Jump to content

Δύο αναβαθμισμένα “Νέας Γενιάς” καταστήματα Public & MediaMarkt στην Αττική


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

: Με  δύο ανανεωμένα καταστήματα «Νέας Γενιάς», στη Λεωφόρο Συγγρού και στο Μαρούσι, τα Public και η MediaMarkt εντείνουν την συνεργασία που ξεκίνησαν Μαζί, για την κατηγορία των οικιακών συσκευών και τηλεοράσεων. Η επένδυση ξεπέρασε συνολικά το 1 εκ. ευρώ, συμβάλλοντας στη δημιουργία μιας αναβαθμισμένης και κοινής πρότασης, που περιλαμβάνει μια τεράστια γκάμα από μεγάλες και μικρές οικιακές συσκευές, αλλά και είδη τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, σε ασυναγώνιστες τιμές.

Τα ανανεωμένα καταστήματα είναι ενδεικτικά της ολοκληρωμένης εμπειρίας αγορών που στο μέλλον θα φέρνουν Μαζί τα δύο brands, μέσα από την αναβάθμιση συνολικά 13 καταστημάτων MediaMarkt σε υπερσύγχρονα Public-MediaMarkt «Νέας Γενιάς».

Το αγοραστικό κοινό φαίνεται ότι  ήδη απολαμβάνει τη νέα, κοινή πρόταση. Τα δύο αναβαθμισμένα καταστήματα Public-MediaMarkt σε Λεωφόρο Συγγρού και Μαρούσι υποδέχθηκαν πάνω από 12.000 επισκέπτες.

Τα εντυπωσιακά αποτελέσματα αναδεικνύουν τη δυναμική της συνεργασίας μεταξύ των Public και της MediaMarkt, που απαντούν Μαζί, με τον πιο αποτελεσματικό τρόπο στις εξελισσόμενες ανάγκες των καταναλωτών. Ακόμη περισσότερο, υπογραμμίζουν τη δέσμευσή τους να προσφέρουν τα ίδια κορυφαία προϊόντα με περισσότερες από 10,000 επιλογές και τις ίδιες ασυναγώνιστες τιμές και προσφορές από όλα τα σημεία επαφής, την υποστήριξη από μια κοινή εξειδικευμένη ομάδα στα καταστήματα, αλλά και νέους ευέλικτους τρόπους πληρωμής.

back to the Article

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, και public αλλά και mediamarkt, ενώ πριν από μερικά χρόνια ήταν κορυφαίοι σε εξυπηρέτηση, πλέον έχουν πατώσει. Είναι αυτό που λέμε, ότι, ούτε στον εχθρό σου... 

Απο εμένα προσωπικά, Έχουν μπει σε μαύρη λίστα . Η τελευταίες τρεις παραγγελίες ήρθαν και οι τρεις λάθος, και η ταλαιπωρία που υπήρξε για την διόρθωση τους δεν παλεύεται. Με την μία από τις τρεις, ακόμη δεν έχουμε τελειώσει

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kastorakos84 said:

Δυστυχώς, και public αλλά και mediamarkt, ενώ πριν από μερικά χρόνια ήταν κορυφαίοι σε εξυπηρέτηση, πλέον έχουν πατώσει. Είναι αυτό που λέμε, ότι, ούτε στον εχθρό σου... 

Απο εμένα προσωπικά, Έχουν μπει σε μαύρη λίστα . Η τελευταίες τρεις παραγγελίες ήρθαν και οι τρεις λάθος, και η ταλαιπωρία που υπήρξε για την διόρθωση τους δεν παλεύεται. Με την μία από τις τρεις, ακόμη δεν έχουμε τελειώσει

Ποικίλουν οι εντυπώσεις, προσωπικά από τα Public που έχουμε εδώ στην επαρχία (MediaMarkt δεν έχουμε) έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση και το after sales. Σε τηλεόραση 55" Samsung QLED που είχα κάνει την επέκταση εγγύησης, έβγαλε πρόβλημα στη 3ετία και μου πίστωσαν ολόκληρο το ποσό χωρίς "μα μου σου του".

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...