Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ Μ'ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ PC ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ-ΜΕΣΩ ΤΟΥ FILE MANAGER-, ΕΝΩ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ. ΕΝΑ "ΚΟΛΠΟ" ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ PC ΣΤΟ C η D ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ (ΜΕΣΩ ΤΟΥ "MY PHONE") ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΡΧΕΙΩΝ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ FLORINAPERIS...ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ, ΠΗΓΑ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΣΤΟΝ C ΤΟΥ PC ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ, ΜΕΣΩ ΤΟΥ FILE MANAGER, ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ ΠΟΛΥ....

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά post μέσα στο forum έχει αναφερθεί ότι γίνεται κάποια αναβάθμιση του P900 και αποκτά κάποια χαρακτηριστικά του P910i , μάλιστα αναφέρθηκε ότι κοστίζει 15€ , αυτη η αναβάθμιση που και πώς μπορεί να γίνει ? αξίζει ? έχω

1 χρόνο το Ρ900 αξίζει να αγοράσω το P910i ή να περιμένω το Ρ1000 με ουσιαστικές διαφορές (camera 1.3 mp , 128 mb μνημη κτλ....) , γνωρίζει κανείς πότε θα κυκλοφορίσει ?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ρυθμίσουμε το πότε θα ειδοποιεί το Ρ900 για τη στάθμη της μπαταρίας? Διότι για μένα (και για τη χρήση που κάνω), είναι αρκετά γελοίο να μου λέει "Το νού σου, σε δυο μέρες θα τελειώσει η μπαταρία" :lol: Τόσο περνάει από τη πρώτη ειδοποίηση μέχρι να τελειώσει πραγματικά. Και σε κάθε κλήση ο σπαστικός θόρυβος με την μπαταρία στην οθόνη για μιάμιση με δύο μέρες. Γίνεται τίποτα γι΄αυτό?

 

ΤΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως βαζω τα αρχεια .app ετσι ωστε να λειτουργουν σαν *****s?Κατεβασα το Quick Office V2.0 & εκτος απ'το .sis υπαρχουν & 3 αρχεια .app.Αυτα,οταν τα περασω στο τηλεφωνο,τι πρεπει να τα κανω?Εγκατασταση ή κατι αλλο? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Dimitris79, πρέπει να βρεις τα αντίστοιχα .app (συνήθως στο directory \system\apps νομίζω) και να τα αντικαταστήσεις με τα "ραγισμένα".

 

Αν το κάνεις πες μου σε παρακαλώ αν σου δούλεψε το QuickOffice 2.0 γιατί εμένα μετά τη διαδικασία, και τα τρία (QuickWord, QuickSheet & QuickPoint) crashάρουν συνεχώς όταν πάω να τα ανοίξω :(

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jzaxplat ( 7 Νοέ. 2004 , 11:02)

 

Σε μερικά post μέσα στο forum έχει αναφερθεί ότι γίνεται κάποια αναβάθμιση του P900 και αποκτά κάποια χαρακτηριστικά του P910i , μάλιστα αναφέρθηκε ότι κοστίζει 15€ , αυτη η αναβάθμιση που και πώς μπορεί να γίνει ? αξίζει ? έχω

1 χρόνο το Ρ900 αξίζει να αγοράσω το P910i ή να περιμένω το Ρ1000 με ουσιαστικές διαφορές (camera 1.3 mp , 128 mb μνημη κτλ....) , γνωρίζει κανείς πότε θα κυκλοφορίσει ?

 

Nai,yparxei auth h metatroph.

To P900 pairnei oti exei to P910i ektos apo thn eswterikh tou mnhnh k to plhktrologio.

Aksizei file mou. :)

Den aksizei me tipota omws na pareis to P910i afou exeis to P900! Me thn anavathmish exeis ousiastika to P910i! ;)

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nixx ( 8 Νοέ. 2004 , 19:12)

 

Dimitris79, πρέπει να βρεις τα αντίστοιχα .app (συνήθως στο directory \system\apps νομίζω) και να τα αντικαταστήσεις με τα "ραγισμένα".

 

Αν το κάνεις πες μου σε παρακαλώ αν σου δούλεψε το QuickOffice 2.0 γιατί εμένα μετά τη διαδικασία, και τα τρία (QuickWord, QuickSheet & QuickPoint) crashάρουν συνεχώς όταν πάω να τα ανοίξω :(

 

nixx

 

Λοιπον εκανα την εγκατασταση με τα "ραγισμενα" αλλα δουλευει κανονικα μονο το QuickPoint,τα αλλα 2 μου βγαζουν συνεχως user error ή κατι τετοιο... :(
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν δουλεύει κανένα από τα 3... :(

 

Είχες εγκατεστημένη πριν την προηγούμενη έκδοση ; Εγώ ναι, και αναρωτιέμαι μήπως αυτό φταίει... Έψαξα όσο μπορούσα να δω αν μένουν τίποτα υπόλοιπα μετά το uninstall, αλλά δεν βρήκα τίποτα...

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

tha paro ena p900 aftes tis meres. metaxirismeno sta 390 euro. athikto apo gratsunies exoterika 6-7minon. kalh einai h timh? mu fenete kapos travigmengh afu kenurgio exei 5xx apo to plaisio. den einai??

exo ena 6600 tora, axizei etsi?? eiste efxeristimenoi apo to kin?

pragmata na kitaxo otan to paro? an exei dld kamia fthora ektos apo exoterika? ti allo na kitaxo?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr ( 9 Νοέ. 2004 , 14:13)

 

tha paro ena p900 aftes tis meres. metaxirismeno sta 390 euro. athikto apo gratsunies exoterika 6-7minon. kalh einai h timh? mu fenete kapos travigmengh afu kenurgio exei 5xx apo to plaisio. den einai??

exo ena 6600 tora, axizei etsi?? eiste efxeristimenoi apo to kin?

pragmata na kitaxo otan to paro? an exei dld kamia fthora ektos apo exoterika? ti allo na kitaxo?

 

Ναι ισως ειναι λιγο ακριβο για μεταχειρισμενο,μπορεις να το βρεις και με 350... ;) Αν βεβαια εχεις τα λεφτα θα σου προτεινα να το παρεις καινουριο απ'το Πλαισιο...οσο υπαρχει ακομα :worry: Οσον αφορα το κινητο,δεν εχει καμια σχεση με το 6600 & ειμαι σιγουρος οτι θα μεινεις ευχαριστημενος...και κατι τελευταιο,αν τελικα το παρεις μεταχειρισμενο,ελεγξε αν στο κουτι του υπαρχουν ολα τα "παρελκομενα"(memory stick,handsfree,cd κλπ) :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Baggy (10 Νοέ. 2004 , 10:16)

 

Καλημερα.

πιο ειναι το μεγαλυτερο σε χωρητικοτητα Memory Duo που δουλευει σε Ρ900?

 

 

μεχρι 128 mb!!! :o

 

Βεβαια εαν κανεις την αναβαθμιση απο P900 σε p910 θα υποστηριζει και την Memory Stick Duo Pro εως 1 GB !! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr (10 Νοέ. 2004 , 14:19)

 

ti times exun oi kartes?

κ

Αναλογως για τι χωρητικοτητες μιλαμε, πχ μια 128 duo μπορεις να τη βρεις απο 51€ http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&categories_id=&keyword=duo&inc_subcat=1
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuNiOr ( 9 Νοέ. 2004 , 14:13)

 

tha paro ena p900 aftes tis meres. metaxirismeno sta 390 euro. athikto apo gratsunies exoterika 6-7minon. kalh einai h timh? mu fenete kapos travigmengh afu kenurgio exei 5xx apo to plaisio. den einai??

exo ena 6600 tora, axizei etsi?? eiste efxeristimenoi apo to kin?

pragmata na kitaxo otan to paro? an exei dld kamia fthora ektos apo exoterika? ti allo na kitaxo?

 

 

την οθόνη να μην έχει γρατζουνιές η και αν έχει να μην είναι βαθείες,η ελαφριές θα φύγουν με Displex. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (10 Νοέ. 2004 , 16:00)

 

... η ελαφριές θα φύγουν με Displex. :)

 

 

Που το βρισκουμε αυτο το Displex??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel1979 (10 Νοέ. 2004 , 16:09)

 

Που το βρισκουμε αυτο το Displex??? :confused:

 

απο εδω http://www.scratchremover.co.uk/index.php μονο μεσω ιντερνετ ειναι διαθεσιμο εχω παρει και εγω ειναι πολυ καλο σε 2 μερες σου την εχουν στειλει.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel1979 (10 Νοέ. 2004 , 10:33)

 

μεχρι 128 mb!!! :o

 

Βεβαια εαν κανεις την αναβαθμιση απο P900 σε p910 θα υποστηριζει και την Memory Stick Duo Pro εως 1 GB !! :cool:

 

Που και πως το κανουμε Π910 το κινητο ??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, 2 ερωτησεις: Γιατι οταν βαζω το %$#@@ του minigps μου βγαζει μυνημα οτι η εφαρμογη εληξε και πρεπει να κατεβασω την "never???? version" απο την psiloc??? και μηπως υπαρχει καποιο @#$% για το tube????
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...