Jump to content

Redmi Note 12 Pro 5G


bilis123456
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 minutes ago, p_k said:

Εννοείται πανάκριβη.

32,5 ευρώ η 50αρα vdsl

32€ με απεριόριστα... https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/configurator.jsp?productId=prod430040

Τουλάχιστον εάν έχω κάποια σοβαρή βλάβη θα το φτιάξουν καθώς οι γραμμές οι περισσότερες είναι του ΟΤΕ ενώ όταν ήμουν στην νόβα είχα θέματα τα έβαζαν με ΟΤΕ και έφταιγαν εκείνοι.. τουλάχιστον έχει δικές του γραμμές οπότε θα έχω μεγαλύτερη εγγύηση από νόβα 💁🏻

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, p_k said:

Εννοείται πανάκριβη.

32,5 ευρώ η 50αρα vdsl

(εγω) 34,90€ 25αρα .... χμμμ ...

Edited by lefterismega
Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, lefterismega said:

(εγω) 34,90€ 25αρα .... χμμμ ...

Άρα να λέω και ευχαριστώ...

εν τω μεταξύ με πήραν τηλέφωνο για να μου δώσουν το απεριόριστο gigamax unlimited στα 32€ (!!!), επειδή έχω ταυτόχρονα και σταθερό...βέβαια έλαβαν την απάντηση που έπρεπε...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

εν τω μεταξύ με πήραν τηλέφωνο για να μου δώσουν το απεριόριστο gigamax unlimited στα 32€ (!!!), επειδή έχω ταυτόχρονα και σταθερό...βέβαια έλαβαν την απάντηση που έπρεπε...

Γιατί δεν έχεις σταθερό στην εκπληκτική νόβα που έχεις στο κινητό 🤹🏻 Δηλαδή τι απάντηση τους έδωσες? .Δεν συγκρίνεται η Cosmote με Nova στην κινητή σίγουρα απλά νομίζεις ότι είναι όλα όπως είναι στην περιοχή σου, ξέρει  ο@MIKU τι εννοώ

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, george_21 said:

Εγώ 100 άρα στην νόβα με 33€

Κι αυτό ακριβό είναι 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, p_k said:

Κι αυτό ακριβό είναι 

Γενικά στην Ελλάδα έχουν ξεφτιλίσει τις τιμές στην σταθερή χωρίς να έχουμε τις σωστές υποδομές χωρίς η ποιότητα να σχετίζεται με την τιμή των υπηρεσιών σε σύγκριση με άλλες χώρες 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, rouleman said:

Για να δουμε σημερα εκανε αναβαθμιση σε 1.0.9.0. θα λυθουν τα προβληματα μου αραγε????

Στο Redmi Note 12 Pro 5G λες; Σε χώρα Ελλάδα; @rouleman

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2024 at 2:41 ΜΜ, rouleman said:

Για να δουμε σημερα εκανε αναβαθμιση σε 1.0.9.0. θα λυθουν τα προβληματα μου αραγε????

Φενεται, οτι ολα διωρθωθηκαν, απο την τελευταια αναβαθμιση, δεν εχει κανει τουλαχιστον επανεκινηση κατα εισερχομενη κληση.  Η οθονη παραμενει μερικες φορες αδρανη κατα την αφη. Ειδομεν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εχω το redmi note 12 pro+  και τον τελευταίο μήνα αντιμετωπίζω ένα θεματακι. Πολλές φορές χάνεται η sim και το σήμα σε συγκεκριμένα μέρη που βρίσκομαι και στο δικό μου κινητό και στης κοπέλας μου που έχουμε το ίδιο ακριβώς κινητό. Σε φίλους μου που ρώτησα που έχουν άλλο κινητό αλλά είμαστε στον ίδιο πάροχο δεν έχουν κάποιο πρόβλημα. Θεωρώ είναι θέμα κινητού. Παίζει να είναι κάποιο γνωστό θέμα που λύνεται?
 
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, john_vl said:
Παιδιά καλησπέρα. Εχω το redmi note 12 pro+  και τον τελευταίο μήνα αντιμετωπίζω ένα θεματακι. Πολλές φορές χάνεται η sim και το σήμα σε συγκεκριμένα μέρη που βρίσκομαι και στο δικό μου κινητό και στης κοπέλας μου που έχουμε το ίδιο ακριβώς κινητό. Σε φίλους μου που ρώτησα που έχουν άλλο κινητό αλλά είμαστε στον ίδιο πάροχο δεν έχουν κάποιο πρόβλημα. Θεωρώ είναι θέμα κινητού. Παίζει να είναι κάποιο γνωστό θέμα που λύνεται?
 
 
 
 
 

συγνώμη αλλά "χάνεται" η sim ή το σήμα?

αν το πρώτο, σίγουρα δεν έχεις σήμα αλλά είναι τελείως άλλο πράγμα 

στις ρυθμίσεις δλδ φαίνεται τότε η sim?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, john_vl said:
Παιδιά καλησπέρα. Εχω το redmi note 12 pro+  και τον τελευταίο μήνα αντιμετωπίζω ένα θεματακι. Πολλές φορές χάνεται η sim και το σήμα σε συγκεκριμένα μέρη που βρίσκομαι και στο δικό μου κινητό και στης κοπέλας μου που έχουμε το ίδιο ακριβώς κινητό. Σε φίλους μου που ρώτησα που έχουν άλλο κινητό αλλά είμαστε στον ίδιο πάροχο δεν έχουν κάποιο πρόβλημα. Θεωρώ είναι θέμα κινητού. Παίζει να είναι κάποιο γνωστό θέμα που λύνεται?
 
 
 
 
 

Είναι ανοιχτή η επιλογή αυτόματη αναζήτηση δικτύου?,έχεις το σωστό apn και είναι επιλεγμένο? Έχεις ανοιχτό VoLTE/WiFi?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, elkons said:

Είναι ανοιχτή η επιλογή αυτόματη αναζήτηση δικτύου?,έχεις το σωστό apn και είναι επιλεγμένο? Έχεις ανοιχτό VoLTE/WiFi?

Ναι ναι ολα αυτα ειναι ανοιχτα. Απλα σε συγκεκριμενα μερη, χανεται το σημα και επανερχεται (οχι μονο μια φορα) και μου βγαζει κατι για την sim (αναζητηση sim, ρυθμιση sim) δεν θυμαμαι ακριβως δεν το βγαλα και screenshot βλακεια μου. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...