Jump to content

4 χρόνια μετά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα άνθρωποι.  

Εύχομαι να είστε κάπου δροσερά την ώρα που διαβάζετε το topic.

Θα ήθελα να μου προτείνετε κινητά ως 360€ ας πούμε max. Κατά προτίμηση συσκευές που συνυπάρξατε μαζί τους για 4+ μήνες, έτσι θα έχετε σφαιρική άποψη. 

Σπάνια δουλεύω την κάμερα οπότε δεν είναι selling point. Θα βγάλω μια στιγμή που θέλω να κρατήσω, δεν είμαι blogger ή κάτι αντίστοιχο.

NFC, amoled ή oled, καλή αφή είναι σημαντικά features.   Δεν αντέχω να κάνω search πάλι, είναι τόσες οι επιλογές που πελάγωσα
Θα μου άρεσε ένα κινητό με μικρή οθόνη π.χ iphone 12 mini, το σκεφτόμουν και αυτό ως επιλογή, απλά με φοβίζει το μεταχειρισμένο ή refurbished.

Η τρέχουσα συσκευή μου είναι ένα pocophone f1 με κίτρινα στίγματα στις άκρες της οθόνης και ghosting effect, δηλαδή 100 ευρώ επισκευή.

Τα flagship killers που λέγαμε παλιά, ισχύουν, όπως για παράδειγμα το pocophone f1 που έχω; Ρωτάω γιατι μέχρι και "σήμερα" πάει αρκετά καλά αν και κάνει κατι βλακώδη κολλήματα freez-αρίσματα.   

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και περιμένω απαντήσεις!

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Στα χρήματα που θέλεις και με μικρή οθόνη, η καλύτερη επιλογή είναι το Motorola edge 30 neo 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, CaptainChris said:

Στα χρήματα που θέλεις και με μικρή οθόνη, η καλύτερη επιλογή είναι το Motorola edge 30 neo 

6.28 το motorola, 6.18 το pocophone.    Γενικότερα ήθελα ένα κινητό καλό αλλά να χωράει στην παλάμη και να το χειρίζομαι με το ένα χερι.     Θα δω μέχρι το Σεπτέμβρη μήπως πέσουν και άλλο οι τιμές στα μεταχειρισμένα & refurbished iphone 12mini αλλίως καμια παντόφλα σαν την πρότασή σας με βλέπω να παίρνω.

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Παντόφλες είναι τα 6,7" που βγαίνουν τώρα το edge 30 neo  είναι μικρό για τα σημερινά δεδομένα, υπόψιν ότι είναι πολύ μικρά τα περιθώρια/πλαίσια του και οι διαστάσεις είναι ίδιες με παλιά κινητά 5".

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, CaptainChris said:

Παντόφλες είναι τα 6,7" που βγαίνουν τώρα το edge 30 neo  είναι μικρό για τα σημερινά δεδομένα, υπόψιν ότι είναι πολύ μικρά τα περιθώρια/πλαίσια του και οι διαστάσεις είναι ίδιες με παλιά κινητά 5".

Για τα δικά μου χέρια ακόμα και το pocophone που'χω είναι μεγάλο, τώρα θα μου πεις γιατί το πήρα; Χρειαζόμουν μια συσκευή "γρήγορα".

Αν βρω κατάστημα που το έχει, θα το τσεκάρω αλλά και πάλι δεν νομίζω πως μου ταιριάζει αυτό το μέγεθος.

Edited by BurningBeard

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...