Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια για να ρωτησω.Γυρω απο την οθονη του Ρ900 υπαρχει καποιο μαυρο πλεσιο (κενο) ή ολη η οθονη ειναι ενεργη?Δεν ξερω αν καταλαβατε τι εννοω.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paogr (26 Ιούν. 2004 , 13:41)

 

Ρε παιδια για να ρωτησω.Γυρω απο την οθονη του Ρ900 υπαρχει καποιο μαυρο πλεσιο (κενο) ή ολη η οθονη ειναι ενεργη?Δεν ξερω αν καταλαβατε τι εννοω.

 

Yπάρχει ένα πολύ μικρό μαύρο πλαίσιο!Don't worry it's not a prob! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (26 Ιούν. 2004 , 13:47)

 

Yπάρχει ένα πολύ μικρό μαύρο πλαίσιο!Don't worry it's not a prob! :)

 

Τhanks bill γιατι μετα απο μια καταδυση και 2,5 περιστροφες :) νομιζα οτι κατι αλλαξε με την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paogr (26 Ιούν. 2004 , 14:40)

 

Antimetvpizw ena problimataki me to smsremider.Meta apo ena sfalma tou programmatos den mporouse na anoiksei kai etsi loipon to epegatestisa.Afou to egatastisa pali mou bgazei to idio sfalma "mi anamenomenw telos arxeiou".Ti kanw?

 

Πρέπει να κάνεις απεγκατάσταση και να σβήσεις τον φάκελο του προγράμματος από το c:/d:>system>apps καθώς και αν έχει (ξε)μείνει το .sis από το c:/d:>system>install

Μετά κάνε ένα restart και βάλτο στον άλλον δίσκο απ'ότι το είχες πριν!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisbasm (26 Ιούν. 2004 , 14:03)

 

bill_viper mipos gnwrizeis to ekseis: otan grafo minima me anixto kapaki kai me to eikoniko pliktrologio katoa aristera exei 2 koympakia opoy lene to ena abc kai to allo kati akatalavistikoys xaraktires . einai h epilogi glossas alla otan patao abc moy bgazei ellinika eno to allo otan to patao bgazei mpoyrdes me apotelesma otan thelo na grapso agglika anagkazomai na mpeno se menu kai xronobores kiniseis . iparxei tropos otan patao abc na emfanizeis agglika kai otan patao tin allo na bgazei ellinika?

 

Γίνεται αυτό που ζητάς!Απλά κατέβασε αυτό το πληκτρολόγιο (υπάρχουν οδηγίες για το τί πρέπει να κάνεις),μόλις το βάλεις κάνε ένα restart το τηλέφωνο et voila! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (26 Ιούν. 2004 , 15:05)

 

Πρέπει να κάνεις απεγκατάσταση και να σβήσεις τον φάκελο του προγράμματος από το c:/d:>system>apps καθώς και αν έχει (ξε)μείνει το .sis από το c:/d:>system>install

Μετά κάνε ένα restart και βάλτο στον άλλον δίσκο απ'ότι το είχες πριν!

 

 

Thanks kai pali bill.Alla pes oti kolaei kai ston allo disko pou to bazw.Meta ti ginetai?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paogr (26 Ιούν. 2004 , 15:24)

 

Thanks kai pali bill.Alla pes oti kolaei kai ston allo disko pou to bazw.Meta ti ginetai?

 

Aν και δεν νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο είτε το βάλεις στον ίδιο δίσκο είτε στον άλλον (επειδή ήμουν κι εγώ παθών) τότε ίσως χρειαστεί να ψάξεις με το προγραμματάκι FileSearchPro μήπως έχει μείνει κάτι registry.

Αν και αυτό δεν λειτουργήσει μάλλον είναι μονόδρομος το φορμάτ.

Ελπίζω όμως ότι δεν θα χρειαστεί να καταφύγεις στο τελευταίο! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

gia sas pedes

exo ena problimataki ......

to neo mou p900 exi software apo t mobile germanias me cda 162004/4 ti lete mporo na to kano setup me tin no brandig version ( tin normal)?????????????

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dane (26 Ιούν. 2004 , 16:11)

 

gia sas pedes

exo ena problimataki ......

to neo mou p900 exi software apo t mobile germanias me cda 162004/4 ti lete mporo na to kano setup me tin no brandig version ( tin normal)?????????????

 

Εννοείς να κάνεις update;Αν ναι,αυτό γίνεται!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (26 Ιούν. 2004 , 14:28)

 

Εννοείς να κάνεις update;Αν ναι,αυτό γίνεται!

 

nai alla na kano update me allo cda dld to 162003/4 pou exi apo tin mana tou ta ellinika !?
Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dane (26 Ιούν. 2004 , 18:56)

 

nai alla na kano update me allo cda dld to 162003/4 pou exi apo tin mana tou ta ellinika !?

 

Aν και δεν το έχω προσπαθήσει ποτέ,νομίζω ότι αν πας να κάνεις update με άλλο cda το αναγνωρίζει και σε σταματάει,δηλαδή μπορείς να κάνεις update μόνο με το cda που έχεις τώρα!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?? Εχω το γκόλ επι της Γαλλίας σε βιντεάκι αλλά έχει κατάληξη avi και δεν μου το παίζει το P 900!! Τι κάνουμε σ'αυτή την περίπτωση??
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (27 Ιούν. 2004 , 00:30)

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?? Εχω το γκόλ επι της Γαλλίας σε βιντεάκι αλλά έχει κατάληξη avi και δεν μου το παίζει το P 900!! Τι κάνουμε σ'αυτή την περίπτωση??

 

Πρεπι να εχεις εγκατεστημενο το smart movie για να δεις video .avi!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gtsia (27 Ιούν. 2004 , 00:51)

 

Πρεπι να εχεις εγκατεστημενο το smart movie για να δεις video .avi!!

 

 

Ευχαριστώ φίλε μου το κατέβασα απο το My Files του Myphone!!

Το εγκατέστησα αλλά μόλις πάω να ανοίξω αρχείο μου πετάει μύνημα "Πρόγραμμα κλειστό. Κωδικός αιτίας ......."

Τι συμβαίνει?? Μήπως το πρόγραμμα δεν είναι full??

Να το κατεβάσω απο αλλού??

Φίλοι μου ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (27 Ιούν. 2004 , 15:44)

 

Ευχαριστώ φίλε μου το κατέβασα απο το My Files του Myphone!!

Το εγκατέστησα αλλά μόλις πάω να ανοίξω αρχείο μου πετάει μύνημα "Πρόγραμμα κλειστό. Κωδικός αιτίας ......."

Τι συμβαίνει?? Μήπως το πρόγραμμα δεν είναι full??

Να το κατεβάσω απο αλλού??

Φίλοι μου ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

 

Δεν έχει σημασία αν είναι full ή όχι. Ίσως αν αλλάξεις τοποθεσία στον δίσκο εγκατάστασης να μην γίνεται αυτό. Κλείσε με κάποιον taskman ότι τρέχει στο backround (ούτε tracker να τρέχει) και δοκίμασε μετά να ανοίξεις την εφαρμογή. Κλασικά, αν κάνει το ίδιο πάλι, κάντο απεγκατάσταση, σβήσε μόνος του φακέλους από το system/apps κάνε επανεκκίνηση στο κινητό και κάντο πάλι εγκατάσταση.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Περή πάλι αυτό μου βγάζει.

Πρόγραμμα κλειστό.

Κωδ. αιτίας ΚΕRN-EXEC.

Αριθμός αιτίας 3.

Το έκανα απεγκατάσταση και το ξανάκανα εγκατάσταση στο C αυτή τη φορά.Μέσα στο ΖΙΡ είχε και ένα πρόγραμμα τo Smart Movie Converter το οποίο εκγατέστησα και αυτό στόν υπολογιστή. Συγνώμη για τις ηλίθιες ερωτήσεις μου αλλά είναι η πρώτη φορά που βάζω αυτό το πρόγραμμα!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε fotisbasm ψάχνω να το βρώ κάπου αλλού αλλά δεν το βρίσκω!!!

Γιατί και εγώ αυτό πιστεύω ότι είναι!!

Θα το ζητήσω στο άλλο Thread!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα πήρα ένα Bluetooth Adaptor KINGENE BT-410D (δεν βρήκα τίποτα άλλο) αλλά δεν ξέρω να το συγχρονίσω με το PC Suite toy P800 μου... Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος που έχει το ίδιο??? Ευχαριστώ :-)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/DjXT250/19703/229825/1/%20%C7+%CA%C1%D4%C5%CC%CF%D5%CA%CB%C1+%CC%CF%D5%21%21%21.jpg Ride to the limit!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε P900άδες !

 

Ερώτηση : χρησιμοποιείτε screen protectors για το P900 σας ; Καμιά προτίμηση ; Ποιό είναι το καλύτερο ; Πλεονεκτήματα / μειονεκτήματα ; Και πού το βρήκατε, online αγορά ή από κάποιο κατάστημα ;

 

Ok, αυτό ήταν "ερωτήσεις" και όχι "ερώτηση" :p

 

όπως πάντα, θενκς (εις άπταιστον ελληνικήν !)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisbasm (28 Ιούν. 2004 , 17:52)

1)nai

2)crystal writer

3)pleonektima: prostasia othonis meionektima: kanena

4) ebay on line agora

5)parakalw tipota

 

Φώτη ευχαριστώ πολύ ! Χωρίς να το πάρεις στραβά... :o περισσότερες γνώμες ; Οι υπόλοιποι χρησιμοποιούν κάτι άλλο ;

 

Εγώ μέχρι στιγμής έχω βρει αυτά :

JavoEdge

BoxWave ClearTouch

SymMobile

 

έχει κανείς άποψη πάνω σε αυτά (ή κάτι άλλο που δεν έχω βρει; ) Όλα λίγο πολύ καλά μου φαίνονται ! Με ενδιαφέρει κυρίως να είναι anti-glare και scratch-resistant, και θα προτιμούσα να μην είναι αυτοκόλλητα...

Ά ! Και να μην αλλοιώνουν την εικόνα ή να ρίχνουν το contrast της οθόνης κλπ...

Αυτά, σταματάω τώρα γιατί θα φάω ξύλο... :o

 

θενκς ;)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nixx (28 Ιούν. 2004 , 21:22)

 

Φώτη ευχαριστώ πολύ ! Χωρίς να το πάρεις στραβά... :o περισσότερες γνώμες ; Οι υπόλοιποι χρησιμοποιούν κάτι άλλο ;

 

Εγώ μέχρι στιγμής έχω βρει αυτά :

JavoEdge

BoxWave ClearTouch

SymMobile

 

έχει κανείς άποψη πάνω σε αυτά (ή κάτι άλλο που δεν έχω βρει; ) Όλα λίγο πολύ καλά μου φαίνονται ! Με ενδιαφέρει κυρίως να είναι anti-glare και scratch-resistant, και θα προτιμούσα να μην είναι αυτοκόλλητα...

Ά ! Και να μην αλλοιώνουν την εικόνα ή να ρίχνουν το contrast της οθόνης κλπ...

Αυτά, σταματάω τώρα γιατί θα φάω ξύλο... :o

 

θενκς ;)

 

nixx

 

Aκόμη υπάρχουν και τα Brando !

Καθώς και τα Screenguardz

Από τα καλύτερα (ίσως και τα καλύτερα) που κυκλοφορούν τα οποία χρησιμοποιώ κι εγώ είναι τα Μartin Field's για αυτό και η αυξημένη τιμή τους (αν θυμάμαι καλά η δυάδα έχει ~23 ευρώ)!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nixx (28 Ιούν. 2004 , 17:42)

 

Χαίρετε P900άδες !

 

Ερώτηση : χρησιμοποιείτε screen protectors για το P900 σας ; Καμιά προτίμηση ; Ποιό είναι το καλύτερο ; Πλεονεκτήματα / μειονεκτήματα ; Και πού το βρήκατε, online αγορά ή από κάποιο κατάστημα ;

 

Ok, αυτό ήταν "ερωτήσεις" και όχι "ερώτηση" :p

 

όπως πάντα, θενκς (εις άπταιστον ελληνικήν !)

 

nixx

 

ego pantos gia to p800 ixa pari apo to brando, to kratisa 6 mines horis provlima ke autos pou to exi tora to p800 eksakolouthi na to ehi xvris provlima pantos perimene 2 3 meres eho paragkili sto brando kai gia to p900 kai gia to qtek2020 to klasiko screen protectors kai to ultra clear kai ua sou po entiposis
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (28 Ιούν. 2004 , 22:16)

Aκόμη υπάρχουν και τα Brando !

Καθώς και τα Screenguardz

Από τα καλύτερα (ίσως και τα καλύτερα) που κυκλοφορούν τα οποία χρησιμοποιώ κι εγώ είναι τα Μartin Field's για αυτό και η αυξημένη τιμή τους (αν θυμάμαι καλά η δυάδα έχει ~23 ευρώ)!

 

Bill σ' ευχαριστώ πολύ ! Είδα τα Martin Field's και όντως μου φαίνονται πολύ καλά - είναι και "anti-glare" έτσι ; Τα βρήκες σε κανένα κατάστημα ή τα παρήγγειλες κατ'ευθείαν από το site που αναφέρεις ;

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jgk31 (29 Ιούν. 2004 , 02:12)

ego pantos gia to p800 ixa pari apo to brando, to kratisa 6 mines horis provlima ke autos pou to exi tora to p800 eksakolouthi na to ehi xvris provlima pantos perimene 2 3 meres eho paragkili sto brando kai gia to p900 kai gia to qtek2020 to klasiko screen protectors kai to ultra clear kai ua sou po entiposis

 

Ok jgk, ευχαριστώ πολύ κι εσένα, θα περιμένω να μου πεις τις εντυπώσεις σου πριν καταλήξω (μην ξεχάσεις :p)

 

Ίσως είμαι λίγο υπερβολικός να το ψάχνω τόσο πολύ για ένα απλό κάλυμμα οθόνης αλλά ρε παίδες πειράζει να θέλω το καλύτερο ; :o

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...