την στείλω σε κάποιον αφου πατήσω το κουμπι να βγει, η φωτογραφία γίνεται κάπως πιξελαρισμένη. Έχω δοκιμάσει τα πάντα απο ρυθμίσεις στο κινητό και μέσα στις εφαρμογές αλλά τίποτα. 
Έχετε και εσείς το ίδιο θέμα?

1703929973030.jpg

1703929758530.jpg

Καλησπέρα, 

αυτό το είχα ξαναδεί με Huawei, ενώ τις έβγαζε κανονικά, μετα από κάποια αναβάθμιση είχε πάρει κατεύθυνση περισσότερο τα social media και οι φωτογραφίες έβγαιναν όπως το περιγράφεις. Νομίζω ότι κάτι αντίστοιχο πρέπει να συμβαίνει. Στο 13T δεν το έχω δοκιμάσει πάντως, γιατί δεν ασχολούμαι θα το δω και θα επανέλθω. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...