Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia phga na kanw anabathmish an kai den eixa polu mpataria na dw an einai eykolo, ok ola , alla mou ebgale mhnyma oti prepei na fortizei taytoxrona me thn anabathmish etsi einai to swsto?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με απλή σύνδεση PTSN στα 52Kbit/sec και διάρκεια περίπου 1,5-2 ώρες

τελείωσα και εγώ, η μόνη αλλαγή : CDA version R2C01

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iliasp (21 Δεκ. 2003 , 13:28)

 

isws itan i foyrnia poy parelabe to 1oneway etsi...egw poy to phra apo plaisio itan apsogo den exei tpt opws kai toy kollitoy moy!

 

 

kai ego ti na kano tora??na to pao stin sonyericsson???tha mou to alla3ei?entometa3u kai i eikona tis othonis otan anoigeis to portaki einai strabi!!!!gernei pros ta de3ia :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος techboy82 (22 Δεκ. 2003 , 10:10)

 

kai ego ti na kano tora??na to pao stin sonyericsson???tha mou to alla3ei?entometa3u kai i eikona tis othonis otan anoigeis to portaki einai strabi!!!!gernei pros ta de3ia :worry:

 

 

Oraios poiotikos elegxos gia tilefono 800 euro. A re ksylo pou theloun. Alla prin apo aytous emeis theloume pou ta xonoume.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (22 Δεκ. 2003 , 10:39)

 

Oraios poiotikos elegxos gia tilefono 800 euro. A re ksylo pou theloun. Alla prin apo aytous emeis theloume pou ta xonoume.

 

Nομιζω οτι ο φιλος μας ειναι απλα ατυχος.Ολες οι εταιριες κανουν λαθη δεν νομιζω οτι πρεπει να καταδικαζουμε τις εταιριες.Συμφωνω οτι πρεπει να προσεχουν πιο πολυ στον ποιοτικο ελεγχο αλλα ο πατερας ενος φιλου μου πηρε αυτοκινητο γερμανικης εταιριας αξιας 30.000€ περιπου και η μηχανη του εκαιγε λαδια... και του την αλλαξαν .Παντως,εγω τουλαχιστον,οποτε αγοραζω κινητο το ανοιγω επι τοπου στο μαγαζι το τσεκαρω και μετα φευγω ετσι ωστε αν πεσω σε 'σαβουρα' που τους ξεφυγε να μην χρειαζεται να τρεχω μετα.Πιστευω ο φιλος μας πρεπει να παει τρεχοντας στην SE να τους το δωσει και να παρει ενα καινουριο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (22 Δεκ. 2003 , 11:58)

 

paidia thimiste mou pia einai i entoli prin to minima gia na eho anafores sta sms afou den ginete ellios... :(

 

Αν εχεις Cosmote ειναι *0# αλλα γιατι δεν το επιλεγεις καθε φορα που στελνεις,αφου υπαρχει η επιλογη απο οτι ξερω,οπως και στο 800 μετα την πρωτη αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alex_gr (22 Δεκ. 2003 , 12:01)

 

Nομιζω οτι ο φιλος μας ειναι απλα ατυχος.Ολες οι εταιριες κανουν λαθη δεν νομιζω οτι πρεπει να καταδικαζουμε τις εταιριες.Συμφωνω οτι πρεπει να προσεχουν πιο πολυ στον ποιοτικο ελεγχο αλλα ο πατερας ενος φιλου μου πηρε αυτοκινητο γερμανικης εταιριας αξιας 30.000€ περιπου και η μηχανη του εκαιγε λαδια... και του την αλλαξαν .Παντως,εγω τουλαχιστον,οποτε αγοραζω κινητο το ανοιγω επι τοπου στο μαγαζι το τσεκαρω και μετα φευγω ετσι ωστε αν πεσω σε 'σαβουρα' που τους ξεφυγε να μην χρειαζεται να τρεχω μετα.Πιστευω ο φιλος μας πρεπει να παει τρεχοντας στην SE να τους το δωσει και να παρει ενα καινουριο.

 

 

Ego den to anoiga sto magazi eos tora. Alla meta apo ayta poy akouo tha to kano. To aytokinito exei ekatontades eksartimata an oxi xiliades opote einai dyskoloteros o elegxos. Vevaia allo 30000 kai allo 800. Pantos oi Iapones einai se ayta top. Krima pou ta SE den ta kanoun made in Japan.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

υπάρχει καμμία εφαρμογή για διαχείριση των επαφών για το P900?

v.mitsis@telestet.gr

 

Vassilis

...αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος orka (22 Δεκ. 2003 , 00:06)

 

Βασικά αυτά που λές zip δεν τα κάνεις unzip. Κάνε ενα rename σε *.jar τα αρχεία αυτά και μετά μπορείς να τα κάνεις κανονικά εγκατάσταση όπως τα υπόλοιπα παρόμοια αρχεία. Την έχω πατήσει και εγω έτσι...

Δεν ξέρω για ποια παιχνίδια λές, αλλά ορισμένα ίσως και να μην παίζουν. Είναι γνωστό αυτό. Πάντως γενικά στο λέω μιας και είμαι χρήστης του P800 Και τώρα P900 Οτι σπάνια θα βρείς java games να είναι καλά. Υπάρχουν γρμμένα παιχνίδια για το p800/p900 Που είναι χίλιες φορές καλύτερα.

Δεν μπορώ να σου για το τ9 τίποτα. Εγω που είχα το t68 είναι το ίδιο ακριβώς. Ίσως με μερικές μικροαλλαγές, αλλά η διάταξη των πλήκτρων είναι η ίδια. Ειναι θέμα συνήθειας και αυτό....

 

 

 

 

Prospathw kai egw na ta kanw alla molis paw na kanw metanomasia kai grafw * .. mou leei oti den epitrepetai tetios xarakthras.

Epishs giati den mou dixnei thn katalhksh toy arxreioy molis paw na kanw metanomasia px .zip?

Den mou dixnei ti einai to arxeio. exv ta windows xp pro ellhnika.

Mporei na boithisei kaneis?

 

Euxaristw!!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Lete pws ta theme ta bazoume se kapoious katalogous.De mporw na dw katalogous ektos autwn pou yparxoun hdh sto kinhto.Mporw apo oti exw dei na ftia3w katalogous kai na tous epe3ergastw mesw enos explorer.poion???
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agekalp (22 Δεκ. 2003 , 13:26)

 

Lete pws ta theme ta bazoume se kapoious katalogous.De mporw na dw katalogous ektos autwn pou yparxoun hdh sto kinhto.Mporw apo oti exw dei na ftia3w katalogous kai na tous epe3ergastw mesw enos explorer.poion???

 

Λοιπον φιλε μου αν πας στο επισημασμενο θεμα Themes για P900 στην πρωτη σελιδα θα δεις που ακριβως πρεπει να βαλεις τα *.utz για να σου τρεξουν τα θεματα,για την ακριβεια στο c/system/data/themes/installed .Για να το κανεις αυτο θα χρειαστεις εναν pc file manager για το κινητο στο pc σου.Υπαρχει το προγραμματακι στο myfiles και λεγεται PC File Manger for P800,κανει και για το Ρ900.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι??

Σήμερα ως δια μαγείας με κλειστό πορτάκι πατάω το κουμπί των συντομεύσεων και δεν μου βγάζει κλείδωμα πληκτρολογίου.

Και επίσης με ανοιχτό πορτάκι πατώντας πάνω στήν μπαταρία δεν μπορώ να κλειδώσω την οθόνη!!

Και τα δύο δουλέυαν μια χαρά μέχρι χθές!!!

Επειδή πραγματικά τώρα απο τα νευρα μου έχω κολήσει να μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (22 Δεκ. 2003 , 13:05)

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι??

Σήμερα ως δια μαγείας με κλειστό πορτάκι πατάω το κουμπί των συντομεύσεων και δεν μου βγάζει κλείδωμα πληκτρολογίου.

Και επίσης με ανοιχτό πορτάκι πατώντας πάνω στήν μπαταρία δεν μπορώ να κλειδώσω την οθόνη!!

Και τα δύο δουλέυαν μια χαρά μέχρι χθές!!!

Επειδή πραγματικά τώρα απο τα νευρα μου έχω κολήσει να μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος!!!!

 

Dokimase na kaneis mia epanekinisi tou tilephonou xwris tin memorystick,meta xanavaltin.
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Yiorgo ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Το έκανα μόλις τώρα αλλά το ίδιο.

Και κάτι άλλο που ίσως βοηθήσει.

Χθές κάποια στιγμή έβγαλα το κινητό απο την θήκη και είχε τραβηχτεί λίγο έξω η κάρτα μνήμης.

Δεν ξέρω αν παίζει σημασία αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (22 Δεκ. 2003 , 14:05)

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι??

Σήμερα ως δια μαγείας με κλειστό πορτάκι πατάω το κουμπί των συντομεύσεων και δεν μου βγάζει κλείδωμα πληκτρολογίου.

Και επίσης με ανοιχτό πορτάκι πατώντας πάνω στήν μπαταρία δεν μπορώ να κλειδώσω την οθόνη!!

Και τα δύο δουλέυαν μια χαρά μέχρι χθές!!!

Επειδή πραγματικά τώρα απο τα νευρα μου έχω κολήσει να μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος!!!!

 

 

Calibration tin othoni mporeis na kaneis?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (22 Δεκ. 2003 , 14:15)

 

Calibration tin othoni mporeis na kaneis?

 

 

Αν ενοείς βαθμονόμηση ναι.

 

Εγώ σκέφτομαι μήπως το κινητό ντρέπεται να μου πεί ότι θέλει αναβάθμιση και μου το φέρνει πλαγίως!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (22 Δεκ. 2003 , 13:13)

 

Φίλε Yiorgo ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Το έκανα μόλις τώρα αλλά το ίδιο.

Και κάτι άλλο που ίσως βοηθήσει.

Χθές κάποια στιγμή έβγαλα το κινητό απο την θήκη και είχε τραβηχτεί λίγο έξω η κάρτα μνήμης.

Δεν ξέρω αν παίζει σημασία αυτό??

 

Den nomizw,ti software exeis?
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Yiorgos (22 Δεκ. 2003 , 14:23)

 

Den nomizw,ti software exeis?

 

 

R1BO1

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (22 Δεκ. 2003 , 13:27)

 

R1BO1

 

To eixa 1 mina me auto to soft kai den eixa provlimata,alla mallon sto leei sta isa na pas gia anavathmisi :) kane tin tsampa einai kai ginetai kai paneukola gia na ysixaseis
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Yiorgos (22 Δεκ. 2003 , 14:31)

 

To eixa 1 mina me auto to soft kai den eixa provlimata,alla mallon sto leei sta isa na pas gia anavathmisi :) kane tin tsampa einai kai ginetai kai paneukola gia na ysixaseis

 

 

Οκ ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να με και εμένα....

 

Πρώτο μου post στα προβλήματα, και ελπίζω και το τελευταίο... :)

 

Έχω πρόβλημα με τα contacts μου, όταν γράφω μήνυμα και θέλω να διαλέξω αποστολέα δεν μου εμφανίζει όλα τα νούμερα που έχω αποθηκευμένα, παρά από δυο τρία άλλα... :(

 

Υπάρχει κωδικός για service tests κτλ? Για πέστε τον...

 

Έχω την έκδοση R3B να το αναβαθμίσω? (Το κινητό το έχω τρεις μέρες/έχω και DSL άρα το πολύ 20 λεπτά να πάρει... :) )

 

Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει τρόπος, τα βίντεάκια που περνώ πάνω να φαίνοντε καλύτερα όταν παίζουν σε fullscreen.

 

 

Να 'στε καλά... :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω το P900 κι έχω τα μενού στα ελληνικά.Με ανοιχτο το πορτάκι πάω να γράψω ένα νέο sms και μου βγάζει μόνο ελληνικά γράμματα.Υπάρχει τρόπος να μπορώ να γράψω και αγγλικά?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...