Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek ( 6 Μάρ. 2004 , 18:50)

 

Auto ithela na akouso tin pragmatikotita dld oxi san to SX-1 pou 95% ftaiei apo mono tou!

 

 

Υπάρχει περίπτωση όμως να φταίει και η συσκευή. Αν κάτι δεν πάει καλά από την αρχή, είναι κάτι που φαίνεται και αυτό διορθώνεται με αναβάθμιση του software ή στην τελική, αν δεν γίνεται κάτι με αυτό, αλλαγή της συσκευής με μια άλλη. Υπάρχουν περιπτώσεις που κάποια Ρ800/Ρ900 είχαν πρόβλημα από την αρχή. Είναι μηχανήματα όμως και αυτό πάντα θα συμβαίνει σε ένα ποσοστό.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε florinaperis δωσε μου μια λυση γιατι τα χω παιξει.εβγαλα την καρτα οπως μου ειπες και μετα οταν την εβαλα δεν εμφανιζονται τα προγραματα που εχω στη λιστα με το πορτακι ανοιχτο :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ola-kala-einai ( 6 Μάρ. 2004 , 19:37)

 

φιλε florinaperis δωσε μου μια λυση γιατι τα χω παιξει.εβγαλα την καρτα οπως μου ειπες και μετα οταν την εβαλα δεν εμφανιζονται τα προγραματα που εχω στη λιστα με το πορτακι ανοιχτο :wacko:

 

 

Ποιό πρόγραμμα έκανες εγκατάσταση τελευταίο; Κάτι από εκεί θα φταίει για να μην μπορείς να κάνεις απεγκατάσταση τον Sman και τον Video recorder.

 

Για την λίστα που εξαφανίστηκε, άνοιξε τον Sman και από το μενού επάνω επέλεξε:

Fn, Utilities, Fix applist για να βγει πάλι η λίστα με τις εφαρμογές.

 

Αν κλείσεις με τον Sman όλες τις εφαρμογές που τρέχουν και μετά πας να κάνεις απεγκατάσταση τον video recorder γίνεται κάτι; Τι σου γράφει όταν λες ότι δεν μπορεί να τα κάνει απεγκατάσταση;

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος +xatzis+ ( 6 Μάρ. 2004 , 22:08)

 

paidia exw ena problima me to remote P900. Ta ebala kai ta duo prpgrammatkia (PC+P900) kai otan pataw START sto PC mou grafei sto P900 "Kern-Exec" lathos, ti mporei na einai?

 

εαν το βρηκες ''frei'' και ειναι η εκδοση 1.40 ειναι ελατωματικο. βρες το προηγουμενο 1.30 και θα δουλεψει,αλλα τα χρωματα δεν θα φαινονται καλα. η αλλιως βγαλε το....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios ( 7 Μάρ. 2004 , 02:36)

 

εαν το βρηκες ''frei'' και ειναι η εκδοση 1.40 ειναι ελατωματικο. βρες το προηγουμενο 1.30 και θα δουλεψει,αλλα τα χρωματα δεν θα φαινονται καλα. η αλλιως βγαλε το....

 

 

Egw opws kai polloi alloi pou forame thn 1.40 free (mporoun an to epivevaiwsoun) den exoume provlhmata gia tsekare ligo tis rythmiseis sou...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Minotavrs ( 7 Μάρ. 2004 , 08:31)

 

Egw opws kai polloi alloi pou forame thn 1.40 free (mporoun an to epivevaiwsoun) den exoume provlhmata gia tsekare ligo tis rythmiseis sou...

 

εγω πρωσωπικα,απο οπου και να κατεβασα το 1.40 'free' μου εκλεινε το προγραμμα με τον ιδιο τροπο και οταν δοκιμασα να παιξω με της ρυθμισεις δεν καταφερα τιποτα και υποθετω οτι ειναι ελατωματικο,κατεβασα βεβαια το 1.42 (trial) δοκιμασα και ηταν πολυ καλο,και τα χρωματα ηταν τελεια,αλλα 'free' δεν το εχω βρει ακομα... :whistle:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios ( 7 Μάρ. 2004 , 13:27)

 

εγω πρωσωπικα,απο οπου και να κατεβασα το 1.40 'free' μου εκλεινε το προγραμμα με τον ιδιο τροπο και οταν δοκιμασα να παιξω με της ρυθμισεις δεν καταφερα τιποτα και υποθετω οτι ειναι ελατωματικο,κατεβασα βεβαια το 1.42 (trial) δοκιμασα και ηταν πολυ καλο,και τα χρωματα ηταν τελεια,αλλα 'free' δεν το εχω βρει ακομα... :whistle:

 

Ti na sou pw.. bad luck..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα το Advanced call manager και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Όταν το έχω να κάνει run από μόνο του οταν ανοίγω το κινητό, δεν δέχεται το PIN μου. Έτυχε και σ'αλλον αυτό το πρόβλημα;

Εγώ αναγκάστηκα να βάλω τη SIM μου σε άλλο κινητό για να απενεργοποιήσω το PIN και να μπορέσω να ανοίξω το κινητό μου. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xxx ( 7 Μάρ. 2004 , 17:36)

 

re paidia mipws jerete pws metafereis themes tou p900 apo to pc sto p900 mesw pc file manager?

 

 

Ο επίσημος File Manager δεν επιτρέπει την μεταφορά τέτοιων αρχείων στο κινητό.

 

Αυτός της EpocWare όμως, επιτρέπει ;)

 

Μπορείς να το βρεις στο http://www.mobilityworld.tk ή δώσε ένα mail να στο στείλω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος P900 ( 7 Μάρ. 2004 , 16:46)

 

Παιδιά έβαλα το Advanced call manager και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Όταν το έχω να κάνει run από μόνο του οταν ανοίγω το κινητό, δεν δέχεται το PIN μου. Έτυχε και σ'αλλον αυτό το πρόβλημα;

Εγώ αναγκάστηκα να βάλω τη SIM μου σε άλλο κινητό για να απενεργοποιήσω το PIN και να μπορέσω να ανοίξω το κινητό μου. :whistle:

 

 

Νομίζω έκανε αυτό το πρόβλημα στην έκδοση 1.30....

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις την 1.40

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το REMOTEP900...

Έχει κανείς την έκδοση που δουλεύει να μου την στείλει ? :worry:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xxx ( 7 Μάρ. 2004 , 18:12)

 

kai egw ton pc file manger tis epocware exw apla den jerw se pio fakelo prepei na balw ta themes gia na mou ta emfanisei sto p900.

 

c->system->data->themes->installed

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

όταν έχω ανοιχτό το ΒΤ (χωρίς να είναι σε σύνδεση) καταναλώνει παραπάνω (και πόσο παραπάνω) μπαταρία?

 

μια σύγκριση σε αναμονές?

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass ( 8 Μάρ. 2004 , 23:42)

 

όταν έχω ανοιχτό το ΒΤ (χωρίς να είναι σε σύνδεση) καταναλώνει παραπάνω (και πόσο παραπάνω) μπαταρία?

 

μια σύγκριση σε αναμονές?

 

 

Egw den eida megalh diafora (2 wres parapanw kratage h mpataria me full xrhsh)kai etsi to exw synexeia anoikto,

twra an kapoios allos exei perisotera stoixeia tha htan kalo na mas enhmerwsei..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες!Λοιπον εχω δυο ερωτησουλες :

1) Εχω εγκαταστησει και απεγκαταστησει καποια παιχνιδια και προγραμματα.Μετα χρησιμοποιωντας file manager βλεπω οτι υπαρχουν ακομα φακελοι με αρχεια *.ini .Γιατι?Να τα σβησω απο τον file manager?

2)Πως μπορω να ξεβιδωσω την πανω προσοψη για να καθαρισω τις γωνιες της οθονης?

 

Τhanks εκ των προτερων...!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alex_gr ( 9 Μάρ. 2004 , 09:42)

 

Καλημερα παιδες!Λοιπον εχω δυο ερωτησουλες :

1) Εχω εγκαταστησει και απεγκαταστησει καποια παιχνιδια και προγραμματα.Μετα χρησιμοποιωντας file manager βλεπω οτι υπαρχουν ακομα φακελοι με αρχεια *.ini .Γιατι?Να τα σβησω απο τον file manager?

2)Πως μπορω να ξεβιδωσω την πανω προσοψη για να καθαρισω τις γωνιες της οθονης?

 

Τhanks εκ των προτερων...!

 

Καλημέρα,

1)Ναι,μετά την απεγκατάσταση μένει κάποιος φάκελος τον οποίο μπορείς να τον διαγράψεις άφοβα!Συνήθως αυτά τα αρχειακιά κρατάνε τις πληροφορίες για το register.

2)Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ,οπότε αν το έχει κάνει κανείς σας ας απαντήσει. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass ( 8 Μάρ. 2004 , 23:42)

 

όταν έχω ανοιχτό το ΒΤ (χωρίς να είναι σε σύνδεση) καταναλώνει παραπάνω (και πόσο παραπάνω) μπαταρία?

 

μια σύγκριση σε αναμονές?

 

Καλημέρα Alex,όσον αφορά το μπλε δόντι όταν δεν είναι σε σύνδεση προσωπικά ζήτημα να έχω δει κανά μισάωρο διαφοράς!

40 ώρες μου κρατούσε η μπαταρία με το μπλε δόντι κλειστό και πάλι περίπου 40 ώρες μου κρατάει με το μπλε δόντι σε κατάσταση "ανίχνευσης"! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, μετά από εγκατάσταση του E-Chess, έχασα το original Chess. Μου γράφει "Write Failed". Γνωρίζετε πως μπορώ να το επαναφέρω;
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper ( 9 Μάρ. 2004 , 10:05)

 

Καλημέρα Alex,όσον αφορά το μπλε δόντι όταν δεν είναι σε σύνδεση προσωπικά ζήτημα να έχω δει κανά μισάωρο διαφοράς!

40 ώρες μου κρατούσε η μπαταρία με το μπλε δόντι κλειστό και πάλι περίπου 40 ώρες μου κρατάει με το μπλε δόντι σε κατάσταση "ανίχνευσης"! :)

 

 

ακριβώς :) ευχαριστώ πολύ :)

 

περίπου 10% χάνει ανά ώρα σύνδεσης με ΒΤ και ταυτόχρονου gprs-surfing με το laptop. Κορυφαία αναμονή.

 

2 μέρες το τηλέφωνο (με τρελή χρήση) μου τις βγάζει :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass ( 9 Μάρ. 2004 , 11:10)

 

ακριβώς :) ευχαριστώ πολύ :)

 

περίπου 10% χάνει ανά ώρα σύνδεσης με ΒΤ και ταυτόχρονου gprs-surfing με το laptop. Κορυφαία αναμονή.

 

2 μέρες το τηλέφωνο (με τρελή χρήση) μου τις βγάζει :)

 

Perfect!! :happy:

Γιατί κάτι μου λέει ότι τώρα θα μείνεις στο Ρ900?! ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...